Multi Platform Need For Speed: Most Wanted ( 2012)

07394224301790890854.jpg

Developer: CriterionGames
Publisher: Electronic Arts
Genre: Racing open-world
Platform: PC/PS3/Xbox 360/PS Vita/IOS/ANDROID
Release Date: 30, october 2012

ماشین های پلیسی که در بازی فعلا تایید شدند:
Corvette C6 Z06 Police Interceptor
Dodge Charger SRT-8 Police Interceptor
Ford Police Interceptor Utility
Ford Crown Victoria Police Interceptor
S.W.A.T. Truck
ماشين هاي فعلي :

Porsche 911 Carrera S
[FONT=&amp]BMW M3 Coupé[/FONT]
Lamborghini Aventador LP 700-4
Ford Mustang Boss 302
Subaru Cosworth Impreza STI CS400

• Chevrolet Camaro ZL1
  • Ford GT
  • Corvette ZR1
  • Hummer H1 Alpha
  • Ford F-150 SVT Raptor
  • Marussia B2
  • Chevrolet Corvette ZR1
  • Porsche 918 Spyder
  • Mercedes-Benz SL65 AMG Black Series
    SRT Viper GTS
    Shelby Cobra 427
    Tesla Roadster
    Pagani Huayra
    Mercedes-Benz SLS AMG
    McLaren MP4-12C
    Maserati GranTurismo MC Stradale
    Lexus LFA
    Lamborghini Gallardo LP 570-4 Spyder Performante
    Lamborghini Countach 5000QV
    Koenigsegg Agera R (2013
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger SRT-8
    Caterham Superlight R500
    Bentley Continental Supersports
    Audi A1 Clubsport quattro
    Ariel Atom
    Aston Martin V12 Vantage
  • Buggati Veyron 16.4 Super Sport
    BMW M3 GTR
    Bentley Continental Supersports Convertible
    Mono
    Audi R8 GT Spyder
    Alfa Romeo 4C (Concept)

[FONT=&amp]1- در بازي ميتوانيد با 10 [/FONT]Boss[FONT=&amp] يا به قول معروف [/FONT]Blacklist[FONT=&amp] مسابقه دهيد مانند بازي قبلي [/FONT]NFS MW[FONT=&amp] كه 15نفر بلك ليست داشت .2-بازي مانند سري Burnout [/FONT][FONT=&amp] حالت [/FONT]open world[FONT=&amp] دارد و مسابقات را به سبكBurnout [/FONT][FONT=&amp] انجام خواهيد داد.[/FONT]
[FONT=&amp]3- حالت [/FONT]Autolog[FONT=&amp] به بازي برگشته و ميتوانيد با دوستانتان رقابت كنيد مانند [/FONT]Need for Speed: Hot Pursuit[FONT=&amp] 2010[/FONT]
[FONT=&amp]4- ميتوانيد با رقابت با ديگران [/FONT]Speed Points[FONT=&amp] كسب كنيد [/FONT]​
[FONT=&amp]5- بازي از فيزيك خوبي برخوردار است طراحي و نحوه نشان دادن خسارت و تخريب ماشين ها بخوبي مانند [/FONT][FONT=&amp] انجام شده است .[/FONT]
6- اپگريد كردن ماشنين هاي هم كه خواسته طرافداران است نيز در بازي تاييد شده است.7- موتور گرافيكي بازي موتورارتقا يافتهChameleon است كه تو NFS HP 2010 استفاده شده بود.
8-قابلیتی وجود دارد که هر ماشینی که نیاز داشتید رو بتوانید در هرجا که دید با ماشین فعلی خود تعویض کنید.9-مثل پارادایس برای اینکه ماشینی را جزو لیست ماشین های موجود خود بکنید باید ان ماشین را پیدا کرده و در مسابقه نابودش کنید
تریلر
[video]http://e3.gamespot.com/video/6380187/need-for-speed-most-wanted-a-paradise-for-petrolheads[/video]

Minimum System Requirements

• Processor: 2 GHz Dual Core (Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon X2 2.7 GHz)
  • Memory: 2 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics card (AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon 3870 or higher performance)
  • Graphics card (NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)
  • Sound card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD Rom Drive
Recommended System Requirements
  • Processor: Quad-core CPU
  • Memory: 4 GB
  • Hard Drive: 20 GB
  • Graphics Card: DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 560 or ATI Radeon 6950)
  • Sound Card: DirectX Compatible
  • Keyboard and Mouse
  • DVD
تصاویر

74335439151981640577.jpg

http://forum.bazicenter.com/thread69830/

آخرین ویرایش:

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
تریلر e3دیدم خیلی قشنگ بود
مخلوط اندرکاور با پارادیز بود:d
انلاین هم داشت خیلی شبیه world بود
تا جایی که من دیدم هیچ کدام از ماشینا اسپورت نبود
شاید قابلیت اسپورت کردن نداره یکی بیاد قضیه روشن کنه:(

saeedsh7j

کاربر سایت
Apr 8, 2012
296
تریلر e3دیدم خیلی قشنگ بود
مخلوط اندرکاور با پارادیز بود:d
انلاین هم داشت خیلی شبیه world بود
تا جایی که من دیدم هیچ کدام از ماشینا اسپورت نبود
شاید قابلیت اسپورت کردن نداره یکی بیاد قضیه روشن کنه:(

یکی لینک دانلود تریلر رو بزاره ما هم ببینیم

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
کجاش ترکونده. دیگه حاله آدمو بهم میزنه سوژه تکراری گرافیک تکراری.به شعور همه بازی کن ها توهین کرده فکر کرده هنوز 10 سالمونه.
نمیدونم چرا ولی منم همین حس رو دارم با اینکه 12 سالمه ولی هر سال یک نید فور اسپید کلا بهم توهین میکنه

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
کجاش ترکونده. دیگه حاله آدمو بهم میزنه سوژه تکراری گرافیک تکراری.به شعور همه بازی کن ها توهین کرده فکر کرده هنوز 10 سالمونه.

بزار بیاد بعد تو سر مال بزنین.کجای گرافیک تکراریه؟ هنوز که از سوژه ها خبر نداری چرا الکی میگه تکرارین.بزار کمی اطلاعات بیاد بعد بگو خوبه یا بده.

Troy_ali

کاربر سایت
Apr 27, 2006
565
نام
| _| \-/
آخی بمیرم براتون نه اینکه هر دفعه 100 دلار پول بازی رو میدید هی بهتون توهین میشه . نمی دونم چرا بازی جدیدا هیچ کدوم از فاکتورهایی که من دوست دارم رو رعایت نمی کنه :d . من دوست دارم خودم ماشین رو بخرم و مجبور نباشم برای هر Event ـــی یه ماشین عوض کنم . دوست دارم با ماشین خودم تا جایی که می تونم برم و با پولی که به دست آوردم ماشین جدید بگیرم . ولی مثل اینکه سازنده ها می خوان شما همه ی ماشنیهایی که طراحی کردن رو امتحان کنی :( . مورد دیگه هم کاستومایز کردن ماشین ــه که دیگه خیلی وقته حذف شده و تو هیچ بازی جدیدی هم درست حسابی مشاهده نمیشه .خیلی دلم برای اون جوی که تو U2 , MW و Carbon بود تنگ شده :D

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
آخی بمیرم براتون نه اینکه هر دفعه 100 دلار پول بازی رو میدید هی بهتون توهین میشه . نمی دونم چرا بازی جدیدا هیچ کدوم از فاکتورهایی که من دوست دارم رو رعایت نمی کنه :d . من دوست دارم خودم ماشین رو بخرم و مجبور نباشم برای هر Event ـــی یه ماشین عوض کنم . دوست دارم با ماشین خودم تا جایی که می تونم برم و با پولی که به دست آوردم ماشین جدید بگیرم . ولی مثل اینکه سازنده ها می خوان شما همه ی ماشنیهایی که طراحی کردن رو امتحان کنی :( . مورد دیگه هم کاستومایز کردن ماشین ــه که دیگه خیلی وقته حذف شده و تو هیچ بازی جدیدی هم درست حسابی مشاهده نمیشه .خیلی دلم برای اون جوی که تو U2 , MW و Carbon بود تنگ شده :D
تو یه جا رو بگو که بازی اصلی بفروشه صد دولار که هیچه 200 تا میدم

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر