بهترین isp پینگ پایین کدام شرکت است؟

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
با سلام
دوستان من می خواستم adsl بگیرم که پینگش زیره ٢٠٠ باشه با جوستتجو های که کردم تا الان صبا نت بهتر بوده از همه میخواستم بدونم شما چه isp رو پیشنهاد میکنید راستی میخواستم از صبا نت ١ mg بگیرم تو پینگ تاثیری داره؟
چون مشترک ١ mg کمتر هاست حالا ممنون میشم راهنمایم کنید

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوست عزیز پینگش با کجا زیر 200 باشه؟؟؟
اینی که به گفته ی دیگران یه isp بگیری زیاد جالب نیست!!!چون تقریبا 90 درصد وقتها به مکان مربوط میشه:(
بهتره از بچه محلات سوال کنیl-)

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
دوست عزیز پینگش با کجا زیر 200 باشه؟؟؟
اینی که به گفته ی دیگران یه isp بگیری زیاد جالب نیست!!!چون تقریبا 90 درصد وقتها به مکان مربوط میشه:(
بهتره از بچه محلات سوال کنیl-)

سرور امریکا یا همین باکو اگه isp خوب باشه تو محله منم خوبتر از isp های دیگه هست

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
صبانت بهترینه.
یه سر به تاپیک تست سرعت اینترنت بزنی همه چیز دستت میاد،لازم به زدن تاپیک نبود.
مال من با تهران 10 تا 25 هست.

miladsaw

کاربر سایت
Dec 13, 2011
123
نام
milad
آقا شاتل هم خوبه،با 128 کیلو بایتش زیر 200 است.
البته این سیاست شاتله که سرعت می بره بالا که ترافیک بخری.128 ش با 2 مگش هیچ فرقی نداره.عین هم هستن.
مال من 512 کیلو بایته و مال من همیشه زیر 200 هست.البته بعد از ساعت یک سرعت افت میکنه اون هم به خاطر دانلود رایگانشه،اگر سرویس آفیس بگیری هیچ مشکلی نداره.
البته شاتل قطعی بعضی موقع ها داره ولی هدیه هم زیاد میده.در کل خوبه

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آقا شاتل هم خوبه،با 128 کیلو بایتش زیر 200 است.
البته این سیاست شاتله که سرعت می بره بالا که ترافیک بخری.128 ش با 2 مگش هیچ فرقی نداره.عین هم هستن.
مال من 512 کیلو بایته و مال من همیشه زیر 200 هست.البته بعد از ساعت یک سرعت افت میکنه اون هم به خاطر دانلود رایگانشه،اگر سرویس آفیس بگیری هیچ مشکلی نداره.
البته شاتل قطعی بعضی موقع ها داره ولی هدیه هم زیاد میده.در کل خوبه
منم 512 هستش اما پینگش کمرمو شکسته وقتی با خارجیا بازی می کنم!!! با ایرانیا هم به گرد صبا نت نمی رسه! قطعی که تا حالا من ندیدم داشته باشه! هدیه اش هم اینه که هر گیگ رو گاهی نصف قیمت میده(2500 یا 2000).در کل واسه بازی خوب نیست !

sharki123

کاربر سایت
Feb 20, 2012
81
منم 512 هستش اما پینگش کمرمو شکسته وقتی با خارجیا بازی می کنم!!! با ایرانیا هم به گرد صبا نت نمی رسه! قطعی که تا حالا من ندیدم داشته باشه! هدیه اش هم اینه که هر گیگ رو گاهی نصف قیمت میده(2500 یا 2000).در کل واسه بازی خوب نیست !

پس به لطف دوستان به این نتیجه رسیدیم که صبا نت بهتره حتی واسه بازیهای شوتر mw3 ............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر