Castlevania: Lords of Shadow 2 | Xbox360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من اینجا گیر کردم :

اون مرحله ایی که گابریل با یه یارو که یه چشمش بسته هست میجنگه و بعد با یارو رفیق هم میشه و آخر اون مجسمه یه شمشیر میکنه تو شکم اون یارو و میکشتش . یکی دو دقیقه بعد از اینجا به یه جایی میرسیم که گابریل با این حالت هایی که پودر میشه میره طبقه بالا و اونجا سه تا از این رباط ها هستند . دو تاشون راه میرن یکیشون جلوی در وایساده . هر کاری میکنم نمیفهمم چه طوری باید اینجا اینا رو پیچوند.

میشه بگید چی کار کنم ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان من اینجا گیر کردم :

اون مرحله ایی که گابریل با یه یارو که یه چشمش بسته هست میجنگه و بعد با یارو رفیق هم میشه و آخر اون مجسمه یه شمشیر میکنه تو شکم اون یارو و میکشتش . یکی دو دقیقه بعد از اینجا به یه جایی میرسیم که گابریل با این حالت هایی که پودر میشه میره طبقه بالا و اونجا سه تا از این رباط ها هستند . دو تاشون راه میرن یکیشون جلوی در وایساده . هر کاری میکنم نمیفهمم چه طوری باید اینجا اینا رو پیچوند.

میشه بگید چی کار کنم ؟

درود
اونجا اینجوریه که با قدرتتون اول خفاش بفرستید برای ربات سمت راست و اینجوری اون یکی ربات هم میره سمت اون
حالا سریع تا جلو پله ها برید (نگران نباشید اون یکی که جلو دره تا جلو پله ها شما رو نمیبینه)
حالا از قدرت MIST استفاده کنید و از بدن رباته و دیواری که جلوتونه رد شید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
درود
اونجا اینجوریه که با قدرتتون اول خفاش بفرستید برای ربات سمت راست و اینجوری اون یکی ربات هم میره سمت اون
حالا سریع تا جلو پله ها برید (نگران نباشید اون یکی که جلو دره تا جلو پله ها شما رو نمیبینه)
حالا از قدرت MIST استفاده کنید و از بدن رباته و دیواری که جلوتونه رد شید

ممنون ، اینجا رو رد کردم ، الان رسیدم به غول آخر که یه شمشیر خفن متصل به زنجیر داره .
لامصب اصلا نمیمیره ، یعنی یه مقدار از جونش که کم میشه میره هوا و اون اسکلت ها از زمین در میان و امون نمیدن ، میزنن میترکوننمون .
اینجا رو باید چی کار کنم ؟

gintoki

کاربر سایت
May 22, 2013
530
نام
سجاد
ممنون ، اینجا رو رد کردم ، الان رسیدم به غول آخر که یه شمشیر خفن متصل به زنجیر داره .
لامصب اصلا نمیمیره ، یعنی یه مقدار از جونش که کم میشه میره هوا و اون اسکلت ها از زمین در میان و امون نمیدن ، میزنن میترکوننمون .
سلام باید باقدرتی که با دی پد به سمت بالا میزنی فعال میشه اون ادما بالا سرتو بزنی همین

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
اولا که اون غول آخر نیستش و اسمش
زوبکه. بعد از اون اصل کاری مونده که satan هستش
بعدشم اتفاقا اون اسکلت ها بهترین راه برای پر کردن خونت هستن. اصلا کاری ندارن. ببین اول با شلاقت اونقدر بزنشون تا به حالت focous برسی و بعدش اونقدر بزن تا بتونی orb بگیری. بعدش با آنالوگ راستت جمعشون کن (همون شمشیر void ) و با شمشیر ووید بزنشون و خونت را پر کن. اگه میخوای یهو نریزن سرت دور اسکلت ها بچرخ، یه ذره که این کار را بکنی وای میستن و فقط دو سه تاش میان دنبالت ;)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دروود
رفقا راهنمایی کردن منم کاملش میکنم
وقتی اسکلت ها اومدن اول باید بدونی که تموم نمیشن
دور تا دورتون 4 تا ستونه و بالای هر کدوم یه مجسمه که وقتی زوبک میره بالا باید اون 4 تا رو روی هر ستون بزنی تا باز بیاد پائین
مرحله بعد که باز زدیش اون جادوئی میزنه که شما مجبوری با کمک اون 4 تا ستون و گیره هایی که بهشون متصله بری بالا
درست قبل پائین رسیدن هر گیره که روش ایستادین بپرین رو اون یکی تا جادوش تموم شه
این کار رو 2 یا 3 مرحله انجام بدید تا سلامتیش به حداقل برسه
اینجا با زنجیرش یه حلقه درست میکنه که تو حالت عادی نمیشه ازش رد شد
از Mist استفاده کنین و از زنجیر رد شد
دیگه کارش تمومه

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آره راست میگی من اصلن اونا را یادم نبود. به نظرم اول 3 تاش را بزن که بالای ستون هستن، بعدش از حجم اسکلت ها کم میشه. بعد اونجوریکه بهت گفتم خونت را پر کن و بعد برو سراغ زوبک ;)

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بالاخره با راهنمایی دوستان موفق شدم زوبک رو بکشم . منتها بعد از کشتن زوبک کجا باید بریم ? هیچ جا رو تو نقشه مشخص نکرده .

- - -ویرایش - - -

بالاخره با راهنمایی دوستان موفق شدم زوبک رو بکشم . منتها بعد از کشتن زوبک کجا باید بریم ? هیچ جا رو تو نقشه مشخص نکرده .

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
اینجا گفته شده البته صفحات قبل ترش هم خیلی ها پرسیدن و توضیحم داده شده

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
درود برادر
سیستم این داداش شیطان اینجوریه که:
در طول مبارزه کلا dodge کنید و تو فرصت ممناسب یه ضربه بهش بزنید
یادتون باشه اون از شما سریعتره پس چند ضربه زدن رو بیخیال بشید (سیستم بزن و در رو!)
فاصلتون رو باهاش زیاد نکنید چون با دست راستش مایعی بسمتتون پرتاب میکنه
اگه قدرت تبدیل به اژدها رو هم داشته باشید تو آیتم هاتون خیلی سریع تر خط سلامتیش کم میشه پس بهتره ازش استفاده کنید
وقتی خط سلامتی زرد رنگش رو تموم کردید میره تو ارتفاع اینجا شروع کنید به دویدن و جاخالی بدید (dodge رو اینجا استفاده نکنید چون آخر هر جهشی یه مکث میکنه که همون کارتون رو میسازه و همه بمب ها پشت سر هم میخوره بهتون)
بعضی لحظات هم میتونید پنجه در پنجه هم بشید که سرعت عملتون باید بالا باشه
آخر سر هم بعد نشون دادن ویدئو خودش میکشدش بدون اینکه ما کاری انجام بدیم!!

قشنگ

کاربر سایت
Jun 6, 2011
320
نام
سید حجت الله
بچه ها من اینجاش گیر کردم هر کار میکنم نمیدونم چیکار کنم . عکسم گذاتم 3تا غول قرمز رنگ هست خفاش پرت میکنم نمیشه هر کاری میکنم نمیتونم به اون اتاق لیزر برم چیکار کنم کلافه شدم یه هفته دورش گیر کردم

0tx3uokwbjhe329i3lb3.jpg
afpuijkovtpz13noldwg.jpg
yayae5kh8wbw2v5ozwbd.jpg
83cjuk0zf56jo8p6v5yw.jpg

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
يه قول بالا هست ٢تا پايين درسته؟
قول پاييني كه سمت راست هست رو با خفاش بزن سمت چپي هم ميره سمتش بعد تا جلوي پله ها برو(اوني كه بالاي پله ها هست اگه بري روي پله ها ميبينت) بايد سريع mist كني از توي اون كه بالاي پله ها هست رد بشي فقط بايد سرعت عمل داشته باشي

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر