ریموت کنترل 100 % در ورژن جدید iR-Shell v3.6

ali_sheikhi5

کاربر سایت
Jul 22, 2007
15
کمک

یه سور پرایز عالی برای طرفداران برنامه iR-Shell بعد از کلی منتظر موندن بالاخره Dark-Alex بعد از کنار کشیدن از مجموعه PSP به AhMan و StoneCut کمک کرد تا یه iR-Shell سازگار با کاستم فریمور M33 و OE طراحی کنند.البته گروه M33 هم در این پروژه به آن ها کمک زیادی کردند.
خلاصه ای از کارایی های برنامه iR-Shell :
یه کوچولو برای کسانی که تازه با iR-Shell آشنا می شن بگم.این برنامه تغریبا یه برنامه کامل تلقی میشه ، چون فایل منیجر خوب داره ، در هنگام کار با برنامه و یا حتی موقع بازی کردن می تونید به موزیک مورد علاقه خود گوش بدید . از امکانات جالب دیگه این برنامه این است که می تونید کانال های صدای بازی رو قطع کنید و فقط به صدای موسیقی گوش بدید.این برنامه قابلیت تعویض تم هم داره.همچنین با این برنامه می تونید بین دو تا PSP فایل ارسل و دریافت کنید (با WiFi ) .و حتی می تونید کنترل وسایل برقی هم در دست بگیرید.
14188_irshell36.jpg

تغیرات حاصل در ورژن 3.6 :
  • اولین و مهمترین تغیر این است که کاستم فریمور های M33 رو ساپورت می کنه ( اگر هم نخواستین آپدیت کنین با فریمور های OE هم سازگاره) (نکته 1 رو بخونید)
  • میتونید چند تا بازی PS1 رو با هم اجرا کنید و بین آنها سوییچ کنید . (همچنین با USBHost هم کار می کنه) (نکته 2 رو بخونید)
  • UMD های ویدئو با فرمت ISO رو میتونید حتی با USBHost هم اجرا کنید.
  • می تونید بین برنامه های 1.50 و 3.5X سوییچ کنید.
  • یه سیستم جدید گداشتن تا از بازی یا برنامه سریع خارج بشید و دوباره به iR Shell برگردید.
  • بوت اتوماتیک به پلاگین های iR Shell بهبود یافته.
  • یه فرمان جدید تو قسمت configurator اضافه شده که میتونید دکمه آهنگ ، برای گرفتن عکس از LCD رو خاموش کنید.
  • و یه سری دیگه از مشکلات حل شدن.
نکته ها :
1. کاستم فریمور 3.51 M33 اصل و 3.51 M33 با پچ 2 و همچنین 3.52 M33 کار میکنه ولی 3.51 M33 پچ های 3 تا 7 کار نمیکنه.پیشنهاد می کنیم کاستم فریمور 3.52 M33 رو نصب کنید.
2. اجرای بازی های PS1 از طریق USBHost در تمام فریم ور های OE و همچنین فریمور های 3.51 M33 اصل و پچ 2 کار میکنه.اما در کاستم فریمور 3.52 M33 از بازی خارج میشه و قتی از طریق USBHost اجرا می کنید.
نحوه نصب :
نحوه نصب خیلی راحته فقط کافیه فولدر های PSP و IRSHELL و seplugins رو تو ریشه مموری استیک کپی کنید.بعد از نصب اگه از فریمور 3.52 M33 استفاده می کنید فولدر GAME271 رو از داخل فولدر PSP پاک کنید . هر وقت هم خواستین کلا برنامه رو پاکش کنید می تونید فولدر IRSHELL و فولدر irshell 3.xx رو از داخل فولدر GAME352 پاک کنید.
بعد از اینکه کار نصب تموم شد برنامه pspbtncnf patcher رو یکبار اجرا کنید و دکمه x رو بزنید (لازم به ذکر است این کار برای فریمور 1.50 لازم نیست) .بعد از اجرا می تونید آنرا پاک کنید.
برای نصب فرکانس های TV ، فایل های ضمیمه که در زیر آمده است را داخل فولدر IRCODES واقع در فولدر IRSHELL کپی کنید.
بعد از نصب اگه می خواین وقتی PSP رو روشن می کنید مستقیم iR-Shell اجرا شه ، برید تو ریکاوری ( اینکار با گرفتن دکمه R هنگام روشن شدن سیستم امکان پذیره) . بعد از آن به قسمت Plugin برید و iR-Shell رو فعال کنید.بعد از اینکار هر وقت که PSP رو روشن می کنید مستقیم iR-Shell اجرا میشه.
  • جای بحث در مورد عملکرد های این برنامه زیاده ، اگه سئوالی داشتین با ایمیل برام بفرستین.
دانلود فرکانس کنترل تلویزیون های SONY , PANASONIC , JVC ,TOOSHIBA و SAMSUNG
من هر کاری می کنم winrar error می ده و باز نمی کنه چکار با ید بکنم
متشکرم:((

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دانلود فرکانس کنترل تلویزیون های SONY , PANASONIC , JVC ,TOOSHIBA و SAMSUNG
من هر کاری می کنم winrar error می ده و باز نمی کنه چکار با ید بکنم
متشکرم:((
بله لينك ها خراب شدن.
اگه صفحه قبل رو نگاه ميكردي مي ديدي كه لينك جديد گذاشته شده.

ali_sheikhi5

کاربر سایت
Jul 22, 2007
15
کمکنید!

ما خونم 4 تا تلوزیون داره :(پاناسونیک-سونی-نک و سامسونگ) من فرکانش همه ی این هارو دارم به جز نک هرکس فرکانسشو بده ممنون میشم.:tv::shocked::surrender:

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
میشه با ای ار شل فایل به موبایل فرستاد ؟؟
اگه میشه چجوری ؟
میشه یه فرکانس بدین که بشه باهاش در ماشین رو باز کرد ؟

ali_sheikhi5

کاربر سایت
Jul 22, 2007
15

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
میشه با ای ار شل فایل به موبایل فرستاد ؟؟
اگه میشه چجوری ؟
میشه یه فرکانس بدین که بشه باهاش در ماشین رو باز کرد ؟
موبايلت بايد Wifi داشته باشه تا بتوني بفرستي.
اگه اينفرارد داره موبايلت ميتوني با IRDA اين كارو بكني. به تاپيك كاربرد اينفرارد برو توضيحات موجوده.

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من لپ تاپم وای فای داره
دیروز تونستم پی اس پی رو بهش بشناسونم
به نظر شما امکانش هست که بشه فایل انتقال بدم بینشون ؟؟؟؟

MOBHAM

کاربر سایت
Jun 21, 2007
208
نام
S.A.E.E.D
Ir Codes

سلام بچه ها...

همون طور که تو پست قبلی اشاره کردم الان دیگه می تونید از تمام کنترل ها استفاده کنید
البته من خودم هنوز تست نکردم اما فکر میکنم مشکلی نداشته باشه.

موفق باشید
تا بعد...

DOWNLOAD

آخرین ویرایش:

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
این 64irshell مگ جا می گیره من فعلا مموری ندارم می خوام با این irshell روی یه رم 64 مگی بازیها رو فعلا از هارد کامپیوتربیارم ولی 4 مگ کم دارم نمیشه فایلی رو کپی نکرد فقط بازیها رو اجرا کردم اشکال نداره من فعلا چیز دیگشو نمی خوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر