طراحی جدید برای کنترل Wii U

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
اوایل امسال نینتندو برای کنترل کنسول جدید خود یعنی Wii U طراحی جدیدی ثبت کرد و هم اکنون تصویری از این کنترل جدید منتشر شده است. این تصویر در تویتر یک تستر از TT Games قرار گرفت که بلافاصله حذف شد.

بزرگترین تغییر نبست به کنترل قبلی ( که عکسش را در زیر مشاهده میکنید ) sticks های کنترل هست که به صورت برجسته تر و میله ای شکل شده که در کنترل قبلی به صورت دایره مانند (circle-pads) بود. همچنین یک دکمه جدید اضافه، جای چند دکمه عوض و لوگو نام کنسول نیز اضافه شده است.

این به معنی طراحی نهایی کنترل Wii U نیست و ما در نمایشگاه E3 اطلاعات بیشتری از این کنسول بدست خواهیم اورد.

newwiiucontroller_610.jpg

wiiu-11-8_610.jpg

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اوایل امسال نینتندو برای کنترل کنسول جدید خود یعنی Wii U طراحی جدیدی ثبت کرد و هم اکنون تصویری از این کنترل جدید منتشر شده است. این تصویر در تویتر یک تستر از TT Games قرار گرفت که بلافاصله حذف شد.

بزرگترین تغییر نبست به کنترل قبلی ( که عکسش را در زیر مشاهده میکنید ) sticks های کنترل هست که به صورت برجسته تر و میله ای شکل شده که در کنترل قبلی به صورت دایره مانند (circle-pads) بود. همچنین یک دکمه جدید اضافه، جای چند دکمه عوض و لوگو نام کنسول نیز اضافه شده است.

این به معنی طراحی نهایی کنترل Wii U نیست و ما در نمایشگاه E3 اطلاعات بیشتری از این کنسول بدست خواهیم اورد.

newwiiucontroller_610.jpg

wiiu-11-8_610.jpg

سلام
در واقع دو دکمه مربع شکل اضافه شده که معلوم نیست چه کاربردی دارن، اکانت تو *تر ی هم که عکس در اون گذاشته شده بود و خود عکس هر دو پاک شدند.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
فوق العاده هستش!
ای کاش جا کینکت و موو سونی و 360 رو همچین چیزی کار میکردند!
فرض کنید در حین انجام فیفا یا pes وسط دستتون رادار و نتایج همزمان در دسترس بود...
خیلی ایده قشنگیه

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
circle padبه نظرم واسه این کنترولر بهتر بود اینجوری که الان شده ادم دستش از رو انالوگ ها میلغزه

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من همیشه با نظریه های نینتندو حال میکنم فقط هیچ وقت بازی نساخته که من خوشم بیاد زیاد یعنی کنترلر Wii ش خیلی باحال بود همین هم خیلی باحال هستش فقط به نظرم زیادی بزرگ هستش همین البته کناره هاش وگرنه اندازه صفحه واقعا عالی هستش .

فقط خدا کنه تو E3 طراحی بهتری از این کنترلر داشته باشیم اما در کل خیلی میشه نظریه های باحالی برای ساخت بازی باهاش داد از بازی های نقش آفرینی بگیر تا بازی های مثل Splinter cell تا بازی های دیگه ... .

در کل انقدر به نینتندو گیر ندین هرچی تو طراحی بد باشه تو نظریه اولیه واقعا عالی هستش .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
اقا اینقدر از نینتندو بدت میاد برو بهش ایمیل بزن نه اینکه ترول کن ترول کن ترول
واقعا بعضیا ترول به وجود امدند

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
کاری به نو آوری و نوع استفاده از دسته ندارم ، اگه نینتندو نتونه دسته ارگونومیک طراحی کنه خیلی بد میشه ... وزن دسته هم باید بالا باشه !

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نداشتن بازی انحصاری هاردكور با درجه سنی بالاتر از T (الان می گن فلان و فلان بازی نينتندو با بدلنگوييج و استفاده از مواد و *** عند هاردكورهlol)
سخت افزار قديمی و بدرد نخور نسل قبل
مگه نسل جدید اومده که سخت افزار Wii u شده واسه نسل قبل؟ :d
همه پسند تر بودن بازی به نظر من مهم تر از هاردکور بودنشه !
الان نینجا گایدن رو با ماریو بذار جلو مامان بزرگ من !!
دو سه سال طول میکشه بفهمه کنسول چیه و دسته چیه و ..
ولی وقتی بفهمه مطمئن باش ماریو رو بازی میکنه، نه گایدن رو !!
همین واسه فروش بالا و محبوبیت نینتندو بسه .. و بخوبی هم این موضوع رو درک کرده !
هاردکور سیخی چند ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر