Max Payne 3 VS Uncharted

Max Payne 3 or Uncharted !!! That's the problem

• مجموع رای دهنده‌ها
    207

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
همینطور که از نام تاپیک پیداست میتونین اینجا این دو بازی را از هر لحاظی با هم مقایسه کنین

فقط ادب و احترام به هم را کاملا رعایت کنین و از انجام کوچکترین توهینی به هم بپرهیزین

آخرین ویرایش:

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
کسانی که با آنچارتد مقایسش میکنن نصف آنچارتد هم نیست لطف کنن مقایسه نکنن کمی یاد خاطرها میندازه ، بازی سنگین شده یعنی به روونی قبل نیست به علت گرافیک بالا . در کل خوبه نسبت به بازیهای اخیر ولی شاهکار نیست و نخواهد بود.اینم بگم آنچارتد محیطی که داشت 100 برابر مکس بود بقیشو تا ته برو...... من که هایپ نشدم ببینیم Ghost recone چه میکنه!!!

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
کسانی که با آنچارتد مقایسش میکنن نصف آنچارتد هم نیست لطف کنن مقایسه نکنن کمی یاد خاطرها میندازه ، بازی سنگین شده یعنی به روونی قبل نیست به علت گرافیک بالا . در کل خوبه نسبت به بازیهای اخیر ولی شاهکار نیست و نخواهد بود.اینم بگم آنچارتد محیطی که داشت 100 برابر مکس بود بقیشو تا ته برو...... من که هایپ نشدم ببینیم Ghost recone چه میکنه!!!
ببخشید اولا شاهکار بودنشو سایت ها تعیین میکنن نه کاربر بازی سنتر دوما لطف کن FACT ارسال نکن محیط انچارتد 100 برابر مکس پین!!!! کولر بود کولر های قدیم!!!

ORTEZA\/\/

کاربر سایت
Sep 2, 2010
179
نام
مرتضی
ببخشید اولا شاهکار بودنشو سایت ها تعیین میکنن نه کاربر بازی سنتر دوما لطف کن FACT ارسال نکن محیط انچارتد 100 برابر مکس پین!!!! کولر بود کولر های قدیم!!!
شما راست میگی تو بردی این نظر من بود از نظر من شاهکار نیست که شما خودتو ناراحت می کنی دوست عزیز نظر شخصی منه هر کی نظری داره، شما خونتو کثیف نکن

Agent

کاربر سایت
Nov 12, 2009
46
نام
اردوان
من همین الان disk 1 بازی رو تموم کردم دارم میرم واسه disk بعد و باید بگم تا اینجاش از نطر من چیزی از uncharted کم نداشت ...

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN

همه میگن عالیه حالا شما میای میگی عالی نیست.والا ترکوندی!!!!

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
من همین الان disk 1 بازی رو تموم کردم دارم میرم واسه disk بعد و باید بگم تا اینجاش از نطر من چیزی از uncharted کم نداشت ...

شرمنده این بحث رو کشش میدم ...

منم رفتم دیسک 2 ولی آنچارتد 3 خیلی بهتره ...

به نظر من آنچارتد 3 ، 10 ...
مکس 3 تا اینجا 9 ...

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
MP3 مشخصا نمیتونه در مقابل آنچارتد مخصوصا نسخه های دوم و سوم حرفی برای گفتن داشته باشه چه از نظر گرافیک چه گیم پلی و چه صحنه های سینمایی البته هنوز MP3 رو انجام ندادم اما خوب در کل رسیدن به استانداردای سری آنچارتد و ناتی داگ کار سختیه حتی برای راکستار و یه جورایی ناتی داگ تو طراحی مراحل و ساختارشون فاصله ی عجیبی با بقیه ی استدیو ها داره و این واقعیته کافیه مرحله ی هواپیما، صحرا و کشتی U3 رو به یاد بیاریم واقعا یه نسل جلوتره و مسلمه که چنین مراحلی نه تنها تو MP3 بلکه تو هیچ بازی دیگه ای حداقل تو این نسل دیده نمیشه و نخواهد شد این نظر من در مورد مقایسه سری آنچارتد و MP3
اما اگه بخوام این دو سری بازیرو به طور کلی با هم مقایسه کنم و نسخه های یک و دو MP رو هم حساب کنم مشخص که نه تنها آنچارتد بلکه هیچ بازی دیگه ای تو این سبک برای من MP مخصوصا نسخه ی اول نمیشه روایت داستان ، کمیک های بازی، شخصیت پردازیا، گرافیک تو زمان خودش و همینطور گیم پلی و نوآوریاش بینظیر بودن و تو مقایسه ی کلی این دوتا سری مسلمه که MP یه چیز دیگست و خاطراتش هیچ وقت از یادم نمیره

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
MP3 مشخصا نمیتونه در مقابل آنچارتد مخصوصا نسخه های دوم و سوم حرفی برای گفتن داشته باشه چه از نظر گرافیک چه گیم پلی و چه صحنه های سینمایی البته هنوز MP3 رو انجام ندادم اما خوب در کل رسیدن به استانداردای سری آنچارتد و ناتی داگ کار سختیه حتی برای راکستار و یه جورایی ناتی داگ تو طراحی مراحل و ساختارشون فاصله ی عجیبی با بقیه ی استدیو ها داره و این واقعیته کافیه مرحله ی هواپیما، صحرا و کشتی U3 رو به یاد بیاریم واقعا یه نسل جلوتره و مسلمه که چنین مراحلی نه تنها تو MP3 بلکه تو هیچ بازی دیگه ای حداقل تو این نسل دیده نمیشه و نخواهد شد این نظر من در مورد مقایسه سری آنچارتد و MP3
اما اگه بخوام این دو سری بازیرو به طور کلی با هم مقایسه کنم و نسخه های یک و دو MP رو هم حساب کنم مشخص که نه تنها آنچارتد بلکه هیچ بازی دیگه ای تو این سبک برای من MP مخصوصا نسخه ی اول نمیشه روایت داستان ، کمیک های بازی، شخصیت پردازیا، گرافیک تو زمان خودش و همینطور گیم پلی و نوآوریاش بینظیر بودن و تو مقایسه ی کلی این دوتا سری مسلمه که MP یه چیز دیگست و خاطراتش هیچ وقت از یادم نمیره

دقيقا حرف هاي منو زدي امير جان .
من به شخصه يه U فن سرسخت هستم و اين سري رو جز شگفت انگيز ترين سري بازي هاي ميدونم كه تونستم تو طول عمر گيمريم تجربه كنم ! اگر بخوام سر يه ديد كلي بگم با اين تغييراتي كه در MP3 شده من حتي ازش متنفرم هستم و حتي در حد U1 هم نميدونم اين بازي رو چون خيانت به فن هاي قديمي مثل م هست كه MP1 و MP2 رو بازي كردند . و حالا ميرسيم به اين موضوع اگه قرار سري بازي MP و U با هم مقايسه باشند كه با اختلاف بسيار زيادي مطمئن باشيد MP بخصوص بخاطر شماره هاي 1 و 2 از سري بازي Uncharted خيلي براي من بالاتر هست و حتي نميتونم با Uncharted مقايسه اش كنم چون لذت و داستاني كه mp1 و mp2 بهم ميده هيچ بازي حتي نزديكش هم نميشه !!

از نظر سري MP>>>>>>>>>>>Uncharted

از نظر نسخه هاي سوم Uncharted 3>>>>>>>>>>..............MP3

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
MP3 مشخصا نمیتونه در مقابل آنچارتد مخصوصا نسخه های دوم و سوم حرفی برای گفتن داشته باشه چه از نظر گرافیک چه گیم پلی و چه صحنه های سینمایی
از یه سیاره دیگه اومد شما؟ :D. گیم‌پلی که قابل مقایسه نیست اون ادونچر و پلتفرمر داره ولی مکس پین شوتره فقط. از نظر گرافیکی هم چیزی نگیم بهتره. ویدئوهای تکنیکی MP3 موجوده. توجه داشته باشید بازی، بازیه Rockstar هست یعنی داستان/گیم‌پلی/گرافیک/تکنولوژی اون بازی فراتر از حد استاندارهای دوره خودش هست.

البته همه اینها سوای بخش مالتی‌پلیر هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر