Soul Sacrifice

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
بنده هم بازی رو دارم اما کسی نیستش و با خارجکی ها بازی میکنم:D انصافا هم بازی خوش ساخت و خوبی هست و فقط مشکلش boss fightهای بیش از حد تکراریش هست و تنوع کم دشمنا و گرنه بقیه چیزا عالیه!

دوست عزیز میشه یکم در مورد بازی توضیح بدی؟گیم پلی.گرافیک.داستان و....چطورین؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
انگار جز منو این رفیق عزیزمون Cavalry کسی از این بازی خوشش نیومده! دوستان SS باز واسه Co-op پ.خ بدن قرار بذاریم...
چرا منم خوشم میاد اما حس بازی کردنش رو الان ندارم !
دیگه من فعلا فقط میخوام RE revelations - Metro last light برم !

بنده هم بازی رو دارم اما کسی نیستش و با خارجکی ها بازی میکنم:D انصافا هم بازی خوش ساخت و خوبی هست و فقط مشکلش boss fightهای بیش از حد تکراریش هست و تنوع کم دشمنا و گرنه بقیه چیزا عالیه!
همون تکراری بودن محیطش به بازی خیلی ضربه میزنه . دلیلش هم به خاطره اینکه کله base بازی توی همین محیطها میچرخه که اصولا اگر کسی از این تیپ سبکها خوشش نیاد بازی بهش نمیچسبه چون نحوه روایت داستانش جالب نیست و فقط action خیلی فانی داره که میتونه بعد از چند ساعتی تکراری باشه . اکثر review ها همین رو گله کرده بودن . خوده MH شاید این همه option و skill نداشت اما یک چیزه خوب در موردش وجود تنوع بالا بود ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان اولین DLC بازی هم منتشر شده و کاملا مجانی هست. 6-7 تا Challenge جدید اضافه شده به همراه دو تا Boss و یک دونه Black Rite جدید. اینم بگم که یه آپدیت 80 مگی برای بازی اومدش که سیستم کار کردن با Mind Eye رو کمی تغییر دادش و همین طور هم یه بخش جدید اضافه کرده که می تونید به وسیله AR کارتها ویتا به بازی بپردازید که البته هنوز تستش نکردم و نمیدونم چطوریه!

راستی یادم رفت بگم یه Arena جدید هم اضافه شده خیلی باحاله مثل داخل رگ های انسان هستش و گلبول های قرمز و اینا رو هم می تونید ببینید توش و یکمی هم گنده هست. جزو سخت ترین Arenaها هم محسوب میشه چون تو درجه سختی بالاتر یه مایعی از سقف میچکه که دائم جونتون رو کم میکنه و فکر کنید رو دهمین درجه سختی بخواید این جوری بازی کنید:D

soheilkitty

کاربر سایت
Sep 27, 2012
411
نام
soheil
این بازی همش همینطوری quest هست اصلا story نداره ؟ اینکه اصلا حال نمیده تکراریه همش من gow رو پی اس پی به این ترجیح میدم :d

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
این بازی همش همینطوری quest هست اصلا story نداره ؟ اینکه اصلا حال نمیده تکراریه همش من gof رو پی اس پی به این ترجیح میدم :d
بازی اتفاقا داستان خوبی هم داره...
البته فک کنم منظورتون از gof همون gow باشه...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این بازی همش همینطوری quest هست اصلا story نداره ؟ اینکه اصلا حال نمیده تکراریه همش من gow رو پی اس پی به این ترجیح میدم :d
سبکش با Gow فرق داره . Gow بیشتر همون hack n slash خالی هست اما این rpg هم هست. یک تعداد جادو داره که نوعهاشون خیلی زیاده. یک سری sacrifice اینا داره .... یک حالت خاص level up هم داره که با sacrifice وrescue به دست میاد. داستانش هم بد نیست. کلی هم dlc مجانی و مراحل فرعی داره اما اگر احل این سیستم بازیها نباشی حوصلت سریع سر میره. درجه سختیش هم خیلی زیاد میشه هرچقدر بالا میری.

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
خوب ما هم بازی رو گرفتیم .نمیدونم چرا حال نکردم باهاش :( . داستان که نداره یا اگر داره ما چیزی ازش نفهمیدیم .گیم پلی هم که معلوم نیست داستان چیه اصلا معلوم نیست دشمنا چه جوری میمیرن غولا رو چه جوری باید بکشی یا اون زنه چه کار میکنه یا اصلا قربانی کردن چیه این وسط . موقع که میمیری سه تا گزینه میاد با هیچ کدوم game over نمیشه اصلا معلوم نیست قضیه چیه .گرافیک و محیط هم مالی نیست ادم احساس پوچی میکنه .در کل به درد نمیخورد .باید وامیستادم همون ریمنو میگرفتم اشتباه کردم :((.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خوب ما هم بازی رو گرفتیم .نمیدونم چرا حال نکردم باهاش :( . داستان که نداره یا اگر داره ما چیزی ازش نفهمیدیم .گیم پلی هم که معلوم نیست داستان چیه اصلا معلوم نیست دشمنا چه جوری میمیرن غولا رو چه جوری باید بکشی یا اون زنه چه کار میکنه یا اصلا قربانی کردن چیه این وسط . موقع که میمیری سه تا گزینه میاد با هیچ کدوم game over نمیشه اصلا معلوم نیست قضیه چیه .گرافیک و محیط هم مالی نیست ادم احساس پوچی میکنه .در کل به درد نمیخورد .باید وامیستادم همون ریمنو میگرفتم اشتباه کردم :((.

داستان بازى ک فوق العاده هست.
گرافيک ک جزو بهترين بازى هاى ويتا هست.
گيم پلى که پر از option هست.
باس ها هم سگ جونن بايد زياد بزنيشون.
شما بايد دمو رو ميگرفتى امتحان ميکردى, چون سبک بازى سليقه ايه

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
داستان بازى ک فوق العاده هست.
گرافيک ک جزو بهترين بازى هاى ويتا هست.
گيم پلى که پر از option هست.
باس ها هم سگ جونن بايد زياد بزنيشون.
شما بايد دمو رو ميگرفتى امتحان ميکردى, چون سبک بازى سليقه ايه

این داستان فوق العاده رو برای ما توضیح میدی ؟ :) من هیچی نفهمیدم .

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
واقعا حداقل 1.000.000 پول دادیم که این بازی های اشغال رو رو ویتا بریم؟؟؟؟:|
یاد psp به خیر که روش gow رو بازی میکدم با اون سخت افزار ضعیفش و نداشتن تاچ و دوربین و اینا حالشو میبرم پولمون رو ریختیم تو جوب من که یا باهاش چت میکنم یا بعضی وقتا به یه امید یه سری به store ش میزنم شاید یه بازی براش بیاد

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
واقعا حداقل 1.000.000 پول دادیم که این بازی های اشغال رو رو ویتا بریم؟؟؟؟:|
یاد psp به خیر که روش gow رو بازی میکدم با اون سخت افزار ضعیفش و نداشتن تاچ و دوربین و اینا حالشو میبرم پولمون رو ریختیم تو جوب من که یا باهاش چت میکنم یا بعضی وقتا به یه امید یه سری به store ش میزنم شاید یه بازی براش بیاد

ما هم فقط ی تو Free To Play »یریم ببینیم آپدیت شده یا نه :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کسی این بازی رو داره و بخواد آنلاین بیاد ؟
من دارم و پایه آنلاین هم هستم اگه خواستی. دنبال پلات کردنشم اما 2-3 تا challengeـش مونده که اصلا نمیتونم انجام بدم و با AI هم نمیشه ردش کرد اینقدر که خنگن:D
لولت چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر