دعوت به همکاری از متخصصین جهت ساخت یک پروژه

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
144
نام
سینا
درود دوستان مدتی با خودم کلنجار رفتم تا بتونم در نهایت این تاپیک رو ارسال کنم .
ببینید ما طرحی در دست داریم که حدود 7 ماه پیش کار تهیه اون به پایان رسیده . این طرح نمونه ای از یک گیم با سیک پلتفورمر یا همانند اون هست .
طرح حدود 40 مرحله داره که بسیار متفاوت هستش . زمانی که ما این طرح رو تصمیم به تهیه اش گرفتیم در فکر این بودیم که بتونیم اون رو به ثبت برسونیم و در نهایت کار ساختش رو آغاز کنیم . اما به دلایل کم کاری خودمون و مشکلات کوچک بزرگ که همگی از اون مطلع هستید موفق به انجامش نشدیم .
حالا بعد از گذشت این 7 ماه تصمیم گرفتیم که این طرح رو اگر امکانش باشه دوباره پیش بگیریم و این بار به سر انجام برسونیمش .
ما نیاز به افرادی داریم که تخصص در برنامه نویسی و طراحی محیط و ابجکت دارند .
اینطور در نطر بگیرید که ما میخوایم یک تیم تشکیل بدیم ، یک تیم کوچک و جمع و جور و آینده اون بسته به تصمیماتی هست که اعضاش خواهند گرفت .
این طرح همونطور که قبلأ اشاره کردم میتونم بگم از نظر سبک بازی شباهتی به بازی معروف و پر طرفدار Angry Birds خواهد داشت .
ما دو نفر هستیم من و برادرم و در نظر داریم همه چیز به صورت قانونی و استاندارد پیش بره و تیم به صورت کاملأ تخصصی و حرفه ای بسته بشه که اگر کار گرفت و مورد قبول واقع شد در پروژه های آینده نیز با یکدیگر همکاری داشته باشیم .

این طرح به صورت کامل طراحی شده و در قالب یک فایل PDF در دسترس می باشد .

آخرین ویرایش:

labkhand

کاربر سایت
Jun 12, 2012
17
سلام
مایلیم با شما همکاری کنیم.
اگر از طرح خوشمون بیاد برای اجراش اقدام می کنیم.
برای آشنایی با ما و فعالیت های ما به سایت گروه مراجعه کنید.
گروه لبخند labkhand.net

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر