FIFA 13 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

X360-Gamer

کاربر سایت
Jun 3, 2009
200
نام
محمد
بچه ها کیفیت دیسک ها فوق العاده اومده پایین ! من این چند وقته هرچی بازی خریدم به مشکل خوردم .... پس تو خریدن دقت کنید.
راستی این بازی رو میشه آپدیت آفلاین کرد ؟ اگه میشه چجوری؟ خیلی ممنون.

سلام.. خیلی خلاصه میگم بهت برای آپدیت آفلاین.
اول از همه با برنامه abgx مدیا آی دی دیسکت رو چک میکنی آموزشش تو فروم هست
دوم میری به سایت XBOX 360 Update Center و آپدیت مورد نظر و مطابق با مدیا آی دی رو دانلود میکنی
سوم یک فلش به کنسول وصل میکنی و داخل تنظیمات کنسول فلش رو فرمت میکنی
چهارم نرم افزار horizon رو دانلود میکنی و آپدیت رو بوسیله برنامه horizon به فلش مموری انتقال میدی
پنجم فلش رو به کنسول وصل میکنی و اگه کنسول هارد داره از داخل تنظیمات دیتای آپدیت رو به هارد انتقال میدی.. و اگر هم هارد نداری باید فلش همیشه به کنسول متصل باشه :)
بازم سوالی بود در خدمتم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
سلام
رفقای اهل Career Mode یه سوال داشتم ازتون.
توی FIFA 12 ، پایان هر فصل مثلا تو یه باشگاهی مثل منچستر یونایتد یه چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار پول میدن بهتون.
من همیشه عادت داشتم با پول باقی مونده در اواخر فصل سعی میکردم تا اونجا که میشه با بازیکن هام تمدید کنم.
یکبار اینکار رو انجام ندادم و خیلی جالب پول بیشتری برای به خدمت گرفتن بازیکن ها بهم داد. دقیقا یادم نیست حدودا ۸۰ میلیون دلار داد فکر کنم.

حالا سوالم اینه که این علتش چی بوده و آیا تو FIFA 13 هم این اتفاق میفته ؟

کلا به نظرتون چجوری میشه تو Career Mode پول خوب به جیب زد :D آخه واقعا اوضاع اقتصادی خرابه :))

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
سلام
رفقای اهل Career Mode یه سوال داشتم ازتون.
توی FIFA 12 ، پایان هر فصل مثلا تو یه باشگاهی مثل منچستر یونایتد یه چیزی بین ۴۰ تا ۵۰ میلیون دلار پول میدن بهتون.
من همیشه عادت داشتم با پول باقی مونده در اواخر فصل سعی میکردم تا اونجا که میشه با بازیکن هام تمدید کنم.
یکبار اینکار رو انجام ندادم و خیلی جالب پول بیشتری برای به خدمت گرفتن بازیکن ها بهم داد. دقیقا یادم نیست حدودا ۸۰ میلیون دلار داد فکر کنم.

حالا سوالم اینه که این علتش چی بوده و آیا تو FIFA 13 هم این اتفاق میفته ؟

کلا به نظرتون چجوری میشه تو Career Mode پول خوب به جیب زد :D آخه واقعا اوضاع اقتصادی خرابه :))
خب يه پولى بابت پرداحته حقوق ساليانه بازيكنات ميره كه اگه باشون تمديد نكنى اون پول بر ميگرد تو جيبت.
براى پول هم،رتبه خوب تو جدول رسيدن به يورو ليگ و به خصوص به چمپيونز كاپ.فروش بازيكناى خوب...و همينطور يه فصل ذخيره پول و خريد نكردن

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خب يه پولى بابت پرداحته حقوق ساليانه بازيكنات ميره كه اگه باشون تمديد نكنى اون پول بر ميگرد تو جيبت.
براى پول هم،رتبه خوب تو جدول رسيدن به يورو ليگ و به خصوص به چمپيونز كاپ.فروش بازيكناى خوب...و همينطور يه فصل ذخيره پول و خريد نكردن

آقا من هر سال قهرمان همه جام ها میشم :D
لیگ ، اف ای کاپ ، چمپیونز ، کامیونیتی و ...
ولی همیشه پول کم میده الان بازیکن هام دارن کم کم پیر میشن پول ندارم بازیکن جوون بیارم تو تیم :-|

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
آقا من هر سال قهرمان همه جام ها میشم :D
لیگ ، اف ای کاپ ، چمپیونز ، کامیونیتی و ...
ولی همیشه پول کم میده الان بازیکن هام دارن کم کم پیر میشن پول ندارم بازیکن جوون بیارم تو تیم :-|

وضيعت تيمتو ميگى؟بازيكنا و پول فعلى و قيمت بازيكنات

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
راست میگه اینا گذاشتن رو اماتور و هی تمرین کردن تا رسیدن به اینجا مطمئن باش یه دست انلاین بزنن و یه حریف درست وحسابی مقابلشون باشه این نوع گلها و تکنیک ها رو یادشون میره فقط باید بتونی حفظ توپ و درکمترین زمان و جا بهترین استفاده رو بکنی همین تکنیک بخره تو سرشون شما یه اندازه حمله تون بتونی دفاعتون رو خوب کنی یقین داشته باش گل زدن بهتون واسه حریف سخت و زجر اوره اینیارو بیخیال من یه انیقدر تمرین تکنیک های چندستاره و ... کردم ولی تاالان جرات نکردم رودرو انجامش بدم چون واقعا وقتی روبری یه حریف قدر بازی میکنی اینا همش کشکه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر