Beyond Good & Evil 2 برای نسل بعدی می اید .

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Michel Ancel سازنده بازی Rayman دوباره تاکید کرده که Beyond Good & Evil 2 قطعا خواهد امد اما برای سخت افزارهای فعلی نخواهد بود.
20120507bge2.jpg

Ancel :" ما در حال ساختن ان هستیم و تمرکز ما فقط بر روی بازیست تا بهترین بازی که میتوانیم بسازیم"

وی نگفت که بازی بر روی چه پلتفرم هایی منتشر خواهد شد اما گفت که نیاز به سخت افزار های نسل بعد دارد.

" این تصمیم ما را از هدفمان منحرف میکند. من میتوانم بگویم که این بازی، بسیار بلند پروازانه است . ما نیاز به تکنولوژی داریم که به جاه طلبیمان برسیم. ما بر روی بازی تمرکز کرده ایم. ما ان را ابتدا میسازیم و سپس نگاه میکنیم که چه چیزی میتواند ان را اجرا کند. من نمیگویم 2013 میاید چون ما نمدانیم چه وقت زمان انتشار فرا میرسد. ما در حال ساخت یک بازی بزرگ هستیم و نیاز به تکنولوژی بیشتر داریم."

این اخرین نظر اقای Ancel بر خلاف شایعه ایست که سال گذشته منتشر شد و گفته میشد که بر روی نسل فعلی این بازی منتشر خواهد شد.

"میگه ما این ایده رو قبل از این که Mirror’s Edge منتشر بشه داشتیم و ما یه رویکرد دیگه نسبت به دید اول شخصی که توی Mirror’s Edge هست داریم. Prince of Persia and Assassin’s Creed با کنترل کارکتر در حالت سوم شخص به اون چیزی که ما در ذهن داریم نزدیک تر هستن. ما از یه دوربین دینامیکی استفاده کردیم که در بین صحنه های اکشن می لرزه و یه دوربین زنده به ما میده و دوربینی که مثل اکشن های خبری جید رو دنبال میکنه.( دوربین های که اخبار زنده مثلا یه تعقیب و گریز رو دنبال می کنن) شاید این شبیه به چیزی باشه که توی Mirror’s Edge دیدیم ولی خود بازی خیلی تفاوت داره با اون عنوان"

Ubisoft هیچ وقت اعلام نکرد Beyond Good & Evil 2 کنسل شده است و اقای Yves Guillemot اعلام کرد که این بازی نیاز به پخته شدن دارد. این بازی در سال 2008 معرفی شد و دیگر خبری از ان منتشر نشد تا به امروز که تیزری از بازی منتشر شده که صبر و شکیبایی شما را میطلبد.
-------
متن ویرایش شد.

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یکبار میگند این نسل میاد یبار میگن این نسل نمیاد خودشون تو کارشون موندن
سازنده از این احمق تر خدا خلق نکرده من نمیدونم آخه یک بازی چقدر ارزش داره که 2000 تا دروغ به خاطرش بگی..
انگاری شما با کل سازندگان و کمپانیها و پلترفمها مشکل داری اره قربونش

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
سازنده از این احمق تر خدا خلق نکرده من نمیدونم آخه یک بازی چقدر ارزش داره که 2000 تا دروغ به خاطرش بگی..

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
"ما بازی را حتی قبل از Mirror edge منتشر میکنیم و ما رویکردی متفاوت همانند دید اول شخص در بازی Mirror’s Edge خواهیم داشت. کنترل شخصیت سوم شخص بازی همانند کنترل در بازی Prince of Persia و Assasine Creed است. ما از یک دوربین بسیار پویا استفاده میکنیم که در هنگام انجام کارهای مختلف میلرزد همانند چیزی که در Mirror Edge بود اما این بازی به خودی خود بسیار متفاوت است."
این قسمت خبر اشتباه ترجمه شده
“We had this concept even before Mirror’s Edge launched. And we have a different approach to the first person perspective that Mirror’s Edge has. Prince of Persia and Assassin’s Creed are closer to what we have in mind with the control of the character in a third person perspective,” he said.

“We use a very dynamic camera that shakes a lot during the action to add life to the camera giving the impression of an action news cover team following Jade. Maybe that could be similar to Mirror’s Edge but the game itself is very different.”
میگه ما این ایده رو قبل از این که Mirror’s Edge منتشر بشه داشتیم و ما یه رویکرد دیگه نسبت به دید اول شخصی که توی Mirror’s Edge هست داریم. Prince of Persia and Assassin’s Creed با کنترل کارکتر در حالت سوم شخص به اون چیزی که ما در ذهن داریم نزدیک تر هستن. ما از یه دوربین دینامیکی استفاده کردیم که در بین صحنه های اکشن می لرزه و یه دوربین زنده به ما میده و دوربینی که مثل اکشن های خبری جید رو دنبال میکنه.( دوربین های که اخبار زنده مثلا یه تعقیب و گریز رو دنبال می کنن) شاید این شبیه به چیزی باشه که توی Mirror’s Edge دیدیم ولی خود بازی خیلی تفاوت داره با اون عنوان

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
این دوربینی که گفت منو بیشتر یاد k&L2 میندازه
دقيقا همين رو مي خواستم بگم !

===

يعني اگه امتياز كمتر از 9 بياره ديگه بايد ...
تا اينجا 4 سال از معرفيش گذشته و حالا حالا ها هم نمياد !‌پس بايد يه فروش فوق العاده اي داشته باشه تا بتونه اين همه هزينه و وقت رو جبران كنه !

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,760
نام
مارشال
باز خوبه خودش اومد گفت واسه نسل بعده.
هرچند انتظار بیشتر میشه ولی از این بلاتکلیفی درمیایم.
در هر صورت منتظریم.

تا به امروز که تیزری از بازی منتشر شده که صبر و شکیبایی شما را میطلبد.
این تیکه یه مقدار غلط اندازه. اول فکر کردم تریلر جدید اومده ولی متن اصلی رو که دیدم نوشته "اون تیزری که قبلا اومده بود رو دوباره تماشا کنید و صبر داشته باشید".

قای Yves Guillemot اعلام کرد که این بازی نیاز به پخته شدن دارد
سوخت عزیز من. سوخت. از 2008 تا حالا تبدیل به زغال سنگ شده. :D

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
تا اينجا 4 سال از معرفيش گذشته و حالا حالا ها هم نمياد !‌پس بايد يه فروش فوق العاده اي داشته باشه تا بتونه اين همه هزينه و وقت رو جبران كنه !

از کجا معلوم به طور مداوم از اون موقع کار کردن؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این تیکه یه مقدار غلط اندازه. اول فکر کردم تریلر جدید اومده ولی متن اصلی رو که دیدم نوشته "اون تیزری که قبلا اومده بود رو دوباره تماشا کنید و صبر داشته باشید".
همون تریلر دوباره این بار به صورت HD توسط یوبیسافت منتشر شده

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شماره اول فقط چوبه ایرادات دوربینش رو خورد. یکمی هم تو طراحی مراحل و کوئست ها مشکل داشت ولی درکل فوق العاده بود.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این دوربینی که گفت منو بیشتر یاد k&L2 میندازه
دقيقا همين رو مي خواستم بگم !

===

يعني اگه امتياز كمتر از 9 بياره ديگه بايد ...

هزینه ای بابتش نشده که بخواد برگردونه یه تیم خیلی کوچیک روش کار می کنه و خیلی کند هم کار پیش میره چون یوبی هی فرت و فرت پروژه به تیم میده

شماره اول فقط چوبه ایرادات دوربینش رو خورد. یکمی هم تو طراحی مراحل و کوئست ها مشکل داشت ولی درکل فوق العاده بود.
شماره اول هیچ مشکلی نداشت و اون دوربینم اصلا چیزی نبود که کسی رو اذیت کنه. طراحی مراحل و کویست هاش همین الانشم لنگش پیدا نمی شه. شک نکن
تنها مشکلش مارکتینگ ضایع یوبی بود که نه تبلیغ درست ماله این بازی شد و نه زمان درستی منتشر شد. درست وسط کلی بازی تاپ دیگه این بازی گم شد

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
شماره اول هیچ مشکلی نداشت و اون دوربینم اصلا چیزی نبود که کسی رو اذیت کنه. طراحی مراحل و کویست هاش همین الانشم لنگش پیدا نمی شه. شک نکن
تنها مشکلش مارکتینگ ضایع یوبی بود که نه تبلیغ درست ماله این بازی شد و نه زمان درستی منتشر شد. درست وسط کلی بازی تاپ دیگه این بازی گم شد
درسته،اين بازي با sands of time اومد و همه توجه و فوكوس يوبي سافت متوجه پرينس بود،من خودم تو setup پرينس با اين بازي اشنا شدم.
ولي وجداني بازيش حرف نداشت،انگار ادم تو رؤياهاش سير ميكرد :x

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوربینش اذیت میکنه. من میگم IGN میگه gamespot میگه همه میگن :D.
من بالا 5-6 بار این بازی رو تموم کردم. تازه این اواخر که نسخه HD رو رفتم یه نقدم کنارش دیدم که گفته بود دوربین مشکل داره و تازه من متوجه شدم که شاید دوربین بعضی جاها اذیت کنه یه جاهایی که تنگه و مخوای بری بیرون و زاویه یهو عوض میشه برعکس دوباره میری توی دری که اومدی که این توی آنچارتدی که ماله این نسله هم هست یا یه سری قسمت ها که خیلی محیط تنگه که کاملا باز عادیه . دوربین توی اون زمان به نظر من به اندازه کافی عالی کار شده و همین الانشم کاملا با استاندارد ها مچه
به وقتش زوم این و اوت میکنه یه جاهایی ثابت میشه تا بازیکن رو متوجه چیزی کنه یا بخواد چیزی رو نشون بده ولی اکثر اوقات دسته خوده بازیکنه چیزی که ما الان داریم به عنوان استاندارد توی این ژانر می بینیم
گیریم دوربین اصلا داغون، بد ولی این بازی از دوربین چوب نخورد :D

---------- نوشته در 01:28 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:12 AM ارسال شده بود ----------

درسته،اين بازي با sands of time اومد و همه توجه و فوكوس يوبي سافت متوجه پرينس بود،من خودم تو setup پرينس با اين بازي اشنا شدم.
ولي وجداني بازيش حرف نداشت،انگار ادم تو رؤياهاش سير ميكرد :x

قدیما چقدر آشنایی با بازی ها جذاب تر بود :( عین یه ماجراجویی می موند . وقتی بازی رو نصب می کردی و می فهمیدی بازی چقدر خوبه احساس کسی رو داشتی که یه چیز فوق العاده با ارزش کشف کرده و دوست داشتی به همه نشونش بدی .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر