تاپيك اختصاصي مشكلات و سوالات در رابطه با انلاين l ويتا

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام اين تاپيكو ايجاد كردم واسه ي كسايي كه ميخوان به اينترنت وصل شن و سوال دارن و مشكلايي از قبيل near و... دارن.
باز هم خواهش ميكنم از راهنمايي كننده ها كه درخواست كننده ها توهين نكنند.
با تشكر

S0NY

کاربر سایت
May 19, 2012
334
نام
ُSoheil
سلام نمیدونم جای درستی این سوال رو میپرسم یا نه.
به هر حال : کسی هست که یک سایت کاملا مطمئن برای خرید psn کارت به من معرفی کنه و خودش هم خرید داشته باشه؟
ممنون میشم جواب بدین.

fgoohari

کاربر سایت
Dec 6, 2010
9
نام
farhad
سلام برای من یک psp vita از کانادا فرستادن که ۲ تا بازی هم داشت الان ck key رو وارد میکنم اصلا قبول نمیکنه میگه cd key اشتباه هست میتونید راهنمایی کنید.در ضمن من ترکیه هستم کشورم ترکیه زدم مشکل از او هست یا نه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام برای من یک psp vita از کانادا فرستادن که ۲ تا بازی هم داشت الان ck key رو وارد میکنم اصلا قبول نمیکنه میگه cd key اشتباه هست میتونید راهنمایی کنید.در ضمن من ترکیه هستم کشورم ترکیه زدم مشکل از او هست یا نه.
بله ریجن کانادا با ریجن ترکیه فرق داره برای همین کار نمیکنه . یا باید Factory reset کنید از اول اکانت کانادا بسازید یا باید یک Key از خوده استوره ترکیه برای بازی بخرید.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
دوستان من نمیتونم زمانیکه آنلاین هستم با کسی صحبت کنم !!
فقط صدا رو میشنوم . نه با هدفون نه بدون هدفون . آیکون میکروفون فقط هست و عوض هم نمیشه !! اگه روش کلیک کنم فقط قطع میشه ؟؟؟
تنظیماتی چیزی داره ؟؟؟؟
توی Network و بلوتوث تیکهاش رو زدم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من نمیتونم زمانیکه آنلاین هستم با کسی صحبت کنم !!
فقط صدا رو میشنوم . نه با هدفون نه بدون هدفون . آیکون میکروفون فقط هست و عوض هم نمیشه !! اگه روش کلیک کنم فقط قطع میشه ؟؟؟
تنظیماتی چیزی داره ؟؟؟؟
توی Network و بلوتوث تیکهاش رو زدم
دمکه ps رو چند ثانیه نگه داره یک پنل میاد بالا اونوقت تیکه disable microphone رو برداری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر