Rhythm Heaven Fever

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
256px-Rhythm-heaven-fever.jpg

با سلام
یه بازی ریتمیک فوق العاده و سوپر فان هست. تنها کاری که توی این بازی باید انجام بدین فشار دادن یک یا دو تا دکمه از ویموت همزمان با ریتم موسیقی هست که البته این موسیقی به همراه انیمیشن هایی هست که توی هر لول تدارک دیده شده. هر لول تم خاص داره و موسیقی خاص خودش که به شکل واقعا جذابی مچ هستند طوری که یه موسیقی رو می زنید واقعا انرژی می گیرید و سرحال میاید که و فراموش می کنید گذر زمان رو
من امروز یه دم 10-15 تا از مرحله هاش رو رفتم. نه اینکه بازی ساده باشه بلکه برای گرفتن رکورد بالا نیاز هست که با موسیقی کاملا همراه بشید و درست در زمان مناسب دکمه رو فشار بدید یا به اندازه لازم اون رو نگه دارید و یا یه ریتم خاص رو حفظ کنید و بعد از اینکه کامپیوتر اون رو اجرا کرد شما تکرارش کنید
با رفتن هر مرحله درجه می گیرد که می تونه درجه اوکی باشه یا سوپر که اگه سوپر بگیرید مراحل اضافه و چیزمیزای جدید هم باز میشه ولی اوکی فقط مرحله بعدی رو براتون باز می کنه
دو نفره هم داره و با پیشروی توی بازی این مد هم بازی میشه
در کل به شدت به همه وی دارا توصیش می کنم. یکی ازون بازی هایی هست که واقعا به آدم انرژی مثبت می ده بخصوص کسایی که مثل من از سر کار میان و خسته و کوفته میخوان کمی این خستگی از تنشون بیرون بره
بازی 600-700 مگ هم بیشتر نیست
اینم لینک های دانلود

http://mhroozbeh.dl.rapidbaz.com/kaJLs/IDWI-RF0028.part02.rar
http://mhroozbeh.dl.rapidbaz.com/kaJw5/IDWI-RF0028.part01.rar

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من تریلرشو تو سایت نینتندو دیدم خوشم اومد کی بازی کرده؟

ارزش داره بگیرمش؟

البته نسخه DS شو داشتم خیلی باحال بود

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,224
من تریلرشو تو سایت نینتندو دیدم خوشم اومد کی بازی کرده؟

ارزش داره بگیرمش؟

البته نسخه DS شو داشتم خیلی باحال بود

بازیش خوب بود نسبتا ... ولی خیلی باید دقت داشته باشی و فوکوس کنی رو بازی ! یعنی دیوانه وار ها ! :D
مثلا اینطوریه که اگه یک دونه رو اون وسط خراب کنی چند تای بعدی رو از دستت در میره ... ریتم داره دیگه .. ریتمش از دستت در میره :D (اسمش هم به ریتم ربط داره :D)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
بازیش خوب بود نسبتا ... ولی خیلی باید دقت داشته باشی و فوکوس کنی رو بازی ! یعنی دیوانه وار ها ! :D
مثلا اینطوریه که اگه یک دونه رو اون وسط خراب کنی چند تای بعدی رو از دستت در میره ... ریتم داره دیگه .. ریتمش از دستت در میره :D (اسمش هم به ریتم ربط داره :D)

آها پس سخته و قشنگ

ایجوری که معلومه مثل نسخه ds شه خیلی سخت بود نسخه ds باید با سرعت عمل با تاچ کار میکردی دیوانه کننده بود هر بارم سختر میشد

به امتحانش می ارزه میگیرمش

یه اتفاق جالب اینترنت من adsl 256 کیلوبایت مخابراته یعنی تعطیل همش افت داره سرعت دانلود آخرش 32 کیلوبایت نمیدونم چی شده یک ساعتی هست وب اصلا نمیاره با بدبختی میاره بالا اما سرعت دانلود شده 120 کیلوبایت قاط زده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر