PC Company of Heroes 2

سازنده
Relic
تاریخ انتشار
June 2013
ناشر
Sega
پلتفرم‌ها
  1. PC
Company_of_Heroes_2_cover.jpeg

Developer : Relic
Publisher : Sega
Genre : RTS
Release Date : Released

طبق اعلام رسمی مجله ی PC Gamer در شماره ی آینده ی این نشریه به طور رسمی از عنوان Company Of Heroes 2 پرده برداری خواهد شد ، Relic خالق بازی وظیفه ی ساخت آن را بر عهده داشته و بازی در سال 2013 منتشر خواهد شد ،

تصاوير بازي :

Untitled-2.jpg

ss_3c2be390bf0d98564e1ec10aadd48141336ea526.1920x1080.jpg

2690950-coh2_aa_houffalize_godview_1413197300.jpg

Image43.jpg

تاپيك تصاوير بازي

Official Site
آپدیت اول
سال 1941 جنگ در جبهه شمالی شروع شده و نیروهای روسی با نازیها در جنگ هستند و نیروهای المانی به تازگی عملیات بارباروسا را شروع کرده اند .و سمت شرق را تحت حمله خود قرار داده اند منطقه ای که در تسخیر ارتش سرخ روسیه است و این برای روسیه فرصتی است برای عقب راندن نیروهای المان نازی .بازی از انجین ارتقا یافته Essence 3.0 Engine بهره میبرد که باعث ایجاد انفجارهایی طبیعی نورپردازی خوب صحنه های بزرگ و مبارزات نفس گیر. که پیروزی فقط با فکر کردن و استفاده از تانیک مناسب امکان پذیر است مولتی پلیر نیز در بازی تایید شده و برای فن های بازی نیز حالت Co-Op در نظر گرفته شده است.
Update 2:

ColdTech سیستم و تکنولوژی جدیدی بر مبنای اب و هوا است که در بازی COH 2 برای اولین بار در این سری و بازیهای سبک RTS است که رونمایی می شود. با سرد تر شدن زمستان در سمت شرق بازیکن در شرایط سختی قرار می گیرد و به استراتژی دست خواهد زد که باید راهی برای زنده ماندن سربازان خود از سرمای شدید زمستان پیدا کند و راه حلی هوشمندانه برای شکست دادن دشمنان.
استدیو Relic با رونمایی از سیستم ColdTech که با استفاده از موتور گرافیکی Essence Engine 3.0 می تواند به راحتی سرمای شدید جبهه اتحاد جماهیر شوروی را در زمان جنگ جهانی دوم به خوبی شبیه سازی کند.
ColdTech سیستمی است که شبیه سازی دقیقی از سرمای شدید زمستان در شوروی در سال 1941 را در درجه F -40 نشان می دهد. در این درجه پوست و بدن انسان به سرعت یخ می زند. در بازی واحد های نظامی یخ خواهند زد و بخاطر صدمه ندیدن در بوران و از یخ زدگی مجورند اتش روشن کنند خود را گرم نگه دارند در فضاهای باز کولاک های شدیدی خواهد امد و این موضوع باعث صدمه دیدن گروهان پیاده نظام می شود.
ColdTech این اجازه را می دهد که بارش برف به صورت طبیعی باشد و حتی ذوب شدن و چسبیدن ان به اشیا را نیز به تصویر می کشد و شاید ساهد بهمن هم باشید. اینان همه از قدرت موتور Essence Engine پدید امده اند.
با توجه به این سیستم تغییرات و اب و هوایی در بازی نقش مهمی دارند مثل این که جنگ افزارهای شما بر روی دریاچه ای یخ زده قرق شوند.
با استفاده از این سیستم و توانایی های موتور بازی شبیه سازی فلج شدن ارتش رایش سوم در سیبری روسیه به اسانی میسر است.

فروم بازي هم تاسيس شده
Company of Heroes 2 system requirements (minimum)
  • CPU: 2 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or better
  • RAM: 512 MB system memory
  • Graphics: DirectX 9 video card with 256 RAM, Nvidia 8000-series or Radeon 3000-series or integrated graphics such as Intel HD3000 or HD4000.
  • Operating system: Windows XP SP3
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space
Company of Heroes 2 system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core processor, Intel Core i5,or AMD FX 8000-series or better
  • RAM: 2 GB (4 GB for 64 bit Operating System)
  • Graphics: DirectX 11 card with 512 MB RAM, Nvidia 400 series or AMD 5000 series or better.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX audio card
  • 12 GB hard disk space

آخرین ویرایش:

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
این Flak همونی که روی Panzer HQ نیست مگه؟ یکی دیگک بدن که نمیشه تو مپ نفس کشید :D

درود نه اون فلک 88 میلیمتری (آنتی تانک و AA) بود که فکشن پنزر الیت ( کمندر لوفت وافه) و ورماخت (کمندر دیفنسیو) توی کمپانی 1 میتونست بسازه....اونی که رو پنزر اچ کیو هستش فلک 37 میلیمتری هستش

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
این Flak همونی که روی Panzer HQ نیست مگه؟ یکی دیگک بدن که نمیشه تو مپ نفس کشید :D
همون فلک 88 اگر پیاده بهش نزدیک میشد راحت از کار میوفتاد ولی امان از وقتی که با چند تا ام جی حمایت میشد بازی کاملا یه طرفه میشد.خودت حساب کن توپ ثابت 88 میلی متری با سرعت بتونه 360 بچرخه هر هدفی سریع بزنه چی میشه

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
همون فلک 88 اگر پیاده بهش نزدیک میشد راحت از کار میوفتاد ولی امان از وقتی که با چند تا ام جی حمایت میشد بازی کاملا یه طرفه میشد.خودت حساب کن توپ ثابت 88 میلی متری با سرعت بتونه 360 بچرخه هر هدفی سریع بزنه چی میشه
اتفاقا امروز یه مستند منوتو هم داشت راجع بهش میگفت. خیلی چیز شاخی بود. منکه بیشتر با متفقین بازی میکنم باید دعا کنم نیاد.:D

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
بعد دو ماه انتظار بالاخره اپدیت دیروز اومد ولی چقدر بالانس بازی بهم ریخته:-&ام 36 با سه تا شات کینگ تایگرو می زنه!!همین طور فایر فلای!کلا okw نابود شد

• Like
Reactions: kharmagas4

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
بعد دو ماه انتظار بالاخره اپدیت دیروز اومد ولی چقدر بالانس بازی بهم ریخته:-&ام 36 با سه تا شات کینگ تایگرو می زنه!!همین طور فایر فلای!کلا okw نابود شد

من توی انجمن رلیک کلی اعتراض کردم که این پچ بازی بهم میریزه و حداقل به okw کش اضافه کنن که بشه یکم سوخت بیشتر گرفت ولی محل نذاشتن، حالا ببین چطور به غلط کردم میفتن

• Like
Reactions: COH master

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
این اپدیت جدیده همه رو پرونده، کسی مونده که بازی کنه ؟
منو چنتا از دوستام که بازی رو پاک کردیم رفت
عزیزم پاک کردی که کردی آره تا دلت بخواد دارن بازی میکنن چرا میای هردفعه اینجا فاز بازی نکردن میدی... خیلی بازیکن باشی اگه دیدی OKW ضعیف شده میری سمت یه فکشن دیگه با اونکه فکر میکنی قویتره بازی میکنی.

این پچ بیشتر از یک ماه تو حالت تست قابل بازی بوده و تایید شده از نظر اکثر بازیکنا. توی فروم هم درکل راضین از تغییرات و ازین جو هام که شما میدی هم خبری نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kharmagas4

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من که بعد از پَچ، با OKW هر چی بازی کردم رو بیشتر بُرد داشتم تا باخت.
MP44 که عالیه.
این که نیروهای پیاده، از ساختمونِ مربوطه میان بیرون هم خیلی خوبه!
فعلاً دارم سعی می‌کنم از Rocketen Werfer هم بیشتر استفاده کنم، مخصوصاً که زاویه‌ی شلیکش هم بازتر شده.

• Like
Reactions: Reza Razor

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
ژیاد
دوستان بشدت دنبال اپدیتا و کرک های بازی هستم کسی لینک سالم داره بده مرسی
امیدوار نیاش. سالی یبار ساید یه آپدیتی کرک بشه. الانم که چندسال از ریلیز گذشته دیگه دنبال کرک اپدیتاش نیستن. اوریج بگیر یه عمر راحت شو!

• Like
Reactions: COH master

saeed20

کاربر سایت
Jun 22, 2010
70
خیلی مسخرس

سه بار باید پیروز بشی تا بهت دراپ شانسی جایزه بده

نهایت پول مجازی هم که میده 500 تا بیشتر نیست . یه کماندر خوب 15000 تاس یعنی 100 بار باید بازی کنی شاید بتونی تا 15000 جم کنی یه کماندر مورد علاقه تو بخری :(

دوستان برای این پول مجازی ترینر وجود نداره ؟؟؟؟؟؟

uori

کاربر سایت
Oct 18, 2008
83
خیلی مسخرس

سه بار باید پیروز بشی تا بهت دراپ شانسی جایزه بده

نهایت پول مجازی هم که میده 500 تا بیشتر نیست . یه کماندر خوب 15000 تاس یعنی 100 بار باید بازی کنی شاید بتونی تا 15000 جم کنی یه کماندر مورد علاقه تو بخری :(

دوستان برای این پول مجازی ترینر وجود نداره ؟؟؟؟؟؟
تازه همینم بزور بعد این همه انتظار درستش کردن...تا پارسال که همینم نداشتیم

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
اونایی که مثل من با US Forces بیشتر بازی میکنن بگم این کمندر Mechanized Company خیلی عالیه. من داشتمش ولی فکر نمیکردم انقدر بدرد بخوره . مخصوصا جلوی OKW که اول بازی حجومی بازی میکنن خیلی جواب میده.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر