آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
بچه ها کسی سر دانلود بازی این ارور رو داشته؟
c0-10932-5
بازی کامل دانلود میشه اما آخرش این ارور رو میده.این راه حلهایی که تو نت هست که DNS عوض کن و رم خالی کن و... هیچ فایده ای نداشت.
این بازیهارو مثل Persona4 , UC Golden abyss , Sly و... رو قبلا با B4y Life دانلود کرده بودم, الان موقع انتقال به ویتا آخرش این ارور رو میده!!!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بچه ها کسی سر دانلود بازی این ارور رو داشته؟
c0-10932-5
بازی کامل دانلود میشه اما آخرش این ارور رو میده.این راه حلهایی که تو نت هست که DNS عوض کن و رم خالی کن و... هیچ فایده ای نداشت.
این بازیهارو مثل Persona4 , UC Golden abyss , Sly و... رو قبلا با B4y Life دانلود کرده بودم, الان موقع انتقال به ویتا آخرش این ارور رو میده!!!
من هم اتفاقا این مشکل رو برای 2 تا بازی که دیروز از استور گرفتم دارم.

آخرین ویرایش:

cloud str!fe

کاربر سایت
May 10, 2012
36
بازی ها رو دوباره دانلود کردید یا نسخه قبلی که داشتید رو میخواید دوباره با این روش نصب کنید؟؟
چون هر بار فکر کنم باید دوباره دانلود کنید.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
راهی هست که بشه از طریق ویتا به صفحه کامپیوتر دسترسی پیدا کرد...یعنی مرتبطش کرد بی سیم.
منظورتون رو خوب متوجه نشدم
ولی با برنامه Content Manager Assistant میشه بصورت بیسیم و باسیم به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از PC برروی ویتا دست یافت

• Like
Reactions: se.phi.roth

sirus1999

کاربر سایت
Jun 3, 2013
217
نام
sirus
منظورتون رو خوب متوجه نشدم
ولی با برنامه Content Manager Assistant میشه بصورت بیسیم و باسیم به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده از PC برروی ویتا دست یافت
توی بعضی فیلم ها دیده بودم که طرف تصویر روی مانیتورش رو منتقل کرده روی vita از طریق یه نرم افزاری

• Like

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
توی بعضی فیلم ها دیده بودم که طرف تصویر روی مانیتورش رو منتقل کرده روی vita از طریق یه نرم افزاری
این همون قابلیت ریموت پلی هستش که بعضی ها با کرک این کار رو انجام میدن
همین الان PS4 و PS3 همین کا رو انجام میدن ولی برای PC باید از ورژن کرک شده اون برنامه CMA استفاده کنید که توصیه نمیشه
ولی برنامه هایی توی استور برای استفاده از طریق بی سیم و دستیابی به اطلاعات مالتی مدیا هستش
اگر علاقه دارید تا معرفی کنم

• Like

ps3.one

کاربر سایت
Jun 14, 2017
92
نام
ابوالفضل
سلام
چطور میتونم بازی هایی که از طریق کامپیوتر دانلود کردم رو روی ویتای کپی شده انتقال بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید

nimaprince

کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام
چطور میتونم بازی هایی که از طریق کامپیوتر دانلود کردم رو روی ویتای کپی شده انتقال بدم
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
فایلی که از طریق کامپیوتر دارید .PKG هستش ؟
منظورتون از ویتا کپی شده ، ویتا هک شده هستش ؟
اگر منظور شما مربوط به مسائل هک میشه اطلاعای ندارم
ولی اگر منظور شما به دستگاه ارجینال خور هستش میتونم کمکتون کنم

graphicstors

عضو جدید
Jan 12, 2020
1
سلام دوستان من یه مشکل خیلی خیلی اصلی دارم با Ps vita م من میخام نرم افزار pclink رو نصب کنم ولی قبلش باید یه نرم افزار براش نصب کنم که این نرم افزار pclink رو از طریق کامپیوتر بیاره
اون نرم افزاری که نیازه اسمش vitashell یا molecular shell هست اینارو من نمیتونم از طریق کامپیوتر نصب کنم ایا ترفندی داره همشون با فرمت vpk هست
حتی نرم افزار Qcma رو هم نصب کردم که البته ویدیو موزیک و عکس رو میتونم از طریق pc به ps vita بریزم ولی نرم افزار نه ps vita م هک شده نیست ولی خیلی به خودم گفتم هکش کنم بهتره
لطفااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کمک کنیییییییییییییییییییییییید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر