آموزش دانلود بازیها،دموها و پچها از طریق PC برای PS VITA

hamed kami

کاربر سایت
Jun 27, 2012
456
نام
حامد
مشکل وصل شدن ویتام به نت حل شد ولی بعد از resome فایل این ارورو تو قسمت دانلودبازی میده could not download (nw-10743-5) و وقتی دوباره بازی رو resome میکنم لب تاب restart میشه لطفا کمک کنید و اگر برنامه به درد بخوری برای hotspot کردن وای فای هست بگید چون شما همه با مودم wirelles این کارو انجام دادید

و در ضمن من اینترنت گوشیرو با wifi شیر میکنم به لب تاب بعد از لب تاب با برنامه به ps vita

مشکلم حل شد از برنامه hotspot بود با برنامه coneccify تونستم راهت اینترنتو شیر کنم الانم دارم با صورعت نور میدانلودم و بابت این اتلاع رسانی ممنون
چطوری دو تا کانکشن؟

- - -ویرایش - - -

مشکل اولیم حل شد ولی تو بالایی موندم PS VITA رو توسط اینترنت کامپیوتر بی سیم وصل کردم حالا نمی دونم چطور به برنامه هم وصل شم؟و هم به کامپیوتر هان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
آقا من دقیقا همین مراحلی که گفتی رو انجام دادم اما وقتی فایل رو داشتم از ویتا دانلود می کردم دوباره از ترافیک اینترنتم کم شد

یعنی فایلم که 500 مگ بود رو 1 گیگ کم کرد از ترافیکم

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
آقا من دقیقا همین مراحلی که گفتی رو انجام دادم اما وقتی فایل رو داشتم از ویتا دانلود می کردم دوباره از ترافیک اینترنتم کم شد

یعنی فایلم که 500 مگ بود رو 1 گیگ کم کرد از ترافیکم
سرعت انتقال دیتا در این روش 1 مگ در ثانه هست و امکان نداره از ترافیک اینترنت استفاده کنه ممکنه شما دوبار اطلاعت رو دانلود کرده باشید

naeim.gamer

کاربر سایت
Apr 2, 2013
74
نام
نعیم
سلام من قبلا یه dlc رو با این روش به ویتام منتقل کردم و هیچ مشکلی نداشت اما الان بازی فیفا 13 رو بصورت دیجیتالی خریدم اما بخاطر حجم بالاش که حدود 2.8گیگ میشد خواستم با این روش برای ویتام دانلودش کنم و روش رو بلدم اما هرکاری میکنم نمیشه نمیدونم چرا؟لطفا اگه امکانش هست یه راهنمایی کنین ممنون

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
سلام من قبلا یه dlc رو با این روش به ویتام منتقل کردم و هیچ مشکلی نداشت اما الان بازی فیفا 13 رو بصورت دیجیتالی خریدم اما بخاطر حجم بالاش که حدود 2.8گیگ میشد خواستم با این روش برای ویتام دانلودش کنم و روش رو بلدم اما هرکاری میکنم نمیشه نمیدونم چرا؟لطفا اگه امکانش هست یه راهنمایی کنین ممنون

اگر فریم ویرت بالای 2.10 باید از این یکی روش استفاده کنی
http://forum.bazicenter.com/thread76403/

ehsan bz

کاربر سایت
Jun 7, 2013
3
سلام دوست عزیز
تشکر بابت راهنایی هاتون!
من میخوام ps vita بخرم ولی بازی هاشم گیرونه و هنوز هک نشده و کم کم داشتم از خریدش پشیمون میشدم!
تا با این تاپیک مواجه شدم!
این راه حل رو من دقیق نفهمیدم یعنی با این راه حل من میتونم بازی هارو روی ps vita بازی کنم؟
یعنی دانلودکنم وبریزم روی ps vita?
خواهش میکنم سریع تر جواب بدین!
تشکر فراوان!

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام دوست عزیز
تشکر بابت راهنایی هاتون!
من میخوام ps vita بخرم ولی بازی هاشم گیرونه و هنوز هک نشده و کم کم داشتم از خریدش پشیمون میشدم!
تا با این تاپیک مواجه شدم!
این راه حل رو من دقیق نفهمیدم یعنی با این راه حل من میتونم بازی هارو روی ps vita بازی کنم؟
یعنی دانلودکنم وبریزم روی ps vita?
خواهش میکنم سریع تر جواب بدین!
تشکر فراوان!

واسه بازی کامل باید پول بدی و بعد با این روش دانلودش کنی.

VMMAHDI

کاربر سایت
Jun 2, 2013
169
نام
مهدی
سلام من اون فایلی رو که گزاشتید دانلود کردم ولی وقتی اجراش میکنم میزنه:
"THERE IS A PROBLEM WITH THIS WINDOWS INSTALLER PACKAGE .A DLL ...."
چیکار کنم؟

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
خسته نباشید آقا همه این روش رو انجام دادم و عملی شد اما اونجا که فرمودید ps vita با سرعت فراونی دانلود میکنه اینطوری نیست دوباره از نت دانلود میکنه!!!!
ینی دیگه دارم میسوزماااا گفتم یه 10 دقیقه ای بزارم بره شاید درست شه اما هنوز 3 مگ رفته ظاهرا راستی راستی داره از خود نت دوباره دانلود میکنه

آخرین ویرایش:

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
خسته نباشید آقا همه این روش رو انجام دادم و عملی شد اما اونجا که فرمودید ps vita با سرعت فراونی دانلود میکنه اینطوری نیست دوباره از نت دانلود میکنه!!!!
ینی دیگه دارم میسوزماااا گفتم یه 10 دقیقه ای بزارم بره شاید درست شه اما هنوز 3 مگ رفته ظاهرا راستی راستی داره از خود نت دوباره دانلود میکنه

نه خیر دوست عزیز شما یه جای کار رو اشتباه کردید اگر با دقت میخوندید آموزش هارو متوجه میشدید اگه روش رو درست انجام بدید ویتا از همون اول با سرعت بسیار زیاد بازی رو از روی هارد شما دانلود میکنه....پس اگه دیدید سرعتش پایینه متوقفش کنید و عیب کار رو پیدا کنید....تا حالا چندین بار توضیح داده شده شما به همین چند صفحه پیش مراجعه کنید جوابتون رو میگیرید

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
نه خیر دوست عزیز شما یه جای کار رو اشتباه کردید اگر با دقت میخوندید آموزش هارو متوجه میشدید اگه روش رو درست انجام بدید ویتا از همون اول با سرعت بسیار زیاد بازی رو از روی هارد شما دانلود میکنه....پس اگه دیدید سرعتش پایینه متوقفش کنید و عیب کار رو پیدا کنید....تا حالا چندین بار توضیح داده شده شما به همین چند صفحه پیش مراجعه کنید جوابتون رو میگیرید

ممنونم یه پنجاه باری خوندم دیگه الان حفط شدم تست کانکشن هم میزنم درسته اما نمیفهمم چرا باز اینطوری دانلود میکنه!!!! تمامی صفحاتم خوندم الان باز هم امتحان میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر