(PS Vita) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Mr Engineer

کاربر سایت
Dec 31, 2015
1
سلام.من با wifi ps vita مشکل دارم اصلا از 10 تا wifi یه دونه بیدا میکنه مشکل برد هم نیس ps رو روی مودم گذاشتم بازم بیدا نمیکنه. هربارم به استور میخوام وصل بشم که سرچ wifi کنه
NW-2029-3Could not connect to network
NW-2030-5Could not connect to network
این دوتا ارور بشت هم میان.خواهشا هرکی هرچی بلده بگه دیگه ریده شده به اعصابم

• Like
Reactions: se.phi.roth

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
من اکانتم ریج 1 هستش و یه بازی فیزیکی ریج 2 دارم unit 13
انلاین پس ریج 1 بخرم روش ست میشه ؟
اگ بازیو دیجیتالی بخرم بازم باید واسش انلاین پس بخرم ؟ اخه خود بازی 15 دلاره اما انلاین پسش 10 دلار !!!!

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من اکانتم ریج 1 هستش و یه بازی فیزیکی ریج 2 دارم unit 13
انلاین پس ریج 1 بخرم روش ست میشه ؟
اگ بازیو دیجیتالی بخرم بازم باید واسش انلاین پس بخرم ؟ اخه خود بازی 15 دلاره اما انلاین پسش 10 دلار !!!!
نه نمیشه اگر اکانتت ریجن 1 هست باید بازیت هم ریجن 1 باشه نخر اشتباه نکن که ضرر میکنی

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خوب حالا اگه من این بازیو دیجیتالی بخرم بازم انلاین پس میخواد ؟
نه نمیخواد
البته بستگی به بازیش داره بعضی از بازی ها خودشون انلاین پس میدن به همراه بازی که میخری ولی بعضی هاشون نه بستگی به شانس داره با ریسک کنی

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بازی Michael Jackson و Plants V.S. Zombie چرا دیگه توی PSN سرچ میکنم نیستن؟

بازی Urban Trials FreeStyle دو ورژن توی استور PSN هست که یکیش قیمت و حجم بیشتری داره! فرق این رو کسی از دوستان می دونه؟

• Like

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
بازی Urban Trials FreeStyle دو ورژن توی استور PSN هست که یکیش قیمت و حجم بیشتری داره! فرق این رو کسی از دوستان می دونه؟

Urban Trials FreeStyle هم برای ویتا و هم برای PS3 با قیمت 6.99 دلاره توی استور هست.
ورژنی که قیمت و حجم بیشتر داره به صورت باندل برای PS3lVita ارائه شده با قیمت 10.99 دلار .

dark_devil

کاربر سایت
Jun 30, 2009
78
نام
علي
من جديدا يک ويتا با يک اکانت گرفتم. و به پلي استور وصل ميشم و ا زقسمت ليست دانلود اسامي بازيها را ميارم ولي خوب وقتي دکمه دانلود را ميزنم دانلود شروع نميشه و بعد از مدتي قطع ميشه.در ضمن اين اتفاق براي برنامه ها و بازيهاي رايگان هم مي افته و اصلا دانلود استارت نميشه.ممنون ميشم راهنماييم کنيد

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من جديدا يک ويتا با يک اکانت گرفتم. و به پلي استور وصل ميشم و ا زقسمت ليست دانلود اسامي بازيها را ميارم ولي خوب وقتي دکمه دانلود را ميزنم دانلود شروع نميشه و بعد از مدتي قطع ميشه.در ضمن اين اتفاق براي برنامه ها و بازيهاي رايگان هم مي افته و اصلا دانلود استارت نميشه.ممنون ميشم راهنماييم کنيد
اینو با پی سی دانلود کن و بعد انتقال بده به ویتا منم خودم این طوری میکنم
با ویتا میخواهی دانلود کنی این مشکلات پیش میاد

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دوستان یه سوال چند وقته پیش اومده هنوز به جواب نرسیدم. تو استور آمریکا بازیه Driver 76 که برای PSP بود با دو قیمت ۵.۹۹ و ۱۴.۹۹ دلار هست. حجم هم هر دو ۶۰۰ و خورده ای مگ هست. دلیلش کسی میدونه که چیه این دو قیمتی بودن؟

• Like

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دوستان یه سوال چند وقته پیش اومده هنوز به جواب نرسیدم. تو استور آمریکا بازیه Driver 76 که برای PSP بود با دو قیمت ۵.۹۹ و ۱۴.۹۹ دلار هست. حجم هم هر دو ۶۰۰ و خورده ای مگ هست. دلیلش کسی میدونه که چیه این دو قیمتی بودن؟
رفتم الان چک کردم اون رو میدونی ماله چیه یکیش برای ویتا هست که قیمتش 14 دلاره و گرونه و اون یکی هم برای psp هست قیمتش 5 دلاره
همین چیز خاصی نداره

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
رفتم الان چک کردم اون رو میدونی ماله چیه یکیش برای ویتا هست که قیمتش 14 دلاره و گرونه و اون یکی هم برای psp هست قیمتش 5 دلاره
همین چیز خاصی نداره
@[20845:@se.phi.roth]
سلام. از کجا فهمیدی ۵ دلاری psp هست و ۱۵ دلاری ویتا؟ چیزی آخه ننوشته. بعد برای چی باید دو قیمت داشته باشه؟ همه بازیای پی اس پی که تک قیمتیه.

• Like

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام دوستان.
یه سوال دارم ممنون میشم کسی اگه میدونه جواب بده.
من دموی limbo نسخه ویتا رو با ps3 دانلود کردم. موقع انتقال چه به صورت wifi و چه با کابل همش ارور میده. ارور (NP-9968-2)
خیلی وقت بود فایلی از ps3 انتقال نداده بودم. میخوام ببینم مشکل چیه کسی میدونه؟ به این فیلترینگی که میگن مربوط میشه؟
با خود ویتا هم اومدم دانلود کنم یه بار ۸۰ مگ گرفت دیگه نرفت جلو. یه بار ۱۰۲ مگ گرفت دیگه نرفت جلو. از اون به بعد هم کلا دیگه نمیره تو دانلود لیست ویتا.
اینترنتمم مخابراته.

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر