(PS Vita) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
درود

تو این تاپیک می تونید مشکلات و یا سوالات خودتون رو در مورد هر یک از بخش ها یا نرم افزارهای ویتا که به گونه ای با قابلیت آنلاین این کنسول در ارتباط هست مطرح کنید تا به اون ها پاسخ مناسب در سریع ترین زمان ممکن داده بشه.

اگر در زمینه استفاده از Appهایی مثل Near یا Foursquare یا Map و حتی استفاده از Browser ویتا مشکل دارید می تونید تو این تاپیک جواب سوالات خودتون رو دریافت کنید.

موفق باشید

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
سلام دوستان
من 1 ماهه ویتا خریدم ولی از آنلاین فیفا اصلا راضی نیستم . فقط لگ داره مخصوصا وقتی با خارجیا بازی میکنم . کانکشنم مشکلی نداره چون با ایکس باکس یا پی اس 3 همچین مشکلی ندارم . میخواستم بدونم این مشکل فقط از منه یا بقیه هم همچین مشکلی دارند ؟ (مخصوصا تو برهان که تازگیا محل نمیزاری بی مرام :d:d:d)

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان
من 1 ماهه ویتا خریدم ولی از آنلاین فیفا اصلا راضی نیستم . فقط لگ داره مخصوصا وقتی با خارجیا بازی میکنم . کانکشنم مشکلی نداره چون با ایکس باکس یا پی اس 3 همچین مشکلی ندارم . میخواستم بدونم این مشکل فقط از منه یا بقیه هم همچین مشکلی دارند ؟ (مخصوصا تو برهان که تازگیا محل نمیزاری بی مرام :d:d:d)

بازی که لگ داره با خارجیا ولی با ایرانی ها اونقدری نیست که اذیت کننده باشه! من حتی با خارجی ها هم بازی میکنم با اون لگش میبرمشون :D

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
با سلام.برای آنلاین بازی کردن با دیگران آیا محدودیت مسافت وجود دارد ؟مثلا من که توی شهر زابل (استان س و ب) هستم میتونم با یکی دیگه توی شهر مثلا تهران بازی کنم .اخه توی شهری که من هستم هنوز کسی psp نداره چه برسه به ویتا و به جرات میتونم بگم من تنها شخصی هستم توی زابل که هم vita و هم psp و هم ps3 و هم 360 دارم.......

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
با سلام.برای آنلاین بازی کردن با دیگران آیا محدودیت مسافت وجود دارد ؟مثلا من که توی شهر زابل (استان س و ب) هستم میتونم با یکی دیگه توی شهر مثلا تهران بازی کنم .اخه توی شهری که من هستم هنوز کسی psp نداره چه برسه به ویتا و به جرات میتونم بگم من تنها شخصی هستم توی زابل که هم vita و هم psp و هم ps3 و هم 360 دارم.......
واسه آنلاین بازی کردن که فقط نیاز به اینترنت حداقل 256 داری وگرنه ربطی به مسافت نداره! کافیه یه اکانت PSN بسازی و دوستات رو Add کنی و باهاشون بازی کنی...
واسه Ad-Hoc بازی کردن هم که فکر نمیکنم مسافت بیشتر از 10 متر رو جواب بده که با وجود اینترنت دیگه فکر نمیکنم کسی بره سراغ Ad-Hoc!

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
دوستان یه سوالی داشتم.من وقتی دستگاه رو برای اولین بار روشن کردم اکانت اصلی PSN خودم رو زدم توش.اکانت اصلیم هم مال استرالیاست.حالا اگه بخوام از Store چیزی بخرم باید اکانت اماراتم رو روش بذارم ولی سوالم اینجاست که چطوری میتونم به جای اکانت استرالیا با اکانت اماراتم بیام؟
thx

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان یه سوالی داشتم.من وقتی دستگاه رو برای اولین بار روشن کردم اکانت اصلی PSN خودم رو زدم توش.اکانت اصلیم هم مال استرالیاست.حالا اگه بخوام از Store چیزی بخرم باید اکانت اماراتم رو روش بذارم ولی سوالم اینجاست که چطوری میتونم به جای اکانت استرالیا با اکانت اماراتم بیام؟
thx
setting-format -system restory
اگه گفت مموري رو فرمت كنم بگو نه تابازيات نپرن

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
مصطفی خیلی ممنون
یه سوال دیگه.اگر با همین روش اکانتمون رو تغییر بدیم چون من اکانتم استرالیا هست نمیتونم از استور استرالیا خرید کنم و مجبورم با اکانت اماراتم دانلود کنم اگر با اکانت دیگه ای از استور یه بازی خریدیم میتونیم اکانت رو دوباره عوض کنیم و بازی رو روی اکانت اصلی بریم؟یعنی روی اکانت اصلی اجراش میکنه یا میگه حتما باید اکانتی که باهاش دانلود کردی رو وارد کنی؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مصطفی خیلی ممنون
یه سوال دیگه.اگر با همین روش اکانتمون رو تغییر بدیم چون من اکانتم استرالیا هست نمیتونم از استور استرالیا خرید کنم و مجبورم با اکانت اماراتم دانلود کنم اگر با اکانت دیگه ای از استور یه بازی خریدیم میتونیم اکانت رو دوباره عوض کنیم و بازی رو روی اکانت اصلی بریم؟یعنی روی اکانت اصلی اجراش میکنه یا میگه حتما باید اکانتی که باهاش دانلود کردی رو وارد کنی؟
ممنون
هر بازی که دانلود کردی فقط با اکانتی کار میکنه که بازی باهاش دانلود شده .... یعنی اگر با اکانته اماراتت دانلود کردی و بعد با اکانت استرالیا وصل بشی نمیتونی اون بازی رو بری و دلیلش هم این هست که سونی قبلا گفته بود هر ویتا با یک اکانت کار خواهد کرد

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
یه سوال الان من مثلا بازی escape plan را دانلود کردم و روی مموری ویتا هستش حالا به هر دلیلی کمبود جا یا چیزی دیگه ای میخوام از روی ویتا پاکش کنم و به pc هم نمیخوام انتقال بدم .ایا میشه بازی را توی استور خود سونی برام نگه داره چون وقتی یه بازی را میخرید وقتی میرید استور گزینه buy به download تغییر پیدا میکنه یعنی شما هرچند بار بخواهید دوباره میتونید اونا رایگان دانلود کنید .یعنی محل ذخیره بازی من بشه استور
همچین چیزی شدنی هست؟
سوال دوم اینکه میشه با اکانتی که من یه بازی را دانلود کردم بدم به دوستم اونم با ویتای خودش بره استور مثلا escape plan که من دان کردم بگیره

سوال سوم: ایا بازی هایی که من خریدم و روی مموری ویتام هست اگه مموری را بدم به دوستم روی ویتای اون چه اتفاقی برای بازی ها می افته؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یه سوال الان من مثلا بازی escape plan را دانلود کردم و روی مموری ویتا هستش حالا به هر دلیلی کمبود جا یا چیزی دیگه ای میخوام از روی ویتا پاکش کنم و به pc هم نمیخوام انتقال بدم .ایا میشه بازی را توی استور خود سونی برام نگه داره چون وقتی یه بازی را میخرید وقتی میرید استور گزینه buy به download تغییر پیدا میکنه یعنی شما هرچند بار بخواهید دوباره میتونید اونا رایگان دانلود کنید .یعنی محل ذخیره بازی من بشه استور
همچین چیزی شدنی هست؟
سوال دوم اینکه میشه با اکانتی که من یه بازی را دانلود کردم بدم به دوستم اونم با ویتای خودش بره استور مثلا escape plan که من دان کردم بگیره

سوال سوم: ایا بازی هایی که من خریدم و روی مموری ویتام هست اگه مموری را بدم به دوستم روی ویتای اون چه اتفاقی برای بازی ها می افته؟
1. بازی که شما از PSN خریدید همیشه برای شما هستش .... اگر اطلاعات بازی رو به PC انتقال ندید دفعه بعد شما میتونید از همون استور بازی رو دانلود کنید . هیچ محدودیتی هم در دفعات دانلود نیستش کلا
2. دوستت هم باید اکانته تو رو روی ویتاش داشته باشه ! البته نمیدونم میشه یک اکانت رو در یک زمان روی دو ویتا داشت یا نه!
3.اجرا نمیشن ! چون اون بازیهای در صورتی کار میکنن که ویتا با اون اکانتی که بازیها خریداری شدن لینک شده باشه .... احتمالا چون اکانت یکی نیست میپرسه کارت رو فرمت کنم که میتونی Cancel کنی اما اجازه اجرا رو نخواهد داد تا زمانی که اکانتی که بازیها باهاش خریداری شده باشه با اون ویتا یکی باشه

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
1. بازی که شما از PSN خریدید همیشه برای شما هستش .... اگر اطلاعات بازی رو به PC انتقال ندید دفعه بعد شما میتونید از همون استور بازی رو دانلود کنید . هیچ محدودیتی هم در دفعات دانلود نیستش کلا
2. دوستت هم باید اکانته تو رو روی ویتاش داشته باشه ! البته نمیدونم میشه یک اکانت رو در یک زمان روی دو ویتا داشت یا نه!
3.اجرا نمیشن ! چون اون بازیهای در صورتی کار میکنن که ویتا با اون اکانتی که بازیها خریداری شدن لینک شده باشه .... احتمالا چون اکانت یکی نیست میپرسه کارت رو فرمت کنم که میتونی Cancel کنی اما اجازه اجرا رو نخواهد داد تا زمانی که اکانتی که بازیها باهاش خریداری شده باشه با اون ویتا یکی باشه
ممنون از جواب هایی که میدی
در مورد سوال دومم اگه همین چیزی عملی بشه یعنی دوست من اکانت منو داشته باشه میتونه رایگان اون بازی را که من قبلا دان کرده بودم را دانلود کنه.احتمالا سونی یه راه حلی برای مقابله با این کار انجام داده وگرنه میشد پول گذاشت چند نفره بازی را خرید share کرد!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
من الام یک رم 4gb دارم که توش بازی پولی دانلود شده.
من رمم رو عوض کنم یک 16gb بگیرم میتونم با همون اکانت.دوباره بازی رو به صورت رایگان توی رم 16 gb داشته باشم؟یا باید دوباره بخرمش؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها بی زحمت near رو به من آموزش میدین که چطوری فعالش کنم
یک دکمه هست بالاش که میزنی شروع به چرخیدن میکنه ---- ببین میتونه Location رو بدست بیاره یا ارور میده ؟
اگر ارور میده باید بری توی این جا
Skyhook: How It Works > Submit Wi-Fi AP
بعدش محلت رو روی نقشه بزار درست جایی که هستی
بعدش MAC ادرست رو بزن
بعد هم email رو بزن ... ممکنه از 1 تا 14 روز طول بکشه تا درست بشه
من الام یک رم 4gb دارم که توش بازی پولی دانلود شده.
من رمم رو عوض کنم یک 16gb بگیرم میتونم با همون اکانت.دوباره بازی رو به صورت رایگان توی رم 16 gb داشته باشم؟یا باید دوباره بخرمش؟
نه ... از روی 4g یک Backup کلی بگیر . رم جدید رو بزار . با اکانتت sign in بشو و بعدش هم همه رو از روی backup که گرفتی restore کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر