Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
یک جایی که مردم بخوننش. توی این سایتهای داکیومنت و اینجور چیزها هیچکی نمیخونه اصلا. خودم حاظر نیستم یک داستان توی اون سایتها بخونم. چه بسا گذاشتمش توی آمازون. خیلیها اینکاررو میکنن جدیدا، حتی افرادی مثل من.

سلام من یه دفعه ای اومدم تو این تاپیک و این پست شما رو دیدم. یه قسمتهایی از داستانتون رو دیدم به شدت به ویرایش احتیاج داره من خودم خیلی انگلیسی می نویسم ( بیشتر فن فیکشن) https://www.fanfiction.net/~ladythewarrior اینم لینک کارام هست. اگر اثرتون فن فیکشن هست که سایت fanfiction.net خیلی خوبه اونجا حتی بتا ریدرهای نیتیو هستن که کمکتون می کنن ( مثل من خیلی ادیتور ها و بتا ریدر هام نیتیو هستن) اگر فن فیکشن نیست دو تا راه دارین یکی سایت archiveofourown.com هست که می تونین اثر اورجینال هم بزارین ولی کم می رن سراغش چون پایه ش همچنان فن فیکشنه و یکی هم سایت wattpad که سایت واتپد برای کارای اورجینال خیلی بهتره فقط بگم این سایت خیلی خیلی بزرگه و درسته همه چیز کته گوری بندی داره ولی تعداد داستانهایی که توش می زارن زیاده و بعضی هاش هم اولین نوشته های نویسنده های معروفه ( خیلی ها کارشون رو تو این سایت شروع می کنن که بعدا بتونن ناشر پیدا کنن و معمولن تو این سایت پیدا میشه) فقط اینکه یکم نباید ناامید بشین و تا می تونین بنویسین تا داستانتون همیشه در صدر جدولش باشه تا توجه جلب کنه. یه جورایی داستان های آدم توی این سایت مثل قطره ای در دریا می مونه و اکثرن گم میشه خود من دو تا اثر انگلیسی نوشتم ( یکی جنایی و یکی ترسناک) ولی چون هنوز ویو نگرفتم ادامه شون ندادم من خودم خیلی روی نظر بقیه انرژی میگیرم ولی اگر ناامید نمیشین این خوبه. اما برای شروع من میگم تو کته گوری شرلوک هولمز تو سایت فن فیکشن بزارین این داستانو این سایت فن فیکشن هم سایت خیلی بزرگ و حرفه ای فن فیکشن نویسیه و با اون چیزی که ممکنه به ذهنتون خطور کنه خیلی فرق داره و نویسنده های خیلی خوبی هم اونجا هستن و فیدبک گرفتن خیلی راحته مثلن خودم بعضی داستانهام تا 200 نفر هم فیدبک و ریویو داره.

برای اینکه این پست اسپم نشه

من بالاخره سریال breaking bad رو دیدم و خب اگر دو فصل اول رو فاکتور بگیریم فصل سوم و چهارم محشر بوده تا اینجا هنوز تمومش نکردم و تازه فصل 5 هستم ولی واقعن یکی از بهترین سریالهایی هست که دیدم و واقعن شیفته ی دو شخصیت اصلی والتر و جسی شدم.

به کل فصل ها تا اینجا از 100، 85 میدم. باشد که ببینیم فصل 5 چه خواهد شد

• Like
Reactions: a2010

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
سلام من یه دفعه ای اومدم تو این تاپیک و این پست شما رو دیدم. یه قسمتهایی از داستانتون رو دیدم به شدت به ویرایش احتیاج داره من خودم خیلی انگلیسی می نویسم ( بیشتر فن فیکشن) https://www.fanfiction.net/~ladythewarrior اینم لینک کارام هست. اگر اثرتون فن فیکشن هست که سایت fanfiction.net خیلی خوبه اونجا حتی بتا ریدرهای نیتیو هستن که کمکتون می کنن ( مثل من خیلی ادیتور ها و بتا ریدر هام نیتیو هستن) اگر فن فیکشن نیست دو تا راه دارین یکی سایت archiveofourown.com هست که می تونین اثر اورجینال هم بزارین ولی کم می رن سراغش چون پایه ش همچنان فن فیکشنه و یکی هم سایت wattpad که سایت واتپد برای کارای اورجینال خیلی بهتره فقط بگم این سایت خیلی خیلی بزرگه و درسته همه چیز کته گوری بندی داره ولی تعداد داستانهایی که توش می زارن زیاده و بعضی هاش هم اولین نوشته های نویسنده های معروفه ( خیلی ها کارشون رو تو این سایت شروع می کنن که بعدا بتونن ناشر پیدا کنن و معمولن تو این سایت پیدا میشه) فقط اینکه یکم نباید ناامید بشین و تا می تونین بنویسین تا داستانتون همیشه در صدر جدولش باشه تا توجه جلب کنه. یه جورایی داستان های آدم توی این سایت مثل قطره ای در دریا می مونه و اکثرن گم میشه خود من دو تا اثر انگلیسی نوشتم ( یکی جنایی و یکی ترسناک) ولی چون هنوز ویو نگرفتم ادامه شون ندادم من خودم خیلی روی نظر بقیه انرژی میگیرم ولی اگر ناامید نمیشین این خوبه. اما برای شروع من میگم تو کته گوری شرلوک هولمز تو سایت فن فیکشن بزارین این داستانو این سایت فن فیکشن هم سایت خیلی بزرگ و حرفه ای فن فیکشن نویسیه و با اون چیزی که ممکنه به ذهنتون خطور کنه خیلی فرق داره و نویسنده های خیلی خوبی هم اونجا هستن و فیدبک گرفتن خیلی راحته مثلن خودم بعضی داستانهام تا 200 نفر هم فیدبک و ریویو داره.

برای اینکه این پست اسپم نشه

من بالاخره سریال breaking bad رو دیدم و خب اگر دو فصل اول رو فاکتور بگیریم فصل سوم و چهارم محشر بوده تا اینجا هنوز تمومش نکردم و تازه فصل 5 هستم ولی واقعن یکی از بهترین سریالهایی هست که دیدم و واقعن شیفته ی دو شخصیت اصلی والتر و جسی شدم.

به کل فصل ها تا اینجا از 100، 85 میدم. باشد که ببینیم فصل 5 چه خواهد شد
با سایت وات پد آشنایی دارم. شما میتونید کارهاتون رو بذارید توی وات پد بعد ازونجا بفرستید توی ردیت تا مردم بخونن و نظرشون رو بگن. اما هیچکس نمیاد یک کار ویراستاری نشده ی بلند رو تا آخر برای رضای خدا و پیغمبر بخونه. باید یک کامیونیتی پیدا کنی توی ردیت که، در ازای خوندن داستانهاشون، اونها داستانهای شما رو بخونن و بالعکس. یا هم میتونید از اول کار کوتاه بنویسید. یا هم میتونید با بیت کویین پول بدید به یک نفر که کارتون رو ویرایش کنه. نمیدونم، واقعا نمیفهمم چرا آدم خودش مشکلات خودشو متوجه نمیشه اکثر اوقات. حتی 1000 بار بازنویسی کنی بازهم پر از مشکله کارات.

درضمن من فعلا میخوام یک کتاب در مورد Creative Writing پیدا کنم بخونم. پیشنهادی ندارید؟ از دوستم که فوق لیسانس ادبیاته پرسیدم اسم یک کتاب رو برد اما یادم رفت.

ناامیدی هم توی مرام من نیست. یا نویسنده میشم یا خودمو میکشم. حالا با اجازه تون صفحه ی فن فیکشنتونو بوکمارک کردم میخونم نظرمو میگم بهتون.

داخل موضوع تاپیک: Sherlock

به مثابه ی تمام سریالهای مدرن بی بی سی، تدوین سریع، دیالوگهای مامبل کور، کالر گریدینگ تیره، اشارات زیاد به مشکلات اجتماعی، و و و چیزهایی هستن که سریال رو میارن پایین. ولی ازش خوشم اومد. برای بار دومیه که میبینمش و بازهم ازش لذت بردم. فقط به خاطر هوشمندانه بودن معماهاش، پیچیده بودن میستریهاش، و بچه مزلف بودن بندیکت کامبربچ. همین. 7/10.

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Breaking Bad
100/100
من واقعا نمیدونم چی بگم راجع به این سریال. الان یک روزه که تمومش کردم و اصلن حال خودمو نمی فهمم. شاید یکی از با احساس ترین، واقعی ترین، واقع بین ترین دیدگاه ها رو این سریال و شخصیت هاش داشت
هنوز تحت تاثیرم. این سریال چندین لول از هر چیزی که تا حالا دیدم بالاتره و اصلن نمیدونم چطور باید بگم چون تا وقتی ندیدین باور نمی کنین. فوق العاده بود دو فصل اول شاید نه چون تازه پلات شروع میشه زیاد هر چی پیش میره تاریک تر و غمگین تر میشه

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Breaking Bad
100/100
من واقعا نمیدونم چی بگم راجع به این سریال. الان یک روزه که تمومش کردم و اصلن حال خودمو نمی فهمم. شاید یکی از با احساس ترین، واقعی ترین، واقع بین ترین دیدگاه ها رو این سریال و شخصیت هاش داشت
هنوز تحت تاثیرم. این سریال چندین لول از هر چیزی که تا حالا دیدم بالاتره و اصلن نمیدونم چطور باید بگم چون تا وقتی ندیدین باور نمی کنین. فوق العاده بود دو فصل شاید نهچون زیاد ولی هر چی پیش میره تاریک تر و غمگین تر میشه

زمانی دیدی که دیگه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دیره!!!!!~o)~o):-"

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
Breaking Bad
100/100
هنوز تحت تاثیرم. این سریال چندین لول از هر چیزی که تا حالا دیدم بالاتره و اصلن نمیدونم چطور باید بگم چون تا وقتی ندیدین باور نمی کنین. فوق العاده بود دو فصل اول شاید نه چون تازه پلات شروع میشه زیاد هر چی پیش میره تاریک تر و غمگین تر میشه
اوا , من یادم رفت اینو هم بنویسم !
خیلی خیلی فیلم خوبیه :-bd

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
فرار از زندان
۱۰ از ۱۰
این داداش مایکل اسکافیلد خیلی رو اعصابه ! هر زنی رو میبینه باهاش ازدواج می کنه . اخه یعنی چی?

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
Elementary

داستان شرلوک هلمز در آمریکا بسیار زیباست. لوسی لو در نقش جون واتسن بسیار کمیستری قابل باوری با جانی لی میلر بازیگر هلمز دارد. دو بازیگر دیگر، پلیسها تامی گرگسن و مارکس بل بسیار غنی و پخته هستند. تا الان که آخر فصل 6 عرضه شده از سریال بسیار راضیم. از شرلاک بی بی سی بهتره. همین.

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
آقا من و اخوی اونقدر سیمپسونز رو دیدیم که اون یکم تماشا میکنه، پاز میزنه بلند میشه بعد من یکم تماشا میکنم، پاز میزنم بلند میشم و هیچکدوممون نه میزنیم عقب نه جلو!

• Like
Reactions: Changed_Man 50

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر