Call of Duty: Black Ops II | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام.لطفا به من بگید
تو بازی یه سری ماموریتهایی هست که به صورت تیمی هست و باید از چند جا تو یه زمان مشخص دفاع کرد.میخوام ببینم اگر این مراحل رو نگذرونم تو داستان بازی تغییری ایجاد میشه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
سلام.لطفا به من بگید
تو بازی یه سری ماموریتهایی هست که به صورت تیمی هست و باید از چند جا تو یه زمان مشخص دفاع کرد.میخوام ببینم اگر این مراحل رو نگذرونم تو داستان بازی تغییری ایجاد میشه؟لطفا راهنمایی کنید.ممنون

من یکبار با گذراندن مراحل و یکبار بدون گذراندن مراحل رفتم جلو تغییر خاصی ندیدم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
سلام دوستان میشه یکی به من توضیح بده دقیقا چطوری میشه swarms زد؟چه راهی رو پیشناهاد میکنین؟مد هایی که میشه خوب scorestreaks گرفت رو هم میشه بگین؟
من چند بار ریپورت شم برای بوست از بلک اپس 2 بن میشم؟میشه فهمید چندبار ریپورت شدم مثل فهمیدن درصد اوید شدن؟

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
با سلام
دوستان دستگاه من slim 250g jtag شدس بازی call of black ops2 رو هارد نصب میکنم وارد بازی میشم بعد تو منوی بازی از new game که میزنم بره تو بازی صفحه سیاه میمونه انگار توی loadingگیر میکنه کسی میدونه مشکل از کجاس؟!
ممنون

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
با سلام
دوستان دستگاه من slim 250g jtag شدس بازی call of black ops2 رو هارد نصب میکنم وارد بازی میشم بعد تو منوی بازی از new game که میزنم بره تو بازی صفحه سیاه میمونه انگار توی loadingگیر میکنه کسی میدونه مشکل از کجاس؟!
ممنون

منم این مشکل رو داشتم که با پاک کردن داشلانچ مشکلم حل شد............

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
مولتی پلیرش که تو ایران جز بازی با ایرانیا بدرد نمیخوره

مراحل داستانی هم که افتضاح بود
خداییش مراحل به یادموندنی مرگ سواپ و سقوط برج ایفل و مرحله اخر Mw3 کجا و این کجا
من که مرحله اخر اینو داشتم معمولی بازی میکردم و یهو دیدم بازی تموم شد :|
فقط طراحی اسلحه هاش کمییی بهتر شده بود

Sent from my iPhone5 using Tapatalk 2

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان من یه اسلیم 4 گیگ گرفتم و این بازی رو هم خریدم , بازی بدون مشکل لود میشه اما وقتی NEW GAME رو میزنم که وارد بازی بشه درایوم خش خش میکنه و بعد یه پیغام میاد که نمیتونه دیسک رو بخونه و میخواد که تمیزش کنم و از این چیزا , اما دیسک کوچکترین خط و خشی نداره ... مشکل از چی میتونه باشه ؟؟ لطفا" راهنماییم کنید

الزاما نباید دیسک خش داشته باشه تا این ارور ظاهر بشه.گاهی اوقات ممکنه دیسک به خوبی رایت نشده باشه.شما یا بازی رو پس بدید یک دیسک دیگه بگیرید یا ری یه x360 دیگه تست کنید ببینید دیسک خرابه یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر