راهنمایی در بازی هری پاتر 5 (محفل ققنوس)

Bugs Bunny

کاربر سایت
Jul 15, 2011
24
نام
Mohammad Reza
من دارم به اعضای الف دال کمک میکنم.تو لیستم فقط 3 نفر مونده که نمیدونم باید باهاشون چی کار کرد.یکی اسنیپه یکی فلیت ویکه یکی هم دین توماسه.اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

هااا یادم اومد :d
واسه اسنیپ باید بری کتابخونه ، توی قسمت کتاب های ممنوعه ، واسش یه کتاب ببری b-)

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
داداش من گیاه جیغ کشو ورداشتم گیاه های دیگه رو هم ورداشتم ولی دین توماس هی میگه باید گارگویل ها رو پیدا کنم دین توماس همون پسرست که سیاهه و تو حیاطه:-s

معذرت می خوام دین توماس رو با بکی دیگه اشتباه گرفتم واسه ی دین توماس باید5تا یا 4تا مجسمه پیدا کنی که شبیه خوک هستن اول باهاشون صحبت میکنی وبعد با اینسندیا دو بارجادوشون میکنی وبعد دوباره باهاش صحبت میکنی اما جاهای گارگویل ها :
1-تو همون حیاتی که دین توماس وایستاده
2-راه پله که تور رو به کلاس جادوی سیاه میرسونه
3-تو اون حیاطی هستش که اون دوتا دقولو ها استفاده از نقشه رو بهت یاد دادن (اولای بازی)
از اونجا اگه بخوای بری به کلا س اسنیپ ویا جایی که اسنیپ وایستاده یک پل سنگی هست که باید ازش عبور کنی وسطای اون پل سنگی یک گارگویل دیگه هم هست
4- تو کتاب خونه یک تابلو بود که یک مرده جغد رو دستش بود اگر رمز اونو بلد باشی وازش عبور کنی اون تورو به یک جای دیگه میبره وقتی رسیده به جای جدید بایداز پله ها بالا بری و به بالکن برسی اونجا یک گارگویل دیگه هم هست
5-حیاتی که کولین کریوی اونجا بود یک پله داشت که باید تعمیرش میکردی دوباره به اونجا برو واز پله برو بالا و راهتو تا اخر ادامه بده تا برسی به گارگویل آخر.

شرمنده که اول اطلاعات غلط بهت دادم دیگه:blushing::blushing:

آخرین ویرایش:

hadi01

کاربر سایت
Aug 7, 2011
1
هری پاتر 5

سلام پرفسور اسنیپ از هری چه کتابی رو میخواد تو کتاب خونه که هیچ کتابی نیست لطفا جای دقیق کتاب رو بگید.

دمحم

کاربر سایت
Sep 2, 2011
1
من همه را جمع كردم و بعد امبريج ما رو پيدا كرد و دامبلدور فرار كرد بعد بعضي از بچه ها يه كاري داشتند و من براي انها انجام دادم ولي حالا ديگه نميدونم چي كار بايد بكنم نقشه هم خالي است و هيچ ماموريتي ندارد خواهشا كمك كنيد :(جان مادرتون بدجوری گیر کردم:((امبریج کجاست:-/

آخرین ویرایش:

7245

کاربر سایت
Sep 15, 2011
1
سلام من عضو جدید این سایت هستم.
من اونجایی رو که اسنیپ خاطره هامو نگاه میکنه رو نمیدونم چیکار کنم.لطفا کمک کنید.
:x:x:x:x:x:x:x:x:x

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------

چرا کسی جواب نمیده؟
=((=((=((=((=((=((=((=((=((=(()x)x)x)x)x

shahdix

کاربر سایت
May 7, 2011
6
نام
مهدی
سلامممممممممممممممم

سلام جیگر جان ، گریه نکن اینجا مدلش همچینیه، میای یه چیزی میخوای اما تا چند ماه بعد هم کسی پیدا نمیشه که جوابت رو بده.

شما باید هر طرف که اسنیپ چوبش رو میچرخونه با کمک دکمه ها در خلاف جهت چوبت رو حرکت بدی.
یستر دی؟;)

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

کمک کمک.
بابا من الان 4 ماهه که بازی رو به 99 درصد رسوندم . ولی نمدونم اون دری رو که عکس دلقک داره و تو کتابخونس،چه جوری میشه باز کرد.
خواهشا یکی بگه دیگه.=((

bahar.sz00

کاربر سایت
Oct 21, 2011
1
کمک کمک !!

ســلام . اونجایی که دامبلدوری و داری با ولدرمورت مبارزه میکنی ، چطوری میشه شکستش داد ؟ لطفا کمک کنید مرســــــــــــی

true love

کاربر سایت
Mar 8, 2012
1
کمک

سلام
امیوارم حالت خوب باشه من داخل قسمت جمع کردن اعضا هستم و فقط دوماس مونده راهنمایی ها ی تو رو هم خوندم و 4تارو پیدا کردم و بعدد جادوشپون کردم اما بازم حرف خودشو میزنه میگم نکنه به خاطر 5گاریگول باشهمن رمز اون تابلو ی داخل کتابخانه رو بلد نیستم میشهبهم بگی یا چجوری میتونم به دست بیارم از تابلو رد شم من سوال های بقیه رو در مورد ادامه ی بازی خوندم و خیلی مشتاقم توروخدا دقیق وسریع جواب بده راستی من نمی دونم برای استاد محافظت از گیاهان جادویی باید چی کار کنیم دمت گرم زود
;);););););):-s

---------- نوشته در 04:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

سلام
امیوارم حالت خوب باشه من داخل قسمت جمع کردن اعضا هستم و فقط دوماس مونده راهنمایی ها ی تو رو هم خوندم و 4تارو پیدا کردم و بعدد جادوشپون کردم اما بازم حرف خودشو میزنه میگم نکنه به خاطر 5گاریگول باشهمن رمز اون تابلو ی داخل کتابخانه رو بلد نیستم میشهبهم بگی یا چجوری میتونم به دست بیارم از تابلو رد شم من سوال های بقیه رو در مورد ادامه ی بازی خوندم و خیلی مشتاقم توروخدا دقیق وسریع جواب بده راستی من نمی دونم برای استاد محافظت از گیاهان جادویی باید چی کار کنیم دمت گرم زود
;);););););):-s

لرد ولدمورت

کاربر سایت
Mar 26, 2012
2
تو باید بری پیش پروفسور اسپراوت
وقتی رفتی باید ته ته بری تا وقتی که چهار تا گوشی ببینی
بعد رو چههار گوشی اینتر را بزن و بعد او گلدونی که جلوته توش یه گیاه رو اون اینتر بزن و بعد با ارنی صحبت کن.

---------- نوشته در 10:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:42 AM ارسال شده بود ----------

تو باید بری پیش پروفسور اسپراوت
وقتی رفتی باید ته ته بری تا وقتی که چهار تا گوشی ببینی
بعد رو چهار گوشی اینتر را بزن و بعد او گلدونی که جلوته توش یه گیاه رو اون اینتر بزن و بعد با ارنی صحبت کن.

لرد ولدمورت

کاربر سایت
Mar 26, 2012
2
فقط باید گرد باد جادویی درست کنی و به طرفش برگردونی
وقتی خواست نیروش و به تو پرت کنه از خودت محافظت کن

---------- نوشته در 05:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:09 PM ارسال شده بود ----------

سلام من عضو جدید این سایت هستم.
من اونجایی رو که اسنیپ خاطره هامو نگاه میکنه رو نمیدونم چیکار کنم.لطفا کمک کنید.
:x:x:x:x:x:x:x:x:x

---------- نوشته در 07:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:42 PM ارسال شده بود ----------

چرا کسی جواب نمیده؟
=((=((=((=((=((=((=((=((=((=(()x)x)x)x)x

ببین تو باید بر خلاف جهت چوب دستی اسنیپ بزنی

---------- نوشته در 05:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:14 PM ارسال شده بود ----------

سلام جیگر جان ، گریه نکن اینجا مدلش همچینیه، میای یه چیزی میخوای اما تا چند ماه بعد هم کسی پیدا نمیشه که جوابت رو بده.

شما باید هر طرف که اسنیپ چوبش رو میچرخونه با کمک دکمه ها در خلاف جهت چوبت رو حرکت بدی.
یستر دی؟;)

---------- نوشته در 12:15 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

کمک کمک.
بابا من الان 4 ماهه که بازی رو به 99 درصد رسوندم . ولی نمدونم اون دری رو که عکس دلقک داره و تو کتابخونس،چه جوری میشه باز کرد.
خواهشا یکی بگه دیگه.=((

اون به تو می گه باید بری برام روزنامه ی پیام امروز را بیاری
و بعد تو باید بری سرسرای بزرگ و اونجایی که همیشه دامبلدور وای می سه او حرف می زنه من ظورم همون جایی که یه چیز پایه دار عکس جغد روشه
بعد ورد دیپلسو را اجرا کن و بعد ورد اینسندیو را اجرا کن و بعد ورد وینگاریم لویوسا را اجرا کن یک جغد پرواز می کنه و یک روزنامه می ندازد برو جلو روی روز نامه اینتر بزن
و بعد برو پیش دلقک تیتر پیام امروز را برایش بخون اون وقت تو رمز را می دانی و می توانی بروی تو و از دری دیگر وارد شوی

---------- نوشته در 05:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام نترس بابا بازی ادامه داره من خودم الان 95 درصد بازی کردم ولی مثل اینکه هر چی جلوتر میری سخت تر میشه . برای اینکه بفهمید چه کارای باید بکنی برو به قسمت گیم اینفورمیشن توضیح داده . در ضمن اگه همه وسایل لونا رو پیدا کردی جاش رو به منم بگو / فقط 4 تاشون رو پیدا کردم ولی اخریش پیدا نمیشه.;;)

کدوم وسایلش را پیداکردی بهم بگو تا جاشون رو بگم؟

---------- نوشته در 05:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:28 PM ارسال شده بود ----------

التماس میکنم اگه کسی میدونه که چجوری باید دوربینcolin creevey رو بدست بیارم بهش برگردونم بهم بگه اتماس میکنم نوکر در خونه ینوکر شما میشم اگه بهم بگین که باید چیکار کنم

باید اون درخت بید کوچولو را ورد اینسندیو آتش بزنی اون وقت برو بالا دوربین کالین را بیار پایین

• Angry
Reactions: Ron Weasly

sepehroo

کاربر سایت
Apr 10, 2012
1
سرنوشت ما اونجا اينه كه شكست بخوريم،هيچ كس نبايد پيروز بشه،حالا ديگه صفحه سياه مي شه ،نمي دانم؛شايد مشكل گرافيكي داري.

بله کاملا درسته.مشکل شما از کامپیوترتونه و ربطی به بازی نداره. چون برای منم یکبار این اتفاق دقیقا همون جایی که شما گیر کردید افتاد و پس از دوباره آوردن بازی برطرف شد.

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:39 PM ارسال شده بود ----------

من همه را جمع كردم و بعد امبريج ما رو پيدا كرد و دامبلدور فرار كرد بعد بعضي از بچه ها يه كاري داشتند و من براي انها انجام دادم ولي حالا ديگه نميدونم چي كار بايد بكنم نقشه هم خالي است و هيچ ماموريتي ندارد خواهشا كمك كنيد :(جان مادرتون بدجوری گیر کردم:((امبریج کجاست:-/

3 تا حیاطو خراب کردی؟ اگه نه:باید حیاط سوم رو یعنی اون حیاطی که کالین کریوی توش بود (viaduct) رو هم خراب کنی.بعد مالفوی میاد پیشت و بعد باید بری اسنیپو ببینی.

shahla.jojo

کاربر سایت
Jul 17, 2012
1
کمک در بازی هری پاتر

سلام من بازی رز به 54% رسوندم ولی تو colin creevey موندم نمیدونم چجوری دوربینو براش بیارم پایین؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اون گیاهم اتیش زدم نیمکتارو هم چیدم اون قسمت( حتی 3طبقه) ولی نمیتونم بالا برم از لبه!:(( خواهشا کمکم کنید

• Wow
Reactions: Ron Weasly

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر