God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
godofwara610.jpg

همونطور که میدونید سونی در روزهای اخیر خبر از رونمایی عنوان جدیدی را با منتشر تصویری داد. حدس های فراوانی در مورد این بازی مرموز که جمله Will Vengeance bring Redemption را شامل میشد زده شد. امروز سایت آمازون یک روز قبل از موعد اصلی خبر نسخه جدیدی از سری God of War را منتشر کرد. این عنوان که God Of War: Ascension نام دارد، گویا وقایع ماقبل تریلوژی GOW را بازگو خواهد کرد و یک Prequel در دنیای GOW خواهد بود.

به همین بابت، تیزر کوتاهی از بازی منتشر شده است که میتونید از لینک زیر مشاهده کنید.
God of War Ascension PS3 Teaser Trailer - YouTube

آمازون

-----

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: se.phi.roth

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
هنوز هیچ اطلاعاتی درز نکرده بیرون :D

من خواهان مولتی پلیرم :D البته اگر داشته باشه که نداره :D ولی داشته باشه چی میشه :D !

moosa

کاربر سایت
Mar 11, 2009
296
نام
MooSa
دیگه به استخون رسیده ...
دقیقا قبول دارم
سانتا مونیکا میتونست Heavenly Sword 2 که ip ایش ماله سونیه جای کار زیادیم داره و میتونه خیلی موفق بشه رو بسازه من خودم طرفدار پر و پا قرص GOW ام ولی با اینکار فقط آب می بندن به این سری و خرابش میکنن

• Like
Reactions: laurapalmer77

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
به همین بهونه یه دور دیگه 1 و 2 و 3 رو به خورد ملت میدن به اسم جاه طلبانه ! مثلاً اگه توی 1 به جای اینکه کریتوس شمشیر رو اینجوری بکنه تو فلان جای طرف اونجوری میزد طرف اینجوری میشد , توی 2 اگه طرف رو اونجوری میزد یه اتفاق دیگه می افتاد و توی 3 میدونستین اگه کریتوس خداها رو درو نمیکرد چی میشد وای وای وای و ... ! واقعاً که ! انقدر توی گذشته و حال و آینده ی کریتوس چرخیدن که فقط مونده یه دور مراسم رشد توی شکم ننه ـش رو هم به تصویر بکشن .
احسان جان عزيز ما فهميديم شما از بازي خوشت نمياد و اين كله كچل بيريخت ( يا هر لقب ديگه اي كه بهش دادي و يجورايي به طرفداراش توهين كردي ! ) رو وقتي ببيني كهير ميزني و كسي چيزي بهت نميگه ولي خب خواهشا به احترام طرفدار هاي خزي مثل ما ، هي نرو تو تاپيك هاي ربوط به اين بازي و هر چي دلت خواست بهش بگو . نظرت خودت هست قبول ولي خواهشا بعنوان فكت به خورد بقيه نده !! خيلي ها دوست دارن همينجور GOW بازي كنند چون گيم پلي و داستان و شخصيتش براشون مهمه و دوستش دارن . شما نميخواي بازي كني و ازش بدت مياد مجبور نيستي كه همين جور بري تو تاپيك طرفدار ها و دوستدار هاش و بهش توهين كني . احسان خودتم ميدوني من خيلي دوست دارم ولي ديگه در اين رابطه داري شورش رو در مياري !

ممنون بابت توجهت

فکر کنم حق دادن حداقل یه پست برای ابراز نظرم رو توی تاپیک هر بازی ای داشته باشم ! برای رفاه حال فن ها هم این اولین و آخرین پستم توی این تاپیک بود .
به سلامت

آخرین ویرایش:

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
به همین بهونه یه دور دیگه 1 و 2 و 3 رو به خورد ملت میدن به اسم جاه طلبانه ! مثلاً اگه توی 1 به جای اینکه کریتوس شمشیر رو اینجوری بکنه تو فلان جای طرف اونجوری میزد طرف اینجوری میشد , توی 2 اگه طرف رو اونجوری میزد یه اتفاق دیگه می افتاد و توی 3 میدونستین اگه کریتوس خداها رو درو نمیکرد چی میشد وای وای وای و ... ! واقعاً که ! انقدر توی گذشته و حال و آینده ی کریتوس چرخیدن که فقط مونده یه دور مراسم رشد توی شکم ننه ـش رو هم به تصویر بکشن .

احسان جان عزيز ما فهميديم شما از بازي خوشت نمياد و اين كله كچل بيريخت ( يا هر لقب ديگه اي كه بهش دادي و يجورايي به طرفداراش توهين كردي ! ) رو وقتي ببيني كهير ميزني و كسي چيزي بهت نميگه ولي خب خواهشا به احترام طرفدار هاي خزي مثل ما ، هي نرو تو تاپيك هاي ربوط به اين بازي و هر چي دلت خواست بهش بگو . نظرت خودت هست قبول ولي خواهشا بعنوان فكت به خورد بقيه نده !! خيلي ها دوست دارن همينجور GOW بازي كنند چون گيم پلي و داستان و شخصيتش براشون مهمه و دوستش دارن . شما نميخواي بازي كني و ازش بدت مياد مجبور نيستي كه همين جور بري تو تاپيك طرفدار ها و دوستدار هاش و بهش توهين كني . احسان خودتم ميدوني من خيلي دوست دارم ولي ديگه در اين رابطه داري شورش رو در مياري !

ممنون بابت توجهت

---------- نوشته در 03:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:57 PM ارسال شده بود ----------

فکر کنم حق دادن حداقل یه پست برای ابراز نظرم رو توی تاپیک هر بازی ای داشته باشم ! برای رفاه حال فن ها هم این اولین و آخرین پستم توی این تاپیک بود .
به سلامت

احسان من نگفتم حق نداري فقط بعنوان يه دوست بهت گفتم ممنون ميشم رعايت كني چون ديگه توهينم حدي داره . اميدوارم وقتي بازي كني نظرت عوض بشه و ما خوشحال ميشيم پست هات رو بخونيم .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
بسیار استقبال میشه
یه عنوان انحصاری فوق العاده ی دیگه واسه ps3 >:d<
در رابطه با مولتی من خیلی بعید میدونم داشته باشه!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
نه بابا خدانکنه داشته باشه :d خدایی اصلا به سبک بازی نمیخوره چنین چیزی توش باشه :d
این عکسی هم که فعلا گزاشتن به جای باکس شات بازی خیلی قشنگه! همیشه توی باکس شات ها کریتوس بسی با ابهت افتاده بود! این دفعه بین زنجیرهای گناهاش اسیر باشه چیز قشنگی میشه! :d
و در آخر بازگشت شکوه مندانه ی کریتوس رو به PS3 تبریک میگیم :d

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
از آرت ها مشخصه این دفعه با یه کریتوس کاملا خسته طرفیم ! خیلی حس خوبیه کریتوس همیشه با ابهت بوده و حالا اینطوری تجربش میکنیم ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر