Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
حیف که من با کارت 460 مجبور شدم جزئیات رو روی میدیوم و پایین بذارم تا بتونم تا حدودی روون بازی کنم اما با هم جزئیات واقعا گرافیکش شاهکاره.
هر چقدر که داشتم از مناظر زیبای فارکرای 3 لذت می بردم الان چند برابرش رو با این گرافیک خارق العاده تو کرایسیس لذت می برم.
درود از استاد جوات و تیم سازندش به جز این انتظار نباید داشته باشی دوست عزیز :d

دوستان یه سوال
GTX 670 بگیرم این بازیو رو آلترا میاره؟
دوست عزیز اگه می خوای انتی همه تا اخر بدی ی تایتان بگیرخودتو خلاص کن

amir_silverkey

کاربر سایت
Sep 21, 2012
10
سلام
کسی هست بگه من این برجکرو چه جوری بزنم زمینم پر از مین زرهشم فعال میکنم تامیام برسم به قطار میمیره .اگه باگه یا از کرک بازیه بگید منو راهنمایی کنین:((

M..AR..A

کاربر سایت
Dec 4, 2009
551
نام
REZA HECTOR
اگه منظورت مرحله نیویورکه باید به لیزرهایی که نشونه گرفتن دقت کنی ! کاور گیری کنی .
تا به یه اسلحه برسی بتونی سلاح برج رو نابود کنی .

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان حالا این موسیقی کرایسیس که استفاده کردن تو مناظره اسمش چی هست؟
من کلا Soundtrack های بازی رو دانلود کردم اما این آهنگ رو پیدا نکردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر