Crysis 3 | PC

64178907175615469154.png

سومین قسمت از Sandbox Shooter بزرگ Crytek در حال ساخت است و طبق گفته Cevat Yerli شانزدهم همین ماه میلادی به طور رسمی رونمایی خواهد شد.
اولین گمانه زنی ها با لیک شدن زودتر از موعد مقرر باکس آرت بازی در وبسایت Origin زده شد.
اولین اطلاعات بازی نیز از طریق یک وبسایت روسی لیک شده است:

• شاهد یک نیویورک تخریب شده خواهیم بود که اکنون تقریبا به یک جنگل تبدیل شده است.
  • Crytek قول ساخت بهترین FPS Sandbox موجود را داده است.
  • در کنار Premium Edition، بازی دارای پک Hunter Edition نیز خواهد بود.
  • پلتفرم های PC، PS3 و X360 میعادگاه گیمرها با Crysis 3 خواهد بود.
  • بازی در بهار 2013 عرضه خواهد شد.

اولین تصویر از بازی که گفته می شود نیویورک تخریب شده را نشان می دهد:

1334152587127.png
====
اطلاعات جدید در مورد بخش داستانی:
حوادث Crysis 3 در سال 2047 و در شهر نیویورک رُخ خواهد داد. مانند شماره قبل، شخصیت اصلی بازی Prophet خواهد بود. او به نیویورک که اکنون تقریبا تخریب شده و پوشیده از درخت است برگشته است. ولی با شهری شبیه به یک گنبد نانویی و تحت سلطه نیروهای Cell مواجه می شود. گنبد نانویی، بخشی از طرح و نقشه Cell برای سلطه بر دنیا است. بازیکنان در بازی با هر دو نیروی انسانی و فضایی مبارزه خواهند کرد.
صحبت های Cevat Yerli در مورد این شماره:
Cevat Yerli مدیر عامل شرکت Crytek در این مورد گفت: "Crysis 3 مخلوطی از شوتر سندباکس، مبارزات پیشرفته و اسلحه های مدرن انسانی و فضایی خواهد بود که دوست داران سبک شوتر عاشق آن خواهند شد."
ایشان ادامه داد: "به کمک آخرین تکنولوژی های به کار رفته در CryEngine3.0، ما توانایی ارائه محیطی با 7 تم مختلف خواهیم داشت که یک تجربه خیره کننده از لحاظ بصری و مرتبط با گیم پلی ارائه خواهد داد."

تصاویر جدید:

Last edited by a moderator:

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
وقتی این بازیو میزاری بغل دست FarCry 3 و Halo 4 که امسال اومدن اتفاقا دنباله ای بودن از نسخه ی قبلیشون اتفاقا تقریبا هم سبک هم بودن میبینی که واقعا
1 هم زیاد برای این بازی . . .
Halo و Crysis قابل مقایسه نیستن .
جفتشون زیبا هستن ولی هیلو خیلی با عظمت تره . داستان هیلو قویتری داره . البته گیم پلیش ضعیفتر از کرایسیسه . بخش مولتی هیلو قویتره و موسیقی و صدا گذاری هیلو بهتره . متاش هم بالاتره !
ولی گرافیک ... گرافیک کرایسیس خیلی سرتره ولی خب برای کسایی مثل من که زیاد دنبال گرافیک نیستن ااین بخش زیاد اهمیت نداره . گرچه گرافیک Halo 4 عالی بود البته بازم در حد کرایسیس 3 نیست ولی خب عالی بود دیگه ! من به شخصه هیلو رو ترجیه میدم .
اینم اضافه کنم که دلیل اینکه هیلو و کرایسیس قابل مقایسه نیستن اینه که به جز چند نکته و بخش پایه ای دیگه تو تمام بخشها با هم تفاوت دارند و هردکدوم طرفدارای خاص خودشون رو دارند .

آخرین ویرایش:

sasha_2695

کاربر سایت
Dec 2, 2012
7
دوستان الان 2 روزه که خبره ریلیز شده پچ ورژن 1.2 رو تو نت خوندم اما نتونستم یه لینک دانلود پیدا کنم براش کسی چیزی ، لینکی ، خبری نداره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خوب تک دمو کرای انجین3 که یادتونه همون تریلر معروف قورباغه و اینا:d

میتونم بگم طوفان گرافیک از مرحله سد که باید منفجرش کنی تازه شروع میشه .با تنظیمات very high و fxaa و کلا همچی تا اخر بجز رزلوشن مقایسه کردم با اون تک دمو معروف چون اون هم تو همین مکان هست .اگر دقت کنین اون دقت پیکسل درختها و تسلیشن و اون برگ درخت و.....

رو مقایسه کردم با اون تک دمو که نشون دادن و برگ درختها و تسلیشن و اون کنده درخت و اب و افکت نور و.... واقعا داخل خود بازی پیاده شدن و دقیقا همونا هستن.

یعنی واقعا به تمام معنا بالاست گرافیک ولی هنوز میتونستن روش بیشتر کار کنن هنوز جای کار بیشتر داشت.مثلا شاخه بوتها میخورد به شیشه ماسک پرافکت و کنار میرفت نه شاخه ها نصف بشه .کلا میتونستن این جزییات رو بر طرف کنن ولی فکر کنم وقت زیادی هم دیگه نداشتن .ولی با این حال بازم خوبه و قابل تحسینه.

Mr20

کاربر سایت
Mar 3, 2008
225
دوستان سلام
راستش من تعریف این بازیو از همون کرایسیس 1 زیاد شنیدم.ولی تا حالا بازی نکردم:|
میخواستم بدونم بازی تو چه سبکیه؟تخیلیه؟تو سبک سری cod هستش؟:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
دوستان سلام
راستش من تعریف این بازیو از همون کرایسیس 1 زیاد شنیدم.ولی تا حالا بازی نکردم:|
میخواستم بدونم بازی تو چه سبکیه؟تخیلیه؟تو سبک سری cod هستش؟:d
هر چیزی ر. بخ cod شبیه نکنین تورو خدا. :|
به cod هیچ شباهتی نداره خوشبختانه.

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
اقا مثل اینکه با کارتایی مثل 5770 باید قید بازی رو زد :d
همه چی رو low و غیر فعال هست ولی بازم بد جور افت فریم دارم .....
این پچی که اومده معجزه ای چیزی نمیکنه تا ما بدبخت و بیچاره ه هم بتونیم مثل ادم بازی کنیم ....:d

Yasin_1362

کاربر سایت
Jul 13, 2011
85
نام
یاسین
آقا ما اين بازي رو روي لب تابمون ريختيم و اجرا كرديم جالب اينجاس تقريباً از pc خودم بهتر جواب داد اينم مشخصات لب تاب و در پايانم fpsهاي در حلت هاي مختلفشو مي زارم :
asus k55vm
cpu:i7 3610
ram: 6gig bus 1600
vga: 630m 2gig
nvidia driver:314.07
..................................
fps average/resolotin 1360*768 همه تنظيمات متفرقم on
low : 47
medium :32
high :22
very high :15

Ghost3d

کاربر سایت
Oct 25, 2012
73
نام
علی
من تازه تمومش کردم بنظرم از شماره دو قشنگتر بود البته من فن کرایسیس نیستم ولی اونقدری که دو رو بازی کردم و با شماره سه مقایسه میکنم قشنگتر بود. از نظر گرافیک و فیزیک و حتی اسلحه های متنوع چیزی کم نداشت اما میتونست داستان بهتری داشته باشه و کلا دشمنان جالبی وجود نداره توی بازی. یه سری بیگانه که تفنگ دستشون گرفتن یا از اینور به اونور میپرن یا یه سری سرباز یه شکل که تازه اونم میشه همیشه از قبل تشخیص داد که کجا هستن با استفاده از دکمه B جالب نیست ولی خب روی هم رفته منو که درگیر کرد و تا آخرش رفتم. و البته کرایسیس همیشه بخاطر گرافیکش معروف بوده ولی اکشن هاشم انصافا خوب بود. شاید اگه بخوایم مقایسه کنیم با بازی های دیگه جای کار داشت و البته بازم البته:D هر بازی ای نقطه ضعف ها و قوت های خودشو داره من اگه بخوام نمره بدم به این بازی 8.5 از 10 میدم.

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
بالاخره ما هم تمومش کردیم#:-s بسی هم لذت بردیم.
اونجا که سایکو هی نق می زد و نانو سوییت می خواست خیلی باحال بود!
پرافت بهش گفت این ما بودیم که می جنگیدیم ، نه نانو سوییت... اون موقع بود که من رو صندلی سیخ نشستم و ابروم را انداختم بالا/:)
یه سوال هم درباره پایان بازی دارم: مگه آلکاتراز نانو سوییت را تنش نکرده بود؟:-/ چی شد که آخرش پرافت ازش اومد بیرون؟ آخرش هم بدون اینکه نانو سوییت تنش باشه ، از امکاناتش استفاده می کرد!
آخرش هم نفهمیدم که پرافت چی داشت که سف ها نداشتن و هی بهشون فخر می فروخت؟:d
لطفا دوستانی که تموم کردن ، سوالای منو تو اسپویلر ببینن و بنده را جهل نجات دهند:d

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
697
نام
Mehdy
آپدیت رو که نصب کردم برادر محمود
این برنامه رو جان من برام پیغام کن ! ای تن بمیره :x :d
بلی اونم تغییر میدیم
اها مرحله ی اول پس سنگینه !!! آخه وقتی تیر کمون رو بهش میده به شدت افت فریم دارم اونجا
بابا این که مشکل نیست من از بازی یه خورده بحث کردم اخه خیلی ها پیغام زدن که چه طور فریم میگیری منم گفتم هر وقت بازی رو نصب کردم توی تاپیک بازی میگم :d

ویرایش : لینکشو پیدا کردم

ویرایش 2 :

خب با این روش هم تست کردم اما هیچ تاثیری تو فریم دهی نداشت ! شاید مشکل از همون مرحله ی اول بازی باشه ! که خودت میگی حالا مراحل بازی بعدی رو میرم ببینم چی میشه
یه چیز رو که خیلی از دوستان اصلا توجه نمیکنند اینه که این بازی در اخرین جزئیات به شدت خوره CPU هست!!
از من میشنوید برنامه HWINFO رو هم در کنار MSI AFTER BURNER نصب و در حین بازی درصد استفاده CPU رو هم چک کنید تا متوجه خیلی از افت فریمهاتون توی بازی بشید!!
خود من با یه (FX 6200(4GH در خیلی از صحنه ها با اینکه فریم حول حوش 26-25 هست ولی CPU سیستم داره توی 95 درصد توانش(همون FULL LOAD) کار میکنه!...در صورتی که توان مصرفی GPU توی همون صحنه زیر 60 هست!!!
البته این مشکل برای کارتهای SLI و CROSS FIRE بدتر هم همیشه چون یه خورده از توان CPU صرف ایحاد هماهنگی بین دو هسته گرافیک میشه که کارایی اون رو نسبت به حالت تک گرافیک کمتر هم میکنه!!!

آخرین ویرایش:

Positive

کاربر سایت
Jun 14, 2011
262
نام
علیرضا
خب من امروز اجرا کردم روی اخرین تنظیمات و روی رزولوشن 1920*1080 ...کارتم 580gtx و 2600k سی پس یو و 8 گیگ رم ... با fraps نگاه کردم 20 فریم مکس میگرفتم ...

این شد که اوردم همه رو روی مدیوم و حدود 30 فریم شده ... کلا خیلی راضی نیستم از فریم دهی .. راه کار خاصی هست ؟ پچ 1.2 نصبه و نسخه ریلودد هم نصبه ... واقعا سنگینه ! گیم پلی هم چیز خاصی نداشته تا حالا مثل قدیم هست ... البته زیاد بازی نکردم تازه مرحله دو اون برج موشک انداز رو نابود کردم ..

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دوستان من سیو های بازی رو که تو پوشه سیوهای ویندوزه رو کپی کردم یه جای دیگه و ویندوزم رو عوض کردم و الان که سیوها رو ریختم سر جاش تو بازی سیو رو نمی خونه و باید از اول بازی کرد.
کسی می دونه چه جوری میشه سیوها رو بهش معرفی کرد؟

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
خب من امروز اجرا کردم روی اخرین تنظیمات و روی رزولوشن 1920*1080 ...کارتم 580gtx و 2600k سی پس یو و 8 گیگ رم ... با fraps نگاه کردم 20 فریم مکس میگرفتم ...

این شد که اوردم همه رو روی مدیوم و حدود 30 فریم شده ... کلا خیلی راضی نیستم از فریم دهی .. راه کار خاصی هست ؟ پچ 1.2 نصبه و نسخه ریلودد هم نصبه ... واقعا سنگینه ! گیم پلی هم چیز خاصی نداشته تا حالا مثل قدیم هست ... البته زیاد بازی نکردم تازه مرحله دو اون برج موشک انداز رو نابود کردم ..
عزیز کریسیس هستشا شما با 680 به مشکل بر میخورید چه برسه 580

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر