6 شخصیت جدید، 60 مرحله تازه و جاذبه صفر در AB Space

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
Rovio اعلام کرد AN Space در زمان عرضه دارای 60 مرحله جدید، 6 شخصیت جدید، ابر قدرت و در محیطی بدون جاذبه خواهد بود.
angry-birds-space.jpg

مراحل جدیدتر بصورت Update رایگان در اختیار گیمر ها قرار میگرد و اولین نمایش از این نسخه 9 مارس در تگزاس بر روی Samsung Galaxy Note نشان داده خواهد شد.این بازی با همکاری ناسا و National Geographic ساخته میشود.

David Weaver مدیر ناسا :
این بازی مبارزه ای بین پرندگان و خوک هاست که در فضا اغاز میشود که میتواند یک فرصت فوقالعاده برای رشد و توسعه دانش نجوم باشد.بازی مفرح و سرگرم کننده است و انها سعی کرده اند که بار اموزشی نیز داشته باشد. این همکاری بین ناسا و Rovio برای بازی AN Space میتواند بار علمی وفنی دانش اموزان را در مورد فضا افزایش دهد.

سری AB تا به امروز 700 میلیون بار دانلود شده است که عنوان جدید ان در 22 مارس ( 14 روز دیگر ) منتشر خواهد شد.

http://www.vg247.com/2012/03/08/rovio-announces-angry-birds-space-details/

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
بدون جاذبه باشه که همینجوری صاف میره پرنده بی‌چاره :D چطوری می‌شه اون پایین هارو زد. :D

کاش بعد یه مدت مثل قبلی‌ رو پی‌ سی‌ هم بدن، من رو پی‌ سی‌ هم باهاش خیلی‌ حال کردم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
بدون جاذبه باشه که همینجوری صاف میره پرنده بی‌چاره :D چطوری می‌شه اون پایین هارو زد. :D

کاش بعد یه مدت مثل قبلی‌ رو پی‌ سی‌ هم بدن، من رو پی‌ سی‌ هم باهاش خیلی‌ حال کردم.

اینو ببین به نظر با قبلیا فرق میکنه

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید

رو PC هم میاد نگران نباش. :D
بهترین نسخه ی سری AB به نظرم Seasons بود. این یکی هم احتمالا باید باحال باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر