Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
کلا بصورت دیفالت هولو هستی، ظاهر چروکیده و ترکیده مشخصه که هولوئی.
ببین وقتی Humanity میترکونی اون عدد پائین کنار کارکترت زیاد میشه، بعد میشین تو بونفایر و Reverse میزنی، اینجوری از هولو به Human تبدیل میشی، ظاهر انسانی پیدا میکنی مشخصه.
حالا اگه بخوای بونفایر آپگرید کنی باید وقتی تو بونفایر نشستی Kindle کنی، اینطوری ظرفیت estus flask بیشتر میشه، بعدا میتونی یک آیتم بگیری که اگه بندازی تو بونفایر 15-20 تا میکنه ظرفیتشو.
همینطور جلوتر که بری یک آیتم میگیری به اسم لوردوسل که میتونی بین بونفایرها درجا تلپورت کنی.
-------------------------------------------
پیشنهاد من اینه که حالا که اوایل بازی هستی حتما از ویکی پدیا یا یوتیوب کمک بگیر.
دفعه اول که بازی میکنی باید یک سری زجر بکشی تا بازی دستت بیاد،اینطوری New Game های بعدی برات فوق العاده میشه.
ببخشید خیلی سوال میکنم قول میدم سوال آخرم باشه 8-}
اون عدد بالا ربطی تعداد هومانیتی ای که دارم داره ؟ من ده تا دارمن و عدد 3 هست مثلا . وقتی Reverse میکنم یکی کم میشه . بعد اگه بمیرم اون عدد صفر میشه و اگه نتونم برگردم از رو زمین برشدارم صفر میشه کلا . میخوام بگم اون عدد چه به درد میخوره و چه کارایی داره وقتی با یکبار مردن صفر میشه .
سوال بعدیم اینه که گزینه Kindle رو میزنم میگه نمیشه کیندل

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
اگه منظورتون صفحه مد تو سایته و پیغام This mod contains adult content. You can turn adlt content on in your preference, if you wish رو میده باید عضو سایت باشید و وارد تنظیمات بشین و گزینه
Show adlt content رو فعال کنید
مرسی، لاگین نکرده بودم:-bd
-------------
برم نصبش کنم ببینم چیه داستان، حالا که از این کانتنت ها داره دیگه حتما باید نصب بشه:))
ببخشید خیلی سوال میکنم قول میدم سوال آخرم باشه 8-}
اون عدد بالا ربطی تعداد هومانیتی ای که دارم داره ؟ من ده تا دارمن و عدد 3 هست مثلا . وقتی Reverse میکنم یکی کم میشه . بعد اگه بمیرم اون عدد صفر میشه و اگه نتونم برگردم از رو زمین برشدارم صفر میشه کلا . میخوام بگم اون عدد چه به درد میخوره و چه کارایی داره وقتی با یکبار مردن صفر میشه .
سوال بعدیم اینه که گزینه Kindle رو میزنم میگه نمیشه کیندل

آره همون عدد مشخص میکنه چندبار Humanity فعال کردی، مثل Souls که با مرگت دراپ میشه، باید بری دوباره بگیری.
حتما لازم نیست همیشه Human باشی،اگر تو زدن باس مشکل داری قبل اینکه باهاش مبارزه کنی باید فعال کنی تا یار کمکی احضار کنی، بعدا اونقدر که اعتماد به نفست بالاتر رفت و کرکترت هم قویتر شد میتونی تو فارم ازش استفاده کنی که درصد شانس افتادن آیتم از دشمن ها بیشتر بشه و...
برا کیندل بونفایر هم باید Human باشی، اون عدد بالا سمت چپ باید بیشتر از 0 باشه، بعد یک Humanity دیگه هم باید تو اینونتوریت باشه که بتونی کیندل کنی، یعنی برا کیندل 2تا نیاز داری.
Flask تا 10 بار با اینکار آپدیت میشه، بعدا تو ادامه بازی نیاز به یک آیتم داری که از نگهبان بونفایر تو فایرلینک دراپ میشه و میتونی تا 15 و 20 تا آپگرید کنی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
مرسی، لاگین نکرده بودم:-bd
-------------
برم نصبش کنم ببینم چیه داستان، حالا که از این کانتنت ها داره دیگه حتما باید نصب بشه:))

آره همون عدد مشخص میکنه چندبار Humanity فعال کردی، مثل Souls که با مرگت دراپ میشه، باید بری دوباره بگیری.
حتما لازم نیست همیشه Human باشی،اگر تو زدن باس مشکل داری قبل اینکه باهاش مبارزه کنی باید فعال کنی تا یار کمکی احضار کنی، بعدا اونقدر که اعتماد به نفست بالاتر رفت و کرکترت هم قویتر شد میتونی تو فارم ازش استفاده کنی که درصد شانس افتادن آیتم از دشمن ها بیشتر بشه و...
برا کیندل بونفایر هم باید Human باشی، اون عدد بالا سمت چپ باید بیشتر از 0 باشه، بعد یک Humanity دیگه هم باید تو اینونتوریت باشه که بتونی کیندل کنی، یعنی برا کیندل 2تا نیاز داری.
Flask تا 10 بار با اینکار آپدیت میشه، بعدا تو ادامه بازی نیاز به یک آیتم داری که از نگهبان بونفایر تو فایرلینک دراپ میشه و میتونی تا 15 و 20 تا آپگرید کنی.
البته برای اینکه بانفایر رو کیندل کنی تا بیشتر از 10 تا استوس داشته باشی باید Pinwheel رو بکشی تا Rite of Kindling رو بدست بیاری تا بتونی باهاش بانفایر ها رو بیشتر از یه بار کیندل کنی

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
آقا ما اومدیم Sen's Fortress
بازی خیلی سخت شد برام ، من الان فهمیدم حلقه ها برای چی هستن ، الان سه تا حلقه گرفتم که یکیش خون حرفی که می‌کشی بهت اضافه می‌کنه ، یکی استامنیا رو زودتر برمی گردونه ، یکی هم که درصورت مردن سوارلز ها رو فک کنم نمیندازه ،
میخواستم بدونم حلقه ای هست که مهم باشه کمک کنه به قوی شدن ؟ یا مثلاً یه حلقه هست سولز بیشتری میده از کشتن حریفها ،
ویکی پدیا سولز هست توضیح داده ، ولی می‌خوام بدونم آیا این حلقه ها خیلی کمک می‌کنه یا نرم دنبالشون ، باتشکر

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
ببین دوست عزیز حلقه های زیادی تو بازی هست ولی مهمترینش اینان یه حلقه هست که تو anor londo بعد از کشتن باس ارنستین و اسماگ میگیری که جون و استامینا و ماکسیمم حمل وسایل رو بالا میبره ایرادش هم اینه که درش بیاری ازبین میره انگشتر انگشتر havel هم مهمه که باید هاول در زیر همون برج دایره ای شکل که رو سقفش با یه باس میجنگیدی که تبر بزرگ داشت شبیه قوچ بود رو بکشی که بدستش بیاری باز در مورد این کمک خواستی به من بگو کارش هم اینه که باعث میشه equipment load یا همون ماکسیموم حمل وسایل دو برابر یا یک سوم برابر بشه یادم نیست کدوم دقیقا ولی اگه بخوای سلاحا و مخصوصا زره های خوب که اغلب وزنشون بالاست برداری خیلی به دردت میخوره دو تا انگشتر به شکل مار هم هست که یکیشون تو همون sen fortress هست باعث میشه احتمال اینکه از جسد دشمنات علاوه بر روح ایتم هم دراپ بشه بره بالا یه انگشتر مار شکل دیگه هم هست که باعث میشه روحی که از دشمنا و باسا میگیری دو برابر بشه ولی توی tomb of giants هست و تو شرایط فعلی رفتن به اونجا برات تقریبا غیر ممکنه یه حلقه مهم دیگه هم که خودت داری و خوبه حلقه ای هست که باعث میشه بعد از مرگ روح و هیومنیتی رو از دست ندی که دو مدل هم داره فکر کنم یه مدل فقط شامل روح میشه و مدل دیگه هم روح و یومنیتی موقع مواجهه با باس dragon sith برای اولین بار حتما دستت کن بدیش اینه که بعد از مرگ ازبین میره البته تو بازی چند تا از اینا هست بقیه حلقه زیر اینان از نظر اهمیت نه اینکه بدرد نخورن ولی مثل اینا خفن نیستن بعضی از حلقه ها هم که حتما باید به دستشون بیاری تو بتونی تو بازی پیش بری مثل حلقه ای که از sif wolf میگیری که باعث میشه بتونی وارد abyss بشی و حلقه ای که از یه باس مورچه شکل میگیری که باعث میشه بتونی رو مواد مذاب در منطقه lost city of izalith راه بری یه حلقه دیگه هم موقع برگشتن دوباره به جایی که بازی رو شروع کردی هست که باعث میشه بتونی رو اب و غیرای کف senfortress با سرعت حرکت کنی

Alireza_tazam

کاربر سایت
Jan 8, 2019
3
لطفا بگین مشکل کامپیوترم چیه بازی فوتبال ۲۰۱۸ رو خیلی صحنه اهسته میشه یا بازی اساسین سندیکیت
ویندوز ۷
سی پی یو i3 7100
Ram 8
گرافیک Gtx730
لطفا بگین

Ali1379

کاربر سایت
Feb 4, 2019
2
سلام
دوستان یه سوال داشتم
من گیم پد xbox360دارم سالمه کامپیوتر هم می شناستش ولی داخل بازیdark souls preaper to die edition کار نمیکنه
لطفا بگید مشکل از کجاست فایلی لازم داره؟

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام
دوستان یه سوال داشتم
من گیم پد xbox360دارم سالمه کامپیوتر هم می شناستش ولی داخل بازیdark souls preaper to die edition کار نمیکنه
لطفا بگید مشکل از کجاست فایلی لازم داره؟

1-نسخه remastered رو دانلود کنید. خیلی از گیمپدها رو ساپورت میکنه.
2- از برنامه x360ce استفاده کنید. ویدئوی استفاده ازش تو نت هست.

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
من یه مشکل دارم . لطفا لطفا لطفا جواب بدین
من ماد dsfix و dsmfix رو نصب کردم و طبق آموزش ویدیویی که در یوتیوپ دیدم ، تمام کار هایل لازم رو انجام دادم . مشکل نشانگر موس رفع شد ولی موس توی بازی برای مبارزه و دوربین کار نمی کنه
خواهش میکنم اگه میدونید که چطور باید مشکل موس رو حل کنم جواب بدین

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
قربان فکر نکنم اصلا با موس بازی کردن این بازی کار درستی باشه به شدت بازی رو سخت و حتی میشه گفت غیرقابل بازی میکنه فقط گیم پد

83Erfan

کاربر سایت
Mar 28, 2019
9
خیلی ممنون از شما
از این به بعد با گیم پد بازی میکنم . گرچه بازی کردن با گیم پد کمی برام سخته ولی بهش عادت میکنم.
برای بازی کردن با گیم پد به نرم افزار خاصی نیاز هست ???

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
خیلی ممنون از شما
از این به بعد با گیم پد بازی میکنم . گرچه بازی کردن با گیم پد کمی برام سخته ولی بهش عادت میکنم.
برای بازی کردن با گیم پد به نرم افزار خاصی نیاز هست ???
نمیدونم از چه برنامه هایی میشه استفاده کرد بعضی ها مثل دسته های لوجیتک و تسکو و اکثر دسته هایی که برای کامپیوتر هستن بدون برنامه کار میکنن ولی بعضی از دسته ها مثل دسته ps3 رو بخوای ازش روی کامپیوتر استفاده کنی باید برنامه خاصی روی کامپیوترت باشه که حضور ذهن ندارم اسماشون رو شما دسته رو تهیه کن بعد اگه دیدی کار نمیکنه با کامپیوتر برو تاپیکای دیگه که بیشتر مرتبط با این مشکلاتن بپرس اونجا راهنماییت کنن که چه برنامه ای باید نصب کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر