Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
خوب دقیقا الان تو فایر لینک شراین چی کار داری ؟؟؟ شما اگه درست شورت کات ها رو باز کرده باشی از بانفایر undead parish تا فایر لینک شراین کلا 30 ثانیه هم پیاده روی نداره نمی دونم چرا حس می کنید حتما باید فست تراول تو بازی باشه شما کنار هر بانفایر خیلی راحت می تونید لول آپ کنید از آندره می تونید خیلی راحت وسیله های آپگریت سلاح و آرمور رو هم بخرید و حتی سلاح هاتون رو هم کنار بانفایر ارتقا بدید خوب دیگه چی نیازتونه که می خواهید برگردید فایر لینک شراین ؟؟؟

الان مثلا من یه فردی که سورسرر بود رو از خونه ای نجات دادم. بعد گفت که میخواد برگرده فایرلینک. بعد همین آندره هم برای رسیدنش باید کل راه رو بلد باشی. من راستش خیلی تو ذوقم خورد سر این موضوع. بازی از لحاظ هوش مصنوعی فوق العادست دشمناش. ولی بیشترین اعتراضم سر این همه وقت برای دویدن هستش. الان میتونید مثلا یک راه رو از فایرلینک تا جایی که شورت کات میخوره به فایرلینک کامل شرح بدین؟ ممنون میشم.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
تا اون باس همراه دو تا سگ رو نکشی نمی تونی وارد depth بشی و از اونجا هم وارد blight town .و تازه اونجا بعد از زدن باس بلایت تاون می تونی زنگ دوم رو به صدا در بیاریو ادامه ماجرا تا برسی به anor londo و قابلیت فست تراول رو به دست بیاری.

راستش من فکر کنم بدون کشتن این باس به blight town رسیدم.

• Like
Reactions: masoud101

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
الان مثلا من یه فردی که سورسرر بود رو از خونه ای نجات دادم. بعد گفت که میخواد برگرده فایرلینک. بعد همین آندره هم برای رسیدنش باید کل راه رو بلد باشی. من راستش خیلی تو ذوقم خورد سر این موضوع. بازی از لحاظ هوش مصنوعی فوق العادست دشمناش. ولی بیشترین اعتراضم سر این همه وقت برای دویدن هستش. الان میتونید مثلا یک راه رو از فایرلینک تا جایی که شورت کات میخوره به فایرلینک کامل شرح بدین؟ ممنون میشم.
ببینید من چند بار گفتم از master key استفاده نکنید اینطوری کل depth و بلایتاون رو اسکیپ می کنید و یه آیتم بسیار مهم تو بازی که large ember باشه رو از دست میدید که فقط با دادن این آیتم به آندره می تونید سلاحتون رو تا لول 10 ارتقا بدید وقتی اینو بدست نیاورده باشید مجبورید با شمشیر لول 5 کل sen,s fortress و آنور لوندو رو برید به هزار بدبختی می رسید به اورنستین و اسماگ و مجبورید با شمشیر +5 با یکی از سخت ترین باس های کل سری روبرو بشید اون موقع که دیگه نه راه پس دارید نه راه پیش این دو تا پیرتون می کنند حالا از ما گفتن بود
اما اگه از نظر من راه درست رو بخواهید برید (خصوصا برای اونایی که اولین باره دارک سولز 1 رو بازی می کنند )
1-از فایر لینک شراین وارد Undead Burg میشید بانفایرش رو روشن می کنید Taurus Demon رو می کشید در ادامه با سولیر صحبت می کنید راه رو ادامه می دید از پله های کنار اژدهای قرمر پایین می رید شورت کات رو به بانفایر undead burg باز می کنید (یه نردبونه که می اندازدش پایین ) راهتون رو تا آندره آهنگر ادامه می دید بانفایرش رو روشن می کنید (Undead Parish) از پله ها بر می گردید بالا مستقیم می رید و وارد آسانسور میشید و اولین شورت کات بازی به فایر لینک شراین براتون باز میشه از بانفایر Undead Parish برید و Bell Gargoyle رو بکشید و اولین زنگ رو به صدا در بیارید خوب حالا باید برید و زنگ دوم رو بزنید روبروی اژدها قرمز یه در بود که قفل بود که تو راهتون به احتمال زیاد کلیدش رو پیدا کردید واردش بشید از نردبون پایین برید یه راه پله می بینید ازش بالا برید یه شورت کات معرکه به بانفایر undead burg براتون باز میشه حالا همین راه پله ها رو برگردید پایین شاگرد لوگان رو نجات بدید (سورسری ) راه رو ادامه بدید تا برسید به Capra Demon این باس یه خورده اذیت می کنه ولی باید بزنیدش بعد از کشتنش کلید depth رو بهتون میده راه رو ادامه بدید دو تا راهه یکیش یه شورت کات باحال دیگه به سمت فایر لینک شراین براتون باز می کنه یکی دیگش یه دره که با کلیدی که از کشتن Capra Demon بدست آوردید باز میشه و می رید و وارد Depths می شید اینجا حتما حتما باید large ember و همینطور یه npc که پایرومنسر هست رو پیدا کنید کل Depths رو برید جلو (فقط حواستون باشه این وزغ ها :D نفرینتون نکنند که بیچاره میشید جونتون به طور دائمی نصف میشه که البته درمانش راه هزینه بری هست:D) Gaping Dragon رو بکشید کلید بلایتاون رو بدست بیارید و و واردش بشید (این منطقه یکم زیادی سخته حواستون رو درست جمع کنید )تا آخر بلایتاون برید و کویلگ رو بکشید و زنگ دوم رو بزنید سوار اون آسانسور چوبی بشید و نردبون ها رو یکی یکی بالا برید کلید در valley of drake رو از تو یه صندوق بردارید و در رو باز کنید در کمال تعجب می بینید دوباره بر گشتید فایر لینک شراین:D از فایر لینک شراین برید بانفایر Undead Parish (کنار آهنگر) حالا می بینید دروازه روبرو بانفایر باز شده و می تونید وارد Sen's Fortress بشید که منطقه سختیه ولی در ادامش می تونید وارد انور لوندو بشید و بلاخره با کشتن اورنستین و اسماگ (سخت ترین باس بازی ) لرد واسل رو بگیرید که باهاش میشه بین بانفایر ها تراول کرد

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
ببینید من چند بار گفتم از master key استفاده نکنید اینطوری کل depth و بلایتاون رو اسکیپ می کنید و یه آیتم بسیار مهم تو بازی که large ember باشه رو از دست میدید که فقط با دادن این آیتم به آندره می تونید سلاحتون رو تا لول 10 ارتقا بدید وقتی اینو بدست نیاورده باشید مجبورید با شمشیر لول 5 کل sen,s fortress و آنور لوندو رو برید به هزار بدبختی می رسید به اورنستین و اسماگ و مجبورید با شمشیر +5 با یکی از سخت ترین باس های کل سری روبرو بشید اون موقع که دیگه نه راه پس دارید نه راه پیش این دو تا پیرتون می کنند حالا از ما گفتن بود
اما اگه از نظر من راه درست رو بخواهید برید (خصوصا برای اونایی که اولین باره دارک سولز 1 رو بازی می کنند )
1-از فایر لینک شراین وارد Undead Burg میشید بانفایرش رو روشن می کنید Taurus Demon رو می کشید در ادامه با سولیر صحبت می کنید راه رو ادامه می دید از پله های کنار اژدهای قرمر پایین می رید شورت کات رو به بانفایر undead burg باز می کنید (یه نردبونه که می اندازدش پایین ) راهتون رو تا آندره آهنگر ادامه می دید بانفایرش رو روشن می کنید (Undead Parish) از پله ها بر می گردید بالا مستقیم می رید و وارد آسانسور میشید و اولین شورت کات بازی به فایر لینک شراین براتون باز میشه از بانفایر Undead Parish برید و Bell Gargoyle رو بکشید و اولین زنگ رو به صدا در بیارید خوب حالا باید برید و زنگ دوم رو بزنید روبروی اژدها قرمز یه در بود که قفل بود که تو راهتون به احتمال زیاد کلیدش رو پیدا کردید واردش بشید از نردبون پایین برید یه راه پله می بینید ازش بالا برید یه شورت کات معرکه به بانفایر undead burg براتون باز میشه حالا همین راه پله ها رو برگردید پایین شاگرد لوگان رو نجات بدید (سورسری ) راه رو ادامه بدید تا برسید به Capra Demon این باس یه خورده اذیت می کنه ولی باید بزنیدش بعد از کشتنش کلید depth رو بهتون میده راه رو ادامه بدید دو تا راهه یکیش یه شورت کات باحال دیگه به سمت فایر لینک شراین براتون باز می کنه یکی دیگش یه دره که با کلیدی که از کشتن Capra Demon بدست آوردید باز میشه و می رید و وارد Depths می شید اینجا حتما حتما باید large ember و همینطور یه npc که پایرومنسر هست رو پیدا کنید کل Depths رو برید جلو (فقط حواستون باشه این وزغ ها :D نفرینتون نکنند که بیچاره میشید جونتون به طور دائمی نصف میشه که البته درمانش راه هزینه بری هست:D) Gaping Dragon رو بکشید کلید بلایتاون رو بدست بیارید و و واردش بشید (این منطقه یکم زیادی سخته حواستون رو درست جمع کنید )تا آخر بلایتاون برید و کویلگ رو بکشید و زنگ دوم رو بزنید سوار اون آسانسور چوبی بشید و نردبون ها رو یکی یکی بالا برید کلید در valley of drake رو از تو یه صندوق بردارید و در رو باز کنید در کمال تعجب می بینید دوباره بر گشتید فایر لینک شراین:D از فایر لینک شراین برید بانفایر Undead Parish (کنار آهنگر) حالا می بینید دروازه روبرو بانفایر باز شده و می تونید وارد Sen's Fortress بشید که منطقه سختیه ولی در ادامش می تونید وارد انور لوندو بشید و بلاخره با کشتن اورنستین و اسماگ (سخت ترین باس بازی ) لرد واسل رو بگیرید که باهاش میشه بین بانفایر ها تراول کرد

راستش نا امید شده بودم شدید که خواستم بازیو ریفاند کنم. خیلی ازتون ممنونم. حالا این روش امتحان میکنم سوالی داشتم میپرسم

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
بر عکس دارک سولز 2 و 3 و بلادبورن و حتی دیمنز سولز که من خیلی راحت می تونستم یه سلاح خوب به بچه ها پیشنهاد بدم تا راحت ارتقاش بدن و تا آخر بازی هم براشون کارا باشه تو دارک 1 نمی تونم پیشنهاد دقیقی بدم چون سلاح های خوب بازی به مرور بدست میاد و همین اول بازی سلاح خوب که تا آخر بازی باهاش برید سخت گیرتون میاد
اما سلاح هایی که پیشنهاد دادین به نظرم drake sword حداکثر تا منطقه بلایتاون بدردتون بخوره بعدش میشه گفت کاملا بی استفاده میشه
gravelord sword شمشیر خوبیه ولی سنگینه و پیدا کردنش کار حضرت فیله والا من بعد n بار تموم کردن بازی جرات ندارم همون اوایل بازی برم catocomb شما رو نمی دونم در ضمن که کاوننت نیتو هم پیدا کردنش سخته
halberd سلاح خوبیه وزنش مناسبه رنجش مناسبه لول آپ کردنش نسبتا ساده است و پیدا کردنش کاری نداره ولی اینم حداکثر تا انور لوندو کمک حالتونه
black knight greatsword هم جز کم استفاده ترین شمشیر های بازیه به چند دلیل 1- به خاطر اینکه دراپ شدنش توسط بلک نایت کاملا شانسیه 2-به شدت سنگینه و تقریبا تا اواخر بازی نمی تونید ازش درست استفاده کنید 3- بدجوری کنده هر ضربش نصف استامیناتون رو تو لول بالا خالی می کنه درسته خیلی دمیج می زنه ولی کندی بیش از حدش و استامینا زیادی که می بره خیلی راحت از چشمتون می اندازتش
من خودم فعلا Claymore رو پیشنهاد می کنم که درست زیر پای اژدها قرمزس فقط باید سریع بدوید و برید برش دارید
پیشنهاد دومم هم Zweihander هست که خیلی راحت همون اول بازی می تونید تو قبرستون پشت فایرلینک شراین پیداش کنید
خب چیزهایی هم که من پیشنهاد دادم هم برای این نبود که تا آخر بازی باهاشون برن و معلومه نمیان همون اول بازی خفن ترین سلاح کل بازی رو به بازیکن بدن که باهاش حال کنه:))
و اما در مورد توضیحاتی که نوشتین، اگه بازیکن همون ابتدا gravelord sword رو بدست بیاره شاید حتی به بلایت تاون هم نرسیده drake sword که هیچی همون black knight greatsword هم براش بی فایده بشه و به محض اینکه state اش در حد استفاده یه دستی از gravelord sword برسه (که اتفاقا state خیلی بالایی هم نمیخواد) دیگه کمتر میلش به استفاده از سلاح های دیگه میرسه. drake sword هم با اینکه من فقط در حد کشتن هاول ازش استفاده کردم ولی توجه داشته باشین که در کلاس شمشیرهای سبک بیشترین دمیج رو وارد میکنه و با توجه به اینکه به راحتی هم بدست میاد برای کسی که تازه Ng رو شروع کرده واقعاً یه گنجینه با ارزش به حساب میاد.
در مورد بدست آوردن gravelord sword هم با اینکه توی NG+ به بالا همیشه جزو اولیت هام بوده که اول برم catocomb ولی ابنبار هم که نسخه ریمستر رو شروع کردم اول رفتم catacomb و درسته که خیلی کار سختی هست ولی موفق شدم که عضو کاوننت نیتو و شمشیر رو بدست بیارم که همین کار باعث شد بازی در ادامه برام خیلی راحتر بشه. پس کار غیرممکنی نیست، ولی نیاز به صبر، شانس و حوصله زیاد داره. ممکنه بگین که چون قبلاً چند بار بازی رو تموم کردم قشنگ راه رو بلد بودم و میدونستم چیکار باید بکنم ولی در واقع اصلاً اینطور نبود و از آخرین باری که دارک سولز بازی کرده بودم 4 سال میگذره و به جز مکان کانوننت، بونفایر اولی و اینکه مرده ها دوباره زنده میشن چیز دیگه ای یادم نبود و در حین بازی کردن دوباره راه های میانبر رو پیدا کردم. حتی برای اینکه به عمق فاجعه پی ببرین بدونین که من کلاس Deprived رو هم انتخاب کرده بودم و به غیر از یه شرت و یه تیکه چوب به عنوان سلاح و یه تخته پاره به عنوان سپر چیز دیگه ای نداشتم و در برابر دشمن های اون منطقه هم اصلاً خودم رو در حدی نمیدونستم که بخوام مقابله به مثل کنم و اکثرا با دویدن و جاخالی دادن همه رو اسکیپ میکردم:D در ضمن واقعاً حیفتون نمیاد که سلاح به این خوبی که فقط با عضو شدن توی کانوننت و بدون افزایش لول عضویت بهتون میدن رو رها کنین و برین سراغ کلیمور؟ به علاوه gravelord sword که از نظر وزن و state با Zweihander تقریبا یکی هست پس چرا میگین خیلی سنگینه؟ از نظر سرعت ضربه زدن هم با کلاس greatSword ها برابری میکنه پس میشه گفت به همون سرعت کلیمور هم میشه باهاش کار کرد:D
در مورد halberd هم همینکه بازیکن رو تا anor londo برسونه آیا چیز کمی هست؟ :D من اولین باری که دارک سولز رو بازی کردم تا باس اورنستین و اسماگ با همین halberd معمولی پیش رفتم و اونجا هم دیگه ناچاراً چون نسخه معمولی جواب نمیداد مجبور شدم از کریستال halberd استفاده کنم که اتفاقاً به نظر خودم بهترین سلاح برای مقابله با این باس بود چون با حفظ فاصله از اسماگ میتونین قشنگ اورنستین رو بکشین و بعدش هم که اسماگ تنها شد راحتر از پا درش بیارین کاری که من این بار که بازی میکردم به خاطر تجربه های قبلی توی بار دوم انجامش دادم:D
در مورد black knight greatsword منم توضیح دادم که سلاح سنگینه، state بالا میخواد و استفاده ازش نیاز به مهارت داره ولی بازم جز پاسخ سوالی که کردن میشه که بهترین شمشیرها کدوم هستن و شما رو نمیدونم ولی من هر سری که بازی رو شروع میکنم با کشتن همون بلک نایت این شمشیر رو بهم میده:D
اتفاقاً به نظر منم اسکیپ کردن بلایت تاون کار کاملاً اشتباهی هست، مخصوصاً اینکه بعضی از آیتم هایی که اونجا پیدا میکنین بعداً خیلی بدردتون میخورن (مثل Eagle Shield که هم سبکترین سپر در کلاس greatshield ها به حساب میاد و هم اینکه در برابر lighting خیلی مقاوم هست و یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با اورنستین و اسماگ به حساب میاد) ولی زیبایی دارک سولز به اینه که به جز بعضی از مناطق (که به اقتضای داستانی در اوایل بازی بسته هستن و بعضی مناطق که برای بیرون اومدن ازشون حتماً نیازه که فست تراول داشته باشین) بازیکن رو مجبور نمیکنه که حتماً باید به این ترتیب پیش بری. مثل منطقه بلایت تاون که اگه نتونستین از راه اصلی پیش برین خیلی راحت میتونین گزینه دوم رو انتخاب کنین و برگردین پیش فروشنده ای که قبل از ورودی اصلی بلایت تاون نشسته و master key رو ازش بخرین:D در مورد استفاده نکردن از master key هم کاملاً مخالفم:D چون علاوه بر اینکه یه سری شورتکات کاملاً حیاتی رو از خودتون دریغ میکنین یه سری آیتم ها مثل havel Ring که در اوایل بازی خیلی حیاتی هستن رو هم کلاً تا خیلی جلوترّه تاخیر میندازین:D پس پیشنهاد من اینه که مستر کی استفاده بشه ولی هیچ منطقه ای هم اسکیپ نشه:>

• Like
Reactions: Pyramid Head

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
من کل DS 1 با Zweihander رفتم، اونقدر هم آپگریدش کردم، اصلا با چیز دیگه بهم حال نمیداد.
اما این راهی بود که من رفتم، تو NG+ بعدی اسلحه های دیگه هم استفاده کردم، بنظرم چیزی به اسم بهترین اسلحه وجود نداره.
کلا به استایل خودت ربط داره که چجوری بازی میکنی،Stat هارو چطوری آپگرید میکنی، همینطور اسلحه رو.
در مورد استفاده از master key هم کاملا موافق هستم، هم میشه ازش استفاده کرد و هم چیزی از دست نداد.
در مورد سخت ترین باس بازی، هم بنظر من اونطور که من رفتن، Kapra demon وحشتناک برام سخت بود.
بازی اونجا برام FPS 10 میشد تا میرفتم تو میمردم، چندتار مو سفید کردم تا توسنتم ردش کنم.
در مقابل Ornstein/Smough همون دفعه اول زدمش، بعد که اومدم تو تاپیک بچه ها میگفتن وای چقدر سخته و فلان کلا میخندیدم.
==========
بازم میگم اینها همش به این ربط داره که چقدر گریند میکنی،چه مسیری انتخاب میکنی، سبک بازیت چیه و...
برای همین سختی باس های بازی میتونه برای هر کسی فرق کنه.

آخرین ویرایش:

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خب چیزهایی هم که من پیشنهاد دادم هم برای این نبود که تا آخر بازی باهاشون برن و معلومه نمیان همون اول بازی خفن ترین سلاح کل بازی رو به بازیکن بدن که باهاش حال کنه:))
و اما در مورد توضیحاتی که نوشتین، اگه بازیکن همون ابتدا gravelord sword رو بدست بیاره شاید حتی به بلایت تاون هم نرسیده drake sword که هیچی همون black knight greatsword هم براش بی فایده بشه و به محض اینکه state اش در حد استفاده یه دستی از gravelord sword برسه (که اتفاقا state خیلی بالایی هم نمیخواد) دیگه کمتر میلش به استفاده از سلاح های دیگه میرسه. drake sword هم با اینکه من فقط در حد کشتن هاول ازش استفاده کردم ولی توجه داشته باشین که در کلاس شمشیرهای سبک بیشترین دمیج رو وارد میکنه و با توجه به اینکه به راحتی هم بدست میاد برای کسی که تازه Ng رو شروع کرده واقعاً یه گنجینه با ارزش به حساب میاد.
در مورد بدست آوردن gravelord sword هم با اینکه توی NG+ به بالا همیشه جزو اولیت هام بوده که اول برم catocomb ولی ابنبار هم که نسخه ریمستر رو شروع کردم اول رفتم catacomb و درسته که خیلی کار سختی هست ولی موفق شدم که عضو کاوننت نیتو و شمشیر رو بدست بیارم که همین کار باعث شد بازی در ادامه برام خیلی راحتر بشه. پس کار غیرممکنی نیست، ولی نیاز به صبر، شانس و حوصله زیاد داره. ممکنه بگین که چون قبلاً چند بار بازی رو تموم کردم قشنگ راه رو بلد بودم و میدونستم چیکار باید بکنم ولی در واقع اصلاً اینطور نبود و از آخرین باری که دارک سولز بازی کرده بودم 4 سال میگذره و به جز مکان کانوننت، بونفایر اولی و اینکه مرده ها دوباره زنده میشن چیز دیگه ای یادم نبود و در حین بازی کردن دوباره راه های میانبر رو پیدا کردم. حتی برای اینکه به عمق فاجعه پی ببرین بدونین که من کلاس Deprived رو هم انتخاب کرده بودم و به غیر از یه شرت و یه تیکه چوب به عنوان سلاح و یه تخته پاره به عنوان سپر چیز دیگه ای نداشتم و در برابر دشمن های اون منطقه هم اصلاً خودم رو در حدی نمیدونستم که بخوام مقابله به مثل کنم و اکثرا با دویدن و جاخالی دادن همه رو اسکیپ میکردم:D در ضمن واقعاً حیفتون نمیاد که سلاح به این خوبی که فقط با عضو شدن توی کانوننت و بدون افزایش لول عضویت بهتون میدن رو رها کنین و برین سراغ کلیمور؟ به علاوه gravelord sword که از نظر وزن و state با Zweihander تقریبا یکی هست پس چرا میگین خیلی سنگینه؟ از نظر سرعت ضربه زدن هم با کلاس greatSword ها برابری میکنه پس میشه گفت به همون سرعت کلیمور هم میشه باهاش کار کرد:D
در مورد halberd هم همینکه بازیکن رو تا anor londo برسونه آیا چیز کمی هست؟ :D من اولین باری که دارک سولز رو بازی کردم تا باس اورنستین و اسماگ با همین halberd معمولی پیش رفتم و اونجا هم دیگه ناچاراً چون نسخه معمولی جواب نمیداد مجبور شدم از کریستال halberd استفاده کنم که اتفاقاً به نظر خودم بهترین سلاح برای مقابله با این باس بود چون با حفظ فاصله از اسماگ میتونین قشنگ اورنستین رو بکشین و بعدش هم که اسماگ تنها شد راحتر از پا درش بیارین کاری که من این بار که بازی میکردم به خاطر تجربه های قبلی توی بار دوم انجامش دادم:D
در مورد black knight greatsword منم توضیح دادم که سلاح سنگینه، state بالا میخواد و استفاده ازش نیاز به مهارت داره ولی بازم جز پاسخ سوالی که کردن میشه که بهترین شمشیرها کدوم هستن و شما رو نمیدونم ولی من هر سری که بازی رو شروع میکنم با کشتن همون بلک نایت این شمشیر رو بهم میده:D

اتفاقاً به نظر منم اسکیپ کردن بلایت تاون کار کاملاً اشتباهی هست، مخصوصاً اینکه بعضی از آیتم هایی که اونجا پیدا میکنین بعداً خیلی بدردتون میخورن (مثل Eagle Shield که هم سبکترین سپر در کلاس greatshield ها به حساب میاد و هم اینکه در برابر lighting خیلی مقاوم هست و یکی از بهترین گزینه ها برای مقابله با اورنستین و اسماگ به حساب میاد) ولی زیبایی دارک سولز به اینه که به جز بعضی از مناطق (که به اقتضای داستانی در اوایل بازی بسته هستن و بعضی مناطق که برای بیرون اومدن ازشون حتماً نیازه که فست تراول داشته باشین) بازیکن رو مجبور نمیکنه که حتماً باید به این ترتیب پیش بری. مثل منطقه بلایت تاون که اگه نتونستین از راه اصلی پیش برین خیلی راحت میتونین گزینه دوم رو انتخاب کنین و برگردین پیش فروشنده ای که قبل از ورودی اصلی بلایت تاون نشسته و master key رو ازش بخرین:D در مورد استفاده نکردن از master key هم کاملاً مخالفم:D چون علاوه بر اینکه یه سری شورتکات کاملاً حیاتی رو از خودتون دریغ میکنین یه سری آیتم ها مثل havel Ring که در اوایل بازی خیلی حیاتی هستن رو هم کلاً تا خیلی جلوترّه تاخیر میندازین:D پس پیشنهاد من اینه که مستر کی استفاده بشه ولی هیچ منطقه ای هم اسکیپ نشه:>
یه سری جاها باهات مخالفم 1-اینکه میگید نمیان بهترین سلاح های بازی رو همون اول بازی بهتون بدن دقیقا به جز دارک سولز 1 تمام عناوین این سری بهترین (یا حداقل یکی از بهترین سلاح های بازی) رو همون ابتدا بازی بدست میارید
ببینید تو دیمنز سولز همون به بسم الله تو Boletarian Palace خیلی راحت می تونید کلیمور رو از یکی از npc ها بخرید که تا ng+7 جوابگوتونه
تو دارک سولز 2 همون اول بازی می تونید از آهنگر ماجولا Rapier رو بخرید که من تا آخر بازی تضمین می کنم که می تونید همه رو باهاش نفله کنید سبک و سریع هم هست
تو بلادبورن که دیگه اوجشه همون اول بازی بازی بهتون Hunter Axe یا Saw Cleaver رو هدیه میده و راحت با هر سبک بازی که باشید می تونید با یکی از این دو سلاح تا ng +7 راحت برید (اصلا سلاح بهتر از این دو تا تو بلادبورن وجود نداره)
تو دارک سولز 3 هم که خیلی راحت همون اول بازی می تونید مجموعه ای از بهترین سلاح های بازی رو پیدا کنید از Broadsword و Dark Sword گرفته تا Sellsword Twinblades
ولی این قضیه تو دارک 1 وجود نداره مثلا gravelord sword پیدا کردنش نسبتا سخته و سنگینه ولی بزرگترین مشکلش از نظر من اینه که ارتقای Strength و Dexterity تاثیر زیادی روی افزایش قدرتش نداره و میشه گفت تو لول 5 که آخرین لولش هست تو هر لولی شما دمیج نسبتا یکسانی ازش میگیرید
drake sword که رسما فیزیکال دمیج داره و Strength و Dexterity هیچ تاثیری تو افزایش میزان دمیجش نداره و در لول 5 که بالاترین لولش هست شما فقط 300 تا دمیج میگیرید ازش که اصلا خوب نیست (شاید اون اوایل بازی بدرد بخوره ولی از بلایتاون به بعد رسما بی استفاده میشه)
نکته ای که از نظر من کلیمور رو شمشیر خوبی می کنه این تاثیر پذیریش نسبت به Strength و Dexterity هست که با افزایش این دو تا میزان دمیج شمشیر به طور قابل توجهی زیاد میشه
اما استفاده از مستر کی ، ببین من نگفتم استفاده نشه برعکس خیلی بدرد بخوره ولی خیلی بهتره اگه بار اوله دارک سولز 1 بازی می کنید ازش استفاده نکنید چون ممکنه گیجتون کنه و یهو سر از جایی در بیارید که دشمناش پوستون رو بکنند (همون ابتدا بازی) مثلا برای کشتن هاول و گرفتن هاول رینگ حتما نیاز نیست کلی صبر کرد اگه همون اول بازی برید و مونلایت باترفلای رو بکشید کلید دری که هاول توش زندانیه رو پیدا می کنید و همون اول بازی می تونید هاول رو نفله کنید و هاول رینگ رو بدست بیارید (دقت کن از مستر کی هم استفاده نکردی)

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
با تشکر از همه دوستان بابت راهنمایی ،من دارم ادامه میدم بازی و خوب پیش رفتم ،فقط یه سوال مبتدیانیه دیگه پیش اومد برام ، این داستان humanit رو من هنوز نفهمیدم ، از این آیتم هفت هشت تا جمع کردم ، وقتی استفاده میکنی اون عدد سمت چپ زیاد میشه ، اصلا اون عدد چیه چکار می‌کنه ، تو یه راهنمایی بازی تو یه سایت نوشته اگه human باشید میتونید solarie رو summon کنید ، من نفهمیدم یعنی چی ، solarie کیه summon یعنی چی ، چجوری میشه این کارو کرد ، در مورد کاربردهای هومانتیتی توضیح بدید ممنون میشم ،

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
این داستان humanit رو من هنوز نفهمیدم ، از این آیتم هفت هشت تا جمع کردم ، وقتی استفاده میکنی اون عدد سمت چپ زیاد میشه ، اصلا اون عدد چیه چکار می‌کنه ، تو یه راهنمایی بازی تو یه سایت نوشته اگه human باشید میتونید solarie رو summon کنید ، من نفهمیدم یعنی چی ، solarie کیه summon یعنی چی ، چجوری میشه این کارو کرد ، در مورد کاربردهای هومانتیتی توضیح بدید ممنون میشم ،
Humanity باید وقتی تو بونفایر هستی استفاده کنی که از هولو در بیای و چهره انسانی پیدا کنی.
هم میتونی باهاش بونفایر لول آپ کنی تا ظرفیت Estus Flask بیشتر بشه.
وقتی که Human هستی فقط میتونی پلیر سامون (احضار) کنی،قبل در ورودی به باس اون منطقه اطراف که نگاه کنی نوشته سفید رنگ رو زمین میبینی، اگه اونو فعال کنی یکسری پلیر یا NPC که از قبل نجاتش دادی میان به کمکت تا باس راحت تر بزنی.
Humanity ظرفیت مقاومت دربرابر Curse شدن هم افزایش میده، اگه درست یادم باشه درصد شانس آیتم دراپ هم افزایش میده که موقع فارم کردن خیلی به کار میاد.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
یک مد تکسچر جدید هم برای DS Remastered اومده که کیفیت تکسچرها خیلی بالا میبره:
Evie's Ultra HD Dark Souls Remastered Retex

لینک یوتیوب :
watch?v=ENItELwoog0​
-----------------------------------------------
ویرایش: نمیدونم چرا صفحه مد تو Nexus برام نمیاد امروز،Adblock هم خاموش کردم، عجیبه!

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
الان داشتم تو یوتیوب میگشتم، اتفاقی با این بازی آشنا شدم، تو سبک سری Souls ولی خیلی خوش ساخت بنظر میرسه:
Sinner: Sacrifice for Redemption
احتمالا یکسری از بچه ها آشنائی دارن، اما من تا حالا اسمشم نشنیده بودم.

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
Humanity باید وقتی تو بونفایر هستی استفاده کنی که از هالو در بیای و چهره انسانی پیدا کنی.
هم میتونی باهاش بونفایر لول آپ کنی تا ظرفیت Estus Flask بیشتر بشه.
وقتی که Human هستی فقط میتونی پلیر سامون (احضار) کنی،قبل در ورودی به باس اون منطقه اطراف که نگاه کنی نوشته سفید رنگ رو زمین میبینی، اگه اونو فعال کنی یکسری پلیر یا NPC که از قبل نجاتش دادی میان به کمکت تا باس راحت تر بزنی.
Humanity ظرفیت مقاومت دربرابر Curse شدن هم افزایش میده، اگه درست یادم باشه درصد شانس آیتم دراپ هم افزایش میده که موقع فارم کردن خیلی به کار میاد.
ببخشید بازم درست متوجه نشدم ، میشه این کارهایی که گفتید رو توضیح بدید چکار باید بکنم ؟
چجوری میتونم هومان بشم ؟ اگه عدد صفر نباشه یعنی هومان هستم ؟ قبل همه باسها میشه احضار کرد ؟ چون من عدد یک نوشته بود بعد رفتم قبل باس علامتی ندیدم ،
بعد چجوری با هومان بونفایر آپ کنم ؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,080
نام
مــاکــان
ببخشید بازم درست متوجه نشدم ، میشه این کارهایی که گفتید رو توضیح بدید چکار باید بکنم ؟
چجوری میتونم هومان بشم ؟ اگه عدد صفر نباشه یعنی هومان هستم ؟ قبل همه باسها میشه احضار کرد ؟ چون من عدد یک نوشته بود بعد رفتم قبل باس علامتی ندیدم ،
بعد چجوری با هومان بونفایر آپ کنم ؟
کلا بصورت دیفالت هولو هستی، ظاهر چروکیده و ترکیده مشخصه که هولوئی.
ببین وقتی Humanity میترکونی اون عدد پائین کنار کارکترت زیاد میشه، بعد میشین تو بونفایر و Reverse میزنی، اینجوری از هولو به Human تبدیل میشی، ظاهر انسانی پیدا میکنی مشخصه.
حالا اگه بخوای بونفایر آپگرید کنی باید وقتی تو بونفایر نشستی Kindle کنی، اینطوری ظرفیت estus flask بیشتر میشه، بعدا میتونی یک آیتم بگیری که اگه بندازی تو بونفایر 15-20 تا میکنه ظرفیتشو.
همینطور جلوتر که بری یک آیتم میگیری به اسم لوردوسل که میتونی بین بونفایرها درجا تلپورت کنی.
-------------------------------------------
پیشنهاد من اینه که حالا که اوایل بازی هستی حتما از ویکی پدیا یا یوتیوب کمک بگیر.
دفعه اول که بازی میکنی باید یک سری زجر بکشی تا بازی دستت بیاد،اینطوری New Game های بعدی برات فوق العاده میشه.

• Like
Reactions: mag_5115

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
یک مد تکسچر جدید هم برای DS Remastered اومده که کیفیت تکسچرها خیلی بالا میبره:
Evie's Ultra HD Dark Souls Remastered Retex

لینک یوتیوب :
watch?v=ENItELwoog0​
-----------------------------------------------
ویرایش: نمیدونم چرا صفحه مد تو Nexus برام نمیاد امروز،Adblock هم خاموش کردم، عجیبه!
اگه منظورتون صفحه مد تو سایته و پیغام This mod contains adult content. You can turn adlt content on in your preference, if you wish رو میده باید عضو سایت باشید و وارد تنظیمات بشین و گزینه
Show adlt content رو فعال کنید

• Like
Reactions: m.d.makan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر