Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
ممنون داداشم ،
فقط یه سوال ، این قابلیت فست تراول نداره بین بونیفیر ها ؟ مثل بلادبورن نیست که جابجا بشیم بین مکانها ؟
یکم جلو بری تو منطقه Anor Londo , با دختر Gwyn حرف بزنی بهت یه آیتم میده که میتونی بین بن فایرها فست تراول کنی .

• Like
Reactions: mag_5115

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
ممنون داداشم ،
فقط یه سوال ، این قابلیت فست تراول نداره بین بونیفیر ها ؟ مثل بلادبورن نیست که جابجا بشیم بین مکانها ؟

فست تراول فعلاً نیست تو بازی. تا Anor Lundo باید بری بعد میاد. اونم فقط لوکیشن های خاص. دو تا زنگ رو به صدا در بیار بعد با Iron Golem بجنگ بری Anor Lundo. یه زنگ بالای کلیسای Undead Church هست. اون یکی زنگ در اعماق Blighttown. از اول بازی اگر کلید رو برداری بعنوان Gift شخصیتت آسونتر میشه بازی واست. این مسیری که داری میری اگر کلید داشتی نیاز نبود . مسیر رسیدن به Blight town از کنار بونفایر اول بازیه. پلکان میخوره میره سمت New Lundo Ruins و اونجا داخل یه ساختمون در هست. میری سمت راست.

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
فست تراول فعلاً نیست تو بازی. تا Anor Lundo باید بری بعد میاد. اونم فقط لوکیشن های خاص. دو تا زنگ رو به صدا در بیار بعد با Iron Golem بجنگ بری Anor Lundo. یه زنگ بالای کلیسای Undead Church هست. اون یکی زنگ در اعماق Blighttown. از اول بازی اگر کلید رو برداری بعنوان Gift شخصیتت آسونتر میشه بازی واست. این مسیری که داری میری اگر کلید داشتی نیاز نبود . مسیر رسیدن به Blight town از کنار بونفایر اول بازیه. پلکان میخوره میره سمت New Lundo Ruins و اونجا داخل یه ساختمون در هست. میری سمت راست.
اصلا بازی با master key حال نمیده اصلش اینه خودت بازی به ترتیب مراحلی که تعیین شده جلو بری اینطوری که کل بلایتاون و Depths رو اسکیپ کنی اصلا خوب نیست
در ضمن به نظرم زیبایی دارک سولز به همین نداشتن فست تراولشه :D چون اصلا نیازی بهش نیست همین خاصش می کنه به اون دوستمون که دنبال فست تراوله هم بگم بعد از زدن اورنستین و اسماگ و گرفتن لرد واسل هم فست تراول باز میشه ولی توقع نداشته باش مثل بلادبورن یا دارک 2 و 3 خیلی راحت هر بانفایری خواستی بری فقط میشه بین چند تا بانفایر خاص تراول کرد :D

• Like

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اصلا بازی با master key حال نمیده اصلش اینه خودت بازی به ترتیب مراحلی که تعیین شده جلو بری اینطوری که کل بلایتاون و Depths رو اسکیپ کنی اصلا خوب نیست
در ضمن به نظرم زیبایی دارک سولز به همین نداشتن فست تراولشه :D چون اصلا نیازی بهش نیست همین خاصش می کنه به اون دوستمون که دنبال فست تراوله هم بگم بعد از زدن اورنستین و اسماگ و گرفتن لرد واسل هم فست تراول باز میشه ولی توقع نداشته باش مثل بلادبورن یا دارک 2 و 3 خیلی راحت هر بانفایری خواستی بری فقط میشه بین چند تا بانفایر خاص تراول کرد :D

اون که صد البته. ولی چون گفتن تازه سراغ دارک سولز رفتن خواستم آبروداری کنم یه مقدار آسونتر بشه بازی :D:D اون Capra Demon همون گوشه دیوار با اون دوتا سگش انقدر زده بودن منو اوایل آشناییم با دارک سولز جاش درد میکنه:D از هر کلیدی هم استفاده کنه بازی مهم نیست واسش که:D دو دقیقه دیرتر میمیرن همه تو بازی:D

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
اون که صد البته. ولی چون گفتن تازه سراغ دارک سولز رفتن خواستم آبروداری کنم یه مقدار آسونتر بشه بازی :D:D اون Capra Demon همون گوشه دیوار با اون دوتا سگش انقدر زده بودن منو اوایل آشناییم با دارک سولز جاش درد میکنه:D از هر کلیدی هم استفاده کنه بازی مهم نیست واسش که:D دو دقیقه دیرتر میمیرن همه تو بازی:D
حالا برعکس شما من آشناییم با این سری از دیمنز سولز شروع شد اونجا بیچاره شدم و وقتی دارک سولز رو شروع کردم مثل اسکل های نوب با بازی برخورد نمی کردم:D (چون نوب گری هام رو تو دیمنز سولز کرده بودم:D)این capra demon نکتش یه جاخالی همون اول مبارزه بود اگه درست جاخالی می دادی سه سوته می کشتیش ولی اگه اشتباه می کردی یا قصد داشتی با سپر ضربش رو دفع کنی دو تا شمشیرش تو فرق سرت فرود می اومد:D من بیشتر از همه سر o&s عذاب کشیدم چون باسی بود که هیچ شباهتی به هیچ کدوم از باس های دیمنز سولز نداشت کاملا جدید بود اصلا نمی دونستم مقابلشون چی کار کنم x_x جالبه در کمال حماقت هم گیر داده بودم که اول اسماگ رو بزنم وقتی با هزار بدبختی موفق شدم چاق بی خاصیت رو بزنم وقتی کات سین بعدش رو دیدم انگار تمام بلایای طبیعی رو سرم خراب شده بود خیلی لحظات سختی بود :Dبرای همینه که هنوزم میگم این سخت ترین باس سریه (الان چشم بسته می زنمشون ولی اون موقع قضیه خیلی فرق داشت )

• Like
Reactions: mag_5115 and WTF?

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ممنون داداشم ،
بلادبورن رو بازی نکردم ولی کلاً اگه به امید فست تراول نشستی کاملاً توی ذوقت میخوره چون تا تقریباً آخرای بازی فعال نمیشه و بعد از فعال شدن هم فقط بین چند تا از بونفایرها میشه حرکت کرد و اکثرشون جدا از همدیگه هستن:D

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
والا الان سر اون باسی که دو تا سگ باهاشه گیر کردم و برگشتم به مسیر دیگه رفتم که یه غول بزرگ و فلجه بعد از اتاق آهنگره هست و میشه از کنارش رد شد هستم ،گفتم از اینور برم شاید راحت تر باشه و یکم لول آپ کنم باز برگردم ،
فقط دوست دارم اون بنده خدایی که تو نظر سنجی سخت ترین بازیها اول دمون سولز بعد بلادبورن بعد دارک یک رو انتخاب کرده بود و بگیرم از وسط نصفش کنم خخخخ
این مراحل که گفتید برای فعال کردن فست تراول امیدوارم شانسی بهش برسم چون هیچی نفهمیدم چون زبانم افتضاحه خیر سرم لیسانس هم دارم :D

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
بلادبورن رو بازی نکردم ولی کلاً اگه به امید فست تراول نشستی کاملاً توی ذوقت میخوره چون تا تقریباً آخرای بازی فعال نمیشه و بعد از فعال شدن هم فقط بین چند تا از بونفایرها میشه حرکت کرد و اکثرشون جدا از همدیگه هستن:D
پیشنهاد میکنم بلادبورن رو از دست ندی فوقالعادست بازیش ،

• Like
Reactions: ce7en44

mag_5115

کاربر سایت
Nov 15, 2011
82
ممنون از همه دوستان که جواب دادن فقط یه راهنمایی دیگه هم بکنید بگید بهترین شمشیرها کدومه و کجا میشه پیدا کرد ، تا بتونم روش کار کنم و آپگریدش کنم ، الان اون تبر ax رو برداشتم ، رفتم پیش آهنگره نفهمیدم چکار کردم یه گزینه زدم سه مرحله آپگریدش کردم ، میخواستم ببینم کدوم اسلحه بهتره که آیتمهارو الکی خرج اسلحه بدرد نخور نکنم ، ضمنا من قدرتی کار میکردم تو بلادبورن هم تبر داشتم لامصب حتی باسها رو هم یه چرخشی قدرتی میزدم جرواجر میشدن:D

• Like
Reactions: WTF?

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
والا الان سر اون باسی که دو تا سگ باهاشه گیر کردم و برگشتم به مسیر دیگه رفتم که یه غول بزرگ و فلجه بعد از اتاق آهنگره هست و میشه از کنارش رد شد هستم ،گفتم از اینور برم شاید راحت تر باشه و یکم لول آپ کنم باز برگردم ،
فقط دوست دارم اون بنده خدایی که تو نظر سنجی سخت ترین بازیها اول دمون سولز بعد بلادبورن بعد دارک یک رو انتخاب کرده بود و بگیرم از وسط نصفش کنم خخخخ
این مراحل که گفتید برای فعال کردن فست تراول امیدوارم شانسی بهش برسم چون هیچی نفهمیدم چون زبانم افتضاحه خیر سرم لیسانس هم دارم :D

برای انتخاب سلاح در دارک سولز تا جایی که میتونی پیرو جمله لقمه رو اندازه دهنت بردار باش:D اون سیستمی که تو بلادبورن پیاده کردی تو دارک سولز 1 جواب نمیده.. تو دارک سولز باید با ازمون و خطا ببینی کدوم سلاح به سبک بازیت میخوره. موقع جنگیدن با باس ها تا جای ممکن باید سبک باشی که خط انرژیت زود پر شه و بتونی راحت تر جا خالی بدی. سلاح سنگین بگیری کارکترت این اوایل پدرش در میاد. سلاح سنگین هم هست مثلا یه بابایی به اسم havel تو بازیه با دندون اژدها مینجگه:)) گولاخیه که دومی نداره:D ولی شما چون اول بازی هستی (هنوز بازی شروع نشده :D) بهتره سلاح سبک بگیری دستت . تو دارک سولز حواست باشه همیشه یک قابلیتت رو ارتقا نده. خیلی ازین باس ها با جادو به فنا میرن راحت ولی خب خیلی ها تو بازی میونه ای با جادو جنبل ندارن. اون مسیری رو هم که داری میری برگرد:D الانم هرچی لول اپ کنی تا لول 5 میره بالا. بعدش باید برای اهنگر ember پیدا کنی. همینی که فعلن باهاش میری رو نگه دار. کلاس شوالیه رو اول بازی انتخاب کنی سپرش 100درصد ضربه رو دفع میکنه.

اول بازی یه جا هست اژدها رو برای اولین بار میبینی و صفحه میلرزه. اونجا رو خوب بگرد از سمت راستت یه مسیری میری که روش با جعبه پوشیده شده. جعبه هارو بشکونی به یه فروشنده میرسی اگر بکشیش:D یه شمیری uchigatanaمیده جرو شمشیرهای خوب و سبک بازی هست. البته کشتن یارو ببین با توجه به وسایلش ارزش داره یا نه:D

در کل سعی کن فقط بپرسی کجاها باید بری و چیکار باید بکنی... اینکه کدوم شمشیر بهتره یا چه سبکی بهتره رو خودت کلنجار برو با بازی بهت مزه بده. هی تلاش کن . ناامید نشو ولی. بهترین بازی عمرت میشه:D امیدوارم

• Like

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
خب الان وسط بازی باید ۳۰ دقیقه بدوم برای رسیدن به فایرلینک شراین؟ این دیگه چه مسخره بازی عه. من دارک ۲،۳ و بلاد بورن و دی ال سیشو تموم کردم. ولی اینیکی اصلا با منطقم جور در نمیاد. که هر دفعه باید بدوم بین بون فایر ها.

• Like
Reactions: mag_5115 and Simorq

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
خب الان وسط بازی باید ۳۰ دقیقه بدوم برای رسیدن به فایرلینک شراین؟ این دیگه چه مسخره بازی عه. من دارک ۲،۳ و بلاد بورن و دی ال سیشو تموم کردم. ولی اینیکی اصلا با منطقم جور در نمیاد. که هر دفعه باید بدوم بین بون فایر ها.
خوب دقیقا الان تو فایر لینک شراین چی کار داری ؟؟؟ شما اگه درست شورت کات ها رو باز کرده باشی از بانفایر undead parish تا فایر لینک شراین کلا 30 ثانیه هم پیاده روی نداره نمی دونم چرا حس می کنید حتما باید فست تراول تو بازی باشه شما کنار هر بانفایر خیلی راحت می تونید لول آپ کنید از آندره می تونید خیلی راحت وسیله های آپگریت سلاح و آرمور رو هم بخرید و حتی سلاح هاتون رو هم کنار بانفایر ارتقا بدید خوب دیگه چی نیازتونه که می خواهید برگردید فایر لینک شراین ؟؟؟

• Like

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,351
نام
مسلم
ممنون از همه دوستان که جواب دادن فقط یه راهنمایی دیگه هم بکنید بگید بهترین شمشیرها کدومه و کجا میشه پیدا کرد ، تا بتونم روش کار کنم و آپگریدش کنم ، الان اون تبر ax رو برداشتم ، رفتم پیش آهنگره نفهمیدم چکار کردم یه گزینه زدم سه مرحله آپگریدش کردم ، میخواستم ببینم کدوم اسلحه بهتره که آیتمهارو الکی خرج اسلحه بدرد نخور نکنم ، ضمنا من قدرتی کار میکردم تو بلادبورن هم تبر داشتم لامصب حتی باسها رو هم یه چرخشی قدرتی میزدم جرواجر میشدن:D
طبق تجربه خودم که همیشه کلاس شوالیه یا جنگجو برمیدارم بهترین سلاح های اول بازی که لول زیادی هم نمیخوان اینا هستن:
Drake Sword | Dark Souls Wiki : که باید تیرکمون بخری و نوک دم اژدهای روی پل رو با تیر اونقدری بزنی تا قطع بشه و این سلاح رو بهت بده.
Gravelord Sword | Dark Souls Wiki : برای بدست آوردن این یکی فقط کافیه عضو یکی از گروه های بازی بشی که البته رسیدن به محل عضوگیریش در اوایل بازی شانس و صبر زیادی میخواد و بونفایرهای میون راه رو هم باید جا بزاری چون اونطوری برگشتنت مکافات میشه، ولی بعد از اینکه این سلاح رو بدست آوردی تقریباً تا 70 درصد بازی خیالت از نظر اسلحه راحته و با همین خیلی از دشمن ها و باس های بازی رو راحت ناکار میکنی و حتی نیاز نیست آپگیردش هم بکنی.
Halberd | Dark Souls Wiki : این به قدرت دو تا اسلحه بالایی نیست ولی به خاطر طول بلندش و آپگرید راحتش برای اوایل بازی سلاح مناسبیه. محل پیدا کردنش بعد از پل اژدها و جلوی همون کلیسایی هست که روی پشت بومش با یه باس مبارزه کردی. جلوتر که بری نسخه کریستالش رو هم پیدا میکنی که قدرتش به اندازه شمشیر بالاییه و خیلی راحت باهاش دو تا از باس های بازی که جز سخت ترین ها در تمام سری هستن (O&S) رو از پا دربیاری ولی مشکلی که داره عمرش کمه و قابل تعمیر هم نیست و فقط میتونی آپگریدش کنی تا دوباره سالم بشه.
Black Knight Greatsword | Dark Souls Wiki : اینم یکی از قویترین سلاح های بازی هست که همون اول بازی بهت میده ولی حالا حالاها باید لول آپ کنی تا بتونی ازش استفاده کنی (حتی برای دو دستی گرفتن) و استفاده ازش هم خیلی مهارت میخواد چون سلاح خیلی سنگینینه و وزنت رو خیلی بالا میبره. اینو هم بعد از پل اژدها وقتی از زیر پل رد شدی و اون موش ها رو کشتی اگه دقیقا از اولین برجکی که کنارت میبینی بالا بری یه شوالیه سیاه هست که با کشتنش اینو بهت میده (اگه بتونی بکشیش:D)

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
طبق تجربه خودم که همیشه کلاس شوالیه یا جنگجو برمیدارم بهترین سلاح های اول بازی که لول زیادی هم نمیخوان اینا هستن:
Drake Sword | Dark Souls Wiki : که باید تیرکمون بخری و نوک دم اژدهای روی پل رو با تیر اونقدری بزنی تا قطع بشه و این سلاح رو بهت بده.
Gravelord Sword | Dark Souls Wiki : برای بدست آوردن این یکی فقط کافیه عضو یکی از گروه های بازی بشی که البته رسیدن به محل عضوگیریش در اوایل بازی شانس و صبر زیادی میخواد و بونفایرهای میون راه رو هم باید جا بزاری چون اونطوری برگشتنت مکافات میشه، ولی بعد از اینکه این سلاح رو بدست آوردی تقریباً تا 70 درصد بازی خیالت از نظر اسلحه راحته و با همین خیلی از دشمن ها و باس های بازی رو راحت ناکار میکنی و حتی نیاز نیست آپگیردش هم بکنی.
Halberd | Dark Souls Wiki : این به قدرت دو تا اسلحه بالایی نیست ولی به خاطر طول بلندش و آپگرید راحتش برای اوایل بازی سلاح مناسبیه. محل پیدا کردنش بعد از پل اژدها و جلوی همون کلیسایی هست که روی پشت بومش با یه باس مبارزه کردی. جلوتر که بری نسخه کریستالش رو هم پیدا میکنی که قدرتش به اندازه شمشیر بالاییه و خیلی راحت باهاش دو تا از باس های بازی که جز سخت ترین ها در تمام سری هستن (O&S) رو از پا دربیاری ولی مشکلی که داره عمرش کمه و قابل تعمیر هم نیست و فقط میتونی آپگریدش کنی تا دوباره سالم بشه.
Black Knight Greatsword | Dark Souls Wiki : اینم یکی از قویترین سلاح های بازی هست که همون اول بازی بهت میده ولی حالا حالاها باید لول آپ کنی تا بتونی ازش استفاده کنی (حتی برای دو دستی گرفتن) و استفاده ازش هم خیلی مهارت میخواد چون سلاح خیلی سنگینینه و وزنت رو خیلی بالا میبره. اینو هم بعد از پل اژدها وقتی از زیر پل رد شدی و اون موش ها رو کشتی اگه دقیقا از اولین برجکی که کنارت میبینی بالا بری یه شوالیه سیاه هست که با کشتنش اینو بهت میده (اگه بتونی بکشیش:D)
بر عکس دارک سولز 2 و 3 و بلادبورن و حتی دیمنز سولز که من خیلی راحت می تونستم یه سلاح خوب به بچه ها پیشنهاد بدم تا راحت ارتقاش بدن و تا آخر بازی هم براشون کارا باشه تو دارک 1 نمی تونم پیشنهاد دقیقی بدم چون سلاح های خوب بازی به مرور بدست میاد و همین اول بازی سلاح خوب که تا آخر بازی باهاش برید سخت گیرتون میاد
اما سلاح هایی که پیشنهاد دادین به نظرم drake sword حداکثر تا منطقه بلایتاون بدردتون بخوره بعدش میشه گفت کاملا بی استفاده میشه
gravelord sword شمشیر خوبیه ولی سنگینه و پیدا کردنش کار حضرت فیله والا من بعد n بار تموم کردن بازی جرات ندارم همون اوایل بازی برم catocomb شما رو نمی دونم در ضمن که کاوننت نیتو هم پیدا کردنش سخته
halberd سلاح خوبیه وزنش مناسبه رنجش مناسبه لول آپ کردنش نسبتا ساده است و پیدا کردنش کاری نداره ولی اینم حداکثر تا انور لوندو کمک حالتونه
black knight greatsword هم جز کم استفاده ترین شمشیر های بازیه به چند دلیل 1- به خاطر اینکه دراپ شدنش توسط بلک نایت کاملا شانسیه 2-به شدت سنگینه و تقریبا تا اواخر بازی نمی تونید ازش درست استفاده کنید 3- بدجوری کنده هر ضربش نصف استامیناتون رو تو لول بالا خالی می کنه درسته خیلی دمیج می زنه ولی کندی بیش از حدش و استامینا زیادی که می بره خیلی راحت از چشمتون می اندازتش
من خودم فعلا Claymore رو پیشنهاد می کنم که درست زیر پای اژدها قرمزس فقط باید سریع بدوید و برید برش دارید
پیشنهاد دومم هم Zweihander هست که خیلی راحت همون اول بازی می تونید تو قبرستون پشت فایرلینک شراین پیداش کنید

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
530
نام
مسعود
تا اون باس همراه دو تا سگ رو نکشی نمی تونی وارد depth بشی و از اونجا هم وارد blight town .و تازه اونجا بعد از زدن باس بلایت تاون می تونی زنگ دوم رو به صدا در بیاریو ادامه ماجرا تا برسی به anor londo و قابلیت فست تراول رو به دست بیاری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر