Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
متاسفانه سازنده بازی تو مصاحبش گفته که نسخه دستکتاپ بازی به علت مشکلات در ساختش تنها یک پورت هستش و تمامی مشکلات افت فریم و گرافیک رو شامل میشه. بازی به هیچ عنوان برای دستکتاپ بهینه نشده است. بدخورد تو ذوقم!
منبع
20120418darksouls.jpg

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,942
نام
حسین
متاسفانه سازنده بازی تو مصاحبش گفته که نسخه دستکتاپ بازی به علت مشکلات در ساختش تنها یک پورت هستش و تمامی مشکلات افت فریم و گرافیک رو شامل میشه. بازی به هیچ عنوان برای دستکتاپ بهینه نشده است. بدخورد تو ذوقم!
منبع
نمی دونم چی بگم امیر !
اون از بایری این هم از این !
خیلی امیدواربودم اینطوری نشه

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
سازنده ها از همون روز اول گفتن که بازی صرفا یه پورت هست و هیچ گونه بهینه سازی واسه PC نداره.
خب پس چرا اصلا انقدر دارن لفتش میدن ! بدن بیاد بیرون من خودم پورتش میکنم . انگار خیلی کاره شاخیه .

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خب پس چرا اصلا انقدر دارن لفتش میدن ! بدن بیاد بیرون من خودم پورتش میکنم . انگار خیلی کاره شاخیه .
فکر کنم به خاطر همون DLC هست که قراره همزمان با نسخه هی کنسولی هم منتشر بشه.
وگرنه پورت کردن بازی خیلی زمان نمیبره.

kolange_bill

کاربر سایت
Apr 2, 2012
209
منبع
20120418darksouls.jpg

مرسی امیر.

البته گفتن دارن رفع میکنن و فکر میکردن پورت PC کار راحتی هستش استودیو سازندش زیاد مهارت نداره برای پورت PC رو این حساب مشکلات به وجود اومده براشون.در کل امیدوارم درست شه

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
باز خوبه دروغ نمی گن مثل بعضی شرکت ها.همین هم خوبه فقط بازی رو بدن بیرون که مجبور نشیم با دسته بشینم بازی RPG برم

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اکثر بازی ها الان پورت هست مشکلش چیه؟ بازم بهتر از نسخه ی کنسولیش می شه مطمئن باشید

خب ببین پورت داریم تا پورت! یه پورت مثل GTA IV منتشر میشه که باید بشینی گریه کنی!
یه پورت هم مثل DMC4 منتشر میشه که از چشمات روون تر اجرا میشه!:d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
باز خوبه دروغ نمی گن مثل بعضی شرکت ها.همین هم خوبه فقط بازی رو بدن بیرون که مجبور نشیم با دسته بشینم بازی RPG برم
رو PC هم مجبوری با دسته بازی کنی. :D
سازنده ها گفتن واسه کنترل مطلوب بازی رو PC باید حتما از دسته استفاده کرد و این یعنی فاجعه :|

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
خب RPG داریم تا RPG ! من فکر کنم این بازی با دسته راحتتر باشه تا کی بورد و موس .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
زمونه طوری شده پپورت کردن هم عرضه میخواد . سال 2007 PCF Gears of War رو , رو PC پورت کرد به اون خوبی . دیگه سازنده ها دارن شورشو در میارن .

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا بذارید بیاید بعد دسته جمعی می کوبیمش اگه اینقدر داغون بود

یه دونه سازننده با صداقت هم پیدا می شه شما ناراحتید:d

mrbahram

کاربر سایت
May 3, 2008
433
اون شرکتایی که پرت میکنن و نمیگن چی کارکردن بازیشون اونشکلیه ببین این که داره خودش از قبل میگه ببین چی میخواد بشه......

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر