بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

mihanparast

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1
نام
باربد
درود

درود به همگی
راستش مدتاس دنبال گیر آوردن همه مودا و پچا و در کل هر کدوم از زیر شاخه های توتال وارم که توش ایران باشه یا حکومتایی که به ایران مربوطن توش باشه.
ولی هر چی می گردم و می خوام دانلود کنم کمتر گیر میارم.
از طرفی هم که همه زیرشاخه های توتال وار رو نمی شناسم.
این سایت رو هم که هر چی نوشته هارو دنبال می کنم هیچ فهرست کامل و منظمی از همه مودا و پچا گذاشته نشده که همه رو بشناسم.
می خوام درخواست کنم که اگه کسی همه زیرشاخه های توتال وارو که توی بازار گیر نمیاد و باید دانلود کرد (europa barbarorum و ........) داره من می خرم ازش فقط بزنه سر دی وی دی یا سی دی یا هر جور دیگه ای که بشه. می خرم ازش با هر قیمتی.
ولی بدجوری قاطی کردم هیچ جوره گیرم نمیاد یا لینکا خرابن یا سایتا رو ***** کردن یا ...
اگر کسی نیست که همه رو داشته باشه هر چی که داشته باشه می خرم.
راستی اگه یه فهرستی کامل از همه مودا و پچای توتال وار بزارید ممنون میشم.
فقط فهرستش کامل و منظم باشه.
tnx.

parasa.b

کاربر سایت
Aug 23, 2010
10
نام
پارسا
درود به همگی
راستش مدتاس دنبال گیر آوردن همه مودا و پچا و در کل هر کدوم از زیر شاخه های توتال وارم که توش ایران باشه یا حکومتایی که به ایران مربوطن توش باشه.
ولی هر چی می گردم و می خوام دانلود کنم کمتر گیر میارم.
از طرفی هم که همه زیرشاخه های توتال وار رو نمی شناسم.
این سایت رو هم که هر چی نوشته هارو دنبال می کنم هیچ فهرست کامل و منظمی از همه مودا و پچا گذاشته نشده که همه رو بشناسم.
می خوام درخواست کنم که اگه کسی همه زیرشاخه های توتال وارو که توی بازار گیر نمیاد و باید دانلود کرد (europa barbarorum و ........) داره من می خرم ازش فقط بزنه سر دی وی دی یا سی دی یا هر جور دیگه ای که بشه. می خرم ازش با هر قیمتی.
ولی بدجوری قاطی کردم هیچ جوره گیرم نمیاد یا لینکا خرابن یا سایتا رو ***** کردن یا ...
اگر کسی نیست که همه رو داشته باشه هر چی که داشته باشه می خرم.
راستی اگه یه فهرستی کامل از همه مودا و پچای توتال وار بزارید ممنون میشم.
فقط فهرستش کامل و منظم باشه.
tnx.
درود بر شما گرامی .
خب شما دقیقا منظورت مود بود از زیر شاخه ؟
اگر میخوای پیدا کنی زیاد خستت نمیکنم . از موتور جست و جوی گوگل استفاده کن ! توی گوگل انگلیسی تایپ کن :
download europa barbarorum
یا هر مودی رو که میخوای .
اگر پتچ میخوای به خدا من دیگه زبونم مو در آورد از بس گفتم . دقت کن که نسخه طلایی (چه دارینوس چه انگلیسی ) رو بخری ورژن هر 3 روم و باربرین و الکساندر کامل میشه .
اگر روم و باربرین و الکساندر رو هم پشت سر هم به طور جدا نصب کنی باز هم ورژن هر 3 کامل میشود . در واقع الکساندر و باربرین نسخه الحاقی روم هستند . هدف اصلی از ساخت این دو بالا بردن ورژن روم بوده .
مود های رو هم cyrus empire شرح داده تو صفحات قبل .
اگر نمیتونی دانلود کنی من برات پست میکنم . فقط مشخصات لازم رو برام تو پیام خصوصی بنویس .

xerxes_army

کاربر سایت
Mar 20, 2011
1
سلام بر همه ی دوستان
من روم توتال وار ورژن 1.1 دارینوس رو دارم ولی اصل نیست، وقتی میخوام روش پچ 1.3 رو نصب کنم ارور میده و میگه که این بازی بر روی کامپیوتر شما نصب نیست!!:(
حالا باید چه کار کنم؟ لطفا یکی بهم کمک کنه:((

HT boy

کاربر سایت
Jul 16, 2009
2
بی خیال دارینوس

درود بر دوستان. به نظر من بی خیال نسخه دارینوس و طلایی و از این جور حرفا بشین. برای پچ کردن روم: یه روم معمولی، یه پچ 1.3، یه پچ1.5، یه کرک پچ 1.5 لازمه فقط همین! بعد میتونین روش eb رو نصب کنین یا هر چیز دیگه.

Black_Hawk

کاربر سایت
Jun 17, 2011
111
نام
میلاد
سلام بر همه ی دوستان
من روم توتال وار ورژن 1.1 دارینوس رو دارم ولی اصل نیست، وقتی میخوام روش پچ 1.3 رو نصب کنم ارور میده و میگه که این بازی بر روی کامپیوتر شما نصب نیست!!:(
حالا باید چه کار کنم؟ لطفا یکی بهم کمک کنه:((

چون فارسی هست و دوبله شدس نصب نمیشه!
باید نسخه ی انگلیسیش رو گیر بیاری!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
چون فارسی هست و دوبله شدس نصب نمیشه!
باید نسخه ی انگلیسیش رو گیر بیاری!
نه هیچ ربطی نداره . من خودم با نسخه دارینوس پچ 1.3 رو نصب کردم .

ادرس درست بهش میدی ؟ باید همونجایی که روم نصب هستو انتخاب کنی.

• Like
Reactions: Biohazard

شاخ

کاربر سایت
Aug 27, 2011
1
ببخشید پاپتی میام وسط حرفتون ولی میخواستم بدونم هز کجا میشه پچ های مدیوالو دانلود کرد ؟ و اصلا برای من ممکنه با اینترنت دایل آپ پچاشو دانلود کنم؟ ورژن مدیوال من 1 هست *

navid-t

کاربر سایت
Feb 11, 2011
1
سلام خسته نباشید.
ببخشید من چند وقتی هستش که بازی شوگان 2 توتال وارو گرفتم و شروع به بازی کردن کردم اما تا به یه سالی از بازی می رسم از بازی میاد بیرون که این مشکل برای من دو دفعه پیش اومده.:((
لطفا به من کمک کنید که مشکل از کجاست.:-/

HT boy

کاربر سایت
Jul 16, 2009
2
کمپین چند نفره

درود. کسی میدونه چطور میشه کمپین شوگان2 رو چندنفره بازی کرد؟ چه به صورت lan یا از طریق اینترنت.

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 AM ارسال شده بود ----------

سلام

من با شوگان طرفدار این سری شدم .
و الان هم اصلاً از شنیدن برگشت به شوگان خوشحال نشدم .
البته شاید با توجه به پسشرفتی که صنعت بازی تو این سالها داشته ، بتونن کاری کنن که این یکی از اولیه بهتر باشه .
گرچه که همون شوگان اولی اینقدر خوب بوده که این همه طرفدار براش جمع کرده .

درسته که پاسخ به این پست یه جور نبش قبره اما خوب دیدم اینجا باید نظرمو در مورد شوگان2 بدم: من با روم طرفدار این سری شدم اما همیشه به نظر من سری توتال وار به جزئیات توجه کم داشت مثلا در روم شما فقط شهر می گرفتی، ساختمان می ساختی، پول درمیاوردی بعد سربازخانه و سرباز می ساختی و بعد هم جنگ و دوباره شهر میگرفتی... که البته همین روال ساده و کلی هم خیلی جذاب بود به خصوص اینکه جنس نبردها در روم واقعا دلنشین بود. اما در امپایر و ناپلئون جزئیات بیشتر بود مثلا روابط دیپلماسی پیشرفته تر بود، تجارت تاثیر گذار و یک بخش جذاب بود، تکنولوژی های گوناگون وارد بازی شده بود که باعث می شد برای ساخت یک ساختمان یا یک نوع سرباز یک سری پیش نیازها رو طی کنیم اما بازهم به نظر من کم بود من همیشه دنبال یه توتال وار با جزئیات بازیی مثل قلعه بودم. جنس جنگ های زمینی در امپایر و ناپلئون اصلا دلنشین نبود اما جنگ های دریایی خوب بود.من در کل از امپایر و ناپلئون انتظارم برآورده نشد. اما و اما شوگان2!!!!!!!! من از شنیدن اومدن شوگان2 نه ذوق زده شدم نه ناراحت و پس از چند ماه از اومدنش به بازار رفتم خریدمش. ولی خداییش بعد از نصب بازی، توتال وار به این باحالی ندیده بودم.همه چیز تمام بود:جنگ زمینی، جنگ دریایی، وجود منابع متعدد، وجود شهرهایی با قابلیت های خاص، توجه به عنصر غذا، توجه به المان های نقش آفرینی در مورد شخصیت ها (ژنرال ها، نینجاها، کاهنان و کشیش ها،مامورین ویژه و آدم کش ها)، دیپلماسی عالی، وجود تکنولوژِی، وجود پیش نیازها برای ساخت نیرو و ساختمان و تحقیق تکنولوژِی و... به نظر من بی انصافیه که بگیم شوگان2 نسبت به سری های قبلی پسرفت کرده که هیچ، بگیم بهترین نبوده. یعنی منطقی هر کسی از یک نسخه توتال وار خوشش بیاد باید عاشق شوگان2 بشه. برگشت به شوگان دلیلی بر ضعف و تکرار نیست، بلکه دلیلی بر پوشاندن کاستی ها برای لذت بیشتره که از خود بازی هم معلومه.

ROME2

کاربر سایت
Jun 21, 2013
12
نام
Nima

Hassan

کاربر سایت
Feb 10, 2006
207
این که ***** هست

مومن من این تاپیک رو 7 سال پیش زدم،لینکش هم مال اون موقع هست،
در عرض این مدت هم کلی بازی توتال وار وارد بازار شده:
Empire:total war
Napoleon:Total war
Shogun 2
و....

البته بهترینش همون Rome:Total war بود
سوم سپتامبر(اوایل شهریور) هم قراره Rome 2:Total war بیاد.
سیستم مورد نیازشم اینه:

minimum requirements are:

Processor:2 GHz Intel Dual Core processor / 2.6 GHz Intel Single Core processor
Memory: 2GB RAM
Graphics:512 MB DirectX 9.0c compatible card (shader model 3, vertex texture fetch support).
DirectX®:9.0c
Hard Drive: 35 GB HD space
Screen Resolution: 1024x768

Recommended requirements:

Processor:2nd Generation Intel Core i5 processor (or greater)
Memory: 4GB RAM
Graphics:1024 MB DirectX 11 compatible graphics card.
DirectX®:11
Hard Drive:35 GB HD space
Screen Resolution: 1920x1080

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر