بحث و تبادل نظر در مورد سری Total War

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
طرف دار های total war!:biggrin1:
يک بازی جديداً منتشر شده به نام Hearts Of Iron 3 که مثل بازيهای سری total war هست ولی خيلی سخت تر و پيچيده تر
يک مزيت بسير خوبی که داره اينه که شما ميتونيد از بين 150 کشور انتخاب کنين که ايران هم هست جزوشون:biggrin1:
بازی بين سالهای 1936-1949 اتفاق ميفته

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
طرف دار های total war!:biggrin1:
يک بازی جديداً منتشر شده به نام Hearts Of Iron 3 که مثل بازيهای سری total war هست ولی خيلی سخت تر و پيچيده تر
يک مزيت بسير خوبی که داره اينه که شما ميتونيد از بين 150 کشور انتخاب کنين که ايران هم هست جزوشون:biggrin1:
بازی بين سالهای 1936-1949 اتفاق ميفته
یازی خوبیه
خیلی منتظرش بودم ولی هنوز نگرفتم
ولی توتال وار یه چیز دیگه هست
بیصبرانه منتظر napolen:total war هستم
آدرس تاپیکش هم تو امضام هست..............

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین
سلام دوستان!
می شه لطفا لینک دانلود پچ EB برای barbarian invasion بزارید!
هیچ پیش نیاز دیگه ای نمی خواهد؟!

دوست‌عزيز EB پچ نيست،‌ يك Mod‌ـه. :happy:
تو اين صفحه تمام چند تا Mirror‌ براي دانلود اين مود هست،‌ از هر كدوم كه راحت‌تريد مي‌تونيد دانلودش كنيد. فقط اول بايد EB v1.1 (786 MB) رو دانلود كنيد و بعد روي اون پچ EBv v1.2 (108MB)‌رو نصب كنيد. براي پيش‌نيازش هم، اگر Barbarian Invasion‌ رو داريد، فقط كافيه پچ 1.5 رو (27 MB) براي روم توتال‌وار از اين‌جا دانلود كنيد. فقط حواستون باشه وقتي كه اين پچ رو نصب مي‌كنيد ديگه كرك قبلي روي بازي كار نمي‌كنه و بايد كرك مخصوص ور‍ژن 1.5‌ رو كپي كنيد كه اون رو هم مي‌تونيد از www.gamecopyworld.com دانلود كنيد. اگر نتونستيد پيداش كنيد بگيد كه لينك دقيق بدم.

Doom3

کاربر سایت
Aug 24, 2006
569
نام
saeed
دوست‌عزيز EB پچ نيست،‌ يك Mod‌ـه. :happy:
تو اين صفحه تمام چند تا Mirror‌ براي دانلود اين مود هست،‌ از هر كدوم كه راحت‌تريد مي‌تونيد دانلودش كنيد. فقط اول بايد EB v1.1 (786 MB) رو دانلود كنيد و بعد روي اون پچ EBv v1.2 (108MB)‌رو نصب كنيد. براي پيش‌نيازش هم، اگر Barbarian Invasion‌ رو داريد، فقط كافيه پچ 1.5 رو (27 MB) براي روم توتال‌وار از اين‌جا دانلود كنيد. فقط حواستون باشه وقتي كه اين پچ رو نصب مي‌كنيد ديگه كرك قبلي روي بازي كار نمي‌كنه و بايد كرك مخصوص ور‍ژن 1.5‌ رو كپي كنيد كه اون رو هم مي‌تونيد از www.gamecopyworld.com دانلود كنيد. اگر نتونستيد پيداش كنيد بگيد كه لينك دقيق بدم.

شرمنده منظورم همون مود بود!:blushing::p
ببین پس اول rom total war بعد BI بعد پچ 1.5روش نصب بعد کرک و مود اروپا V1.1 و V1.2
اگه ممکنه لینک مستقیم دانلود کرکش هم بزار!

آخرین ویرایش:

R-teen

کاربر سایت
Oct 28, 2007
268
نام
آرتین

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
میشه لینکهای patch بازی empire رو بزارین من اونموقع که اومد گرفتمش ولی بخاطره مشکلاتی که داشت بازی نکردم حالا که با پچ ها مشکلاش رفع میشه میخوام بازی کنم، ممنون میشم هرچی سریعتر پاسخ بدین:smile:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
متاسفانه چون این بازی تحت Steam کار می کنه ، به روونی بازی های دیگه قابل نصب ، اجرا و حتی پچ کردن نیست. شما باید آپدیت هاش رو (که همون پچ هاش هست) پیدا کنی و بترتیب نصب کنی. فکر کنم تا آپدیت 9 داره که به ورژن 1.6 برسه (؟) من با تورنت چندتاش رو پیداکردم :
http://isohunt.com/torrents/?ihq=Empire+total+war

راستش من خودم در نصب همۀ آپدیت ها موفق نبودم و تا آپدیت 6 که بازی رو به ورژن 1.3 ارتقا می ده جلو رفتم (البته قضیه مال 6-7 ماه پیشه). اگر شما تونستی همه رو بدون مشکل نصب کنی مارو هم راهنمایی کن ، چون چندتا مود (مثل Imperial Splendour) هست که می خوام حتماً امتحانشون کنم.

katzo

کاربر سایت
Apr 21, 2008
94
متاسفانه چون این بازی تحت Steam کار می کنه ، به روونی بازی های دیگه قابل نصب ، اجرا و حتی پچ کردن نیست. شما باید آپدیت هاش رو (که همون پچ هاش هست) پیدا کنی و بترتیب نصب کنی. فکر کنم تا آپدیت 9 داره که به ورژن 1.6 برسه (؟) من با تورنت چندتاش رو پیداکردم :
http://isohunt.com/torrents/?ihq=Empire+total+war

راستش من خودم در نصب همۀ آپدیت ها موفق نبودم و تا آپدیت 6 که بازی رو به ورژن 1.3 ارتقا می ده جلو رفتم (البته قضیه مال 6-7 ماه پیشه). اگر شما تونستی همه رو بدون مشکل نصب کنی مارو هم راهنمایی کن ، چون چندتا مود (مثل Imperial Splendour) هست که می خوام حتماً امتحانشون کنم.
خیلی ممنون حتما اگر تونستم بقیه رو هم گیر بیارم و نصب کنم همینجا اطلاع میدم، فقط من با تورنت مشکل دارم اگر بتونین لینک غیر تورنت بدین حالا هر جا rapidshar که باشه خیلی بهتر ممنون میشم، اگر هم نشد از همین تورنت یجوری میگیرمش.
Pzt_Kami عزیز شما تا این patch که گفتی ریختی مشکلات بازی حل شد ؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
من با تورنت مشکل دارم اگر بتونین لینک غیر تورنت بدین حالا هر جا rapidshar که باشه خیلی بهتر ممنون میشم
متاسفم نمی تونم لینک دانلود مستقیم بهت پیشنهاد کنم چون اطلاع ندارم. به هر روی حجم این آپدیت ها کمی زیاده و من فکر می کنم با تورنت دانلود کنی راحتتر خواهی بود.
شما تا این patch که گفتی ریختی مشکلات بازی حل شد ؟
نمی دونم منظورت از مشکلات چیه ، چون امپایر ایراد زیاد داشت ! اما از دید من (که تا ورژن 1.3 آپدیت کردم) بهتر شد. شاید اگر می تونستم به 1.6 ارتقا بدم ، تفاوتها محسوستر می شد (؟) ضمناً نیاز نیست که از اولین آپدیت شروع کنی ، من خودم اول آپدیت 5 رو ریختم و پس از اون آپدیت 6 رو. ولی آپدیتهای بعدی مشکل پیدا کرد (احتمالاً ایراد از کامپیوتر من بوده). یادآوری کنم که با نصب آپدیت ها دیگه نیازی به soundfix نداری.

موفق باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر