دلتون واسه چه بازی لک زده؟

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
heavy rain,syberia نمیدونید چقذر دلم تنگ شده واسشون وای این پیجو وا کردی منو بردی به زمان سایبریا...:((
یک خبر بد بهت بدم : سال 2009 نسخه سوم این بازی تایید شد و گفتند که بازی 3 بعدی میشه و کیت واکر دوباره برمیگرده و قراره بازیش سال 2010 بیاد .... یه تاخییر خورد و شد 2011
من هر چی منتظر موندم دیدم خبری از این بازی نیست و در هر سایتی میچرخم چیزی در موردش نزده .. تا این که بالاخره یک سایت طفداران این بازی پیدا کردمن و در اونجا از طرف سازندش نقل شده بود که ساخت بازی 3بعدی هزینه بر هست و برای همین ما ورشکست شدیم و دیگه این بازی نمیسازیم !
این تلخ ترین خبر گیمری من بود :((

• Like
Reactions: Sega_genesis

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
یک خبر بد بهت بدم : سال 2009 نسخه سوم این بازی تایید شد و گفتند که بازی 3 بعدی میشه و کیت واکر دوباره برمیگرده و قراره بازیش سال 2010 بیاد .... یه تاخییر خورد و شد 2011
من هر چی منتظر موندم دیدم خبری از این بازی نیست و در هر سایتی میچرخم چیزی در موردش نزده .. تا این که بالاخره یک سایت طفداران این بازی پیدا کردمن و در اونجا از طرف سازندش نقل شده بود که ساخت بازی 3بعدی هزینه بر هست و برای همین ما ورشکست شدیم و دیگه این بازی نمیسازیم !
این تلخ ترین خبر گیمری من بود :((
susha جان این خبرت بدترین خبر گیم منم شد من هنوز منتظر عرضه بودم و عجیب بود که یکدفعه سایبریا محو شد...:((
اینهمه ادونچر اومد اما هنوز هیچ ادونچری خاطرات کیت واکر و دوبله فوق العاده دارینوس رو برام زنده نکرد...

• Like

Jonas Renkse

کاربر سایت
Jan 10, 2012
82
نام
نعیم
هيتمن ١
يكى اون مرحله كه وارد يه قصر ميشديم-فكركنم مرحله٣بود
يكي هم اون مرحلش كه تو شب از كنار يك اسكله شروع ميشد.
ایول داداش
معلومه هیتمن بازیا

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 PM ارسال شده بود ----------

Pepsi Man
تو PS1
یادم میاد وقتی تو گرمای ظهر تابستون میرفتیم کلوپ تا پپسی من بازی کنیم و تو فیلم اول بازی اون مرد چاغالو اون پپسی هارو از تو یخچال می اورد بیرون... وااای...
حسابی جیگرمون آب میشد...

• Like

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
ایول داداش
معلومه هیتمن بازیا

---------- نوشته در 02:26 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 PM ارسال شده بود ----------

Pepsi Man
تو PS1
یادم میاد وقتی تو گرمای ظهر تابستون میرفتیم کلوپ تا پپسی من بازی کنیم و تو فیلم اول بازی اون مرد چاغالو اون پپسی هارو از تو یخچال می اورد بیرون... وااای...
حسابی جیگرمون آب میشد...
چاكرتم،داداش،

بچه كه بودم يادمه ميرفتم كلوپ،
بازى Syphon ******داشت،
توليست بازيهاش رو مقوا با قلم درشت خط نستعليق نوشته بود"سيفون *****"...
سونى دقيقه اى ٥ تومن بود،هربار ميرفتم ١٠٠ تومن بيتشر نداشتم ٢٠ دقيقه بازى ميكردم،به تونله، جايى كه قطار آتيش گرفته بود ميرسيدم وقتم تموم ميشد آخرشم تو كفش موندم. :( اون موقع ميكرو طرح سگا داشتم)

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
ای دست رو دلم نذار که خونه!!:dیادش به خیر اون موقع ها با PS1 حال میکردیم! کالچیو و 99 و تکن و درایور و مدال افتخار و .....!:| نمیدونم اون موقع ها بازی ها جذاب بودن و یا الان ما حس بازی کردن نداریم؟؟ یادمه وقتی مدال افتخار اون موقع بازی میکردم این قدر حس خوبی داشتم که نگو!! تازه الان که عکس های مدال افتخار اون موقع رو میبینم یه حس نوستالژی خوبی بهم دست میده! اون موقع ها با پسر عمه ام همیشه کالچیو میزدیم مگه لذتش تمام شدنی بود!!:d اما الان بازی هایی با گرافیک های بالا و کارگردان های هنری و ..... که هستن رو ماه به ماه یک بار هم بهشون سر نمیزنم!:( فکر کنم مربوط میشه به همون حس خوب دوران نوجوانی که اصلا نمیدونستیم دنیا کی بی کیه!!:d کاش اون روز ها برگرده!:-s
واقعا ما اون موقع ها نمیدونستم دنیا کی به کیه !!! یادش بخیر driver 1 که تو سونی1 بود !! اون قدیما سرمون به gta vice city خودمون گرم بود و nfs undercover , mostwanted ... !!! یادمه gta san که اومد چقدر ذوق داشتیم نقشه اش رو وا کنیم بریم جاهای جدید رو ببینیم !!! و بازیهای دیگه ... البته اینا شاید زیاد قدیمی نباشه ، شایدم باشه ، بهرحال به آدم یه احساس دیگه ای میداد . شاید اون موقع سن آدم کمتر بود ...

• Like

Ray Of Light

کاربر سایت
Mar 19, 2012
21
در حال حاظر جای خالی CRASH داره به شدت حس میشه
51472100724715006460.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
Sunset Riders بر روي مگادرايو بدون هيچ شكي ! بهترين تجربه دو نفره اي بود كه تا بحال در عمرم داشتم حتي بهتر از فوتبال 98 مگادرايو و 99 PS1 !!
و در رتبه بعد هم فقط و فقط METAL SLUG يا همون سربازان اسرائيلي خودمون :d

و از بازي هاي جديد هم MGS4 رو دوست دارم دوباره برم :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر