Gravity Rush

rani

کاربر سایت
Oct 21, 2006
125
بابا هک چیه من خیلی دوست داشتم هک بشه ولی الان اصلا راضی نیستم هک بشه
من الان پلاس 1 ساله خریدم با 6 بازی فری حالا گیریم هرماه 1 بازی فری بده هرسال هم 50 دلار بدیم واسه شارژ بنظر من که خیلی به صرفه هستش درسته باید سالیانه شارژ کنیم ولی بازم خیلی مفت میفته شماها موافق نیستید
همین الان هیمن بازی و آنچارتد و وایپ واسه فری هست نینجا گیدنم که چهار روز پیش گرفتم قبل از اینکه برش دارن الان فوسبال با یه بازی از پی اس پی فری هستش

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
این بازی رو تازه شروع کردم، چرا انقد خسته کننده هستش؟
اولش اینطوریه یا بهتر میشه؟

گراویتی راش خسته کننده است؟؟؟؟
این یکی از بهترین بازی های ویتا هست یه عنوان فوق العاده از استدیو ژاپن...فکر کنم بازی سال هم شد اونجا....
تم انیمه بازی...موزیک و اتمسفر...خلاقیت در گیم پلی گرافیک سل شید زیبا و انیمشین های خوب و کلی عوامل زیبای دیگه به شدت منتظر نسخه دوم بازی هستم.....البته حقیقت باید یه کم تم ژاپنی داشته باشید تا به سلیقه اتون بخوره...

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
قبل هر چیز بگم که دوستان خیلی سرعتی و برق اسا بازی میکنن یا من خیلی سر کیف و با حوصله بازی میکنم ... هر جوری حساب کردم فقط بدون اپگرید کردن میشه بازی رو 8 ساعته تموم کرد ... برای من که بازم 6 هزار جم کم اوردم برای کاملا اپگرید کردن kat .... بازم 22 ساعت طول کشید ... چلنج ها هم چند تاش رو بیشتر نرفتم ....

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بازی که بی نظیر بود تا اینجا که بهترین بازی ویتا و یکی از 10 بازی برتر زندگیم بود ... خیلی لذت بردم و غرق در بازی شدم ... وقتی بازی با یه سیب شروع میشه ادم نمیتونه بفهمه به چه دلیلی ازش استفاده کردند ... اون سیبی که باعث شد انسان از عرش به زمین بیاد و کت نقش یه فرشته ای باشه که بنا به اتفاقی از موقعیتش سقوط کرده و در پایینی ترین قسمت شهر بیهوش افتاده بود ... و از طرفی سیب، بهتر بگم سقوط سیب به نوعی نماد جاذبه است که کلا باعث میشه ابتدای بازی خیلی عمیق و جالب باشه ....

مرحله اول بازی کنترل بازی و قدرت جاذبه و اینکه اصلا چه کار باید تو بازی بکنیم و اخر این بازی چی میشه یه کم مبهمه و خودم تو این فکر بودم که نکنه تا اخر بازی باید از این دیوار و اون دیوار بپریم ... :d ... با دیدن اولین دیالوگ های بازی خیلی خوشم اومد ... کلا اگه اهل مانگا و کمیک بوده باشید به شدت با این بخش روایت داستان به طرز وحشتناکی حال میکنید و خوشتون خواهد اومد ... در مورد مبارزات که 3 قالب خاص داره ... مبارزه روی زمین و حرکات رزمی ... حمله از هوا و که روی هدف نشانه میگیری یه شیرجه از راه دور به سمت دشمن و حملات ویژه که بخش مورد علاقه من بود ... بعدا فهمیدم که با کشیدن روی صفحه لمسی میشه قالب حمله روی زمین رو تغییر دارد و جم های دشمن های بزرگ تر هم زد از روی زمین .... در کل سیستم مبارزات برا من خیلی دوست داشتنی و سرگرم کننده بود ... به خصوص که تعداد دشمن ها و تنوعشون در هر مبارزه باعث میشد هیچوقت مبارزات تکراری نشه و از تمام ویژگی های جنگی kat استفاده کرد .
طراحی هنری و گرافیک بی نظیر بود و میشد بار ها از مناظر و تماشای شهر لذت برد ... موقع بازی به خودم گفتم سازندگان این بازی با باید ارشیتکت میشدن یا طراح مد .... البته با ساخت همچین بازی تو بازی سازی هم فوق العاده بودند .... جابه جایی توی نقشه بزرگ بازی هم راحت بود و متنوع بود با 3 روش کشتی قطار و فاضلاب در اواخر بازی هم بی نیاز از چیزی میشد بین شهر ها پرواز کرد به خصوص با فشار دادن x و شلیک شدن kat خیلی با حال بود...
جمع کردن جم ها و اپگرید ها هم خیلی اعتیاد اور بود ... در حال پرواز بالا و پایین شهر و تو هر سوراخ سمبه ای چشم چشم کردن دنبال پیدا کردن چند تا جم کاری بود که خیلی تو بازی دوست داشتم انجام بدم .... یکی دیگه از علایقم تو این بازی پریدن از بلند ترین ساختمان ها و فعال کردن ضد جاذبه در یک متری زمنن بود ... خیلی حال میداد بهم ...

داستان بازی هم که هم با محتوا و هم استوری تلینگ و هم شیوه روایت همگی فوق العاده بودن ... و داستان بر خلاف ظاهر ساده و بی الایش و شاید کودکانش خیلی هم عمیق بود ... خیلی شدید هم به معضلات اجتماعی و نا هنجار های شهر نشینی دنیای امروز پرداخته بود ... که به خصوص از قسمت پیدا کردن نامه و سفر kat به اعماق شروع شد ... وقتی وارد دهکده کودکان میشیم که وسیله نقلیشون سقوط کرده و میفهمیم خانواده هاشون از اون بالا غذا براشون می اندازن و برای نجاتشون کاری نمیکنن ... من برداشت خودم از این موضوع خانواده هایی بود که انقدر درگیر کار و مشغله های روز مره هستن که در مورد وظایفشون نسبت به کودکان فقط خورد و خوراک بچه ها رو تامین میکنن ... و بعدش هم اون حکومت خودکامه و نظامی در نبود kat و اهمیت و نیاز به امنیت در مقابل ناوی ها ... داستان خیلی زیبا و عمیقی درست کرده بود ... یکی از نقاط ضعفی که بتونم در مورد داستان بگم مبهم بودن نقش raven تو داستان بود که امیدورام تو شماره های بعد بیشتر بهش بپردازن .... از اونجا که داستان شروع مبهمی داشت و همچنین پایان ناتمام (اون تاریکی مطلق که به شهر نزدیک میشد) باید منتظر شماره با شماره های بعد برای روشن شدن این ابهامات باشیم .... ارتباط و همزاد پنداری با شخصیت های بازی که از بارز ترین نکات rpg های ژاپنی ساز هست هم تو این بازی عالی بود ... تاثیر گذار و عمیق و به شدت حسی ... اون 16 بازی که باید اون 2 تا روح رو ملاقات کنیم ... حداقل 10 بارش رو میدونستم کجا میتونم پیداشون کنم و کجا دنبالشون بگردم .

طراحی مراحل ... و ماموریت ها هم خیلی خوب بود ... و پیوندی که با داستان بازی میخورد ...

نقاط ضعف بازی اون slide و لیز خوردن روی زمین بود که کنترلش سخت و بعضا غیر ممکن بود ... موضوع وقتی بدتر میشه که کلی چلنج هم با کمک این توانایی باید انجام داد که گلد کردن چلنج ها رو به شدت سخت میکنه... یکی از چیز هایی هم که دلم میخواست کنترل کردن kat در موقع پرواز بود و نیازی نباشه برای تغییر مسیر حتما متوقف بشیم و دوباره مسیر جدیدی رو طی کنیم .... فکر میکنم این طوری مانور دادن و پرواز کردن بین اسمون خراش ها و دالان ها خیلی جذاب تر میشد ...

مهمترین و بهترین سوپرایز هم ترانه پایانی بود که به زبان عجیب اون دنیای عجیب خونده شد ، بسیار باعث سرخوشی و مسرت من شد

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
متاسفانه منم میخوام یه چند تا بازی جدید بگیرم اصلا جا ندارم ولی اصلا اصلا از دلم نمیاد این بازی را پاک کنم، نمیدونم چطور یه عده میگن کسل کننده ست :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
متاسفانه منم میخوام یه چند تا بازی جدید بگیرم اصلا جا ندارم ولی اصلا اصلا از دلم نمیاد این بازی را پاک کنم، نمیدونم چطور یه عده میگن کسل کننده ست :|
من که اصلا کسل نشدم ! بازیش عالی بود
طراحی دنیای بازی فوق القعاده بود D:
امسال یا ساله دیگه 2 میاد احتمالا D:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
من که اصلا کسل نشدم ! بازیش عالی بود
طراحی دنیای بازی فوق القعاده بود D:
امسال یا ساله دیگه 2 میاد احتمالا D:
یعنی از همین الان تو لیست خریدمه :d داشتم همین الان اسکرین شات هاش را نیگا میکردم، دلم خواست دوباره :d
KAT را دوست میداریم :d Raven را هم همینطور :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
2-3 بار رفتم دوباره دانلودش کنم گفتم ولش کن الان باز دارید تعریف میکنید وسوسه شدم برم دانلودش کنم:d

یادمه نسخه فیزیکیشو که خریدم بین بازی کردن هام یه وقفه طولانی افتاد و بعد یک 2ماه تازه بازیو تموم کردم واسه همین شاید امروز دوباره دانلودش کنم تا یبار دیگه اساسی برم تو کارش:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
2-3 بار رفتم دوباره دانلودش کنم گفتم ولش کن الان باز دارید تعریف میکنید وسوسه شدم برم دانلودش کنم:d

یادمه نسخه فیزیکیشو که خریدم بین بازی کردن هام یه وقفه طولانی افتاد و بعد یک 2ماه تازه بازیو تموم کردم واسه همین شاید امروز دوباره دانلودش کنم تا یبار دیگه اساسی برم تو کارش:d

یعنی از همین الان تو لیست خریدمه :d داشتم همین الان اسکرین شات هاش را نیگا میکردم، دلم خواست دوباره :d
KAT را دوست میداریم :d Raven را هم همینطور :d

بشینید پاش !
بازیه خیلی خیلی باحال بود ! پشیمون نمیشید ! DLC هاشم خوب بود

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

این بازی عالیه.من که معتادش بودم :d
تو پلاس هم free هست :d

آخرین ویرایش:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
بشینید پاش !
بازیه خیلی خیلی باحال بود ! پشیمون نمیشید ! DLC هاشم خوب بود
آرمااااااااااااااان مثل اینکه یادت رفته من این بازی را تموم کردما. حتی یکی از dlcهاش را هم گرفتم :d فقط مشکلم الان اینه که پلاسم تموم شده :d نمیتونم بازی کنم :| این سونی خیلی نابکاره :|
:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
منم تمومش کردم چون رو پلاس مفته گفتم یبار دیگه هم برم چون حس میکنم نتونستم خوب و با تمرکز تمومش کنم بار اول الانم عید و بیکاریم میشینیم یبار دیگه میریم بازی رو هم گذاشتم آروم آروم. دانلود بشه :dنامردا این dlcهاش هم یه تخفیفی چیزی نمیدن بگیریم هرچند اکانتم اصن پول توش نیست:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمااااااااااااااان مثل اینکه یادت رفته من این بازی را تموم کردما. حتی یکی از dlcهاش را هم گرفتم :d فقط مشکلم الان اینه که پلاسم تموم شده :d نمیتونم بازی کنم :| این سونی خیلی نابکاره :|
:d
اره یادمه تموم کردی بعد به خاطره پلاس نتونستی ادامه بدی D:
لول ×_× به نظرم بریز یهو یه پلاس 1 ساله بگیر. D: خیلی خوبه !_!

منم تمومش کردم چون رو پلاس مفته گفتم یبار دیگه هم برم چون حس میکنم نتونستم خوب و با تمرکز تمومش کنم بار اول الانم عید و بیکاریم میشینیم یبار دیگه میریم بازی رو هم گذاشتم آروم آروم. دانلود بشه :dنامردا این dlcهاش هم یه تخفیفی چیزی نمیدن بگیریم هرچند اکانتم اصن پول توش نیست:d
اره بد نیست یه بار دیگه بری D: من یادمه اون اولا هایپش بودم همه dlc ها سریع سریع گرفتم D: کلا چیزی که خیلی دوست دارم دنیای بازی هست !_! یکی از بهترین بازیا بود

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
الان یه چیز باحال متوجه شدم ... گراویتی رو اگه با اکانت خودت روی یه کنسول جدید بازی کنی میتونی تروفی هاش رو دوباره بگیری ... البته تا وقتی که سینک نکنی ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر