Plants Vs. Zombies l Trophy Guide

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نفر اول که 129 بود من دیده بودمترکوندی:dببین از صفحه ات بعد یه چند تا عکس بزار چه جوری 130 تا رفتی..من تا 60 رفتم:">2 تا تانک ذرت گذاشتم بعد بقیه قارچ و هندونه یخی
اره اما الان یکی زده 192 ! من حالا میرم تا 200 اینا !
این عکس ماله چند روز پیش بود برا دوستام زدم که اینطوری برن خوبه ! این راه منه البته اون پایین هم دو تا Canon دیگه هستش که اون موقع نابود شده بود ... جایگزین میکنم - اون گیاهایی که برداشتم حدودا هر دست همینا رو ور میدارم ...
یکیم عادت کنی حول نشی میشه رفت ! من تو ipad تا نزدیکهای 400 رفته بودم بعدش باختم حالا میخوام ویتا برم که بزنم تو Leadboard !
2u8hpapvg8w3noyh450.jpg

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
این عکس ماله چند روز پیش بود برا دوستام زدم که اینطوری برن خوبه ! این راه منه البته اون پایین هم دو تا Canon دیگه هستش که اون موقع نابود شده بود ... جایگزین میکنم - اون گیاهایی که برداشتم حدودا هر دست همینا رو ور میدارم ...
یکیم عادت کنی حول نشی میشه رفت ! من تو ipad تا نزدیکهای 400 رفته بودم بعدش باختم حالا میخوام ویتا برم که بزنم تو Leadboard !
2u8hpapvg8w3noyh450.jpg
اون تانک ذرت که گذاشتی خراب میشه که!!!
بعد واسه من تو موج های آخر اینقدر تعداد زامبی زیاد میشه افت فریم داره و نمیشه شلیک کرد
ماله تو افت فریم نداره؟راحته نشون گیری؟
اون غول چشم قرمز ها خیلی جون سختن:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون تانک ذرت که گذاشتی خراب میشه که!!!
بعد واسه من تو موج های آخر اینقدر تعداد زامبی زیاد میشه افت فریم داره و نمیشه شلیک کرد
ماله تو افت فریم نداره؟راحته نشون گیری؟
اون غول چشم قرمز ها خیلی جون سختن:d
نه نمیشه ! تازه اگرم بشه سری جایگزین میشه .... همیشه 8000-9000 تایی افتاب دارم در طول بازی ! البته کلا 6 تا Canon جواب میده ها ! با اون قارچ سیاه ... دیگه 8 تا که میشه عالی میشه کلا !
اره افت فریم داره ... فقط تو PC نداره ... اما میشه ... من بازم میتونم برم /// نشونه گیرش هم عادت کردم ... نباید بزاری خیلی دیر شه ! نه باید بزاری خیلی هم تند باشه برای شلیک Canon ها
چشم قرمزها هم با دوتا شلیک اینا میمیرن ! اگر وضع خراب شد البالویی رو میزاری .... یا Sqash یا دیگه یک جا زیاد شدن Jalapeno رو .... تهش هم دیگه حس کردی قضیه داره فاجعه میشه اون قارچ سایه کفاف میده !!!!
اون زامبیها هم از بالا میان میدزدن هم یک دونه قارچ یخی میندازی دیگه حله

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
2u8hpapvg8w3noyh450.jpg

:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

$-) $-) $-)

می تونی الان بازی رو کنترل کنی خیلی سخت شده زیادن چقدر

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

$-) $-) $-)

پولو نگا بنداز !:D
حرفه ای دیگه !
لامصب این P Vs. Z خیلی بازی شاخی ـه !
حجم ـش 75 میگ ولی گیم پلی ـش ...... !
میترسم بازی ـشو بخرم فردا 2 ـشو معرفی کنه حالمون گرفته شه !:|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

$-) $-) $-)

اره میتونم ! حالا حالاها میرم ! من خیلی وقته PvZ میزنم دیگه عادت کردم به کنترل و ایناش ... میرم تا 250 اینا یا بیشتر ... اگه بد شانیسی نیارم ! بزنم بالای LeadBoard !!! انقدر زیاد میان که افت فریم میگیره بازی کلا !
پولو نگا بنداز !:D
حرفه ای دیگه !
لامصب این P Vs. Z خیلی بازی شاخی ـه !
حجم ـش 75 میگ ولی گیم پلی ـش ...... !
میترسم بازی ـشو بخرم فردا 2 ـشو معرفی کنه حالمون گرفته شه !:|
پول که بیشترم بود ! حالا بیشترم میشه همینطوری
نه ترس ! ما که همینطوری تو کفه دوش مونیدم بلکه بسیازن که نمیسازن !
بخر حالش رو ببر. خیلی بازی عالی هستش انصافا

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بچه ها یه روش ساده برای تروفی smarty branches
اصلا لازم نیست این همه پول خرج کنید برید تو قسمتی که درخت هست و 5 تا کود را روی درخت بریزید وقتی تموم شد برید تو منوی اصلی دوباره وارد اون محیط بشید روی کود کلیک کنید همسایه میاد 5 تا دیگه بهتون میده:d:>

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها یه روش ساده برای تروفی smarty branches
اصلا لازم نیست این همه پول خرج کنید برید تو قسمتی که درخت هست و 5 تا کود را روی درخت بریزید وقتی تموم شد برید تو منوی اصلی دوباره وارد اون محیط بشید روی کود کلیک کنید همسایه میاد 5 تا دیگه بهتون میده:d:>
مگه این باگ هنوز کار میکنه ؟؟؟؟ من دفعه اول کردم نشد ! شاید من اشتباهی چیزی کردم .... اما این طور هم نکنی همین که Zen Garden ها رو پرورش بدی بفروش کلی پول در میاری ...

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
مگه این باگ هنوز کار میکنه ؟؟؟؟ من دفعه اول کردم نشد ! شاید من اشتباهی چیزی کردم .... اما این طور هم نکنی همین که Zen Garden ها رو پرورش بدی بفروش کلی پول در میاری ...
نه میشه من همین دیروز این تروفی را گرفتم .وقتی کود نداری و صفره باز هم میتونی روی درخت بریزی بعد باید یکبار بری بیرون دوباره بیای تو.احتمالا وقتی کود نداشتی روی کود صفر کلیک نکردی:d

parsa.7830

کاربر سایت
Oct 18, 2012
57
نام
parsa
تو تروفی Sproing! Sproingباید چیکار کرد؟

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

2u8hpapvg8w3noyh450.jpg

این کدو ها که زرد هستند رو همه گذاشتی ای سفیداش به چه دارد می خوره؟

hitl3r

کاربر سایت
Dec 20, 2012
31
تو تروفی Sproing! Sproingباید چیکار کرد؟

---------- نوشته در 04:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:14 PM ارسال شده بود ----------

این کدو ها که زرد هستند رو همه گذاشتی ای سفیداش به چه دارد می خوره؟

sefidash copye unas
un sefida be darde hefazat mikhore jaye divar gozashtan ya hamrahe diovar alie jelogiri az khorde shodane plant mikone

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
آقا این 40 تا پرچم رو چجوری بگیریم ؟! من خودمو کشتم 20 تا بیشتر نگرفتم :d
یه استراتژی بدین بریم.مشکل اصلیم این نمیدونم گورکنا هستن اصابمو خورد میکنن :d
مرسی

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
آقا این 40 تا پرچم رو چجوری بگیریم ؟! من خودمو کشتم 20 تا بیشتر نگرفتم :d
یه استراتژی بدین بریم.مشکل اصلیم این نمیدونم گورکنا هستن اصابمو خورد میکنن :d
مرسی

از اون قارچ بنفش ها که چشم دارن بچین ردیف اول روی همشونم پامکین یا همون کدو بذار.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر