Plants Vs. Zombies l Trophy Guide

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
rad98trklfp5wx1334py.jpg

ارزش بازی: 10/10
درجه سختی: 10/10
تعداد کل تروفی ها: 43
تروفی های آفلاین: 43
تروفی های آنلاین: 0
زمان لازم برای گرفتن کل تروفی های بازی: بین 10 تا 15 ساعت ( یا بیشتر!!!)
تعداد دفعات لازم برای تمام کردن بازی از ابتدا: 2 بار
تاریخ انتشار جهانی بازی: 22 فوریه
سازنده: PopCap Games
ناشر: Sony Online Entertainment

01.jpg

The Complete Zombie
trophy_platinum.png

You've won every trophy, climbed every mountain, defeated every zombie, planted every plant. Congratulations!

زمانه بسیار زیادی رو برای گرفتن این تروفی پلاتینوم باید خرج کنید !!! همه ی تروفی های بازی رو بگیرید !

02.jpg

Home Lawn Security
trophy_silver.png

Comlete adventure mode

زمانی که مود Adventure رو برای اولین بار به اتمام برسانید این تروفی ازاد میشود !

03.jpg

Master of Morticulture
trophy_silver.png

Collect all 49 plants in the game

برای ازاد کردن این تروفی بایستی همه ی گیاهان رو در بازی داشته باشید . در حین بازی کردن در حالت Adventure و پس از پایان رساندن بازی در واقع 40 عدید از گیاهان باز میشوند و بقیه انها رو باید از Crazy Dave که در واقع محل خرید میباشد بخرید. این 9 عدد گیاه شامل :
Gatling Pea ($5000)
Twin Sunflower ($5000)
Gloom-Shroom ($7500)
Cattail ($10,000)
Winter Melon ($10,000)
Gold Magnet ($3000)
Spikerock ($7500)
Cob Cannon ($20,000)
Imitator ($30,000)

شما باید در طول بازی 98.000 دلار برای خرید اینها خرج کنید !!! و تروفی رو بگیرید !

04.jpg

Smarty Branches
trophy_bronze.png

Grow the Tree of Wisdom to at least 100 feet

بعد از به پایان رساندن بخش Adventure ایتیم به نام Tree Of Wisdom رو میتونید به قیمت 10000 تا از اون بخرید. Crazy DAve به شما 5 عدد پاکت مجانی برای بزرگ کردن درخت میده که هر کدوم 1 فوت محسوب میشن ! برای 100 فوت شما باید 237500 دلار بپردازید تا این درخت به 100 فوت برسد و شما تروفی رو بگیرید ! این کار میتوانید زمان بسیاری رو ببرد !

05.jpg

Crash of the Titan
trophy_bronze.png

Defeat your first Gargantuar

این تروفی در هنگام بازی Adventure ازاد میشه ! بعد از کشتن یک زامبی بسیار غول پیکر و بزرگ

06.jpg

Don't Pea in the Pool
trophy_bronze.png

Complete a daytime pool level without using Pea-shooters of any kind.

از گیاه Pea Shooter در یک leve که در واقع شامل 5 قسمت میشه استفاده نکنید ! میتونه مقداری سخت - از 3-X برای گرفتن این تروفی برید.

07.jpg

Alive and Planting
trophy_silver.png

Survive 40 waves of pure zombie ferocity

شاید یکی از سخت ترین تروفی بازی باشد. پس از به پایان رساندن Adventure بخش Survival باز میشه که با تکمیل کردن همه ی بخشهای Survival در نهایت قسمت Endless باز میشه که شما تو این بخش بایستی تا میتوانید از موج حمله زامبیها در امان بمانید. شما برای رسیدن به 40 پرچم نیاز ضروری به فارچ بنفش و Upgrade اون و همچنین تانک ذرت دارید ! ****باید سعی کنید حده اقل 6 عدید Canon داشته باشید****. ممکنه ساعتها طول بکشه تا یک نقشه مناسب برای رسیدن به 40 پرچم رو به دست بیارید.

08.jpg

Soil Your Plants
trophy_bronze.png

Plant your first 10 peashooters

این تروفی در Adventure پس از کاشتن 10 گیاه به دست میاد

09.jpg

Roll Some Heads
trophy_silver.png

Bowl over 5 zombies with a single Wall-nut.

این تروفی رو در مراحل Mini game میتونید برید. مراحلی که شما باید مانع رو همانند توپ بولینگ به سمت موج زامبیها پرتاب کنید. اگر 5 زامبی رو در یک ضربه بزنید این تروفی باز میشه ! بهترین در مرحلهWall-nut Bowling 2 هستش و تغریبا در اواسط مرحله موج زیادی از زامبیها میان. منتظر وایسید تا همه به خطه قرمز نزدیک بشن واونوقت توپ رو بندازید !

10.jpg

Explodonator
trophy_bronze.png

Blast 10 zombies at once with a Cherry Bomb!

برای ازاد کردنش بهتر هست به مرحله Last Stand برید و یک ردیف کامل از Tall Nuts درست کنید و درست زمانی که موج زیادی از زامبی ها میاد بمن البالو شکل رو بکارید تا بتونید 10 زامبی رو با هم نابود کنید !!!!

11.jpg

Close Shave
trophy_bronze.png

Survive the zombie onslaught after all lawnmowers have been used.

اکر توجه کنید نزدیک خونه شما یک ردیف ماشین چمن زنی هست که در واقع اگر زامبی به سمت خونه شما برسه برای اولین بار کشته میشه . به شما شانس دومی داده میشه . به 3-1 برید و بزارید همه این ها نابود شود. سپس مرحله رو به راحتی تموم کنید و تروفی رو ببرید !

12.jpg

Shopaholic
trophy_silver.png

Go trunk driving and spend at least $25,000 on Crazy Dave's Twiddydinkies.

شما باید 25000 دلار از Crazy Dave خرید کنید. به مرور زمان با به دست اورن سکه و خرج کردنشون برای خرید محتویات و گیاهان اضافه ازاد میشه

13.jpg

Nom Nom Nom
trophy_bronze.png

Stop the horde using only the Sunflower, Wall-Nur, and Chomper on any level

میتوانید پس از رد کردن 8-1 این تروفی رو ازاد کنید. باید مرحله ای رو به کمک گل افتاب گردان و Wall-Nur و Comper که در عکس تروفی شکلش رو میبینید رد کنید . بهترین راه برای اینکار کاشتن 4 تا 5 عدید گل در پشت . گزاشتن مانع مقابلشون و پر کردن جلوی باغ با استفاده از Chomper هستش.

14.jpg
.
Grounded
trophy_silver.png

Defeat a normal roof level without using any Catapult plants.

بدون استفاده از Catapult Plants یک مرحله از سقف رو باید رد کنید ! ( گیاهاین که شبیه به منجنیق تیر پرتاب میکنن نباید استفاده شود ) برای بهترین راه به 3-5 برید و به این ترتیب هر ردیف رو مجهز کنید :
Sunflowers
Peashooters
Squash
Snow Pea
Cherry Bomb
Jalapeno
Wall-nut
Potato Mine

سعی کنید از Potato Mine أر ردیف جلو استفاده کنید تا از حمله زامبی های Sweeper جلو گیری کنید ! برای ردیف بعدی میتونید از دفاع بلند و بمب استفاده کنید. اگر میخواهید از Chomper هم میتونید استفاده کنید !

15.jpg

Zombologist
trophy_silver.png

Discover the Yeti zombie.

این یک زامبی مخفی در بازی هست ! تنها موقعی که میتوانید این زامبی رو پیدا کنید در 10-4 در دوره دوم بازی در حالت Adventure هستش. سره کله این زامبی پس از کشف کردنش بعضی موقعها به طور شانسی پیدا میشه !

16.jpg

Penny Pincher
trophy_bronze.png

Pick up 30 coins in a row on a single level without letting any disappear.

بسیار ساده ! 30 عدید سکه رو پشت سره هم بردارید بدون اینکه یکی از انها ناپدید شود . این کار در ویتا بسیار اسان هستش

17.jpg

Sunny Days
trophy_bronze.png

Accumulate 8,000 sun during a single level.

شما باید 8000 تا افتاب جمع کنید . بهترین کار برای این تروفی نسبتا سخت موقعی هست که 40 پرچم را هم در Endless رد کردید !!!

18.jpg

Popcorn Party
trophy_bronze.png

Defeat 2 Gargantuars with Corn Cob missiles in a single level.

شما بایستی اول ایتم Cob Canon Missles رو از Crazy Dave بخرید که 1000 دلار هستش. یکی از مراحل سقف رو باز کنید . شما باید ابتدا دو عدید ذرت رو در یک ردیف جلوی هم بکارید و بعدش میتونید با داشتن 500 افتاب هر دوتای اونها رو به یک Canon Missle اپگرید کنید و دو عدید از زامبیهای غول پیکر رو بکشید باهاشون تا این تروفی ازاد بشه !

19.jpg

Good Morning
trophy_bronze.png

Complete a daytime level by planting only Mushrooms and Coffee Beans

یک مرحله در روز رو فقط به کمک فارچ کامل کنید. بهترین راه رفتن به Stage 1-1 هستش.

20.jpg
.
No Fungus Among Us
trophy_silver.png

Complete a nighttime level without planting any Mushrooms

مرحل شب رو یک بار بدون استفاده از هر گونه قارچی رو به پایان برسونید . بهترین کاره در هر مرحله ای که بازی در شب شروع میشه ابتدا تعداد 5-6 تا افتاب گردون بکارید تا بتونید راندمان به دست اوردن افتاب رو بالا ببرید . بعدش همه ی Pea Shooter رو بکارید و از ستاره ها هم میتونید استفاده کنید تا سریع زامبیها رو بکشید.

21.jpg

Last Mown Standing
trophy_bronze.png

Defeat the last zombie in a level with a lawn mower.

Lawn Mower در واقع زامبیهایی هستند که از زیره زمین بیرون میان ! این رو در هر جایی اتوماتیک پس از کشتن یکیشون کامل میشه

22.jpg

trophy_bronze.png
Below Zero 20
Immobilize 20 full-sized zombies with a single Ice-shroom.

با استفاده با قارچی که برای مدت زمانی زامبیها رو یخ میزنه باید 20 عدد زامبی رو یک جا بزنید ! برید توی مرحله های شب یا Last Stand و ایتمهای :
Lily Pads
Tall-nut
Ice-Shroom
Coffee Bean
داشته باشید و این کار رو انجام بدید

23.jpg

Flower Power
trophy_bronze.png

Keep 10 Twin Sunflowers alive in a single level.

اپگیرد افتاب گردون رو از Crazy DAve بگیرید. که اجازه میده هر عدید از Sun Flower ها رو دو سر کنید. 10 عدد رو بکارید و اجازه ندید کسی اونها رو نابود کنن در یک مرحله.

24.jpg

Pyromaniac
trophy_bronze.png

Complete a level using only explosive plants to kill zombies.

از طریق تروفی WallNut Attack کامل میشود

25.jpg

Lawn Mower Man
trophy_bronze.png

Kill 10 zombies with a single lawn mower

در مرحله Column Like you See 'em اجازه بدید زامبیهای زیادی به ماشین چمن زنی نزدیک بشن و اگر 10 تای انها به کمک ماشین کشته بشن شما تروفی رو میگیرید

26.jpg
.
Chill Out
trophy_bronze.png

Feel the rhythm, feel the rhyme, you've one level to destroy 3 bobsleds, its Jalapeno time!

بسیاز اسان ! به 10-3 برید و Jalapeno رو تا میتونید بکارید تا 3 تا از Bobsleds ها رو باهاش بکشید

27.jpg

trophy_bronze.png
Defcorn 5
Build 5 Cob Cannons in a single level.

شما بایستی 5 عدد تانگ ذرت بسازید !!!! این تروفی میتونه سخت بشه . بهترین جا و البته کمی هم سخت هست در Endless هستش. شما بایستی از نقشه ای استفاده کنید که در دیگر تروفی باری 40 عدد پرچم پیشنهاد شده.

28.jpg

Monster Mash
trophy_bronze.png

Crush 5 zombies with a single Squash.

به مرحله Column Like you See 'em و بزارید موجه اول کامل بشه و بعد از کامل شدن شما بایستی در ردیف جلو Sqaush رو بکارید تا بتونید تعدادی رامبی رو یکجا بکشید!

29.jpg
.
Blind Faith
trophy_bronze.png

Complete an extremely foggy level without using Planterns or Blovers.

این تروفی باز خواهد شد . فقط نباید بزارید در مرحله ای Plantern - Blovers رو از دست بدید (در مراحل که مه همه جا رو فر گرفته)

30.jpg

Pool's Closed
trophy_silver.png

Complete a pool level without using water plants.

در مرحله Big Trouble, Little Zombie بروید و خیلی راحت مرحله رو کامل کنید بدونه اینکه چیزی در استخر بکارید!

31.jpg

Melon-y Lane
trophy_bronze.png

Plant a Winter Melon on every lane.

شما باید اپگرید Melon و یا گیاهی که توانایی پرت کردن هندوانه دارد بخرید که به اون اجازه میده هندوانه های یخی پرتاب کند ! به Last Stand برید و یک ردیف کامل از گیاهان رو بکارید و همه رو به حالت یخی اپگرید کنید.

32.jpg

Second Life
trophy_gold.png

Complete Adventure mode a second time.

قسمت Adventure رو برای دومین بار به پایان برسونید!

33.jpg

Lucky Spin
trophy_silver.png

Get 3 diamonds in Slot Machine

این تروفی خیلی شانسی هست !!! شاید دقیقه ها یا ساعتها بکشه تا ببریدش ! شما باید به Slot Machine برید و انقدر دستگیره رو بکشید تا یک ردیف از الماسها رو ببرید !!!!!!!

34.jpg

Chili Free
trophy_silver.png

Complete Column Like You See'em without using Jalapenos

باید Column Like You See'em بدون استفاده از Jalapeno کامل کنید !!! ( فلفلهایی که یک ردیف رو از بین میبرن) این شاید سخت ترین تروفی بازی هست و زمان بسیار میبره تا بتونید بگیریدش ! بسته به شانس و اشنایی که دارید باید گیاهانی که میان رو بکارید . برای داشتن یک نقشه خوب هرچی Squash به دست میارید رو برای کاشتن بعد از موج اول اماده نگه دارید !!!!

35.jpg

Enlightened
trophy_bronze.png

Collect all Zen Garden, Mushroom Garden and Aquarium Garden plants

مقداری زیادی سخت و بستگی به شانس ... به بازی کردن Minigame - Advenrue بپردازید تا 39 عدد Zen garden plants رو بگیرید

36.jpg
.
Diamond Beghouler
trophy_bronze.png

Upgrade all your plants in Beghouled

شما باید در مینی گیم Beghouled همه گیا هانی رو که دارید اپگرید کنید. برای این کار سعی کنید حتما Repeater رو از Crazy DAve خریده باشید تا بتوانید در استفاده از افتاب صرفه جویی کنید . 1750 عدد افتاب کافی خواهد بود.

37.jpg

Greenfingers
trophy_bronze.png

Grow 10 Zen Garden plants to full size

Marigolds رو از Crazy Dave بخرید . زمانه نسبتا زیادی لازمه . از ابتدای Adventure شروع به بلند کردن Plants توی Zen garden کنید !

38.jpg

Wall-Not Attack
trophy_bronze.png

Complete ZomBotany without using Wall-nuts, Tall-nuts or Pumpkins

بسیار ساده هست و شما در مرحله ZomBotany میتونید بدون کاشتن کدو تنبلها و دفاع بلند و کوتاه تروفی رو بدست میارید.

39.jpg

Beyond the Grave
trophy_gold.png

Beat all 20 mini games

این تروفی به راحتی پس از کامل کردن 20 مینی گیم بازی ازاد میشود

40.jpg

Shooting Star
trophy_silver.png

Complete Seeing Stars before the first Flag Zombie appears

Minigame ی در بازی به نامه Shooting Star هستش که شما در اون باید ستاره های در جاهای مشخصی بکارید. حالا اگر نمایان شدن A HUGE WAVE OF ZOMBIES ARE APROACHING کامل کنید این تروفی ماله شما میشود. گرفتن این تروفی میتواند بسیار سخت باشد ! برای اسان کردن کار از قارچهای مجانی استفاده کنید و یا ردیف اول رو سیر بکارید

41.jpg

Sol Invictus
trophy_bronze.png

Complete Last Stand with 2,000 sun remaining

شما باید مود Last stand رو با داشتن 2000 عدد افتاب کامل کنید. برای این کار سعی کنید Pea shooter رو در انتها بکارید و از قارچهای بنفش اپگرید شده استفاده کنیدو ردیف جلو رو سیر بکارید.

42.jpg

Sproing! Sproing!
trophy_bronze.png

Complete Pogo Party without using Tall-Nuts or Magnet-shrooms.

با استفاده Tall-Nuts or Magnet-shrooms (مانغ دفاعی و اهنربا از خانواده قارچها ) بهترین جا مرحلی اولیه سقف هستش

43.jpg

SPUDOW!
trophy_bronze.png

Blow up a zombie using a Potato Mine

Potato_Mine2.png
با استفاده از این یک عدد زامبی در هر مرحله ای بکشید.

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:50 PM ارسال شده بود ----------

خب این بازی یک پلات هم داره ! من تازه شروع کردم برم ببینم چندین و چند ساعت باید الافه بردن پلاتش بشیم ! بعضی از این ها خیلی سختها ... مخصوصا Enldess تا 40 تا پرچم رفتن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان کسی میدونه که برای به دست آوردن تروفی که مربوط به جمع آوری تمامی گیاهان Zen Garden میشه باید چیکار کرد؟ من فکر کنم 2 تا از Mushroom Garden رو ندارم و بقیه رو گرفتم.

این تروفی Slot Machine رو هم که به لطف خدا هنوز نگرفتیم:D فقط همین دو تا مونده.

برای تروفی Alive and Planting هم اگه کسی سوالی چیزی داشت بگه تا کمکش کنم چون از Wave 30 به بعد جهنم میشه:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کسی میدونه که برای به دست آوردن تروفی که مربوط به جمع آوری تمامی گیاهان Zen Garden میشه باید چیکار کرد؟ من فکر کنم 2 تا از Mushroom Garden رو ندارم و بقیه رو گرفتم.

این تروفی Slot Machine رو هم که به لطف خدا هنوز نگرفتیم:D فقط همین دو تا مونده.

برای تروفی Alive and Planting هم اگه کسی سوالی چیزی داشت بگه تا کمکش کنم چون از Wave 30 به بعد جهنم میشه:D
تروفی Enlightened هم که برای 39 تا Zen garden هست مقداری بستگی به شانس رندوم گرفتن Plants ها در هنگام بازی داره .... بهتر اینکه Survival Endless - I Zombie Endless - اما تو بیشتر گایدها توصیه شده کلا Minigame - Adventure بازی کنید تا ازاد شه !
-
Slot Machine هم که هیچی !!! 100% کلا بر حسبه شانسه !
-
این Survival Endless خیلی هم سخت نیست اگر Strategy درست بچینی ! تا 200 تا هم میشه رفت !!!!!! کلا 6 تا Canon و 6 تا هندونه پرت کن یخی و یک دو ردیف از اون قارچهای بنفش به اضافه Upgrade شدن .... دیگه گلهای هم دو سر باشن ! با قارچ سیاه ... کلا حله !!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
تروفی Enlightened هم که برای 39 تا Zen garden هست مقداری بستگی به شانس رندوم گرفتن Plants ها در هنگام بازی داره .... بهتر اینکه Survival Endless - I Zombie Endless - اما تو بیشتر گایدها توصیه شده کلا Minigame - Adventure بازی کنید تا ازاد شه !
-
Slot Machine هم که هیچی !!! 100% کلا بر حسبه شانسه !
-
این Survival Endless خیلی هم سخت نیست اگر Strategy درست بچینی ! تا 200 تا هم میشه رفت !!!!!! کلا 6 تا Canon و 6 تا هندونه پرت کن یخی و یک دو ردیف از اون قارچهای بنفش به اضافه Upgrade شدن .... دیگه گلهای هم دو سر باشن ! با قارچ سیاه ... کلا حله !!
مرسی بابت راهنمایی!

بالاخره این Slot Machine رو تونستم بگیرم:D الان فقط یکی از گیاه ها مونده که بگیرم و پلات بشه. تو نت گشتم و این راهنما رو پیدا کردم که امیدوارم به درد تو هم بخوره البته اگه هنوز همه گیاهان رو نگرفتی!

Survival Day will give these plants:

Peashooter
Sunflower
Cherry Bomb
Wall-Nut
Potato Mine
Snow Pea
Chomper
Repeater

Survival Night will give these plants:

Puff-Shroom
Sun-Shroom
Fume-Shroom
Grave Buster
Hypno-Shroom
Scaredy-Shroom
Ice-Shroom
Doom Shroom

Survival Pool (Day) will give these plants:

Lily Pad
Squash
Threepeater
Tangle Kelp
Jalapeno
Spikeweed
Torchwood
Tall-Nut

Survival Fog will give you these plants:

Sea-Shroom
Plantern
Cactus
Blover
Split-Pea
Starfruit
Pumpkin
Magnet-Shroom

Survival Roof will give these plants:

Cabbage-Pult
Kennel-Pult
Coffee Bean
Garlic
Umbrella Leaf
Marigold
Melon-Pult

ZEN GARDEN
Peashooter
Sunflower
Cherry Bomb
Wall-Nut
Potato Mine
Snow Pea
Chomper
Repeater
Grave Buster
Squash
Threepeater
Jalapeno
Spikeweed
Torchwood
Tall-Nut
Plantern
Cactus
Blover
Split Pea
Starfruit
Pumpkin
Cabbage-pult
Kernel-pult
Coffee Beam
Garlic
Umbrella Leaf
Marigold
Melon-pult

MUSHROOM GARDEN
Puff-shroom
Sun-shroom
Fume-shroom
Hypno-shroom
Scaredy-shoom
Ice-shroom
Doom-shroom
Magnet-shroom

AQUARIUM GARDEN
Sea-Shroom
Lily Pad
Tangle Kelp

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
واسه تروفی Enlightened
باید گل های مختلف رو جمع کنیم؟
آخه یه سری گل که میاد تو باغ تکراری هستش..اونا رو بفروشم؟:-s
من 2 تا تروفی مونده واسم یکی همین یکی هم luky spin
اونو چیکار کنم:-s

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
واسه تروفی Enlightened
باید گل های مختلف رو جمع کنیم؟
آخه یه سری گل که میاد تو باغ تکراری هستش..اونا رو بفروشم؟:-s
من 2 تا تروفی مونده واسم یکی همین یکی هم luky spin
اونو چیکار کنم:-s
بزرگشون کن بفروششون بره ! سعی کن از این Survival ها رو بری تا بتونی گلهای مربوط به هر منطقه رو شانسی به دست بیاری . وقتی 39 تاش رو بدست اوردی تروفی رو میده
یک پست بالاتر هم Feanor نوشته توی کدوم منطقه ها میتونی این گلها رو بگیری
برای Lucky spin هم والا این کلا شانسی هست و راه خاصی برای گرفتن سریعش نیست ! اونقدر بازی کن تا بگیریش !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
بزرگشون کن بفروششون بره ! سعی کن از این Survival ها رو بری تا بتونی گلهای مربوط به هر منطقه رو شانسی به دست بیاری . وقتی 39 تاش رو بدست اوردی تروفی رو میده
یک پست بالاتر هم Feanor نوشته توی کدوم منطقه ها میتونی این گلها رو بگیری
برای Lucky spin هم والا این کلا شانسی هست و راه خاصی برای گرفتن سریعش نیست ! اونقدر بازی کن تا بگیریش !
ممنون حالا بازی کنم ببینم کی این 2 تا تروفی رو بهم میده!!!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من خودم برای این که بگیرمش 2-3 ساعت پشت سر هم بدون اینکه از بازی بیام بیرون نشستم و بالاخره بهم داد. شاید اینجوری بتونید بگیرید. چون من خودم هم مثلا 2 دست بازی میکردم و خسته میشدم میومدم میرفت یک بازی دیگه یا یه بخش دیگه PvZ و باز چند روز بعد میرفتم سراغش. همین کار من رو بکنید شاید جواب داد:D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من فعلا دارم این Survival Endless رو میرم ببینم میشه به بالا بالایهای leadbord برسیم یا نه ! فعلا پرچم 130 رسیدم !

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
من فعلا دارم این Survival Endless رو میرم ببینم میشه به بالا بالایهای leadbord برسیم یا نه ! فعلا پرچم 130 رسیدم !
نفر اول که 129 بود من دیده بودم
ترکوندی:d
ببین از صفحه ات بعد یه چند تا عکس بزار چه جوری 130 تا رفتی..من تا 60 رفتم:">
2 تا تانک ذرت گذاشتم بعد بقیه قارچ و هندونه یخی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر