شایعه کنسل شدن بازی Prey 2

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
سلام
بر اساس یک شایعه بسیار قوی،کمپانی Bethesda خبر کنسل شد بازی Prey 2 را به احتمال زیاد هفته ی آینده اعلام خواهد کرد.

prey-2.jpg

بقول PS Focus ،یک منبع مورد اعتماد گفته است که کمپانی سازنده بازی Prey 2 یعنی Human Head Studios این بازی را چندی پیش کنسل کرد بود.
دلیل این گمانه زنی ها اطلاعات کمی است که از بازی بعد از آنونس شدن آن به بیرون درز پیدا کرده است همچنین کنسل شدن سه کنفرانس در خصوص این بازی در چند ماه گذشته باعث دامن زدن به این شایعات شده است.
منبع این سایت خاطرنشان کرده است که کمپانی Bethesda در هفته ی آتی خبر کنسل شدن این عنوان را اعلام خواهد کرد.
Bethesda هنوز جوابی به این خبر نداده است و در جواب VideogameWriters گفته است:"متشکرم بخاطر بروز این خبر،اما ما جوابی برای این قضیه نداریم"
این بازی در March 2011 برای اولین بار آنونس شد و قرار بود برای کنسول ها و PC امسال ریلیز شود.
موفق باشیم

منبع

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اون از شماره اولش که بعد از 10 20 سال و n تا قصه اومد ، این هم از این :)) ...
خدایی اگر طبق برنامه میومد بایستی شک میکردیم !
البته چیز مالی هم نبود ! همون شماره اولش بعد از Prototype ضایع ترین سناریو تاریخ بازیهای کامپیوتری رو داره ! حمله موجودات فضایی + افسانه های سرخپوستی و ته مایه های یک ملودرام عاشقانه ... ! بفرمایید سالاد فصل .

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
نه :( یکی از متفاوت ترین FPS هایی بود که قرار بود بیاد ! چی میگی کیوان ! همون Prey هم با اینهمه تاخیری که داشت بازم بازی خیلی خوبی از کار دراومد ( تا اونجا که یادمه :D ) من که باهاش حال میکردم ! خیلی حیفه اگه این کنسل بشه ، من نمیخوام :(

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سالی که نکوست از بهار ما پیداست اون از گندی که capcom و ninja بار اوردند ابتدای 2012 و silent hill که در حد انتظار نبود
و خبر های بد پشت سر هم موکول شدن metro > شایعه کنسل شدن prey 2 <شایعه خبر انتشار tomb rider 2013
واقعا 1 کلاغ 40 کلاغ شد 2012 سال فوق العاده ای است واسه صنعت گیم ما که چیز چشم گیری نمیبینیم جز این که
maxpeyne3 و bioshock infinte عنوان های با ارزشی باشند و..زدم تو خاکی

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
نمایش بازی توی E3 که فوق العاده بود. با اینکه ربطی به Prey قبلی نداشت ولی چیز لذت بخشی به نظر میرسید. دیگه کنسل شدنش چیه ؟! :D

البته چیز مالی هم نبود ! همون شماره اولش بعد از Prototype ضایع ترین سناریو تاریخ بازیهای کامپیوتری رو داره ! حمله موجودات فضایی + افسانه های سرخپوستی و ته مایه های یک ملودرام عاشقانه ... ! بفرمایید سالاد فصل .
:|
سناریوش رو چیکار داری ؟! :D خود بازی و حال و هوا و گیم پلیش محشر بود ! :D از محیط جالب و متفاوتش بگیر تا مکانیزم های فوق العاده ای مثل پورتال و روی دیوار راه رفتن و اسلحه های منحصربفرد و دشمن های عجیب و ... ! :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چه خبر خوبی :D. نزدیک بود Prey رو به باد بدن با این چیز عجیب غریب.

---------- نوشته در 09:50 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:47 AM ارسال شده بود ----------

i258234_jesus-facepalm.jpg

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
سلاح های ارگانیک ، اتمسفر خاص و کم نقص ، لول دیزاین عالی، گیم پلی خلاقانه ، پرتال و ... همه Prey رو به یکی از بهترین شوترهای این نسل تبدیل می کنند ، گرچه خیلی از این ها توی Prey 2 دیگه موجود نیست اما نمایش E3 بازی و سیاست های جدید Bethesda به شدت همه رو امیدوار کرده بود امیدوارم کنسل نشه.

پ.ن:کسانی که از 2007 به بعد شوتر بازی می کنند Prey هم دوست ندارند.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
امیدوارم حقیقت نداشته باشه چون بازی فوق العاده ای به نظر میومد و نمایش E3 هیچ ایرادی نداشت دقیقا همون تریلر CG منتشر شدرو بدون هیچ کم و کاستی به بازی منتقل کرده بودن واقعا بازی بزرگی به نظر میومد و درست مثل نسخه ی اولش پر از ایده های نو بود و تو این وضعیت شوترای تکراری این نسل که هدفشون فقط تقلید از COD این بازی یه چیز نایاب بود

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
احتمال خیلی زیاد خبر کنسل شدنش هم دقیقا روز اول April منتشر میشه :D از الان تا 5-4 April هر خبری بیاد من باور نمی کنم :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
گرچه خیلی از این ها توی Prey 2 دیگه موجود نیست اما نمایش E3 بازی و سیاست های جدید Bethesda به شدت همه رو امیدوار کرده بود امیدوارم کنسل نشه.
اسم بازی رو عوض کنن هیچ مشکلی پیش نمیاد. Prey چیزهای بیشتری از "باونتی هانتر فضائی" نیاز داره.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
Prey يك بازي فوق العhده خوب با طراحي متفاوت بود ولي من اصلا از نمايش هاي Prey 2 خوشم نيومد و به نظرم بهتره كنسل بشه.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
سلاح های ارگانیک ، اتمسفر خاص و کم نقص ، لول دیزاین عالی، گیم پلی خلاقانه ، پرتال و ... همه Prey رو به یکی از بهترین شوترهای این نسل تبدیل می کنند ، گرچه خیلی از این ها توی Prey 2 دیگه موجود نیست اما نمایش E3 بازی و سیاست های جدید Bethesda به شدت همه رو امیدوار کرده بود امیدوارم کنسل نشه.
پ.ن:کسانی که از 2007 به بعد شوتر بازی می کنند Prey هم دوست ندارند.
جدیدا مُد شده تا یکی از یه بازی-ای خوشش نمیاد از این تیکه-ها بپرونن دوستان ؟!
Prey نسخه اول بازیه خیلی خوبی بود . خیلی هم باهاش حال کردم ولی دیگه جزو بهترین اول شخصهای نسل برای من نبود .
والا من و امثال من هم هم بیشتر اول شخصهای خوب رو بازی کردیم من با 22 سال سن همشون رو بجز اونهایی که تحت داس میومدن رو بازی کردم . هرجوری نگاه میکنم Prey رو بیشتر از یک بازیه موفق و خوب نمیتونم تصور کنم !
خداوکیلی یکم دست بردارین از این تمسخرها . کلی دلیل میتونه وجود داشته باشه که یک بازیکن با بازی-ای مثل Prey نتونه ارتباط برقرار کنه .
امیدوارم این نسخه کنسل نشه چون نمایشش بیش از حد جالب بود

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
اون از شماره اولش که بعد از 10 20 سال و n تا قصه اومد ، این هم از این :)) ...
تر زدی کیوون:d
زدی بازی رو کوبوندی ، بچه ها هم تو رو کوبوندن منم کلی دلم خنک شد کیف کردم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر