Mortal Kombat | PS Vita

Emin3m

کاربر سایت
Dec 11, 2011
561
نام
محمدرضا
من عكس هاي اين بازي رو توgamespot ديدم گرافيكش خيلي پايين بود!! درحد psp بود... كسايي كه بازي كردن ججوريه؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان جان ميشه يه توضيحي در مورد سروها و انلاينش بدي؟
آنلاینش Ranked هست و Ad Hoc. قبلا هم گفتم من چند دست زدم و لگ داشت اما زیاد نبودش. کسی رو هم ندارم که باهاش ad hoc بزنم.

راستی کلا تو سایت بجز من کسی بازی رو نگرفته؟:D بابا یکی بگیره بیاد ad hoc بزنیم چند تا تروفی هم بگیریم باهم:D

دیگه میدونم.
با goro و.........
میتونیم بازی کنیم؟
نه نمیتونید. البته تو بعضی از مراحل tower می تونید جای shao khan و kintaro مبارزه کنید.

من عكس هاي اين بازي رو توgamespot ديدم گرافيكش خيلي پايين بود!! درحد psp بود... كسايي كه بازي كردن ججوريه؟
تو صفحات قبلی در این مورد توضیح دادم!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب امروز صبح این Mortal Kombat ما هم از راه رسید !
من 2 ساعتی بازی کردم . گرافیک بازی بالانس نیست . عموما پس زیمینه همه خوب طراحی شده اند هرچند بعضی جاها Texture ها مقداری بدون جزییات به نظر میاد. طراحی شخصیتها هم از نزدیک خوب به نظر نمیرسه ! جزییات بعضی هاشون خیلی پایینه. مخصوصا Shao Khan که خیلی وضعش خراب بود !!!! البته طراحی خون هم به همون خوبی کنسول بود ! انگاری خونه مهمتر بود . که هست...Mortal kombat بدون خون ریزی دیگه Mortal kombat نمیشه ... بیشترین چیزی که در بازی فوق العاده هست فریم 60 بر ثانیه هستش که همین یه مورد باعث شده gameplay بازی تفاوتی با نسخه کنسول نداشته باشه و البته به همین دلیل هم میشه از ضعفهای گرافیکی چشم پوشی کرد در کل.
gameplay بازی به همون عالی و خوب هست و شاید به اندازه Blazblue تکنیکی نیست اما Mortal kombat هم عناصر خاصی داره که برای fighting بازان خیلی جالب هستش. البته من خودم شخصا به BlazBlue و Mortal kombat علاقه دارم در سبک Fighing فقط ! خب Bonus challenege tower اضافه هم عالی هستش ! مخصوصا مراحلی که برای ویتا طراحی شده بسیار جالب سرگرم کننده هستش.
در کل بازی بسیاز خوبی هست .

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
خب امروز صبح این Mortal Kombat ما هم از راه رسید !
من 2 ساعتی بازی کردم . گرافیک بازی بالانس نیست . عموما پس زیمینه همه خوب طراحی شده اند هرچند بعضی جاها Texture ها مقداری بدون جزییات به نظر میاد. طراحی شخصیتها هم از نزدیک خوب به نظر نمیرسه ! جزییات بعضی هاشون خیلی پایینه. مخصوصا Shao Khan که خیلی وضعش خراب بود !!!! البته طراحی خون هم به همون خوبی کنسول بود ! انگاری خونه مهمتر بود . که هست...Mortal kombat بدون خون ریزی دیگه Mortal kombat نمیشه ... بیشترین چیزی که در بازی فوق العاده هست فریم 60 بر ثانیه هستش که همین یه مورد باعث شده gameplay بازی تفاوتی با نسخه کنسول نداشته باشه و البته به همین دلیل هم میشه از ضعفهای گرافیکی چشم پوشی کرد در کل.
gameplay بازی به همون عالی و خوب هست و شاید به اندازه Blazblue تکنیکی نیست اما Mortal kombat هم عناصر خاصی داره که برای fighting بازان خیلی جالب هستش. البته من خودم شخصا به BlazBlue و Mortal kombat علاقه دارم در سبک Fighing فقط ! خب Bonus challenege tower اضافه هم عالی هستش ! مخصوصا مراحلی که برای ویتا طراحی شده بسیار جالب سرگرم کننده هستش.
در کل بازی بسیاز خوبی هست .
انلاینش چطوریه؟
2 نفری میتونیم انلاین بازی کنیم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
انلاینش چطوریه؟
2 نفری میتونیم انلاین بازی کنیم؟
اره هم Online داره هم AD HOC و هم TAG TEAM AD HOC کلا از نظر مولتی کامل هست. من یک دو دستی انلاین زدم به یکی مچ شد زد ما رو خورد کرد !!! فعلا بیخیال انلاین !!! کلا کنترلش از دستم به طوره کلی در رفته .

یکم بیشتر کلا بگم ! content های بازی از نسخه کنسولی بیشتر ... ارزش خریدن داره . الان یک سری به Extra اینا زدم دیدم بیشتر شده . Bonus challenge tower هم که کلا برای ویتا طراحی شده ! همین Ninja Fruit رو ویتا کم داشت که الان داره ! اونم بدون میوه ... با کله . دست . قلب اینا .... Challenge tower هم که توی کنسول بود هستش ... میشه با Shao khan و Goro توشون بازی کرد .
Gameplay بازی هم خیلی نرمه ... با وجود اینکه گرافیک پایینتر از نسخه کنسولی همین حضور 60 فریم خودش حس نسخه کنسولی رو کاملا میده . البته یک مورد افت فریم زمانی که داشتم با ملینا میرفتم در حین مبارزه با Shao khan رخ داد . اما بقیه جاها ثابت بود . Xray هم که مثل همیشه عالی هستش ! ... Fatality ها هم که کلا انسونتر شدن . با کنترل تاچ خیلی راحت میشه عملیشون کرد . اثلا همه بازیهای Fighting یک طرف این Fatality های MK هم یک طرف .
کلا اینکه ما خیلی خوشمان امد !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
برا من تو انلاین مشکل داره و قطع میشه که از قبل تقریبا میدونستم همچین مشکلی داره همینطور که ارمان گفت واقعا محتویات خیلی زیادی داره و فک کنم یه 6-7 ماهی بکشه تا همشو امتحان کنم
در ضمن گیم پلی بازی فوق العاده است و از قابلیت های ویتا خیلی خوب استفاده کرده مثلا یه قسمت که باید موشک ها رو با صفحه تاچ منفجر کنیم فکر میکنم اگه کسی ادم رو در حال بازی ببینه اصلا فک نکنه داریم فایتینگ بازی میکنیم کلا گیم پلی عالی و متنوع هست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
برا من تو انلاین مشکل داره و قطع میشه که از قبل تقریبا میدونستم همچین مشکلی داره همینطور که ارمان گفت واقعا محتویات خیلی زیادی داره و فک کنم یه 6-7 ماهی بکشه تا همشو امتحان کنم
در ضمن گیم پلی بازی فوق العاده است و از قابلیت های ویتا خیلی خوب استفاده کرده مثلا یه قسمت که باید موشک ها رو با صفحه تاچ منفجر کنیم فکر میکنم اگه کسی ادم رو در حال بازی ببینه اصلا فک نکنه داریم فایتینگ بازی میکنیم کلا گیم پلی عالی و متنوع هست
نه ! اصلا تو یک دست Story mode رو روی همون Medium تموم کنی و یه Bonus challenege tower زو تا بالا بری انقدر برات سکه جمع میشه که همه ی Content های بازی رو تو Krypt میتونی جمع کنی !!!

من یک چیزه جالب هم پیدا کردم ... در قسمت Practice mode بزندید مثلث رو که بره توی صفحه انتخاب Arena . بعدش هیچ چیزی رو انتخاب نکنید فقط R + L رو بزنید و صدای خنده Shao khan میاد ! بعدش دایره یا BACK رو بزنید و برید توی بازی !!! جالت Augumented reality فعال میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر