اخبار مربوط به Metal Gear 20th Anniversary

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
فقط خبر رو بخونید ولی باز جنجال به پا نکنید..
این خبر به طور رسمی از سایت بسیار رسمی kotaku.com اعلام شد مبنی بر اینکه امشب دو محصول جدید از سری Metal Gear Solid معرفی میشود و همه گان به طور قطع میگویند برای X360 نیز خبری خواهد بود!
همانطور که قبلا Hideo Kojima اعلام کرده بود برای X360 در آینده برنامه های فراوانی دارد امشب مشخص خواهد شد.

View attachment 3179

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
بعدشم آریا برو Twin Snakes رو بگیر:biggrin1:البته قبلش یه کیوبم باید بگیری:biggrin1:
عماد آرزومه ! اتفاقآ توی یکی از تاپیکا هم گفتم که اگه چند تا دلیل برای خریدن Wii داشته باشم یکیش مسلمآ Twin Snakes هست.
241.gif

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
حتما که نباید خوشگل باشه که معتبر باشه!البته به این بی لعابی که شما گذاشتی نبود اون زمانی که من چکش میکردم!مثلا سایتایی که از AP خبر مذارن خوشگلن؟!
شما خیالت تخت Kotaku کاملا منبع تضمین شده ایه.

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
دوست عزیز همانطور که دوستان اشاره کردن من رسمی ترین منبع خبر رو Kotaku میشناسم تو شرق آسیا این از این..

از خبر ساخت یک پارتی دوستانه برگذار شده و زمان اعلام خبر من تازه استارت شده خبر و به شب اون ها نرسیده به احتمال قوی تا ساعاتی دیگر اعلام میشه!

Kotaku

نه همین لباس زیباست شخصیت آدمی
بابا ظاهر مهم نیست خبر رسانی سریع و درست مهم میدونی این Kotaku نبود اخبار مثلا 3 روز طول میکشید تو دنیا پخش بشه

فعلا!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,990
نام
آریا
سایت 1up که داره لحظه لحظه برنامه سالگرد بیستمین سال رو پوشش میده نوشته بود :
اوه خدای من ! کوجیما همین الآن با یه لباس که آرم Xbox 360 روش هست روی سن میاد !
بعد توی خبر بعدی نوشته شوخی کردیم !!
الآن هم دارن راجع به تاریخچه این سری بازی صحبت میکنن.
---------------------------------------

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
دوباره تاكيد شد كه امروز 2 عنوان جديدي معرفي ميشه. قرار هم هست تو بخش اول كنفرانس اين اتفاق بيافته. معنيش اينه كه احتمالا بعد ازاين دمو از mgs4 كه داره پخش ميشه احتمالا اعلام ميشن. يعني تا دقايقي ديگير

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
Now, they will announce something new: METAL GEAR ONLINE for PS3, release and price TBA.
به نظر ميرسه اين يكي از اون 2 عنوان باشه هرچند اميدوارم اينطور نباشه

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
نظرتون چیه اسم این تاپیکو بکنم MGS 20th Anniversay.و بعد یکی از بچه هایی که دنبال کرده قضیه رو یه گزارشی بذاره که فیض ببریم؟!
Eva هم توی MGS4 هست !
خرسند نشدم!Eva رو یه جور غریبه میدونم!با Naomi و Meryl و بچه های قدییمی راحت ترم!:biggrin1:

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
گلاب به روتون روم به ديوار عنوان دوم هم اعلام شد:(كاش نميشد):((
يه عنوان از متال گير براي موبايل:sick: به همراه يه گوشي كه از قبل اين بازي روش نصب شده
There's going to be a 3D Metal Gear Solid cell phone game. Looks between MG1 and 2 in quality. Release date and price TBA. Sony will be releasing a special MG-branded phone with the game pre-installed on it.

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
قسمت اول كنفرانس تمام شده. :(قرار بود 2 عنوان جديد تو اين بخش اعلام بشه. ظاهرا همون دو تا بالايي بودن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر