هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
اقا من الان دستگاهم هک شدس به نت وصلش کنم مشکلی پیش نمیاد؟ بن می شم یا نه؟ چون باید به نت وصل بشم براش
نیازی نیست و اینم خیلی وقت پیش خودم دنبالش بودم تا یاد گرفتم و اولا باید این فایل رو دستی درست میکردی با هگس ادیتور ولی الان برنامش اومده خیلی راحته

اول برنامه زیر دانلود کن
https://github.com/tromie/profile_gen/releases/download/0.2/profile_gen_win.zip

بعد بازش کن تو منوی cmd مشکی یه اسم ایدی که خودت دوست داری بنویس مثلا من زدم alitriple و طولانیش نکن و علامت و خط فاصله هم نزاری بهتره و بعد دکمه اینتر بزن و حالا برات تو فولدر برنامه یه فایل ساخته به اسم myprofile.dat و اینو با ویتاشل بریز تو مسیر ur0\user\00\np و اگه تو ویتات این مسیر نبود بساز (برای راحتی کار قبلش کل فولدرها بساز تو pc و فایل myprofile.dat بریز تو فولدر اخری یعنی np ) و در اخر یه ریستارت بکن دستگاه رو و بعد برو به قسمت ps4 link و بزن روی ریموت پلی و بعد دکمه کنسل رو بزن میره برای کد گرفتن و توی ps4 هک شده هم باید قبلش پیلود Remote Play رو سند کنی و کد رو وارد کنی و دایرکت ریموت پلی هم فعال کن تا مستقیم با ویتا و ps4 کانکت بشه وگرنه مودم باید واسطه اینکار باشه که مودم قوی نباشه لگ بوجود میاد ( مودم هم واسطه باشه مزیت داره مثلا من مودمم بردش زیاد هست میرفتم تا دم در کوچه هم میشد بازی کرد)
موقع سند کردن پیلود Remote Play هم بعضی دکمه ها از کار میفتن تو ps4 و شما با زدن دکمه های دیگه کارت رو بکن و بعد ریستارت کن ps4 از دفعات بعد دیکه پیلود نمیخواد سند کنی و مستقیم با ویتا ریموت پلی انجام میشه و حتی با گوشی هم میشه ریموت پلی با ps4 بازی کرد ولی اون دردسر زیاد داره از جمله روت بودن گوشی با magisk و نه برنامه دیگه و من خودم روی گوشیم انجام دادم ولی اموزش رو هم گذاشته بودم تو کانال تلگرام ps4 که قبلا با ایدی هانتر ادمین بودم و فقط بعضیها تونستن انجام بدن و خیلیها نتونستن

اگه نفهمیدی ویدیو زیر ببین خصوصا دقیقه 8.40 به بعد که باید میری تو ps4 link و باید دکمه کنیسل رو بزنی

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
نیازی نیست و اینم خیلی وقت پیش خودم دنبالش بودم تا یاد گرفتم و اولا باید این فایل رو دستی درست میکردی با هگس ادیتور ولی الان برنامش اومده خیلی راحته

اول برنامه زیر دانلود کن
https://github.com/tromie/profile_gen/releases/download/0.2/profile_gen_win.zip

بعد بازش کن تو منوی cmd مشکی یه اسم ایدی که خودت دوست داری بنویس مثلا من زدم alitriple و طولانیش نکن و علامت و خط فاصله هم نزاری بهتره و بعد دکمه اینتر بزن و حالا برات تو فولدر برنامه یه فایل ساخته به اسم myprofile.dat و اینو با ویتاشل بریز تو مسیر ur0\user\00\np و اگه تو ویتات این مسیر نبود بساز (برای راحتی کار قبلش کل فولدرها بساز تو pc و فایل myprofile.dat بریز تو فولدر اخری یعنی np ) و در اخر یه ریستارت بکن دستگاه رو و بعد برو به قسمت ps4 link و بزن روی ریموت پلی و بعد دکمه کنسل رو بزن میره برای کد گرفتن و توی ps4 هک شده هم باید قبلش پیلود Remote Play رو سند کنی و کد رو وارد کنی و دایرکت ریموت پلی هم فعال کن تا مستقیم با ویتا و ps4 کانکت بشه وگرنه مودم باید واسطه اینکار باشه که مودم قوی نباشه لگ بوجود میاد ( مودم هم واسطه باشه مزیت داره مثلا من مودمم بردش زیاد هست میرفتم تا دم در کوچه هم میشد بازی کرد)
موقع سند کردن پیلود Remote Play هم بعضی دکمه ها از کار میفتن تو ps4 و شما با زدن دکمه های دیگه کارت رو بکن و بعد ریستارت کن ps4 از دفعات بعد دیکه پیلود نمیخواد سند کنی و مستقیم با ویتا ریموت پلی انجام میشه و حتی با گوشی هم میشه ریموت پلی با ps4 بازی کرد ولی اون دردسر زیاد داره از جمله روت بودن گوشی با magisk و نه برنامه دیگه و من خودم روی گوشیم انجام دادم ولی اموزش رو هم گذاشته بودم تو کانال تلگرام ps4 که قبلا با ایدی هانتر ادمین بودم و فقط بعضیها تونستن انجام بدن و خیلیها نتونستن

اگه نفهمیدی ویدیو زیر ببین خصوصا دقیقه 8.40 به بعد که باید میری تو ps4 link و باید دکمه کنیسل رو بزنی

نه من برای برنامه ی MOONLIGHT گفتم. کلا PS VITA هک شده به نت وصل شه مشکلی پیش میاد؟ خودش سرور سونی رو بلاک می کنه یا برنامه لازم داره؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
نه من برای برنامه ی MOONLIGHT گفتم. کلا PS VITA هک شده به نت وصل شه مشکلی پیش میاد؟ خودش سرور سونی رو بلاک می کنه یا برنامه لازم داره؟
تا موقعی نری استور و انلاین بازی نکنی مشکلی پیش نمیاد و برای من که پیش نیومده و برنامه هایی مثل مونلایت نیاز به شبکه شدن دارن نه نت کامل و شما میتونی با قطع کردن اینترنت حالا از طریق تنظیمات مودم یا تنظیم dns که سرورهای سونی ببنده یا فیلتر کردن سرورهای سونی در مودم یا کشیدن کابل تلفن و هر روشی میتونی فقط شبکه کنی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
تا موقعی نری استور و انلاین بازی نکنی مشکلی پیش نمیاد و برای من که پیش نیومده و برنامه هایی مثل مونلایت نیاز به شبکه شدن دارن نه نت کامل و شما میتونی با قطع کردن اینترنت حالا از طریق تنظیمات مودم یا تنظیم dns که سرورهای سونی ببنده یا فیلتر کردن سرورهای سونی در مودم یا کشیدن کابل تلفن و هر روشی میتونی فقط شبکه کنی

امتحانش کردم عالی جواب می ده یکمی گاهی تصاویر پرش دارن اما خیلی کمه بهتر از NOTE 9 برام اجرا شد البته من مودمم 300 مگا هست هر چند PC دارای AC 1733 هست اما هنوز نتونستم با اون مچش کنم.

الان با هات اسپات ردیفش کردم روی موبایلم عالیه فقط گاهی میکرو استارتر داره 1080P می رم.

آخرین ویرایش:

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
من قبلا تست کردم با gta iv روی pc خوب بود و اگه ps4 داری اونم هک شده با ریموت پلی خود ویتا و ps4 اونم بصورت دایرکت میتونی بازیها رو ریموت کنی خیلی هم خوبه و به غیر از بازیهای ps4 خودم بالای صدتا بازی ps2 دارم روی ps4 باهاش روی ویتا تست کردم خیلی عالیه انگاری بازیها مال خود ویتا باشن

متاسفانه من راه حلی به ذهنم نمیرسه و تو فورمهای خارجی بگرد شاید روشی بود و نمیدونم اینکار رو کردی یا نه و شما باید دستگاه رو ریست کارخونه ای میکردی و با ساخت اکانت جدید تست میکردی
بله چندین بار همه این کارا انجام دادم متاسفانه کنسول بن شده ،یکی بهم گفت200تومن ازت میگیرم مموری بهت میدم به کنسول میزنی وبرنامه هایی که میگم را انجام میدی انبن میشه راحت !!!!!حالا چی تو مموری هست!!!!!

• Like
Reactions: Sega_genesis

thebest73

کاربر سایت
Jul 24, 2018
26
سلام دوستان من یک vita با آپدیت 3.68 دارم.
اگه میتونید آموزش کامل هک پایدار رو برام ارسال کنید که نیاز به هک دوباره در صورت خاموش و روشن شدن نباشه.
آموزش نصب بازی رو هم اگه میشه لطف کنید بگید.
چون نزدیک 470 تا صفحه هست با این که خیلی از صفحات رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد و اینکه فیلم های آموزشی زیادی از نت دانلود کردم ولی از اونا هم درباره اینکه چطوری بازی نصب کنم متوجه نشدم.
در کل ممنون میشم راهنمایی کنید.

stiveover

کاربر سایت
Sep 14, 2019
7
اگه میتونید آموزش کامل هک پایدار رو برام ارسال کنید که نیاز به هک دوباره در صورت خاموش و روشن شدن نباشه.
چون نزدیک 470 تا صفحه هست با این که خیلی از صفحات رو نگاه کردم ولی چیزی دستگیرم نشد و اینکه فیلم های آموزشی زیادی از نت دانلود کردم ولی از اونا هم درباره اینکه چطوری بازی نصب کنم متوجه نشدم.
سلام برای م. ۳.۷۰ بیا با هم همفکری کنیم ابنجا کسی جواب نمیده بدبخت شدم از این همه بیراهه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بابا بدین بیرون با 100 تومن هکش می کنن چنتا بازی رایگانم روش می ریزن براتون. برای اون دوستمونم که بن شده بود با پشتیبانی سونی صحبت کنه تا از بن درش بیارن البته من نمی دونم دستگاهی که هک نشده برای چی بن دائم شده اما خلاصه پاچه خواری کنه از بن درمیاد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینم 1 خبر خوب برای کسایی که هنوز VITA دارن:

http://wololo.net/2019/09/18/psvita...unty-for-960x544-output-on-the-pstv-to-elimi/

ظاهرا با این روش RES همه ی بازی ها NATIVE می شه شاید حتی فریم ها 60 ثابت بشن.

جالب تر اینکه کلی این خبر مشتاق داشته و منتظر تکمیل شدنش هستن خیلی بعیده از کنسولی که سال ها پشتیبانیش قطع شده و هنوز کاربراش با این شوق دنبال چیزهای جدید براش هستن و چیزهای جدیدم هنوز براش میاد و فقط باید گفت خاک بر سونی کنن که سریع بیخیال شد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اینم 1 خبر خوب برای کسایی که هنوز VITA دارن:

PSVita News: A look at recent progress relating to the GPU acceleration in RetroArch and native resolution for all PSP games bounties + a quick look at a bounty for 960x544 output on the PSTV to eliminate upscaling/downscaling for a better image! - Wololo.net

ظاهرا با این روش RES همه ی بازی ها NATIVE می شه شاید حتی فریم ها 60 ثابت بشن.

جالب تر اینکه کلی این خبر مشتاق داشته و منتظر تکمیل شدنش هستن خیلی بعیده از کنسولی که سال ها پشتیبانیش قطع شده و هنوز کاربراش با این شوق دنبال چیزهای جدید براش هستن و چیزهای جدیدم هنوز براش میاد و فقط باید گفت خاک بر سونی کنن که سریع بیخیال شد.
اگه بهم یه ویتای مفتی بدن شاید دوباره برم دنبال اخبارش و بازیاش:D

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام من خیلی وقته که اخبار هک رو دنبال نکردم و خیلی چیزا یادم رفته اینو قبلا برای یه نفر توضیح داده بودم
تو این آموزش شما میتونید ویتا تون رو هک کنید ، این آموزش روی فریمور ۳.۶۵ و ۳.۶۸ جواب میده بنابراین کسایی که ۳.۷۰ هستن با این آموزش نمیتونن ویتا رو هک کنن

آموزش :

اول این auto h-encore رو دانلود کن

https://github.com/noahc3/auto-h-encore/releases/download/v0.3.1/auto-h-encore_0.3.1.zip

این qcma رو هم دانلود کن
https://github.com/codestation/qcma/releases/download/v0.4.1/Qcma_setup-0.4.1.exe

برنامه qcma باید روی pc نصب بشه

فایل auto h-encore هم باید تو کامپیوتر استخراج بشه

اول از همه آنتی ویروس رو غیر فعال کنید
بعد برنامه qcma رو روی pc نصب کن

بعدش برنامه qcma رو اجرا کن

حالا ویتا رو با کابل به کامپیوتر وصل کن

اگه کامپیوتر ویتا رو نشناخت که یه بار هم کامپیوتر و هم ویتا رو ریستارت کن و دوباره بزن برنامه رو اجرا کن و ویتا رو وصل کامپیوتر کن

ولی اگه کامپیوتر ویتا رو شناخت اینکار رو کن:
تو ویتا وارد برنامه conect manger شو
روی قسمت کپی از کامپیوتر به ویتا بزن
و یه فایل از ویتا تو کامپیوتر کپی کن

حالا تو کامپیوتر به این مسیر برو
C:user/name your pc/PS Vita/APP/xxxxxxxxxxxxxxxx/

وقتی مسیر بالایی رو رفتی به پوشه ی
xxxxxxxxxxxxxxxx

میرسی که ۱۶ رقم هست
اسم xxxxxxxxxxxxxxxx یه مثال بود البته و تو کامپیوتر هرکس یه نامی داره که ۱۶ رقم هست
مثلا تو کامپیوتر من این هست
b8caofekndhdup4k

حالا بگذریم....
وقتی به این پوشه ۱۶ رقمی رسیدی ، اسم پوشه رو با موس بزن کپی کن

کامپیوتر رو به اینترنت متصل کن

حالا فایل auto h-encore رو که قبلا دانلود کرده بودی رو توی درایو c ( یعنی درایوی که توش ویندوز ریختی) اکسترکت یا همون استخراج کن

حالا تو پوشه ای که استخراج کردی یه برنامه هست
اون برنامه رو اجرا کن
تو قسمت AID یه کد ۱۶ رقمی میخواد که شما اونو قبلا کپی کردیش

و باید تو این قسمت این کد ۱۶ رقمی رو paste کنی

حالا استارت رو بزن تا دانلود شروع بشه(یه فایل ۲۵۰ مگابایتی دانلود میشه)
حالا هم ویتا و هم کامپیوتر رو ریستارت کن
بعد qcma رو دوباره بزن اجرا شه
حالا ویتا رو با کابل وصل کامپیوتر کن ...وقتی کامپیوتر ویتا رو شناخت
توی ویتا برنامه conect manger رو باز کن و روی قسمت:
انتقال از کامپیوتر به ویتا بزن
بعد روی APP بزن و برنامه h_ core رو توی ویتا کپی کن

حالا این برنامه توی ویتا نصب شده
و شما میتونی واردش شید و براحتی هک henkaku رو فعال کنید و ویتاشل رو نصب کنید
تمام...الان ویتا هک‌شد و حالا میمونه نصب بازی و غیره....که آموزش جدا داره

برای دائمی شدن هک ، بعد از این که مراحل بالایی رو انجام دادید باید نرم افزار مودرو رو روی کنسول نصب کنید و طبق آموزش زیر که انگلیسی هست ، کنسول رو به فریمور ۳.۶۰ دانگرید کنید
بعد دوباره به روش دیگه کنسول رو هک دائم کنید

آموزش دانگرید با مودرو
Modoru, a PSVita / PSTV FW downgrading utility, by TheFlow released! - You can take your FW 3.67/8 Vita and downgrade it to FW 3.60 for HENkaku Enso and more! - Wololo.net
برای نصب بازی هم میتوانید بازیها رو با فرمت vpk دانلود و به کنسول منتقل و نصب کنید و هم اینکه با برنامه pkgj روی خود ویتا بازیها رو دانلود و نصب کنید و هم با pc فایلهایpkg رو دانلود و تو خود pc اکسترکت کنید و پوشه بازی رو به ویتا منتقل کنید
من سرم شلوغه. ولی شبها یک ساعت وقت دارم و می تونم جواب سوالاتونو بدم.پس مشکلی تو مراحل بالا یا نصب بازی داشتید بگید شبها سعی میکنم کمکتون کنم
یا علی

آخرین ویرایش:

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام برای م. ۳.۷۰ بیا با هم همفکری کنیم ابنجا کسی جواب نمیده بدبخت شدم از این همه بیراهه
فریمور ۳.۷۰ به روش Trinity هک میشن
برای اینکار شما حتما حتما باید یه بازی psp از استور دانلود کرده و روی کنسول نصب داشته باشی
Trinity Exploit, by TheFlow, Released - You can now hack PSVita and PSTV FW 3.69/3.70 and run all the homebrew you want! - Wololo.net

حالا بازیه میتونه دمو رایگان باشه یا بازی پولی
حتما هم کنسول تون باید اکتیو شده باشه

Alimerican

کاربر سایت
Aug 19, 2019
14
این فایل اکتیویشن تو سیستمم نیس tm0 : / npdrm / act.dat
می خواستم بکاپ بگیرم حالا چکار کنم؟
فریمورم 3.65 هست
از رمم استفاده می کردم و همه چی خوب بود مشکلی که پیش اومده اینه مموری sd2 کار نمی کنه وقتی داخل پورت هس چشمک نمی زنه و تو ویتا شل می زنه اینسرت مموری راه های مختلفی رو امتحان کردم نشد هم با auto plugin و هم دستی کانفیگها رو تغییر داد ولی توفیقی نداشت الان می خوام کلا سیستم رو فرمت کنم از اول این راها رو برم کسی راه حلی داره اگه جواب نده مطمئن می شم از اداپتور و تبدیلشه این خشابه از کار افتاده چون مموری تو ویندوز کار می کنه ولی می ره داخل ویتا کار نمی کنه می ترسم یکی دیگه بگیرم دوباره مشکلم حل نشه
لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
607
نام
احمد رضا
سلام. لطفا کسی میدونه راهنمایی کنه

من ویتا خریده بودم کپی خور ورژن 3.65 . حدود یک هفته پیش خاموشش کردم دیروز روشن کردم دیدم هیچ کدوم برنامه هام باز نمیشن و مینویسه insert ps vita card that contain this application یعنی عملا sd2vita که بازیا روش بدون تشخیص نمیده بعد از اون بدتر اینکه تو ستینک به جای henkaku چیزی نیست و ورژن دستگاه هم شده 3.7 !!! در صورتی که من اصلا نت وصل نکردم اپدیت کنه

لطفا اگه کسی میدونه چکار کنم راهنماییم کنه. ممنون

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
این فایل اکتیویشن تو سیستمم نیس tm0 : / npdrm / act.dat
می خواستم بکاپ بگیرم حالا چکار کنم؟
فریمورم 3.65 هست
از رمم استفاده می کردم و همه چی خوب بود مشکلی که پیش اومده اینه مموری sd2 کار نمی کنه وقتی داخل پورت هس چشمک نمی زنه و تو ویتا شل می زنه اینسرت مموری راه های مختلفی رو امتحان کردم نشد هم با auto plugin و هم دستی کانفیگها رو تغییر داد ولی توفیقی نداشت الان می خوام کلا سیستم رو فرمت کنم از اول این راها رو برم کسی راه حلی داره اگه جواب نده مطمئن می شم از اداپتور و تبدیلشه این خشابه از کار افتاده چون مموری تو ویندوز کار می کنه ولی می ره داخل ویتا کار نمی کنه می ترسم یکی دیگه بگیرم دوباره مشکلم حل نشه
لطفا راهنمایی کنید
اگه همه راه های نرم افزاری رو رفتی و درست نشد بصورت زیر انجام بده
مال من یه بار اینجوری شد فهمیدم جای sd2vita بخاطر کیت اولیه ای که اومده بود بدون قاب بود با فشار داخلش میکردم پینها کمی فرو رفته و خراب شده بود و از این جدیدای سفید که قاب داره گرفتم یه خورده بیشتر داخل فشارش دادم دیدم چشمک میزنه لامپش و یه چیزه پلاستیکی کوچیک فرو کردم بقلش درست شد و شما دستگا خاموش کن و بعد قبل روشن کردن همون sd2vita که داری بیشتر فشار بده و روشن کن ببین چشمک اگه زد این مشکل بهم زده

• Like
Reactions: Alimerican

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر