هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
سلام دوستان خوب بالاخره یه مورد پیدا شد و ماهم خریدیم.
دستگاه تر تمیز با یک رم ۳۲ و ۸ خود ویتا ۱۱۰۰.
فردا باید بشینم بازیای خوب ویتارو در بیارم و دانلود کنم. فعلا حتی نمیدونم بازیای خودشو چجوری باید ریخت.
دوستان اگه سایتی واسه دانلود بازیاش دارید ممنون میشم بفرستید.
دستگاه الان رو ورژن 3.65 کپی خور ایا نیازی هست اپدیت کنم و روی ورژن جدید جیلبریک کنم؟
یه لیستی هم از پلاگین های درست حسابی و بدردبخور دارید؟
به نظرتون پلاگین اورکلاک و نصب کنم؟
بازی های ps1 امولاتور جدا داره یا از تو psp اجرا میشه؟
کلا میخوام یه ۱۲۸ بندازم روش گلچین ویتا و پی اس پی و پس ۱. داشته باشم.
فقط اگه لینکی چیزی دارید که گفته واسه ps1 هم چکار باید کرد بدید ممنون میشم
راهنمایی کنید ممنون میشم داداشای گل
@s.1
@alitriple

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
سلام دوستان خوب بالاخره یه مورد پیدا شد و ماهم خریدیم.
دستگاه تر تمیز با یک رم ۳۲ و ۸ خود ویتا ۱۱۰۰.
فردا باید بشینم بازیای خوب ویتارو در بیارم و دانلود کنم. فعلا حتی نمیدونم بازیای خودشو چجوری باید ریخت.
دوستان اگه سایتی واسه دانلود بازیاش دارید ممنون میشم بفرستید.
دستگاه الان رو ورژن 3.65 کپی خور ایا نیازی هست اپدیت کنم و روی ورژن جدید جیلبریک کنم؟
یه لیستی هم از پلاگین های درست حسابی و بدردبخور دارید؟
به نظرتون پلاگین اورکلاک و نصب کنم؟
بازی های ps1 امولاتور جدا داره یا از تو psp اجرا میشه؟
کلا میخوام یه ۱۲۸ بندازم روش گلچین ویتا و پی اس پی و پس ۱. داشته باشم.
فقط اگه لینکی چیزی دارید که گفته واسه ps1 هم چکار باید کرد بدید ممنون میشم
راهنمایی کنید ممنون میشم داداشای گل
@s.1
@alitriple

سلام
سایت زیاده مثل سایتهای زیر برای دانلود بازی و کافیه اسم بازیت رو سرچ کنی و بعضی از سایتها مثل لینک دومی مال همه کنسولها داخلشه و فقط لینکها کد گذاری بعضیهاش شده باید با دانلود منیجر جی دانلودر دانلود بشه و لینک رو میدی به جی دانلودر خودش همه لینکها میگیره و بعضیهاش پاسورد هم دارن بعد دانلود شدن اون رو هم یاداشت کن و یه برنامه هم بود قدیم بازیها رو باهاش دان میکردیم اسمش یادم رفته و اینکه کار میده یا نه باید پیداش کنی و الان خیلی وقته با ویتا کار نکردم ولی برنامه ای هم برای خود ویتا بود مستقیم بازی دانلود میکرد و بعد از دانلود بازی اگه از سایتها گرفتی با VitaShell و یا MaiDumpTool نصب کن و تو لینکی که دان میکنی دقت کن زده چه جوری نصبش کنی و بعضی بازیها تک فایل هستن با پسوند vpk که با ویتاشل نصب میکنی و بعضی فولدر دارن با MaiDumpTool نصب میشه و بعضی هم با اینکه فولدر دارن با پلاگین nodrm با ویتاشل تو مسیر app فولدرش میریزی و میای رفرش میکنی با ویتاشل و ایکونش میاد توی دستگاه و الان ویتا دم دست ندارم کامل توضیح بدم و توی یوتوب و غیره اموزش تصویری زیاده سرچ کن
Juegos Ps Vita archivos ⋆ GamesMega | Descargar Juegos Download Games
PSVITA Archives - Download Game PSP PPSSPP PSVITA Free

نیازی نیست بری بالاتر و حتی میتونی بیای روی 3.60 و یه پلاگین به اسم reF00D هست کار رو راحت کرده همه بازیهای بالاتر روی فریمورهای پایینتر میاد پس نیازی نیست و نمیخواد دستش بزنی اصلا
برای نصب همه پلاگینها کافیه برنامه Autoplugin اخرین ورژنش رو سرچ کن و دانلود کن همه پلاگینها داخلش هست و روی هر پلاگین هم بری توضیح داده برای چیه و اورکلاک هم بعضی وقتها خوبه برای بازیهایی که فریم کمتر میدن یا امولاتورها ولی باتری بیشتر مصرف میشه و لینک زیر هم میتونی ببینی چه پلاگینها و هوم بروهایی برای ویتا تا الان اومده و توضیح هم داده و فوقشم نخواستی غیر فعالش میکنی
VitaDB by Vita Nuova

برای بازیهای ps1 و psp ادرنالین Adrenaline اخرین ورژن نصب کن و موقع نصب نت روشن کن چون باید فریمور psp هم دانلود کنه یا خودت میتونی دستی دانلود و به اسم 661.pbp ذخیره و به محلی که ادرنالین روی تصویر ارور میده با فایل منیجر VitaShell بریزی و بعد نصبش کنی و بازیهای psp که با همون فرمت iso یا فشرده شده cso میریزی تو مسیر pspemu\ISO و برای ps1 هم فایل ایزو یا bin بازی رو باید با برنامه PopstationGUI تبدل کنی به EBOOT.PBP و بعد با فولدرش که نام ایدی بازی هست مثل SLUS00620 بریز تو مسیر pspemu\PSP\GAME و بازی تبدیل شدش هم هست تو نت اگه حوصله نداری تبدیل کنی ولی راحته تبدیلش و اموزش کامل هم میخوای برو بخش psp و بعضی پلاگینها مال psp هستن cwcheat و غیره اونا هم برای قسمت psp کاربردی هست دربارش بخون و حتی تم و هوم بروهایی برای قسمت psp هست
امولاتور ریترو ارچ هم قابلیت اجرای بازیهای ps1 و سگا و غیره رو داره اونم نصب کن

کلا هر مموری میکرو اس دی میتونی بندازی و خودم تا 400 گیگ تست کردم البته باید مبدل SD2VITA شما هم ساپورت بکنه و ورژنش بالا باشه و از همین رنگ سفیدها باشه اوکی هست و ورژن قدیمیها تا 256 فقط ساپورت میکنن

در اخر ممکنه تو نصب برنامه ها و غیره به مشکل بخوری که برای بار اول مشکلی نیست حتی بوده خودم ویتا رو چندین بار ریست کارخونه ای کردم از اول همه چی تنظیم کردم ولی اخرش وارد شدم و نکته زیاد داره ویتا و بقیش یا خودت تلاش کن یا بپرس دوستان راهنمایی کنن و من همینا فعلا تو خاطرم بود گفتم.موفق باشی

لینک ویدیو زیر تو یوتوب پارسال خودم گذاشتم برای یکی از بچه ها و میتونی ببینی چه بازیها و برنامه هایی نصب کردم و اشنا بشی:)

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سلام
سایت زیاده مثل سایتهای زیر برای دانلود بازی و کافیه اسم بازیت رو سرچ کنی و بعضی از سایتها مثل لینک دومی مال همه کنسولها داخلشه و فقط لینکها کد گذاری بعضیهاش شده باید با دانلود منیجر جی دانلودر دانلود بشه و لینک رو میدی به جی دانلودر خودش همه لینکها میگیره و بعضیهاش پاسورد هم دارن بعد دانلود شدن اون رو هم یاداشت کن و یه برنامه هم بود قدیم بازیها رو باهاش دان میکردیم اسمش یادم رفته و اینکه کار میده یا نه باید پیداش کنی و الان خیلی وقته با ویتا کار نکردم ولی برنامه ای هم برای خود ویتا بود مستقیم بازی دانلود میکرد و بعد از دانلود بازی اگه از سایتها گرفتی با VitaShell و یا MaiDumpTool نصب کن و تو لینکی که دان میکنی دقت کن زده چه جوری نصبش کنی و بعضی بازیها تک فایل هستن با پسوند vpk که با ویتاشل نصب میکنی و بعضی فولدر دارن با MaiDumpTool نصب میشه و بعضی هم با اینکه فولدر دارن با پلاگین nodrm با ویتاشل تو مسیر app فولدرش میریزی و میای رفرش میکنی با ویتاشل و ایکونش میاد توی دستگاه و الان ویتا دم دست ندارم کامل توضیح بدم و توی یوتوب و غیره اموزش تصویری زیاده سرچ کن
Juegos Ps Vita archivos ⋆ GamesMega | Descargar Juegos Download Games
PSVITA Archives - Download Game PSP PPSSPP PSVITA Free

نیازی نیست بری بالاتر و حتی میتونی بیای روی 3.60 و یه پلاگین به اسم reF00D هست کار رو راحت کرده همه بازیهای بالاتر روی فریمورهای پایینتر میاد پس نیازی نیست و نمیخواد دستش بزنی اصلا
برای نصب همه پلاگینها کافیه برنامه Autoplugin اخرین ورژنش رو سرچ کن و دانلود کن همه پلاگینها داخلش هست و روی هر پلاگین هم بری توضیح داده برای چیه و اورکلاک هم بعضی وقتها خوبه برای بازیهایی که فریم کمتر میدن یا امولاتورها ولی باتری بیشتر مصرف میشه و لینک زیر هم میتونی ببینی چه پلاگینها و هوم بروهایی برای ویتا تا الان اومده و توضیح هم داده و فوقشم نخواستی غیر فعالش میکنی
VitaDB by Vita Nuova

برای بازیهای ps1 و psp ادرنالین Adrenaline اخرین ورژن نصب کن و موقع نصب نت روشن کن چون باید فریمور psp هم دانلود کنه یا خودت میتونی دستی دانلود و به اسم 661.pbp ذخیره و به محلی که ادرنالین روی تصویر ارور میده با فایل منیجر VitaShell بریزی و بعد نصبش کنی و بازیهای psp که با همون فرمت iso یا فشرده شده cso میریزی تو مسیر pspemu\ISO و برای ps1 هم فایل ایزو یا bin بازی رو باید با برنامه PopstationGUI تبدل کنی به EBOOT.PBP و بعد با فولدرش که نام ایدی بازی هست مثل SLUS00620 بریز تو مسیر pspemu\PSP\GAME و بازی تبدیل شدش هم هست تو نت اگه حوصله نداری تبدیل کنی ولی راحته تبدیلش و اموزش کامل هم میخوای برو بخش psp و بعضی پلاگینها مال psp هستن cwcheat و غیره اونا هم برای قسمت psp کاربردی هست دربارش بخون و حتی تم و هوم بروهایی برای قسمت psp هست
امولاتور ریترو ارچ هم قابلیت اجرای بازیهای ps1 و سگا و غیره رو داره اونم نصب کن

کلا هر مموری میکرو اس دی میتونی بندازی و خودم تا 400 گیگ تست کردم البته باید مبدل SD2VITA شما هم ساپورت بکنه و ورژنش بالا باشه و از همین رنگ سفیدها باشه اوکی هست و ورژن قدیمیها تا 256 فقط ساپورت میکنن

در اخر ممکنه تو نصب برنامه ها و غیره به مشکل بخوری که برای بار اول مشکلی نیست حتی بوده خودم ویتا رو چندین بار ریست کارخونه ای کردم از اول همه چی تنظیم کردم ولی اخرش وارد شدم و نکته زیاد داره ویتا و بقیش یا خودت تلاش کن یا بپرس دوستان راهنمایی کنن و من همینا فعلا تو خاطرم بود گفتم.موفق باشی

لینک ویدیو زیر تو یوتوب پارسال خودم گذاشتم برای یکی از بچه ها و میتونی ببینی چه بازیها و برنامه هایی نصب کردم و اشنا بشی:)

اقا من رم 128 خریدم بازم کم اوردم حالا 1 سوال من SD2VITA PRO داشتم که هی دستگاهم چت می زد که دیدم پین هاش اسیب دیده یکی دیگه خریدم عین همین از همین سفید ها حالا از کجا بفهمم VER 5 یا 3 که تا چند گیگ ساپورت می کنه؟ 400 بندازم یا 256 گیگ؟

جدیدا بازی های DANTE INFERNO با MANHUNT 2 اینا رو براش گرفتمچقدر خوبه که انالوگ دوم توشون فعال شده و اینکه کوهی از چیتم براشون اومده من قبلا PSP داشتم اما نه اینقدر چیت داشت هم اینکه نداشتن انالوگ دومش عملا لذت بازی رو نابود می کرد جالبه بعضی از بازی هاش گرافیکش عین PS2 هست تا سال 2007 که داشتمش هیچ بازیش به پای PS2 نمی رسید.

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
اقا من رم 128 خریدم بازم کم اوردم حالا 1 سوال من SD2VITA PRO داشتم که هی دستگاهم چت می زد که دیدم پین هاش اسیب دیده یکی دیگه خریدم عین همین از همین سفید ها حالا از کجا بفهمم VER 5 یا 3 که تا چند گیگ ساپورت می کنه؟ 400 بندازم یا 256 گیگ؟

جدیدا بازی های DANTE INFERNO با MANHUNT 2 اینا رو براش گرفتمچقدر خوبه که انالوگ دوم توشون فعال شده و اینکه کوهی از چیتم براشون اومده من قبلا PSP داشتم اما نه اینقدر چیت داشت هم اینکه نداشتن انالوگ دومش عملا لذت بازی رو نابود می کرد جالبه بعضی از بازی هاش گرافیکش عین PS2 هست تا سال 2007 که داشتمش هیچ بازیش به پای PS2 نمی رسید.
من یه سه تا از از این رنگ سفیدا خریدم خیلی وقت پیش و طرف گفت ورژن 5 هست و تا 400 ساپورت میکنه و راست هم میگفت و یه قدیمی داشتم از این کیت خالیها تا 256 ساپورت میکرد که موقع دراوردن یا جا زدن باید سوزن میکردی یه سمتش تا درست جا بره یا در بیاد و زد پینها رو خراب کرد بعد مدتی و با سوزن و بدبختی درستش کردم و از این سفیدها که قاب داره خریدم که درست شد و از این بدون قابها نخرید یه موقع پینها رو خراب میکنه و بهترین کار اینه از طرف بپرسی و یهو سفید هم بود پایینتر ممکنه باشه

• Like

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
واقعا حال منو داره به هم میزنه این دستگاه.
حالا خوبه دستمون تو کار بود و انواع بلاهارو سر psp و ps3 در اوردیم.
ولی این دیگه نوبرشه والا.
یه فیفا از nps browser گرفتم.
فولدر هستش و نیاز به این nonpdrm مسخره داره. اون download enabler هم گرفتم.
حالا هم از اتوپلاگین اینو نصب میکنم هم دستی.میرم تو شل رفرش میزنم ولی نمیاد بازی که نمیاد.
تویه autoplugin یه سری از پلاگینا نارنجین که این drm هم جزوه اوناست. ایا اون دلیلش میشه؟؟
ایده ایی ندارید دوستان؟
بیخیال شم همرو vpk بگیرم ولی؟
لامذهب یه جا هم درست حسابی بازیاشو نذاشتن.

آپدیت: ازت متنفرم ویتاااااااااا. دوباره کپیش کردم رفرش کردم اومد. فاااااک

آخرین ویرایش:

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
سلام
دوستان راه حلی نیست ویتا بن شده را انبن کرد ،چون تا ساین نشی نمیشه هکش کرد،اگه کسی اطلاعی داره یا لینکی برای انبن راهنمایی کنه؟

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
خوب کم کم داره دستم میاد.
ولی واقعا هک بدخلقی داره.
داش علی @alitriple به نظرت واسه اجرای بازیای ps1 که بخوام بهترین گرافیک و بگیرم با چی اجرا کنم؟
ادرنالین یا رترو؟
پلاگین یا حرکتی هست یکم بهتر شن گرافیکی؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
داش علی @alitriple به نظرت واسه اجرای بازیای ps1 که بخوام بهترین گرافیک و بگیرم با چی اجرا کنم؟
ادرنالین یا رترو؟
برای ps1 همون حالت ادرنالین خیلی بهتره و امکانات بیشتری داره چه منو خود ادرنالین که فیلترهای متعددی داره و چه منو خود سونی در حالت ps1 و باید باهاش ور بری تنظیمات طبق سلیقه خودت اعمال کنی و مثلا من bliner رو همیشه تو امولاتورها اف میکنم و یکی خوشش میاد نمیکنه و سلیقگی هست و به غیر از تاچ پد پشت ویتا که میشه دکمه های مثلا r2 و l2 تنظیم کرد و تاچ پد جلو هم چهارتا دکمه تنظیم میشه کرد و امکانات دیگه و درکل باهاش کار کن قلقش دستت میاد

برای سگا و نینتندو و غیره از ریتروارچ استفاده کن و ریتروارچ هم بد نیست برای ps1 و یادمه شیدر و فیلتر اعمال میکردم روی بازیهای ps1 لگ میزد بازی و افت فریم داشت و شیدر scalefx گرافیک رو بهتر میکرد روی ریتروارچ و البته من خیلی وقته دستگاه رو انداختم یه گوشه و بیشتر با سوییچ کار میکنم و چندان مثل قدیم اپدیت نیستم و ورژنهای جدید شاید بهتر شده باشه

آخرین ویرایش:
  • Like

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
alitriple داداش میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم که بشه ویتا بن شده رو جیلبرک کرد

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ادرنالین یا رترو؟

اره هکش پیچیدگی زیاد داره علتشم اینه که حسابی روش کار شده کسیم نیست بهتون بگه داستانش چیه شما ادرنالین 6.9 نصب کنید بازی های ps1 بریزش از nps هم می شه 1 سریش رو اورجینال گرفت یعنی برای خود psp از سایت سونی می گیرش از داخل منوی ریکاوریشم رنگ ها رو درجه 3 بذار 1 جایی داخل ادونس هست بعدم پلاگین چیتش هم بگیر فعال کن کلی چیت داره سرعت cpu/gpu هم 333/166 بذارش بعدم برای هر بازی full کن اسکرین رو فیلترشم بذار اخریه که sharp blinear without scale line همچین چیزهایی هست هم psp هم ps1 ها با این فیلترش کاملا ضفاف می شن فقط ای کاش برای aa هم کاری می کردن Fxaa چیزی می ذاشتن عالی می شد.

من بیش از 40 بازی روش تست کردم غیر از neverhood که یادمه اون زمان هم برای psp اجرا نمی شد همشون بدون کوچکترین مشکل یا افت فریمی اجرا شدن

ضمنا حتما پلاگین ریمستر بازی های psp با camera lite از autoplugin نصب کنید انالوگ دوم برای اکثر بازی هاش فعال می شه بر فرض gow یا دانته با انالوگ دوم عین نسخه کنسولیش دیگه جا خالی می دن یا تام ریدر بقیه باهاش دوربین یا نشونه رو می شه کنترل کرد نعمتیه واقعا این پلاگین

بازم می گم فقط با فیلترش اخری شارپ هست بازی کن الباقیش شفاف نمی شه حتی شارپ اولیه

• Like

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
alitriple داداش میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم چون هر چی گشتم چیزی پیدا نکردم که بشه ویتا بن شده رو جیلبرک کرد
شما اگه ویتات بتونی از طریق content manger و برنامه qcma کانت بشی به pc دیگه هک میتونی بکنی و اگه وصل بشه با روشهای موجود مثل h-encore یا Trinity باید بشه کاری کرد و من اخرین ویتایی که خریده بودم فریمور 3.69 بود که با روش Trinity هک کردم و رفتم روی 3.60 با دانگرید از طریق modoro و اگه وصل میشه برو اموزشهای موجود بخش و یوتوب ببین هک کن و اگه نمیشه کار زیر انجام بده شاید بن نشده باشه خود ویتا و اکانت فقط هک شده باشه
نمیدونم ویتات چه جوری بن شده و اورجینال بوده یا قبلا هک بوده و شاید اکانت مورد استفادت فقط بن شده و شما هر فریموری هستی یه بار ریست کارخونه ای بکن و با dns که برات میزارم یه اکانت دیگه بساز و همون qcma راش بندازی حله میشه
212.47.229.76
اینم باز بگم خیلی وقته با ویتا کار نکردم و اینایی که میدونم مال قبله و بقیه دوستان هم مشورت بگیر و تو نتم خودت بگرد

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من داشتم سرچی می زدم که فهمیدم MOONLIGHT برای PS VITA هم منتشر شده که می شه با NVIDIA SHADOW راحت بازی های PC هم روش استریم کرد هنوز تست نکردم که ببینم واقعا خوب اجرا می شه یا نه اما 1 ویدئو دیدم که هیچ لگی نداشت قبل خیلی داستان داشت این کار اما الان با نصب 1 برنامه ردیف می شه خوشبختانه هنوزم برنامش برای ویتا ساپورت می شه و اخرین اپدیتش برای دو ماه پیشه

babakxz2

کاربر سایت
May 5, 2011
472
شما اگه ویتات بتونی از طریق content manger و برنامه qcma کانت بشی به pc دیگه هک میتونی بکنی و اگه وصل بشه با روشهای موجود مثل h-encore یا Trinity باید بشه کاری کرد و من اخرین ویتایی که خریده بودم فریمور 3.69 بود که با روش Trinity هک کردم و رفتم روی 3.60 با دانگرید از طریق modoro و اگه وصل میشه برو اموزشهای موجود بخش و یوتوب ببین هک کن و اگه نمیشه کار زیر انجام بده شاید بن نشده باشه خود ویتا و اکانت فقط هک شده باشه
نمیدونم ویتات چه جوری بن شده و اورجینال بوده یا قبلا هک بوده و شاید اکانت مورد استفادت فقط بن شده و شما هر فریموری هستی یه بار ریست کارخونه ای بکن و با dns که برات میزارم یه اکانت دیگه بساز و همون qcma راش بندازی حله میشه
212.47.229.76
اینم باز بگم خیلی وقته با ویتا کار نکردم و اینایی که میدونم مال قبله و بقیه دوستان هم مشورت بگیر و تو نتم خودت بگرد
ممنون از توضیحاتتون،همه این کارا را کردم وچند اکانت تست زدم کنسول بن شده است هر جا هم گشتم چیزی پیدا نکردم که بشه انبن کردش !!!! بدبختی اینه تا نشه یه بار ساین ان بشی نمیشه بقیه مراحلو رفت

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
من داشتم سرچی می زدم که فهمیدم MOONLIGHT برای PS VITA هم منتشر شده که می شه با NVIDIA SHADOW راحت بازی های PC هم روش استریم کرد هنوز تست نکردم که ببینم واقعا خوب اجرا می شه یا نه اما 1 ویدئو دیدم که هیچ لگی نداشت قبل خیلی داستان داشت این کار اما الان با نصب 1 برنامه ردیف می شه خوشبختانه هنوزم برنامش برای ویتا ساپورت می شه و اخرین اپدیتش برای دو ماه پیشه
من قبلا تست کردم با gta iv روی pc خوب بود و اگه ps4 داری اونم هک شده با ریموت پلی خود ویتا و ps4 اونم بصورت دایرکت میتونی بازیها رو ریموت کنی خیلی هم خوبه و به غیر از بازیهای ps4 خودم بالای صدتا بازی ps2 دارم روی ps4 باهاش روی ویتا تست کردم خیلی عالیه انگاری بازیها مال خود ویتا باشن
ممنون از توضیحاتتون،همه این کارا را کردم وچند اکانت تست زدم کنسول بن شده است هر جا هم گشتم چیزی پیدا نکردم که بشه انبن کردش !!!! بدبختی اینه تا نشه یه بار ساین ان بشی نمیشه بقیه مراحلو رفت

متاسفانه من راه حلی به ذهنم نمیرسه و تو فورمهای خارجی بگرد شاید روشی بود و نمیدونم اینکار رو کردی یا نه و شما باید دستگاه رو ریست کارخونه ای میکردی و با ساخت اکانت جدید تست میکردی

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من قبلا تست کردم با gta iv روی pc خوب بود و اگه ps4 داری اونم هک شده با ریموت پلی خود ویتا و ps4 اونم بصورت دایرکت میتونی بازیها رو ریموت کنی خیلی هم خوبه و به غیر از بازیهای ps4 خودم بالای صدتا بازی ps2 دارم روی ps4 باهاش روی ویتا تست کردم خیلی عالیه انگاری بازیها مال خود ویتا باشن

متاسفانه من راه حلی به ذهنم نمیرسه و تو فورمهای خارجی بگرد شاید روشی بود و نمیدونم اینکار رو کردی یا نه و شما باید دستگاه رو ریست کارخونه ای میکردی و با ساخت اکانت جدید تست میکردی

اقا من الان دستگاهم هک شدس به نت وصلش کنم مشکلی پیش نمیاد؟ بن می شم یا نه؟ چون باید به نت وصل بشم براش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر