هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
دوستان میشه روی ویتا فیلم با زیر نویس فارسی تماشا کرد ؟؟کلا" فیلم رو باید چه جوری تو ویتا ریخت تا قابل باز شدن باشه ممنون میشم دوستان یه توضیحی بدن چه برای ویتا کپی خور چه اورجینال
دوستان کسی اطلاعاتی نداره در این زمینه ما رو راهنمایی کنه ؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
به سرم زده که ویتا بگیرم الآن با این psp خیلی دارم صفا می کنم
اما خوب رو ویتا هم میشه بازی هایی که روی psp اجرا میشه رو انجام داد آره؟
نظرتون چیه بخرم؟هکش که مشکلی نداره که؟

• Like

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
سلام
بچه ها راهنمایی میخوام اول vita بگیرم یا برم سراغ psp go
مورد مصرف :کودک،به گرافیک و اینها کاری ندارن و باری در حد موبایل راضی میکنه اونها رو
قیمت :هر چه مناسبتر بهتر.
فریم ویر و هک شدن هم کمی توضیح بدید ممنون میشم.
رنج قیمتی هم بدید ممنون میشم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
سلام
بچه ها راهنمایی میخوام اول vita بگیرم یا برم سراغ psp go
مورد مصرف :کودک،به گرافیک و اینها کاری ندارن و باری در حد موبایل راضی میکنه اونها رو
قیمت :هر چه مناسبتر بهتر.
فریم ویر و هک شدن هم کمی توضیح بدید ممنون میشم.
رنج قیمتی هم بدید ممنون میشم
سلام
اگه مشکل قیمته که PSP بگیر ولی توی بقیه موارد Vita سرتره و همه‌ی بازیای PSP و PS1 رو هم میشه باهاش انجام داد.
اگه میخوای هک کنی، فریمور 3.68 به پایین بگیر. 3.69 تا جایی که میدونم فعلا قابل هک نیست. یا اینکه کلا هک شده‌اش رو بخر.
قیمت هم دقیق نمیدونم ولی فک کنم کارکرده الان بشه 900 یا یه تومن اینا پیدا کرد. آک یکمی بیشتر.
سلام
به سرم زده که ویتا بگیرم الآن با این psp خیلی دارم صفا می کنم
اما خوب رو ویتا هم میشه بازی هایی که روی psp اجرا میشه رو انجام داد آره؟
نظرتون چیه بخرم؟هکش که مشکلی نداره که؟
سلام
آره میشه بازیای PSP هم روش انجام داد.
کلا ویتا یه کلکسیون خیلی خفن از بازیا محسوب میشه الان. در کنار بازیای خود Vita، همه‌ی بازیای PSP و PS1 رو خیلی راحت می‌تونی تجربه کنی...چیزی که حتی روی PS4 هم نمیشه تجربه کرد.
به نظرم ارزشش رو داره. خود سیستم هم که خوش‌دست و بادوامه! من یه سال بعد از عرضه خریدمش...بیشتر از 6 ساله دارم ازش استفاده می‌کنم!
در مورد هک هم تاپیکش هست. توضیح دادن دوستان.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوستان من الان فریمورم 3.60 هست و 2 سال پیش هم هکش کردم..هک آفلاین..راهی هست بشه بازی های جدید رو روی فریمور 3.60 اجرا کرد ؟ خیلی وقته از پی اس ویتام استفاده نکردم دنبال اخبار اینام نبودم

آخرین ویرایش:
  • Like

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
52
وستان میشه روی ویتا فیلم با زیر نویس فارسی تماشا کرد ؟؟کلا" فیلم رو باید چه جوری تو ویتا ریخت تا قابل باز شدن باشه ممنون میشم دوستان یه توضیحی بدن چه برای ویتا کپی خور چه اورجینال

• Like

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
سلام
با برنامه NPS_Browser_0.94_2 بازی escape plan رو دانلود و اکسترکت کردم با ویتا شل منتقل کردم به پوشه app . حالا هر چی رفرش میزنم به لیست بازیها اضافه نمیشه .با auto plugin هم nonpdrm رو نصب کردم که موقع خروج کنسول باید ریبوت بشه . هک enso 3.65 دایم دارم
پسوند vpk خوبه ولی این پوشه ها که میریزم اصلا نمیشناسه
پیشاپیش ممنون از راهنمایی

Attachments

• escape.jpg
    escape.jpg
    203.4 KB · مشاهده: 8

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام
با برنامه NPS_Browser_0.94_2 بازی escape plan رو دانلود و اکسترکت کردم با ویتا شل منتقل کردم به پوشه app . حالا هر چی رفرش میزنم به لیست بازیها اضافه نمیشه .با auto plugin هم nonpdrm رو نصب کردم که موقع خروج کنسول باید ریبوت بشه . هک enso 3.65 دایم دارم
پسوند vpk خوبه ولی این پوشه ها که میریزم اصلا نمیشناسه
پیشاپیش ممنون از راهنمایی
سلام عزیز
شما فایلی رو که اپلود کردم رو دانلود کن <<====روی متن کلیک کن واسه دانلود.
و از حالت رار درش بیار و هر کدوم رو داخل پوشه ای که اسمشو زده جایگزین کن یعنی فایلهای قبلی رو پاک کن
به این شکل شما usb رو به کنسول وصل میکنید و بعد برو تو ویتا شل و دکمه select رو بزن تا رم ویتا مثل فلش بیاد بالا
مرحله بعدی کپی کردن و جایگزین این فایلهاست و بازی هایی هم که دانلود میکنی که nonpdrm هستند اگه اپدیت داشته باشه شامل 2 تا پوشه هست هر کدام رو داخل پوشه خودش کپی کن مثلا app تو app و..
بعد رو کنسول دایره بزن که کانکت از کنسول به ویتا قطع بشه و مثلث بزنه اولین گزینه رو بزن که بازیها نصب بشن و بعد باز مثلث بزن که بازیها اجازه لایسنس بگیرن
جایی متوجه نشده بگو اسم پوشه ها هم به انگلیسی بنویسم
در کل ساده توضیح دادم که متوجه بشی عزیز.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
سلام
آیا امکانش هست که بازیهای psp رو در برنامه آدرنالین با رزولوشن native اجرا کرد ?
کارت راه افتاد با آموزش پست قبلیم ؟
برای اجرا بازی های پی اس پی با برنامه آدرنالین گزینه های دستی داخل برنامه رو چک کنی فکر کنم درست بشه مال من پیشفرض اوکیه .

• Like
Reactions: se.phi.roth

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
181
کارت راه افتاد با آموزش پست قبلیم ؟
برای اجرا بازی های پی اس پی با برنامه آدرنالین گزینه های دستی داخل برنامه رو چک کنی فکر کنم درست بشه مال من پیشفرض اوکیه .
بله عزیز عالی، خیلی هم ممنون

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
سلام دوستان من ویتامو به 3.65 اپدیت کردم که بعدش sd2vita رو شناسایی نمکرد که زدم کلا فرمت کردم دستگاهو الانم هرکاری میکنم با qcm روش برنامه بندازم نمیتونم چون به psn وصل نمیشم ای پیم بن نشده ولی الان نه homebrew دارم نه راهی که روش چیزی بندازم کسی راهنمایی چیزی داره؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر