هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام بچه های گل ترو خدا کمک کنید من تازه یه ویتا خریدم سالم فقط برای این خریدم چون توی youtube دیدم خیلی ویدیو که با ps3 تمام بازی ها رو میشه روی ramotplay ps3 کپی خور بازی کرد
اما من نتونستم هر بازی رو که با ریموت میرم توی مولتی من اجرا میکنم میاد رو صفحه اصلی روی بازی میزن تا اینجا همه چی درسته اما وقتی بازی میاد لود بشه خیلی تول میکشه اخرم نمیاد
مشگلم چیه چه تنظیم خاصی داره که من نزدم ککم منی کامل توضیح بدید یا لینک صفحه ای که توی توضیه دادین رو بدین چک کنم مشگلم رفع بشه الان چند روزه خریدم نمیتونم بازی کنم.
فقط بازی های ps1 رو میاره اما اینا رو نه...بازی هم گزاشتم توی دستگاه بازم میگه نمیتونه اجرا کنه...
البته فریم ور دستگاه 3.36 که خیلی قدمیه مال اون نیست؟ جدید کدوم ورژن رو بریزم بهتره و میشه از حک هم استفاده کرد بدش؟
خوره تو حالم...
چاکره همه اشکان...:x

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام بچه های گل ترو خدا کمک کنید من تازه یه ویتا خریدم سالم فقط برای این خریدم چون توی youtube دیدم خیلی ویدیو که با ps3 تمام بازی ها رو میشه روی ramotplay ps3 کپی خور بازی کرد
اما من نتونستم هر بازی رو که با ریموت میرم توی مولتی من اجرا میکنم میاد رو صفحه اصلی روی بازی میزن تا اینجا همه چی درسته اما وقتی بازی میاد لود بشه خیلی تول میکشه اخرم نمیاد
مشگلم چیه چه تنظیم خاصی داره که من نزدم ککم منی کامل توضیح بدید یا لینک صفحه ای که توی توضیه دادین رو بدین چک کنم مشگلم رفع بشه الان چند روزه خریدم نمیتونم بازی کنم.
فقط بازی های ps1 رو میاره اما اینا رو نه...بازی هم گزاشتم توی دستگاه بازم میگه نمیتونه اجرا کنه...
البته فریم ور دستگاه 3.36 که خیلی قدمیه مال اون نیست؟ جدید کدوم ورژن رو بریزم بهتره و میشه از حک هم استفاده کرد بدش؟
خوره تو حالم...
چاکره همه اشکان...:x
سلام
والا من در مورد ریموت اطلاعات زیادی ندارم، اما میدونم که هر بازی رو نمیشه بازی کرد.
در مورد بحث دومتون، یعنی چی که میگین بازی رو نمیخونه ؟ یعنی بازی رو تو دستگاه میزارین بازی رو نمیخونه ؟ اون لوگوی بالا که آیکون کوچیکی از بازی هست چطور، اونم نمیاد ؟
و مورد آخر در رابطه با هک، که کلا هکی روش فعلا نیومده و فقط برای بازی های psp هست که اونم حتما باید ویتاتون آپدیت باشه تا اکانتتون رو بتونین توش اکتیو کنین، پس با خیال راحت آپدیت کنین. در ضمن تو این آپدیت جدیده برخی مشکلات ریموت پلی هم حل شده و فریمش بالا رفته، پس حتما آپدیت کنین.

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
سلام
والا من در مورد ریموت اطلاعات زیادی ندارم، اما میدونم که هر بازی رو نمیشه بازی کرد.
در مورد بحث دومتون، یعنی چی که میگین بازی رو نمیخونه ؟ یعنی بازی رو تو دستگاه میزارین بازی رو نمیخونه ؟ اون لوگوی بالا که آیکون کوچیکی از بازی هست چطور، اونم نمیاد ؟
و مورد آخر در رابطه با هک، که کلا هکی روش فعلا نیومده و فقط برای بازی های psp هست که اونم حتما باید ویتاتون آپدیت باشه تا اکانتتون رو بتونین توش اکتیو کنین، پس با خیال راحت آپدیت کنین. در ضمن تو این آپدیت جدیده برخی مشکلات ریموت پلی هم حل شده و فریمش بالا رفته، پس حتما آپدیت کنین.

سلام رفیق.
کاش کسی پیدا بشه وارد باشه شما با کنسول اورجینال خیلی بازی هارو نمیتونی اجرا کنی این درسته اما کچیخور میشه توی گوگل بزن تقریبا همه بازی ها میشه.
بعد وقتی دیسک رو میزاری با ویتا روش میزنی میگه ام بازی نمیتونه با ریموت اجرا بشه...
بقیه رو هم که گیر میکنه حالا اپدیت میکنم دوباره چک میکنم میگم شد یا نه...:d
بعد من دستگاه رو با یو اس بی زدم به pc اما چیزی تو رم نیست چطور فولدر ها میاد این منیجرش چطوری نصب میشه میخوام فایل اپدیت رو بریزم توش تم و بقیه چیزارو هم بریزم چطوری فولدر ها ظاهر میشه...

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
سلام رفیق.
کاش کسی پیدا بشه وارد باشه شما با کنسول اورجینال خیلی بازی هارو نمیتونی اجرا کنی این درسته اما کچیخور میشه توی گوگل بزن تقریبا همه بازی ها میشه.
بعد وقتی دیسک رو میزاری با ویتا روش میزنی میگه ام بازی نمیتونه با ریموت اجرا بشه...
بقیه رو هم که گیر میکنه حالا اپدیت میکنم دوباره چک میکنم میگم شد یا نه...:d
بعد من دستگاه رو با یو اس بی زدم به pc اما چیزی تو رم نیست چطور فولدر ها میاد این منیجرش چطوری نصب میشه میخوام فایل اپدیت رو بریزم توش تم و بقیه چیزارو هم بریزم چطوری فولدر ها ظاهر میشه...
نه داداش، ویتا که هنوز کپی خور نشده، حالا کپی خور شدنش و من نشنیدم.
آها شما منظورت ریموت بود، من فک کردم میگی خود بازی رو نمیخونه.
همون دیگه شما وقتی ویتا رو به PC بزنی مثل گوشی موبایل نیست که محتویات رم رو نشون بده، حتما باید از برنامه CMA استفاده کنی و محتویات رو به ویتا منتقل کنی.

- - -ویرایش - - -

یک سوال اینکه گرافیک بازی نسل هشتیه یا نه همون نسل هفته عین پی اس 3 ؟؟؟

کدوم مدلش عالیه ؟
ویتا هر دو تا مدلش از لحاظ بازی ها عین هم هستن، و بازیهاشون با یه کیفیت پردازش میشه، اما مدل قدیمی تر یا همون فت کیفیت تصویرش بالاتره.
اما هر دو مدل از لحاظ بازی ها عین هم هستن، نسلی هم بخوای حساب کنی میشه بین 7 و 8.
اما مدل اسلیم با کنسولهای نسل 8 ریلیز شده.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اخرین ورژن ویتا رو هم نصب کردم اما بازم هیچ بازی رو نمیاره رو هر بازی میزنی میگه روی ریموت نمیتونه اجرا بشه مشگل چیه ؟
Remote play برای 4 بیشتر طراحی شده بود
روی 3 هم یه چندتایی بازی هست که اونم پس نصب پچ میاره مثل gow collection - soc اینا ×_×

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
نه عزیز. بازیای Ps3 فقط عناوین محدودی هستن که رو ویتا اجرا میشن مثل همون gow collection و ico & soc. که تازه باید بازیا رو رو پی اس ۳ آپدیت کنین که رو ویتا اجرا بشن.
--------
آقا من یه مشکلی پیش اومده برام.تو این flash sale که تومده قیمت بازی stealth inc شده ۲دلار. بعد من از طریق گوشی موبایل رفتم تو استور که بخرمش یه بار زدم اینترنت یه نمه کند بود نشد،دوباره زدم و بازم نشد کلا بیخیال شدم.بعد رفتم قسمت purchase history دیدم بازی رو خریدم ولی دو بار خریده. و دو بار هم ازم پول کم شده. چی کار میتونم بکنم؟یعنی ۴دلار کم کرده!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه عزیز. بازیای Ps3 فقط عناوین محدودی هستن که رو ویتا اجرا میشن مثل همون gow collection و ico & soc. که تازه باید بازیا رو رو پی اس ۳ آپدیت کنین که رو ویتا اجرا بشن.
--------
آقا من یه مشکلی پیش اومده برام.تو این flash sale که تومده قیمت بازی stealth inc شده ۲دلار. بعد من از طریق گوشی موبایل رفتم تو استور که بخرمش یه بار زدم اینترنت یه نمه کند بود نشد،دوباره زدم و بازم نشد کلا بیخیال شدم.بعد رفتم قسمت purchase history دیدم بازی رو خریدم ولی دو بار خریده. و دو بار هم ازم پول کم شده. چی کار میتونم بکنم؟یعنی ۴دلار کم کرده!

عیر ممکنه بازی رو فقط میتوانی یکبار خریداری کنی وقتی یکبار خریدی دیگه همون یکبار رو ازت کم میکنه نه صدبار
مگر اینکه شما بدشانس باشی و دوبار ازت کم کرده باشه و راهی نداره مگر اینکه یه ایمل بدید به سونی و بهش بگید

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
--------
ممکن نیست، چون اگه یه بار به سبد اضافه کرده باشین و تسویه کرده باشین، سری بعد دیگه گزینه سبد خریدش غیرفعال میشه.
یه عکس از Purchase History اکانتتون بزارین معلوم میشه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
--------
اصولا نباید اینطوری بشه
ولی اگرم اینطوری شده خیلی راحت به سونی ایمیل بزن refund میکنن . چون یه بازی رو با یه اکانت دوبار اصلا نمیشه خرید ....
به هر حال یه رسیدی چیزی میفرسته به email ات اینا...اگر از بابتش اطمینان داری به ریجنه اکانتت ایمیل بزن احتماله بالا درست میکنن.

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
دقیقد ایمیل رو از کجا پیدا کنم؟اکانتم آمریکا هست. چون بگردی هزار تا ایمیل میشه پبداپیدا کرد. میخوام دقیقا ایمیلی که کارمو راه میندازه رو پیدا کنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دقیقد ایمیل رو از کجا پیدا کنم؟اکانتم آمریکا هست. چون بگردی هزار تا ایمیل میشه پبداپیدا کرد. میخوام دقیقا ایمیلی که کارمو راه میندازه رو پیدا کنم.
region 1 امریکا و کانادا نیاز نیست email بزنی
برو live chat یه راست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر