هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان عزیز.
من دیروز یه ویتا گرفتم ولی وقتی میخواستم ریست فاکتوری کنم ازم آی دی psn صاحاب قبلیشو میخواد ولی من به صاحب قبلیش دسترسی ندارم.نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید.
سلام
ویتا رو خاموش کن
دکمه PS رو با Power و R سمت راستی بگیر باهم برای ثانیه ای و بعدش از منوی recovery میاد بالا ! اونجا میتونی reset factory کنی .
در ضمن اگر زمان روشن بودن 30 ثانیه هم Power رو نگه داری hard reset میشه از recovery menue میاد بالا.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند میگیری این آواتار زیبا رو عوض کنی دوست من؟؟بابا اینجا زن و بچه مردم میان آخه تونل وحشت که نیست!

- - -ویرایش - - -

آوات جدید مبارک....لول مناسبت این یکی رو هنوز نگفتی
مناسبت ..... بازیش رو دوست دارم خیلی لول !

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
چند میگیری این آواتار زیبا رو عوض کنی دوست من؟؟بابا اینجا زن و بچه مردم میان آخه تونل وحشت که نیست!

=))
نمیشه عوض کرد ...
صب تا شب دارم اینو میبینم :)

- - -ویرایش - - -

البته این تاپیک بحثش نیست
اما اره کلا همه حرفات رو قبول دارم
فقط اینکه خب سونی هم توی terms and conditions ذکر کرده که اطلاعات رو گواهی کنید !!!!
به نظرم دادن pass و ... زیاد مردم این کارا رو نمیکنم .! چون یه جورایی security خوده شخص هم مهم هست و ...
برای همین سونی فقط نهایتا میگه تاریخ تولد بزارید.
البته توی Policy هاش هم هست که میگه از master استفاده کرده باشید و نامه بانک رو بفرستید میتونید اطلاعات اکانت رو بگیرید اگر یکی باشه همه چیز -
اما خب دوستمون مشکل اینجاس که اطلاعات رو یادش رفته ولی تماس بگیری به سونی باید راهی باشه 99%

حالا بگزریم
یه لول برا دو تامون ! لول

لول ...
:))
ولی خداییش چجوری همه چیو 1کی یادش میره ... ؟ :D

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
سلام میخواستم بدونم که ویتا چیزی مثل ps home داره؟

چرا این هست みんなといっしょ خیلی هم عالیه تا چند روز دیگه هم میاد واسه غیر ژاپنی ها درست عین هوم ps3 هست اسمش هم toro friendly network هست دوستان از دست ندن این اپ رو....

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
دوستان یه سوال چه جوری میشه از pro**xy رو ویتا استفاده کرد ؟ چون من وقتی می خوام به سرور های sound shapes وصل بشم هی ارور میده . هزار تا راهم رفتم ولی جواب نمیده برا همین احتمال میدم با pro**xy باید برم

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
چرا این هست みんなといっしょ خیلی هم عالیه تا چند روز دیگه هم میاد واسه غیر ژاپنی ها درست عین هوم ps3 هست اسمش هم toro friendly network هست دوستان از دست ندن این اپ رو....
میشه یکم بیشتر توضیح بدی یعنی مثل home بصورت یه دنیای مجازیه؟

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
دوستان یه سوال چه جوری میشه از pro**xy رو ویتا استفاده کرد ؟ چون من وقتی می خوام به سرور های sound shapes وصل بشم هی ارور میده . هزار تا راهم رفتم ولی جواب نمیده برا همین احتمال میدم با pro**xy باید برم
setting>network>WiFi رو ایکن مودمت کلیک کن گزینه ی advance setting انتخاب کن اخرین فیلد p-r-o***-yهستش به راحتی هم کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر