هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من psn ایدیم روی ویتاست.ولی رمزشو یادم رفته.سیو شده ولی یادم نیست.forgot password هم میزنم تاریخ تولدی که دادیو میخواد ولی من اون رو هم یادم نیست.توروخدا یکی بهم بگه چیکار کنم.کلی پول توشه با کلی بازی.لطفا سریع جواب بدید کمک لازمم :(
سلام عزیز
اول اینکه سعی کنید همیشه برای چنین چیزهای اطلاعات واقعی بزارید که همچین مشکلاتی پیش نیاد
دوست ندارم دلسردت کنم اما چندان راهی جز یاد اوردنش نداری !
زمانی که اکانت درست میکنی توی Terms and conditions که accept میکنه نوشته شده شما گواهی کردی که اطلاعات واقعی و درست هست
پس انتظار نداشته باش سونی کمک کنه . چون زنگ هم بزنی ازت زمان تولد رو میپرسن و در غیر این صورت بهت اکانت رو نمیدن .

اما میتونی بهشون زنگ بزنی متسقیما و یا ایمیل بزنی و مطرح کنی باز.
شاید بهت بگن از چه طریقی بتونی نشون بده که صاحب اکانت هستی.

- - -ویرایش - - -

بازی mortal kombat ویتا کدانلاین داره؟و این که رجین ویتام 2 هست.اگه رجین بازیم 1 باشه ..مشکلی برای انلابن بازی کردن ندارم؟

خیر مشکلی نیست. نیازی به Online pass نیست. بخر بازی کن راحت البته سروراش زیاد جالب نیست !

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
سلام عزیز
اول اینکه سعی کنید همیشه برای چنین چیزهای اطلاعات واقعی بزارید که همچین مشکلاتی پیش نیاد
دوست ندارم دلسردت کنم اما چندان راهی جز یاد اوردنش نداری !
زمانی که اکانت درست میکنی توی Terms and conditions که accept میکنه نوشته شده شما گواهی کردی که اطلاعات واقعی و درست هست
پس انتظار نداشته باش سونی کمک کنه . چون زنگ هم بزنی ازت زمان تولد رو میپرسن و در غیر این صورت بهت اکانت رو نمیدن .

اما میتونی بهشون زنگ بزنی متسقیما و یا ایمیل بزنی و مطرح کنی باز.
شاید بهت بگن از چه طریقی بتونی نشون بده که صاحب اکانت هستی.

اینم 1کی دیگه از ضعف های سیستم انلاین سونی :)
البته این قضیه 100% تقصیر خود یوزر هستش ...

بازم برای مثال شرکت بیلیزارد همون ابتدا که داری اکانتت رو میسازی عکس از شناسنامه , پاستپور یا گواهینامه تون رو میگیره
تا زمانی که همه تشکیلات اکانتتون رو یادتون رفت "حتی ایمیل مربوط به اکانتتون !!" با نشون دادن همون عکس از مدرکتون میتونین اکانت رو پس بگیرین :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
من اکانت رفیقم رو بدون داشتن ایمیل و پسورد درست کردم :D یعنی رفیقم به ایمیلی که داده بود واسه ساخت اکانت دسترسی نداشت و پسورد هم یادش رفته بود :D
ایمیل میزنید بعدش یه لیست 5-6 گزینه ایی میده بهتون اونا رو بهشون بگید اکانت رو درست میکنن براتون . طرف بفهمه شما صاحب واقعیه اکانت هستید کمکتون میکنه .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اینم 1کی دیگه از ضعف های سیستم انلاین سونی :)
البته این قضیه 100% تقصیر خود یوزر هستش ...

بازم برای مثال شرکت بیلیزارد همون ابتدا که داری اکانتت رو میسازی عکس از شناسنامه , پاستپور یا گواهینامه تون رو میگیره
تا زمانی که همه تشکیلات اکانتتون رو یادتون رفت "حتی ایمیل مربوط به اکانتتون !!" با نشون دادن همون عکس از مدرکتون میتونین اکانت رو پس بگیرین :D

اخه حسام جون من نمیدونم والا ! :d =)) خداییش Blizzard چقدر پول داده بهت انقدر تبلیغش رو میکنی ؟ :) :) لول

در ضمن سونی رو با Blizzard نمیشه همچین مقایسه کرد ! اینا دار کنسول و ... میفروشن . کارشون یه خورده با صنعت های digital - game فرق داره . البته جفتشون نیاز به securty خیلی بالا دارن کلا .

لول ....
البته این هم باز شدن داره زمانی که سونی بدونه شما صاحب اکانت هستید ...
اما خوب در قسمت اول یوزر با دادن اطلاعات غلط Terms and condition رو قانونش رو شکسته.
مشابه همین توی blizzard هم هست . منتها شما با دادن پاس و ... گواهی کردی اطلاعات درست هست.
پس در کل فرقه چندانی ندارن.!

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
ارمان چجوری میگی فرقی ندارن ؟!
لول ...

سونی چجوری میخواد بفهمه اکانت ماله 1 نفره وقی همه چیشو یادش رفته ؟!
محیط انلاین هیچ ربطی به فروش کنسول نداره
اینا هم میتونن برای تشکیلات اکانتشون امنیت بیشتری قائل باشن ...
مفت که نیست کاربرا دارن پول میدن

چرا تبلیغ نکنم :|
ادم چیزه خوبو باید بگه خوبه
از سال 2004 هیچ مشکل خاصی تا به امروز نداشته
این نشون از فکر درست این شرکته ...
فقط این 7 ماه تحریمش خیلی رو مخ بود :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
لول ...

البته این تاپیک بحثش نیست
اما اره کلا همه حرفات رو قبول دارم
فقط اینکه خب سونی هم توی terms and conditions ذکر کرده که اطلاعات رو گواهی کنید !!!!
به نظرم دادن pass و ... زیاد مردم این کارا رو نمیکنم .! چون یه جورایی security خوده شخص هم مهم هست و ...
برای همین سونی فقط نهایتا میگه تاریخ تولد بزارید.
البته توی Policy هاش هم هست که میگه از master استفاده کرده باشید و نامه بانک رو بفرستید میتونید اطلاعات اکانت رو بگیرید اگر یکی باشه همه چیز -
اما خب دوستمون مشکل اینجاس که اطلاعات رو یادش رفته ولی تماس بگیری به سونی باید راهی باشه 99%

حالا بگزریم
یه لول برا دو تامون ! لول

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
دوستان من psn ایدیم روی ویتاست.ولی رمزشو یادم رفته.سیو شده ولی یادم نیست.forgot password هم میزنم تاریخ تولدی که دادیو میخواد ولی من اون رو هم یادم نیست.توروخدا یکی بهم بگه چیکار کنم.کلی پول توشه با کلی بازی.لطفا سریع جواب بدید کمک لازمم :(
اکثر سایت ها اگر ایمیل آیدی رو داشته باشی میتونی از تو سایتشون Reset Password درخواست بدی یه لینک بره ایمیلت میاد که توش میتونی pass رو عوض کنی بعید میدونم سونی یه همچین قابلیتی نداشته باشه.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
اکثر سایت ها اگر ایمیل آیدی رو داشته باشی میتونی از تو سایتشون Reset Password درخواست بدی یه لینک بره ایمیلت میاد که توش میتونی pass رو عوض کنی بعید میدونم سونی یه همچین قابلیتی نداشته باشه.

سونی هم داره ولی تاریخ تولد می خواد که دوستمون یادش نیست.

راستی کسی می دونه چرا تاپیک تعویض بازی تعطیل شد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سونی هم داره ولی تاریخ تولد می خواد که دوستمون یادش نیست.

راستی کسی می دونه چرا تاپیک تعویض بازی تعطیل شد؟
خیلی وقت پیشا من و چندتا دیگه از دوستان با مدریت صحبت کرده بودیم که نتیجه کار منفی بود.
نتیجه اینکه از همون امصفا و PM و ... باید استفاه کرد.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
خیلی وقت پیشا من و چندتا دیگه از دوستان با مدریت صحبت کرده بودیم که نتیجه کار منفی بود.
نتیجه اینکه از همون امصفا و PM و ... باید استفاه کرد.

اگه همه یه تاپیک درخواست بزنیم و توش امضا کنیم هم نمیشه؟:cry:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
اگه همه یه تاپیک درخواست بزنیم و توش امضا کنیم هم نمیشه؟:cry:

نه اقا نمیشه مدیر سایت دوست نداره بزنه این بخشو زوره مگه :-$ .تا حالا سه تا تاپیک قفل کرده اصلا حال نمیکنه بزنه درخواست زیادی هم بدی امکان بن شدن هم وجود داره .مدیرا مثل اینکه این چند روزه اعصاب درست حسابی ندارن خیلی از قدیمیای سایتو بن کردن زیاد دستو پا پیچ نشو خطرناکه .

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
لول ...

چند میگیری این آواتار زیبا رو عوض کنی دوست من؟؟بابا اینجا زن و بچه مردم میان آخه تونل وحشت که نیست!

- - -ویرایش - - -

اخه حسام جون من نمیدونم والا ! :d =)) خداییش Blizzard چقدر پول داده بهت انقدر تبلیغش رو میکنی ؟ :) :) لول

در ضمن سونی رو با Blizzard نمیشه همچین مقایسه کرد ! اینا دار کنسول و ... میفروشن . کارشون یه خورده با صنعت های digital - game فرق داره . البته جفتشون نیاز به securty خیلی بالا دارن کلا .

لول ....
البته این هم باز شدن داره زمانی که سونی بدونه شما صاحب اکانت هستید ...
اما خوب در قسمت اول یوزر با دادن اطلاعات غلط Terms and condition رو قانونش رو شکسته.
مشابه همین توی blizzard هم هست . منتها شما با دادن پاس و ... گواهی کردی اطلاعات درست هست.
پس در کل فرقه چندانی ندارن.!

آوات جدید مبارک....لول مناسبت این یکی رو هنوز نگفتی

alizz22

کاربر سایت
Nov 13, 2005
59
دوستان عزیز.
من دیروز یه ویتا گرفتم ولی وقتی میخواستم ریست فاکتوری کنم ازم آی دی psn صاحاب قبلیشو میخواد ولی من به صاحب قبلیش دسترسی ندارم.نمیدونم چکار کنم لطفا کمکم کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر