هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

amin7018

کاربر سایت
Aug 12, 2012
1,143
نام
امین
من هم کاملا راضی ام و لذت میبرم.مثل پی اس پی همه کاره است و بازی اختصاصی داره ولی همه چیش نسبت به پی اس پی یک سر و گردن بالاتره.به نظر من و برای من از اسمارت فون ها هم بهتره.به نظر من بهترین دستگاه قابل حمل است.

از یه سر و گردن خیلی بیشتره
وحشتناک باحاله :)

navna

کاربر سایت
Sep 5, 2011
9
نام
نوید ناهی
دوستان ps vita من هنگ کرده ... نمیتونم کاریش کنم .. لطفا پیشنهاد بدید که چیکار کنم ... البته پیشنهاد نگه داشتن دکمه ی off و یا در اوردن باطری رو ندید .. چون اگه دکمه ی off رو نگه دارم احتمال دلره ریکاوری کنه که من نمیخوام اینجوری بشه اخه یخ بار کردم پدرم رو در اورد ... باطری در اوردن هم که ریسکش زیاده ... به جز اینا راه دیگه ای هم هست ؟؟ لطفا سریع جواب بدید ... ممنون از همتون

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام میشه بگید این پلی استیشن موبایل که توی گیمزکام درباره اش صحبت میکردند چیه یعنی میشه بازی های اندروید رو روی ویتا بازی کرد؟:-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان ps vita من هنگ کرده ... نمیتونم کاریش کنم .. لطفا پیشنهاد بدید که چیکار کنم ... البته پیشنهاد نگه داشتن دکمه ی off و یا در اوردن باطری رو ندید .. چون اگه دکمه ی off رو نگه دارم احتمال دلره ریکاوری کنه که من نمیخوام اینجوری بشه اخه یخ بار کردم پدرم رو در اورد ... باطری در اوردن هم که ریسکش زیاده ... به جز اینا راه دیگه ای هم هست ؟؟ لطفا سریع جواب بدید ... ممنون از همتون
دکمه پاور رو 30 ثانیه نگه داره ... توی منوی ریکاوری هم بره میزنی به صورت نرمال بوت بشه (Restart Vita System) حالا پدرت در اومده احتمال الکی یه گزینه ی دیگه رو زدی باطری هم در نمیاد که ریسک داشته باشه عزیز راه دیگه بزار باطریش تموم بشه !

kakero youga

کاربر سایت
Oct 1, 2005
341
نام
رضا
از شانست دقيقا براى منم همين اتفاق افتاد. :d
من وايرلسمو خاموش کردم بعد دستگاهو خاموش کردم بعد روشن کردم درست شد.

اگه اينکارو کردى جواب نداد بگو من تنظيماتمو بزارم.

مشکل من حل شد، فکر کنم بخاطر سرعت پایین اینترنت باشه. حالا مشکلم اینه که دانلود که میخوام بکنم قطعی داره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره...حالا نمی دونم حتما باید سیمکارت رو شارژکنین و فعال یا کلا بعد از دو سال قراردادش باطل میشه
تو سایت at&t برین قسمت ویتا یه همچین چیزی رو نوشته
ولی کلا مادام العمر نیست:d
2 سال از زمانی شروع میشه که شما سیم کارت رو فعال سازی کرده باشید و ماه به ماه پول پرداخت بشه تا 2 سال

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مشکل من حل شد، فکر کنم بخاطر سرعت پایین اینترنت باشه. حالا مشکلم اینه که دانلود که میخوام بکنم قطعی داره!

خب دانلودا رو توى PC با IDM بکن که قطع نشه.
اگه بلد نيستى آموزشش رو هم يکى از بچه ها گذاشته.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
فک نکنم باز شه
مل منم همینه
میشه بدون سیم کارت از اون 55$ تو ps store استفاده کرد؟
اون 55$ که یعنی درون جعبه ویتا یک مموری 8 گیگ + سیمکارت + 15 دلار بازی دانلودی اگه سیمکارت رو فعال کنین

---------- نوشته در 06:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:11 PM ارسال شده بود ----------

2 سال از زمانی شروع میشه که شما سیم کارت رو فعال سازی کرده باشید و ماه به ماه پول پرداخت بشه تا 2 سال
آره فک کنم باید سیمکارت رو فعال کرد:d
که البته اگر فعال هم کنین یه 15 دلار اکانت PSN تون شارژ میشه.
ولی فقط خواستم بگم تاریخ داره این قراردادها...AT&T در حدود 55 دلار در بسته های ویتای ریجن 1 قرار داده و در ازای اون دستگاه لاک شده.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
خوب دوستان عزیز بنده نیاز به جواب این سوالات دارم لطفا دقیق ج بدید
چون خیلی از بازیهارو میخواستم بخرم دیدم دوستان عزیز تو کارش نیستن یا گرون میدن
سوالم ایناست:
الان بازیا رو تو سایت دیدم بعضیا تخفیف خوده رو ویتا هم موقع خرید و داونلود اینطوریه یا فیزیکیش رو فقط به این قیمت میده؟
میشه با اکانت امازون خرید کرد؟یا حتما باید گیفت psn داشته باشیم؟
موقع خرید مثل ایتونز دردسر نداره و ...بلینگ ادرس اینا نمیخواد؟میزنی راحت شروع به داونلود میکنه؟
2 3 تا بازی مثل انچارتد و رزیستنس و..بگیرم مموری 8 براشون کافیه؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
خوب دوستان عزیز بنده نیاز به جواب این سوالات دارم لطفا دقیق ج بدید
چون خیلی از بازیهارو میخواستم بخرم دیدم دوستان عزیز تو کارش نیستن یا گرون میدن
سوالم ایناست:
الان بازیا رو تو سایت دیدم بعضیا تخفیف خوده رو ویتا هم موقع خرید و داونلود اینطوریه یا فیزیکیش رو فقط به این قیمت میده؟
میشه با اکانت امازون خرید کرد؟یا حتما باید گیفت psn داشته باشیم؟
موقع خرید مثل ایتونز دردسر نداره و ...بلینگ ادرس اینا نمیخواد؟میزنی راحت شروع به داونلود میکنه؟
2 3 تا بازی مثل انچارتد و رزیستنس و..بگیرم مموری 8 براشون کافیه؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید
اولا خرید آنلاین هیچ دردسری نداره و از خرید فیزیکی هم راحت تره:)
آیتونز هم راحته!!
برای خرید هم یا باید ویزا کارت مناسب و یا psn کارت خود سونی که از همه بهتره رو داشته باشین
برای دانلود یه سری از بازی ها هم اگر عضو سرویس پلاس باشین تخفیف می خوره
اگر قصد دانلود بازی ها و خرید دیجیتالی دارین به نظرم مموری 16 گیگ بگیرین که 8 کم میاد .. مموری 8 برای save و چند تا دمو و تریلر و بازی کم حجم خوبه نه واسه آنچارتد!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر