هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
سلام
من یه سوال داشتم.توی group messaging نمیشه پیام خصوصی داد؟
خوب شما به فرض به من میخواین مسیج بدین بعد گیرنده رو میزنین وقتی مسیج به اون کسی که میخواستین بفرستین برسه دیگه کسی نمیتونه مسیجو ببینه

line

کاربر سایت
Jun 21, 2012
73
نام
سعید

بله من دایمی همراه اولو توش زدم خوند همچنین میتونی از اسکایپ کارت های تماس بخری که کمترینش 5 تومن هست بعدا با سیم وصل شی به نت و هر شما ره ای که دلت بخواد بگیری مثل خونه موبایل[/QUOTE]

داداش مطمئنی ریجن 1 سیمکارت همراه اولو ساپورت میکنه؟:-o

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198

بله من دایمی همراه اولو توش زدم خوند همچنین میتونی از اسکایپ کارت های تماس بخری که کمترینش 5 تومن هست بعدا با سیم وصل شی به نت و هر شما ره ای که دلت بخواد بگیری مثل خونه موبایل

داداش مطمئنی ریجن 1 سیمکارت همراه اولو ساپورت میکنه؟:-o[/QUOTE]
ریجن 1 نیست که ریجن 2

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
یه سوال خیلی مهم.
چه جوری میتونم آهنگ و فیلم و گیمهای دانلودی توسط ps3 رو به vita انتقال بدم؟
از صبح هر کاری میکنم نمیشه

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
دوستان یک سوال مهم داشتم اینکه من سیستمم به 1.69 اپدیت هست اما امروز که رفتم توی اپدیت دوباره مینویسه میخواهید سیستمتون را به 1.69 اپدیت کنید چرا اینطوری هست اپدیت کنم؟

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
یه سوال خیلی مهم.
چه جوری میتونم آهنگ و فیلم و گیمهای دانلودی توسط ps3 رو به vita انتقال بدم؟
از صبح هر کاری میکنم نمیشه

من پیشنهاد میکنم اول از PS3 بریز رو PC و بعد از PC بریز تو Vita (گیم ها اجرا نمیشه یا اینکه میشه من هنوز بلد نیستم)
یا اینکه با اکانت Ps3 کانکت شو (اینو هنوز خودمم تست نکردم)

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
من پیشنهاد میکنم اول از PS3 بریز رو PC و بعد از PC بریز تو Vita (گیم ها اجرا نمیشه یا اینکه میشه من هنوز بلد نیستم)
یا اینکه با اکانت Ps3 کانکت شو (اینو هنوز خودمم تست نکردم)
کل 30-35 تا دموی vita رو دیروز با ps3 دانلود کردم و وقتی رو یه بازی مثلث رو میزنم گزینه کپی به ویتا میاد ولی بعدش میگه چیزی شناسایی نشد.یه چیز دیگه هم اینکه اصلا گزینه ایجاد اکانت رو رو ویتا پیدا نمیکنم و اکانت ps3 رو هم که میزنم قبول نمیکنه.ریجن جفتشون هم us هستش

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
کل 30-35 تا دموی vita رو دیروز با ps3 دانلود کردم و وقتی رو یه بازی مثلث رو میزنم گزینه کپی به ویتا میاد ولی بعدش میگه چیزی شناسایی نشد.یه چیز دیگه هم اینکه اصلا گزینه ایجاد اکانت رو رو ویتا پیدا نمیکنم و اکانت ps3 رو هم که میزنم قبول نمیکنه.ریجن جفتشون هم us هستش

اقا به موضوع پی بردم شما کابل USB ویتا رو وصل کن به PS3 بعد از منوی USB ویتا گزینه کانت PS3 به vita رو انتخاب کن.

logiciels-applications-pr-install-20-01-27_09030001B300350003.jpg

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
اینو هم قبلا زدم میگه چیزی شناسایی نمیشه.

فهمیدم رفتم تو seting قسمت power suplay usb رو of کردم.قبل این کار کابل usb رو شارژر شناسایی کرده بود

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
اینم آموزش کاملا تصویری طریقه ریختن بازی و دمو و App از PS3 به روی ویتا :

Format : FLV | File Size : 4.80MB

Download

در ضمن برای ریختن عکس و فیلم هم میتونید از گزینه های مربوطه به جای گزینه Application استفاده کنید دقت کنید که از منوی Setting گزینه Power Suplay USB هم OFF باشه.​

6kk9muicy3vfwcy4tdfn.jpg

shayan mo

کاربر سایت
May 10, 2012
198
واسه منم همینطوریه فک کنم همون 69باشه با یکم تغییر و دیگه نسخه جدیدتر نیست البته فقط حدس میزنم که اینطور باشه
خوب خدا رو شکر فقط یه سوال دیگه میخواستم بدونم چرا vita رو به pc وصل میکنم vita رو شارژ نمیکنه گزینه power supply هم on هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر