هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پلی3 باید ورژن 4به بالا باشه
چه فرمت هایی فیلم پخش میکنه ویتا؟
مال من آخرین ورژن هست فک کنم 4.11 باهاش آنلاین بازی می کنم پس مشکل کجاست؟:">
من فقط تریلر های که از psn گرفته بودم رو ریختم رو ps vita با کیفیت پخش کرد فک کنم hd بودن فرمت هم mp4
بعد فک نکنم full hd یا hd بودن تو این صفحه به چشم بیاد
راهنمایی Remote play:-/

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
اگر از PC میخوای بریزی که نمیشه فعلا Game transferکه از MediaGo دانلود بشه نمیشه رو VITA ریخت بدون PS3
اگر با PS3 هستی که ویتا رو باید به PSN وصل کنی و با اکانت PS3 خودت رجیستر کنی ...
اگر نه که
ارورش چی هست ؟
وقتی دکمه کپی ps3 را میزنم میگه دوباره باید دانلود کنی و وقتی توسط ویتا دکمه psp other را میزنم پیغام no content found میده
من هم که اینترنت خیلی پر سرعت ندارم که همه را از دوباره دانلود کنم
راستی اپلیکیشنهایی که با پیسی(ps proxy) دانلود میشه میشه با کانتنت منیجر انتقال داد رو ویتا؟ چون خواستم با ps proxy انتقال بدم رو ویتا نشد .البته فکر کنم با پسوند pkg مشکل داشت. چون بعدا که حذفش کردم ریختم رو کنسول و از کنسول به ویتا انتقال دادم.
ضمنا با Remote play هیچ بازی ای اجرا نشد

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به خاطر این می پرسم که نمی دونم Uncharted یا بازی های دیگه رو فیزیکی بخرم یا از PS Store ، از طرفی مثلا بازی هایی مثل فیفا تو US Store نیست و تو اروپا هست ، اگه بخوام همچین کاری کنم باید 2 تا رم داشته باشم ، برای دانلود هم رم 8 گیگ مثلا چون با دانلود یکی 2 تا بازی یا 4 تا آهنگ ریختن پر میشه و برای خرید بازی های بعدی و دانلودشون باید همین بازی ها رو احتمالا پاک کرد ، برای همین نمی دونم چند بار میشه بازی هایی که خرید شده رو روی دستگاه اصلی دانلود کرد .

//
به نظره من کارتی خریدن بازیهای پر حجم بهتره ... من خوذم فقط Lumines رو گرفتم از PSN - بقیه بازی ها که رو کارت بودن رو روی کارت گرفتم ! به جورایی هم حالش بیشتره !!! اون بازی ها هم طول میکشه بعضی موقعها روی همه ی PSN ها بیان . بهترین Store بیشتر ماله US و AU هستش
بچه ها یه سوال:
با Remote play میشه بازی های ps3 رو اجرا کرد؟
من که تست کردم نشد چه جوریه؟؟
:-/
من rdr رو تست کردم نشد...
راهنمایی!:)

---------- نوشته در 08:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:32 PM ارسال شده بود ----------

من KillZone 3 رو فقط اجرا کردم البته اونم هر چتد لگ میزد ! اما فکر کنم هنوز همه ی بازی ها کار نمیکنه
پلی3 باید ورژن 4به بالا باشه
چه فرمت هایی فیلم پخش میکنه ویتا؟
MP4 - با این حال من نسخه 1080 رو نمیتونم کپی کنم
وقتی دکمه کپی ps3 را میزنم میگه دوباره باید دانلود کنی و وقتی توسط ویتا دکمه psp other را میزنم پیغام no content found میده
من هم که اینترنت خیلی پر سرعت ندارم که همه را از دوباره دانلود کنم
راستی اپلیکیشنهایی که با پیسی(ps proxy) دانلود میشه میشه با کانتنت منیجر انتقال داد رو ویتا؟ چون خواستم با ps proxy انتقال بدم رو ویتا نشد .البته فکر کنم با پسوند pkg مشکل داشت. چون بعدا که حذفش کردم ریختم رو کنسول و از کنسول به ویتا انتقال دادم.
ضمنا با Remote play هیچ بازی ای اجرا نشد
فعلا من خودم خیلی دنبال این گشتم که APP و بازیها رو از PC دانلود شده به ویتا منقل کنم اما نمیشه فعلا ! احتمالا سونی MediaGO رو سارگار میکنه اما فعلا که خبری نیست -
چه بازی هایی هستن ؟ هنوز تعداده زیادی از بازیهای PSP رو PS VITA سازگار نیستن ... به جز اون لیستی که SONY منتشر کرده بود که خیلی هاشم توی PSN هنوز نیستن !!!
بازی هایی که من تست کردم از PSP :
God Of War Chains Of olympus - God of war Ghost of sparta - GTA Chinatown Wars - GTA Liberty City stories- GTA vice city storeis - FLOW - echochrome - Tactics Ogre - Dissida 012 - Monster Hunter -

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,150
نام
ماکان
من آخرم سر در نیاوردم، الان من میخوام دموهایی رو که با PS3 دن لد کردم رو بریزم روی Vita باید چیکار کنم؟ نمیشه با USB وصلش کرد و بدون دردسر کپی کرد؟ من تا الان فقط تونستم Remote Play رو ازش سر در بیارم که انم نمیشه باهاش بازی کرد و فقط میشه آهنگ پلی کرد!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دوتا سوال داشتم
1_من دو تا اكانت دارم كه اون زمان كه سوني يه بازي psp داد با يكي از كانتهام يه little big planet psp گرفتم و با ps3 دان كردم الان اگه بخوام بريزم روي ويتا ميگه با همين اكانت ساين اين كن؟چون اين اكانت اكانته اصليم نيست نميخوام ساين اين كنم باهاش :d
2_الان من ميتونم با ريموت پلير فيفا12 با ps3 و ويتا بازي كنم؟يكي ميشه توضيح بده چجوري بايد با ريموپ پلير كار كنم؟

kenworth

کاربر سایت
Aug 8, 2009
146
نام
alireza
من آخرم سر در نیاوردم، الان من میخوام دموهایی رو که با PS3 دن لد کردم رو بریزم روی Vita باید چیکار کنم؟ نمیشه با USB وصلش کرد و بدون دردسر کپی کرد؟ من تا الان فقط تونستم Remote Play رو ازش سر در بیارم که انم نمیشه باهاش بازی کرد و فقط میشه آهنگ پلی کرد!
دقیقا با USB کپی میشه, اول برنامه Content Manager را روی ویتا فعلا کن بعد با USB ویتا را به PS3 وصل کن اگر ارور داد USB را از PS3 جدا کن دوباره وصل کن, با اینکار به طور اتومات هم نمایشگر PS3 خاکستری رنگ میشود هم مسیر انتقال روی ویتا نمایش داده میشود.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستانی که ویتا رو تهیه کردن باهاش به اینترنت وصل شدن ؟ در صورت اتصال به اینترنت آیا به سایتهای ایرانی هم سر زدید که ببینید زبان فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟ در مورد دانلود چطوره ؟ در صورت قطع اتصال براش گزینه ایی برای ادامه ی دانلود وجود داره ؟
دوستان تو اون یکی تاپیک که اسمش رو نقد ویتا گذاشتن یه چیزایی در مورد مدیا پلیر ویتا هم گفتن ولی اینرو نگفتن که امکانات چی داره ، به طور مثال اکولایزرش چند حالت داره ؟ کیفیت صداش تو هدفون چطوره ؟
دوربینش که از نمونه عکساش مشخصه زیاد چنگی به دل نمیزنه.

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام دوستان
میگم الان اگه من یه psv تهیه کنمبه جز بازی های اورجینال چه کاری میشه کرد باهاش؟app یا game نداره برای دانلود که free باشه ؟ من میخوام یه گجت بگیرم برای خودم(الان ipodtouch دارم اما میخوام عوض کنم)به نظرتون این خوبه؟
بازی
گوش دادن به اهنگ دیدن فیلم و چرخیدن توی نت؟

راستی این psv با ps3 مچ میشه؟منظورم با ps3 هک شده فریمور 3.55 اگه اره چه کارایی میکنه ممنون یه توضیح بدید

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام
دوستانی که ویتا رو تهیه کردن باهاش به اینترنت وصل شدن ؟ در صورت اتصال به اینترنت آیا به سایتهای ایرانی هم سر زدید که ببینید زبان فارسی رو ساپورت میکنه یا نه؟ در مورد دانلود چطوره ؟ در صورت قطع اتصال براش گزینه ایی برای ادامه ی دانلود وجود داره ؟

سلام ...
وب گردي باهاش از نظر من عالي هست امكانات بسيار خوبي داره ولي هنوز كامل نيست و جاي پيشرفت داره. سايت هاي ايراني فونت هاش بهم ريخته هست من چك كردم اگر دوستان راه حلي دارن بگن. دانلود هم فقط از psn انجام دادم و قابليت pause و ادامه دانلود وجود داره اما از سايت ديگري دانلود نكردم.

در مورد مدیا پلیر ویتا هم گفتن ولی اینرو نگفتن که امکانات چی داره ، به طور مثال اکولایزرش چند حالت داره ؟ کیفیت صداش تو هدفون چطوره ؟

من زياد با اين قسمت كار نكردم چون براي من خيلي مهم نيست ولي علاوه بر كيفيت بهتر تصوير و صدا و قابليت هاي لمسي پلير ها امكانات بيشتري نسبت به psp ندارن و تقريبا همون دستورات را اجرا ميكنن.

دوربينش كيفيت خوبي براي عكس و فيلم برادي نداره خيالت راحت بيشتر به درد چت تصويري و بازي هاي هماهنگ با دوربين ميخوره كه من 3 تا از اين بازي ها را امتحان كردم كه نياز به كارت هاي موجود داخل جعبه ويتا داره و جالب هستن يك چيزي مثل بازي eyepet

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان دوتا سوال داشتم
1_من دو تا اكانت دارم كه اون زمان كه سوني يه بازي psp داد با يكي از كانتهام يه little big planet psp گرفتم و با ps3 دان كردم الان اگه بخوام بريزم روي ويتا ميگه با همين اكانت ساين اين كن؟چون اين اكانت اكانته اصليم نيست نميخوام ساين اين كنم باهاش :d
2_الان من ميتونم با ريموت پلير فيفا12 با ps3 و ويتا بازي كنم؟يكي ميشه توضيح بده چجوري بايد با ريموپ پلير كار كنم؟
1. خب کلا همینطوریه ! ویتا با یک اکانت کار مینکه و اگر بخوای سوییچ کنی اکانت رو باید مموری جدید بزاری و دستگاه رو فکتوری ریست کنی !
2.ریموت پلیر رو کلیک کن و رمز و ... رو وارد کن! کانکت شدن سادی ... اما با همه بازی ها کار نمیکنه ... منم فقط KillZone 3 کار کرد به زور و اونم یه عالمه لگ و گیر داشت هر چند دقیقه

سلام

دوستان تو اون یکی تاپیک که اسمش رو نقد ویتا گذاشتن یه چیزایی در مورد مدیا پلیر ویتا هم گفتن ولی اینرو نگفتن که امکانات چی داره ، به طور مثال اکولایزرش چند حالت داره ؟ کیفیت صداش تو هدفون چطوره ؟
فرقه خاصی نداره همونطور که Konami گفت ... اکولایزر هم Heavy - Jaz - Pop - Uniqe بود فکر کنم ... فقط تاچ بودنش رابطه کاربری رو راحتر کرده ... بخش ویدیو هم تا 720p پخش میکنه (من نتونستم 1080 کپی کنم ) اما ای این 720 هم واقعا تصویر شفاف و عالیه - بخش عکس هم مثل Iphone ! حتی با فشار دادن استارت و Home Button میتونی در هنگام بازی و ... از تصویر عکس بگیری
سلام دوستان
میگم الان اگه من یه psv تهیه کنمبه جز بازی های اورجینال چه کاری میشه کرد باهاش؟app یا game نداره برای دانلود که free باشه ؟ من میخوام یه گجت بگیرم برای خودم(الان ipodtouch دارم اما میخوام عوض کنم)به نظرتون این خوبه؟
بازی
گوش دادن به اهنگ دیدن فیلم و چرخیدن توی نت؟

راستی این psv با ps3 مچ میشه؟منظورم با ps3 هک شده فریمور 3.55 اگه اره چه کارایی میکنه ممنون یه توضیح بدید
APP خاصی نداره به جز کتاب چهره !!! و یا*هو فل*ی*کر و تو**یییت !!! بازی مجانی هم همون 3 تاست که برای نشون دادن توانایی دوربین ساحته شده ! بقیه هم دموهای کوتاه
اصولا ویتا فقط برای بازی ساخته شده !!! Ipod که جیلبریک میشه دیگه خرید نمیخواد اما ویتا باید 100 تومن برای بازی بدی و بازی های ارکید هم از 30 تا 40-50 تومن
فیلم و اهنگ که مشکلی نداره اما نتش هنوز امکاناتش خیلی کمه و فارسی هم نشون نمیده و ...
اما من قبلا هم اشاره کردم vita رو با Smartphone - TAblet - PS3 مقایسه نکنید و به نیازتون نگاه کنید ! اپاد برای کارهای مختلف هست از بازی های معمولی گرفته تا کار باهاش مثل کارهای دفتری و ... و روزمره و Tablet هم در همون اندازه اما حرفه ای تر ... در حالی که VITA فقط باری بازی ساخته شده و معمول نیست ایا سونی اپهای دیگری رو برای Vita بده یا نه

آخرین ویرایش:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
PS Suite وقتی راه بیوفته، میشه امیدوار بود App های مختلف براش عرضه بشه. الان هم قول دادن با update بعدی مرورگر رو بهتر کنن، Skype هم به زودی عرضه میشه. یه مرورگرش یا باید ساپورت HTML5 اضافه کنن یا فلش، چون در حال حاضر هیچ ویدیویی رو از روی نت نمیتونه پخش کنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نگفتن کی PC Suite راه میفته ? PSP حداقل یه Media GO داشت راحت با اون دانلود میکردیم .
ظاهرا قراره توي april عرضه بشه اما فعلا تاريخ دقيق و قطعي نداره . ممكنه اين جمعه كه سوني بازيهاي جديد ويتا رو معرفي ميكنه ازش خبري بدن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
امكان داره سوني يه اپديتي چيزي بده يا يه نرم افزاري بياد كه بشه فن فارسي رو در وب ساپورت كنه؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر