هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
کلا سونی از ساپورت کنسول دستی کنار کشید و این عرصه الان کاملا برای نینتندو هستش ویتا با اینکه عالی بود و واقعا گرافیکش برای زمان خودش حیرت آوره ولی بازیهای بدرد بخورش از انگشتای یک دست فراتر نمیره و سونی زود گذاشتش کنار چون ایده شون این بود آینده ای به نام کنسول دستی وجود نداره و با پیشرفت چشمگیر گوشی های موبایل بازیها رو گوشی میاد که خب هم درست بود هم غلط.من نینتندو رو پیشنهاد میدم.

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
یعنی دانلود میکنه؟
بله.ولی اونم محدود دانلود میکنه.ببین برای وب گردی و دانلود نه ویتا و نه 3ds الان خوب نیستن.و کلا نوع ساختار کنسول جوریه که زیاد مناسب این کارا نیست.3ds تو دانلود ضعیف تر از ویتاست و ویتا هم تو دانلود همین طوریش ضعیفه.چون مال این کارا نیستن.یه فایل 1 گیگی رو نمیتونه دانلود کنه.ولی اگه وارد سایت یا نرم افزار مستقیم برای دانلود بازی بشی تا 2 گیگ هم راحت دانلود میکنه ولی مثلا بری فیلم دانلود کنی خیلی اذیت میکنه خیلی زیاد.اینم بگیم Nintendo xl از نظر رزولوشن تصویر با ویتا برابره.و خیلی قوی تر هم هست لی بازیاش همون بازی های 3ds معمولی هستش هستن.البته چند تا بازی انحصاری خود این مدل زد که زیادم نیست.

آخرین ویرایش:

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
بله.ولی اونم محدود دانلود میکنه.ببین برای وب گردی و دانلود نه ویتا و نه 3ds الان خوب نیستن.و کلا نوع ساختار کنسول جوریه که زیاد مناسب این کارا نیست.3ds تو دانلود ضعیف تر از ویتاست و ویتا هم تو دانلود همین طوریش ضعیفه.چون مال این کارا نیستن.یه فایل 1 گیگی رو نمیتونه دانلود کنه.ولی اگه وارد سایت یا نرم افزار مستقیم برای دانلود بازی بشی تا 2 گیگ هم راحت دانلود میکنه ولی مثلا بری فیلم دانلود کنی خیلی اذیت میکنه خیلی زیاد.اینم بگیم Nintendo xl از نظر رزولوشن تصویر با ویتا برابره.و خیلی قوی تر هم هست لی بازیاش همون بازی های 3ds معمولی هستش هستن.البته چند تا بازی انحصاری خود این مدل زد که زیادم نیست.
سلام این قسمت که قرمز کردم مطمعنی؟ درباره ی مدل new 3ds هم همین طوره یا فقط xl?:

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
قیمتش خیلی خیلی بالاست بعد از این همه سال به عنوان عتیقه میفروشنش.سال 1993 اومد حدود 2 سال قبل از ps1 البته نیو جیو هم کیفیتش نزدیک بود بهش ولی قدیمی تر بود.که هم کنسول دستیشو دارم هم خودش راستی تا حالا کنسول دستی سگا دیده بودی؟من 2 تا ازش دارم.خخخخ.تو عکس طبقه 4 سمت راست 2 تا هستن
اره سگا گیم گیر

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
من چند تا بازی های 3ds رو دیدم علاقه ای ندارم وقت میخوام بدونم ویتا ارزش خرید داره یا؟ ویرایش: نه بازن نظرم عوض شد!!!!!!!!!!!!!!!:Wacko:

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بهترین بازی های PS VITA

من نمی دونم چرا 1 عده اصرار دارن بگن ویتا بازی نداره من تازه اینجا همشونم نزدم اما درکل نه 3DS نه PSVITA انحصاری زیاد ندارن جفتشون کلا 10 تا انحصاری خوب با ارزش ندارن 3DS که 5 هم تا نداره رسما حتی 1 بازیشم نتونست منو جذب کنه که تا اخرش برم
جفتشونم مدت هاست که پشتیبانیشون قطع شده هیچ بازی براشون نمیاد اما ویتا خیلی بیشتر طرفدار داره به طوری که هنوز بخش YOUTUBE خیلی فعاله و کلی فن داره و بخش هکش همچنان براش اپدیت میاد و هکش روز به روزم بهترم می شه
بابا هیچی هیچی نداشته باشه ویتا کلی بازی های تاپ PS2 داره که ادم می شینه توی تخت با کیفیت صفحه عالیش بازیش می کنه تازه جدیدا دارن روی EMU PS2 هم براش کار می کنن و نسخه اولیشم بیرون دادن.

به نظرم جای 3DS جمع کنید سوییچ بخرید من 3DS فقط به خاطر بازی های DS نگه داشتم که به خاطر تاچ افتضاحش اونا هم نمی شه بازی کرد بدختی.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
ضمنا 3DS یه شبیه ساز عالی داره که همه چیز 4K 60 اجرا می کنه CIRTA اسمشه اما متاسفانه ویتا هیچ شبیه ساز خوبی نداره که حتی 1 بازی AAA درست اجرا کنه.
حالا برای من مهم نیست کی چی می خره اما فن های نینتندو کلا فقط می گن ما خوبیم بهتره که موقع خرید به جای گوش دادن به حرف فن ها به حرف بی طرف ها بیشتر گوش کنید.
اگرم کنسول به روز می خواید دستی باشه سوییچ باید بخرید خودمم خریدم.

ضمنا شبیه ساز 3DS DS هم روی ویتا هست من نمی دونم چطوری کار می کنه تست نکردم اما اگر خوب باشه که ادم خیلی باید خل باشه دیگه بره سمت 3DS

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من چند تا بازی های 3ds رو دیدم علاقه ای ندارم وقت میخوام بدونم ویتا ارزش خرید داره یا؟ ویرایش: نه بازن نظرم عوض شد!!!!!!!!!!!!!!!:Wacko:
داداش دهن تاپیک سرویس کردی جفتش بخر با هر کدوم حال کردی نگهش دار اون یکی بفروش 2 تومن کلا بذاری حله نداشتی هم قرض کن بعد بفروشش پول طرف بده

parsa.hagigi2000

کاربر سایت
Mar 30, 2019
137
ممنون به خاطر نظر شما میرم ps vita میخرم من خیلی با ps2 خاطره دارم الان گریم میگیره? اینکه عالیه تازه ps2 چند تا بازی hd داره عالیههههههههههههههه:punk:

• Like
Reactions: s.1

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

پسر تو خیلی فنی دیگه چطوری PPI 170 با 220 مقایسه کردی؟ کجا رزولوشنش برابره 960*544 کجا 840*240 کجا بعد خود سوییچ هیچ حرفی از لحاظ کیفیت تصویر جلوی OLED PSVITA نداره که بزنه بعد نقد کیفیت تصویرش اینجا خوندی حتی جلوی SWITCH هم فاجعس

بابا حالا فن نینتندو هستی باش اما حقایق رو اونم تا این حد کتمان نکن دیگه:D

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
ضمنا 3DS یه شبیه ساز عالی داره که همه چیز 4K 60 اجرا می کنه CIRTA اسمشه اما متاسفانه ویتا هیچ شبیه ساز خوبی نداره که حتی 1 بازی AAA درست اجرا کنه.
حالا برای من مهم نیست کی چی می خره اما فن های نینتندو کلا فقط می گن ما خوبیم بهتره که موقع خرید به جای گوش دادن به حرف فن ها به حرف بی طرف ها بیشتر گوش کنید.
اگرم کنسول به روز می خواید دستی باشه سوییچ باید بخرید خودمم خریدم.

ضمنا شبیه ساز 3DS DS هم روی ویتا هست من نمی دونم چطوری کار می کنه تست نکردم اما اگر خوب باشه که ادم خیلی باید خل باشه دیگه بره سمت 3DS
خوب به قول خودتون اینا کنسول دستی هستن شبیه ساز 3ds روی سیستم دستی نیستش که پس زیاد ارزش نداره مثل psp که 4k و با قابلیت افزایش کیفیت تکسچر میشه رو سیستم اجراش کرد طوری که گرافیکش از ps2 هم بهتر میشه. ولی ارزشش به دستی بودنشه.در مورد ایمولاتور 3ds هم رو ویتا نیستش اتفاقا این مورد رو خیلی سرچ کردم هیچ ایمولاتوری براش نیست 2 مدل چینی بودن که اونا هم دانلود میکردی میدیدی فایلای چرت و پرته.ولی خوبی ویتا تو چند تا بازی ps2 هست که به صورت hd میشه اجرا کرد که همین gof of war ها بعد اون پلاگینی که نصب کردم واقعا شاهکار شدن و قدرت ویتا رو واقعا به رخ میکشن.اینم ایمولاتور psp که واقعا سونی رو psp سنگ تموم گذاشته بود.
139428

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر