هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

mamaka

کاربر سایت
Jun 19, 2014
46
14
وستان میشه روی ویتا فیلم با زیر نویس فارسی تماشا کرد ؟؟کلا" فیلم رو باید چه جوری تو ویتا ریخت تا قابل باز شدن باشه ممنون میشم دوستان یه توضیحی بدن چه برای ویتا کپی خور چه اورجینال

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
243
117
نام
MoHammad
دوستان مشکل عجیب تو ویتا شل دکمه مثلث رو میزنم کنسول ریست میشه !!!

• Like
Reactions: se.phi.roth

honor

کاربر سایت
Mar 29, 2009
179
15
سلام
با برنامه NPS_Browser_0.94_2 بازی escape plan رو دانلود و اکسترکت کردم با ویتا شل منتقل کردم به پوشه app . حالا هر چی رفرش میزنم به لیست بازیها اضافه نمیشه .با auto plugin هم nonpdrm رو نصب کردم که موقع خروج کنسول باید ریبوت بشه . هک enso 3.65 دایم دارم
پسوند vpk خوبه ولی این پوشه ها که میریزم اصلا نمیشناسه
پیشاپیش ممنون از راهنمایی

Attachments

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
243
117
نام
MoHammad
سلام
با برنامه NPS_Browser_0.94_2 بازی escape plan رو دانلود و اکسترکت کردم با ویتا شل منتقل کردم به پوشه app . حالا هر چی رفرش میزنم به لیست بازیها اضافه نمیشه .با auto plugin هم nonpdrm رو نصب کردم که موقع خروج کنسول باید ریبوت بشه . هک enso 3.65 دایم دارم
پسوند vpk خوبه ولی این پوشه ها که میریزم اصلا نمیشناسه
پیشاپیش ممنون از راهنمایی
سلام عزیز
شما فایلی رو که اپلود کردم رو دانلود کن <<====روی متن کلیک کن واسه دانلود.
و از حالت رار درش بیار و هر کدوم رو داخل پوشه ای که اسمشو زده جایگزین کن یعنی فایلهای قبلی رو پاک کن
به این شکل شما usb رو به کنسول وصل میکنید و بعد برو تو ویتا شل و دکمه select رو بزن تا رم ویتا مثل فلش بیاد بالا
مرحله بعدی کپی کردن و جایگزین این فایلهاست و بازی هایی هم که دانلود میکنی که nonpdrm هستند اگه اپدیت داشته باشه شامل 2 تا پوشه هست هر کدام رو داخل پوشه خودش کپی کن مثلا app تو app و..
بعد رو کنسول دایره بزن که کانکت از کنسول به ویتا قطع بشه و مثلث بزنه اولین گزینه رو بزن که بازیها نصب بشن و بعد باز مثلث بزن که بازیها اجازه لایسنس بگیرن
جایی متوجه نشده بگو اسم پوشه ها هم به انگلیسی بنویسم
در کل ساده توضیح دادم که متوجه بشی عزیز.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
243
117
نام
MoHammad
سلام
آیا امکانش هست که بازیهای psp رو در برنامه آدرنالین با رزولوشن native اجرا کرد ?
کارت راه افتاد با آموزش پست قبلیم ؟
برای اجرا بازی های پی اس پی با برنامه آدرنالین گزینه های دستی داخل برنامه رو چک کنی فکر کنم درست بشه مال من پیشفرض اوکیه .

• Like

sog_eros

کاربر سایت
Jan 15, 2010
470
55
نام
شادی
دوستان سونی هیچ برنامه‌ای برای کنسول دستی بعدی خودش نداره؟ چیزی قرار نیست جای ویتا رو بگیره؟

• Like

pm1731

کاربر سایت
Oct 2, 2011
31
10
سلام دوستان من ویتامو به 3.65 اپدیت کردم که بعدش sd2vita رو شناسایی نمکرد که زدم کلا فرمت کردم دستگاهو الانم هرکاری میکنم با qcm روش برنامه بندازم نمیتونم چون به psn وصل نمیشم ای پیم بن نشده ولی الان نه homebrew دارم نه راهی که روش چیزی بندازم کسی راهنمایی چیزی داره؟؟؟

• Like

Moji nas

عضو جدید
Jun 5, 2019
2
1
سلام
دوستان راهنمایی کنید
فریمور دستگاه رو 3.70باشه به نسخه 3.60دانگرید میشه.
یا امیدی هست بعدا

سلام
کسی نیست راهنمایی کنه
آگه ورژن دستگاه 3.52 باشه چکار باید کرد تا دستگاه حک بشه یا به 3.60رسید.
دوستان راهنمایی کنید ممنون

• Like

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟