هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
وای فایش بردش کمه!! واسه تروفی هم هرکس هر چی به ذهنش میرسه بگه شاید مشکل من حل بشه:"> آیکون تروفی و اسم بازی رو وقتی با ps3 میرم تو اکانتم یا دوستام چک کردن با ps3 نشون نمیده فقط تعداد زیاد میشه
مطمئن نیستم اما یه بار برو تو خود سایت Playstation اونجا Login کن بعد Refresh کن ببین درست میشه یا نه . نتیجه ش رو بگو .

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
وای فایش بردش کمه!!
واسه تروفی هم هرکس هر چی به ذهنش میرسه بگه شاید مشکل من حل بشه:">
آیکون تروفی و اسم بازی رو وقتی با ps3 میرم تو اکانتم یا دوستام چک کردن با ps3 نشون نمیده فقط تعداد زیاد میشه
يه بار كلا ريسيت ـش كن شايد مشكل حل شه!‌ يا اينكه مموري رو دربيار دوباره بذار.
دوستان GPSـش هم كه مشكلي نداره؟! راستيتش من تا حالا ازش استفاده نكرده بودم ولي ديشب كه آپديت كردم MAP رو آوردم مثل بنز پيدا كرد:دي‌ (آپارتمان)
احتمالا ويتا من اصلي ـه ويتا ي شما ها چيني ـه!‌ :d

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
تروفی های ویتا توی PS3 نمایش داده نمیشن. حتی توی gamer card رسمی سونی هم نیستن، من نمیدونم این چه مسخره بازی دیگه... حداقل gamer card رو درست کنن، وگرنه چه فایده داره تروفی گرفتن وقتی هیچ جا نمایش داده نمیشه.

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
تروفی های ویتا توی PS3 نمایش داده نمیشن. حتی توی gamer card رسمی سونی هم نیستن، من نمیدونم این چه مسخره بازی دیگه... حداقل gamer card رو درست کنن، وگرنه چه فایده داره تروفی گرفتن وقتی هیچ جا نمایش داده نمیشه.
آره:(
فقط تعداد تروفی ها اضافه میشه نه خبری از اسم بازی تو لیست بازی هام هست نه آیکون تروفی هام:(
سونی باید آپدیت بده

---------- نوشته در 01:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:15 PM ارسال شده بود ----------

يه بار كلا ريسيت ـش كن شايد مشكل حل شه!‌ يا اينكه مموري رو دربيار دوباره بذار.
دوستان GPSـش هم كه مشكلي نداره؟! راستيتش من تا حالا ازش استفاده نكرده بودم ولي ديشب كه آپديت كردم MAP رو آوردم مثل بنز پيدا كرد:دي‌ (آپارتمان)
احتمالا ويتا من اصلي ـه ويتا ي شما ها چيني ـه!‌ :d
:dgps که بستگی به شرایط داره واسه من gps گوشیم هم وصل نمیشه باید برم بیرون دور و برمون ساختمون زیاده:d

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
باتريه ويتا چرا اينقد زود ته ميكشه من هم 3g هم بلوتوس رو خاموش ميكنم،يه بازي كه ميخوام دانلود كنم،ميبينم واسه ٧٠٠ مگ دانلود باتري به نصف كمتر ميرسه!!!ولي مثلا با ايپد كه ميخوام يه دانلود كنم با ١ گيگ دلنلود فوقش ٢٠ درصد بكشه(تازه با صفحه روشن) يا ايفون فوقه فوقش ٣٠-٤٠ درصد بكشه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N

داداش کیوان سونی هم دیگه شورشو در اورده رو مخه هممون هستش دیگه . )x

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام دوستان دوتا سوال داشتم:
1-میشه موقع بازی شارژش کرد؟؟؟
2-میشه فدفون معمولی مثلا مال موبایل رو بهش وصل کرد؟؟؟
1- بله
2- اگه منظورت جك 3.5ـه آره ميشه بهش وصل كرد.
عزیزانی که psvita گرفتن .ایا وزنش سبکتراز psp هست یا سنگینتره؟
mkv
داره؟
1- تقريبا هم وزن PSP Slim شايد يكم سبك تر...
2- اگه منظورت ساپورت فرمت mkvـه تست نكردم...

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان من تهران هستم،چطوري ميتونم بازي هاي store رو بخرم؟بايد چيكار كنم؟creadit card ميخواد حتما؟
راستي رو جعبه دستگاهم زده كه ٥٠ دلار ميتونم خريد كنم،اين واسه تبليغاته at&t هست؟و واقعا ميشه تو ايران اين ٥٠ دلار رو از تو store خريد كرد؟چجوري؟
راستي تو جعبه ويتا يه سري كارت هست كه روشون شكل هاي مربعي هست،اونا واسه چي هست؟
ممنونم از راهنماييتون

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
تو جعبه ويتا يه سري كارت هست كه روشون شكل هاي مربعي هست،اونا واسه چي هست؟
ممنونم از راهنماييتون

اونها AR CRDS هستند.ببینید الان من چک کردم 3 تا گیم هست توی ps store که مجانی دانلود میکنی و این کارتها توی اون بازیها کاربرد دارن گویا با استفاده از دوربین ویتا میتونی از قابلیتهای اونا توی گیم های مورد نظر استفاده کنی.

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
وقتی میخوای دو نفره بازی کنی (بین دو ps vita ) باید انلاین باشی یا نه ؟
نه لازم نیست از طریق Ad-hoc بازی میکنید...
سلام دوستان من تهران هستم،چطوري ميتونم بازي هاي store رو بخرم؟بايد چيكار كنم؟creadit card ميخواد حتما؟
ممنونم از راهنماييتون
هم با Credit card میتونی هم از طریق کارت های اعتباری PSN که مغازه ها و سایت های اینترنتی واسه فروش دارند و تو قیمت های 20 ، 50 یا 100 دلاری ـه که میتونید تهیه کنید و بازی ها رو بخرید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر