در حال حاظر مشغول چه بازیهایی هستین ؟؟

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
490
نام
Sera
لیتل نایتمر

اینطوری بازیا منو به زندگی بر می گردونه ، منو یاد رودخونه ،درخت ها ، بوته ها سبزه ها میندازه،از نور و تاریکی بگیر و تعادلی که به این دو برقراره و تنقاصی که بینشون در جریانه اینکه ماهیت هر چیز نسبت به زمان و مکان متغیره ،فضاسازی تیره بازی آدمو یاد موسیقی پست راک میندازه،با اینکه اندوه ناکه اما دارای لذتی عمیقه ، نمیشه اینجور بازیارو به راحتی فراموش کرد،تمام حسایی که بعد این بازی به وجود میاد متعلق با سازندگان بازیه،همونا که این بینش داشتن که چنین بازی رو خلق کنند در حالی که خیلی از شرکت های بزرگ تجاری غرق در کلیشه ها، فقط به سود آوری فکر می کنن، سازندگان بازیهای مستقل شعله های صنعت گیم روشن نگه میدارن.

پ.ن: من انقدر این بازی رو دوس دارم که نگو،آره این بازی حس شبی رو میده که ساکتو می بندی میری ، منتظر نمی مونی و پشت سرتو نگاه نمی کنی،هرزگاهی به آسمون نگاه می کنی و ماه رو می بینی و به خودت میگی تنها نیستی.​

Syamak8808

کاربر سایت
Sep 6, 2018
304
لیتل نایتمر

اینطوری بازیا منو به زندگی بر می گردونه ، منو یاد رودخونه ،درخت ها ، بوته ها سبزه ها میندازه،از نور و تاریکی بگیر و تعادلی که به این دو برقراره و تنقاصی که بینشون در جریانه اینکه ماهیت هر چیز نسبت به زمان و مکان متغیره ،فضاسازی تیره بازی آدمو یاد موسیقی پست راک میندازه،با اینکه اندوه ناکه اما دارای لذتی عمیقه ، نمیشه اینجور بازیارو به راحتی فراموش کرد،تمام حسایی که بعد این بازی به وجود میاد متعلق با سازندگان بازیه،همونا که این بینش داشتن که چنین بازی رو خلق کنند در حالی که خیلی از شرکت های بزرگ تجاری غرق در کلیشه ها، فقط به سود آوری فکر می کنن، سازندگان بازیهای مستقل شعله های صنعت گیم روشن نگه میدارن.

پ.ن: من انقدر این بازی رو دوس دارم که نگو،آره این بازی حس شبی رو میده که ساکتو می بندی میری ، منتظر نمی مونی و پشت سرتو نگاه نمی کنی،هرزگاهی به آسمون نگاه می کنی و ماه رو می بینی و به خودت میگی تنها نیستی.​

منو بردی تو همون حس شب و سفر و ماه

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بازی GNOG که جدیدا داخل Epic رایگان شده بود رو نشستم بازی کردم واقعا حال کردم باهاش :D

دوستان بازی این سبکی ( معمایی و پازلی ) دیگه چیزی سراغ دارین؟

سپاس

The haunted island
Dicey dungeons
Islands:non places
Cosmic express
Baba is you
Fez
Moss
Help wanted
Puzzle agent 2
Human fall flat
Floor plan

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
Borderlands 2 :|
زمان ۳۶۰ دوست داشتم برم ولی چون با دسته نمیتونم نشونه بگیرم از یه جایی نتونسم جلو تر برم. البته میشه بیلد های Melee محور ساخت ولی اون زمان نمیدونستم.

الان رو استیم دارم میرم، تقریبا هروقت انگیزه برا بازی کردن داشته باشم میرم تو همین. کو آپش متاسفانه خیـلی برا ما لگ داره و قابل لذت بردن نیست.

لامصب خــیلی هم محتوی داره ینی بصورت کاملا عادی و خلاصه بخوای تمومش کنی ۴۵-۵۰ ساعتی طول میکشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر